Skocz do zawartości

Czy to dużo?


Leniwiec

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Analconda napisał:

28 to za stara na związek.

 

Swoją Myszę poznałem, gdy ta liczyła 25 wiosen.

 

Ostatnio jakimś trafem wpadł mi w ręce jej dowód osobisty. Patrzę na dowód, potem na kalendarz, potem znów na dowód i kalkuluję, że wybiło jej już 29 lat.

 

Jak żyć? Co robić? Zostawiać?

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Throgg napisał:

wybiło jej już 29 lat.

 

Jak żyć? Co robić? Zostawiać?

Weź, moja 40 wiosen przekroczyła i 80 kg, a jak poznawałem miała niedowagę.😱

Ciężko będzie z domu wynieść, szczególnie po schodach. Może by ją tak z balkonu...:D

Ale kocham moją myszkę, chociaż "tam" już dżungla wyrosła.:D

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Leniwiec napisał:

Ona wyskoczyła z liczbą 14 i trochę zostałem w szoku, (o ile jeszcze nie trzeba pomnożyć razy 2 😆 ) . Biorąc pod uwagę, że współżyje od 18 rż, to wychodzi raptem 1/ rok. Niby dużo, niby nie -jak sądzicie ?

 

Kobiety zawsze zaniżają liczbę partnerów seksualnych zwłaszcza w dobie wolności seksualnej i łatwości seksu do zdobycia.

Bo co byś sobie pomyślał jak by powiedziała, że 14 to ma na tydzień a w ciągu 10 lat licząc współżycie od 18 roku życia

to przewinęło się kilka setek? Dalej byś chciał z nią rozmawiać czy uznał byś ją za szona?

Dziewic w dzisiejszych czasach się nie spodziewaj a kobiety, które dobijają do 30 roku życia gotowe w końcu na ślub i bombelka

omijaj szerokim łukiem.

 

4 godziny temu, Leniwiec napisał:

Poznałem ostatnio Panią lat 28, oczywiście z parciem na ślub.

 

Czyli kobieta po karuzeli kutangów nastawiona na ślub, bombelka bo już dobija desperacko do ściany.

Jeszcze ma czelność pytać ile miałeś partnerek😆

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Leniwiec napisał:

 lat 28, oczywiście z parciem na ślub. Sam jestem po 40.

Przy takiej różnicy wieku to strach się bać co będzie za 10 lat. Czy rozmowa o historii starych związków była na wesoło czy na poważanie? Bo jeśli na poważnie to bał bym się że kobieta myśli że sprawy są wyjaśnione i należy odciąć historię czerwoną kreską. Może nie chcieć uznać że należy to jeszcze emocjonalnie przepracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Iceman84PL napisał:

Kobiety zawsze zaniżają liczbę partnerów seksualnych zwłaszcza w dobie wolności seksualnej i łatwości seksu do zdobycia.

Bo co byś sobie pomyślał jak by powiedziała, że 14 to ma na tydzień a w ciągu 10 lat licząc współżycie od 18 roku życia

to przewinęło się kilka setek? Dalej byś chciał z nią rozmawiać czy uznał byś ją za szona?

Dziewic w dzisiejszych czasach się nie spodziewaj a kobiety, które dobijają do 30 roku życia gotowe w końcu na ślub i bombelka

omijaj szerokim łukiem.

Ja to wszystko znam na pamięć 😆 Ten przypadek traktuję badawczo-rozwojowo. Znam mechanizmy. Książka "Ewolucja pożądania" nie pozostawia złudzeń.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Leniwiec napisał:

Ona wyskoczyła z liczbą 14

 

Teraz dolicz oralki/analki które panie nie liczą... to zrobi się 30.... Wszystkie co mają powyżej 5ciu partnerów seksualnych to szony w moim mniemaniu.

