Skocz do zawartości

Te buty to letni koszmar kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

Temat często poruszany- mityczne Janusze- więc go popełniła, żeby klikalność się zgadzała. Tyle, że Ona w tekście trochę broni tych sandałów.

Ale wiecie co jest najlepsze?

 

Ja nigdy nie widziałem Polaka w skarpetach i sandałach. Serio, nie przypominam sobie.

Ale starych Niemców czy Holendrów na all inclusive w Egiptach czy innych Tunezjach bardzo często.

 

Polska- zakompleksiony kraj gdzie notorycznie sami siebie masowo opluwamy, wiecznie oglądając się na innych, pytając przy każdej okazji czy coś wypada czy nie.

 

Czapki z głów rodacy!

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kogo interesują jakieś przypały z internetu? taka pipa w twarz by ci tego nie powiedziała...

ludzie wy nie rozumiecie że kobieta W NERWACH czepia się WSZYSTKIEGO? Ona nawet doczepi się że za głośno mrugasz...

Trzeba się nauczyć olewać to ciepłym moczem... naprawdę MNIEJ INTERNETU WIĘCEJ REALA....

 

Jak ktoś tu napisał, sandały to najstarsze obuwie świata... a kogo obchodzi zdanie jakieś Polki która tylko się dąsa ? XD

23 godziny temu, Iceman84PL napisał:

 

Natomiast to własnie kobiety chodzą po ulicach jak fleje z tłustymi włosami, odrostami, spocone gdzie trąca nieprzyjemnym zapaszkiem, 

w dresach, wymiętych koszulkach, obszarpanych czy brudnych butach dodatkowo ubrania kupują w lidlu czy pepco na promocji😁

 

Potwierdzam, poza tym jakieś słabe cery, krosty na mordzie, na plechach, jakieś plamy itp. To już ja w wieku 30 lat mam buzie prawie jak pupcia niemowlaka :3

 

5 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

Ja nigdy nie widziałem Polaka w skarpetach i sandałach. Serio, nie przypominam sobie.

Ale starych Niemców czy Holendrów na all inclusive w Egiptach czy innych Tunezjach bardzo często.

 

Polska- zakompleksiony kraj gdzie notorycznie sami siebie masowo opluwamy, wiecznie oglądając się na innych, pytając przy każdej okazji czy coś wypada czy nie.

Prawie wszystkie media w Polsce są NIEPOLSKIE... 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.06.2021 o 19:12, Januszek852 napisał:

Muskulatura zaś wymaga lat ciężkiego zapierdalania na siłowni, diet, trzymania się planów, odmawiania sobie przyjemności.

 

Innymi słowy, kobieta może łatwo zrobić sobie niewielkim kosztem atrakcyjne ciało. Mężczyzna nie może.

No już bez przesady, liczenia kalorii i 2-3 treningi w tygodniu to nie jakieś znowu wielkie wyzwanie. 

 

Po 30 prawie każdy facet już jakiś tam w miarę gęsty zarost ma, to raz na miesiąc iść do barbera za stówkę to też nie jest tragedia by się zrobić na bóstwo na głowie, akurat wczoraj byłem i różnica jest w chuj wielka. Jeszcze jak odpowiednio foty zrobisz + filtry to petarda do neta ;)

 

Co to jest w porównaniu do lasek, gdzie co chwila jakieś paznokcie, rzęsy i inne gówna + 100 różnych ciuchów + starzenie się w chuj szybko. 

 

Weź jeszcze pod uwagę, że jak laska nie ćwiczy na siłce albo nie trenuje tanecznie (tancerki zajebiste jędrne dupcie mają), to jej ciało w 90% to galareta ;), no chyba, że ma dobry gen i 17-22 lata. 

 

 

Edytowane przez radeq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest takie groteskowe kiedy one z troską pochylają się nad nami mężczyznami.
Te wszystkie 30 paro latki z widocznymi problemami alkoholowymi. Te sarkastyczne autorki wideoblogów na tematy wszelakim z otwartymi doktoratami o międzypłciowych taktykach kultury, robionych on-line na  międzywydziałowych studiach stosunków wszelakich.
Te laski w stylówach  jak z Harrego Pottera w rozmiarach XXL, kiedy zastanawiasz się co to i jak sie do tego odezwać żeby nie urazić, być taktownym i miłym w relacjach.
Indywidualistki z tatuażami skrzydeł  anioła i tribalami które nie sa tribalami  bo niczym się nie odróżniają od innych plemiennych obrazków są tylko wyobrażeniami, powielanymi przez Oskara, Natalkę czy innych modnych tatuażystów na zrobienie u których obrazka czeka sie 3 lata w kolejce podobnych sobie oryginałów, niezauważających coraz lepiej wyglądających i zadbanych mężczyzn bez tych ozdób albo z nimi ale nie afiszujących sie przy każdej okazji na Instagramie.

Jestem dość progresywnym, dobrze wyglądającym mężczyzna, znającym zasady gry  i to powinny być czasy dla takich kolesi jak ja ale coraz bardziej mam ochotę zapaść się pod ziemię ze wstydu, wyć jak pies nad losem nie tak dobrze obdarzonych genetycznie kolegów ich synów, kiedy czytam u wydawało by się pozornie wykształconych znajomych kobiet kolejne drwiny z młodych chłopaków którzy nie mają dziewczyn. Pogardę dla starych koni że dbają o siebie i wyglądają jak Krzysztof Ibisz a dwa zdania niżej, że nie dbają o siebie, że nie są jak Skandynawowie albo Włosi, ze  ich poglądy skręcają w prawo, że ich poglądy nie są dość progresywne, że lepiej z łysą glacą niż przeszczepem. Każda okazja jest dobra żeby wbić w tych czasach szpilę bogu ducha winnym 80-85  % mężczyzn.
Skąd one kurwa to wszystko wiedzą i kto to w ogóle dla nas, dla Was jest ?!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niech te głupi pi*dy najpierw popatrzą na siebie, zwłaszcza na tzw. BALERINY.

 

Baleriny noszą kurwa do wszystkiego, do zwiewnej lekkiej sukienki, do tuniki, do spodni, do dresów, a nawet do pracy do eleganckiego stroju.

Szczytem obrzydzenia są za małe na szerokość baleriny do zbyt szerokiej stopy, gdzie taka stopa sie dosłownie wylewa z tychże balerin.

Można rzygnąć na taki widok.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Personal Best

 

Po prostu zakompleksione lambadziary, 'polskie witaminki', ktore myślą, że są 8 cudem świata a tak na prawdę jak nie zrobią sobie kolejnego śmiesznego tatuażyku to czują się dalej tak jak zwykle. A rzeczywistość jest okrutna, żaden z tych włochów, skandynawów nawet na nie nie chce spojrzeć i stąd ten ból dupy. Widzą, że ich czas świetności przemija i nic z tym już nie da się zrobić. Jak u małego dzieciaka, któremu ktoś zabierze zabawkę w piaskownicy, frustracja, zał, złość nie do opisania na całe osiedle. One czują dokładnie to samo tylko stale i wewnętrznie.

 

Same sobie naważyły tego gorzkiego piwa więc niech teraz piją, mi ich nie żal, wiem jak za dwudziestoparolatka byłem olewany i traktowany po macoszemu, wykorzystywany jako taxi, jako pomocnik etc, bo taki jestem fajny i dobry chłopak, takie dobre serduszko mam, więc teraz gdy poznałem zasady gry ja je olewam gdy budzą się z ręką w nocniku ostentacyjnie wydając środki na zadbanie o siebie i dobre czucie się sam ze sobą uśmiechając się pod nosem jaki jestem szczęśliwy i spełnony sam ze sobą, w swoim życiu. Uczciwy deal uważam. :)

Edytowane przez Feniks8x
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Feniks8x napisał:

Po prostu zakompleksione lambadziary, 'polskie witaminki', ktore myślą, że są 8 cudem świata 

Efekt mitu z czasów, w których nie miały konkurencji.

 

20 minut temu, Feniks8x napisał:

wiem jak za dwudziestoparolatka byłem olewany 

Mnie jakoś szczęśliwie to ominęło 🙂

Edytowane przez Patton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Wolumen napisał:

Szczytem obrzydzenia są za małe na szerokość baleriny do zbyt szerokiej stopy, gdzie taka stopa sie dosłownie wylewa z tychże balerin.

Można rzygnąć na taki widok.

Też często to widzę. Do tego jeszcze laski w jeansach, nieważne czy zima czy lato.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2021 o 21:15, Patton napisał:

Mnie jakoś szczęśliwie to ominęło 🙂

Wiesz Patton o tyle dobrze, że wtedy kompletnie nie byłem tego świadomy więc mnie to nie ruszało.

 

Tak jak propaganda zasiała tak uważałem, że tak po prostu trzeba. Trzeba się nachodzić, naskakać, napodwozić, nastawiać żarełka, napomagać takiej pańci aby dostać się do magicznej groty pożadania.

 

A raczej mieć złudne nadzieje na dostanie się tam. Dostawał się tam oczywiście zazwyczaj ex łobuz, który wystarczy, że zagadał w smsie/na fotce/gg i już było pod niego wszystko ustawione a ja szedłem na dalszy plan.

Standard białorycerstwa i efekt programowania mainstreamu. Inaczej to się kończyć nie mogło.

(oczywiście nie mówię za każdym razem, czasem raz na ruski rok zdarzały się 'złote strzały' i intymne sytuacje zbajerowanej gdzieś przypadkowo na czacie interii małolatki)

 

Teraz co najwyżej z nonszalanckim uśmieszkiem mogę takim damulkom pokazać siarczystego fucka w wersji 'tu się zgina dziób pingwina'. ;)

Edytowane przez Feniks8x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.