Edytowane przez smerf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Obliteraror

"W przypadku ochrony częściowej zezwolenia na odstępstwo od zakazów może udzielić regionalny dyrektor ochrony środowiska (regionalny konserwator przyrody). Niektóre gatunki spośród poddanych ochronie częściowej mogą być też za zezwoleniem regionalnego dyrektora ochrony środowiska przedmiotem ograniczonego zbioru do celów zielarskich lub innych celów gospodarczych. "

 

Co proponujesz?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym miał wywalone i dalej się spotykał, bo nie szukam żony.


Zresztą, czy w wieku 28 lat, kilkunastu partnerów, w dzisiejszych czasach, to jest na prawdę tak dużo?

 

A druga sprawa, to nigdy nie wierz kobiecie, jak mówi z iloma facetami spała. Zdziwiony jestem, że podała taką liczbę, mi często dziewczyny mówiły, że miały 2, albo 3 przede mną :D

Edytowane przez Master
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Master napisał:

A druga sprawa, to nigdy nie wierz kobiecie, jak mówi z iloma facetami spała. Zdziwiony jestem, że podała taką liczbę, mi często dziewczyny mówiły, że miały 2, albo 3 przede mną :D

No na pewno! Ja zawsze słyszałem 1 .... myślę że tak na prawdę to tylko raz byłem faktycznie drugi w innych wersjach to raczej człowiek był któryś tam z kolei

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Throgg said:

Jak żyć? Co robić? Zostawiać?

Jak kłamała o wieku to o pigułce też kłamie. Dobrze się ubieraj, na cebulkę najlepiej. 

41 minutes ago, Master said:

mi często dziewczyny mówiły, że miały 2, albo 3 przede mną

Może chodziło o dziesiątki, tuziny, mendle, setki, legiony?

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Król Jarosław I napisał:

Ja mam 28. Na chwilę obecną prędzej bym został gejowską prostytutką niż tknął swoją równolatkę.

 

Uważam je za najbardziej przyjebane stworzenia na tej ziemi.

Ok czyli z Twojego postu wynika, że nie masz partnerki bo równolatki nie tknąłbyś, w takim razie uderzaj do <25, czy to tylko tak łatwo się pisze w internecie ? No właśnie 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, jol napisał:

Ok czyli z Twojego postu wynika, że nie masz partnerki bo równolatki nie tknąłbyś, w takim razie uderzaj do <25, czy to tylko tak łatwo się pisze w internecie ? No właśnie 😉 

Nie jest trudno.

 

Wystarczy zjeść skręta z jakąś małolatą ~20.

 

Ale jakbyś czytał moje posty więcej to byś wiedział, że jestem dziwkarzem i szkoda mi na to wszystko czasu.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, jol napisał:

czy to tylko tak łatwo się pisze w internecie ? No właśnie 😉 

Sorry za OT

W tamtym miesiącu wpadłem na chwilę zaproszony kurtuazyjnie na 18 urodziny siostrzeńca, trochę pogadałem, dałem prezent,wypiłem symbolicznego szampana i się zerwałem...

Ale uśmiałem się słysząc rozmowę dwóch Julek w wieku mojego siostrzeńca (jedna drugiej pokazywała coś w komórce) a ta druga: to ten twój?? A ile ma lat? 30?? Fuuuj, ty jesteś chyba zboczona 🤭

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Generał Szrama napisał:

I co odpowiedziałeś? Ja to bym wykrzywił mordę jakbym zobaczył najobrzydliwszą rzecz na świecie i powiedział "Ja pierdole", dziewczyna pewnie by spaliła się ze wstydu, w sekundę jej nadmuchana pewność siebie by znikła :)

Raczej by wyleciała z argumentami o równości i że skoro mężczyzna może ruchać ile chce, to kobiety też. To jest tok myślenia wielu szonów i mówią to bez cienia wstydu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem to kilka razy, napiszę i jeszcze raz

 

Kiedyś jedna dziewczyna mi powiedziała, że miała tylko 1 faceta

Po ok tygodniu okazało sie, że miała na myśli tylko związki bo partnerów seksualnych łącznie miała 3.

Następnie po jakimś czasie okazało się ponownie, że nie uwzględniała facetów, z którymi spotkała się tylko 2-3 razy na seks, czyli całkowita suma wzrosła do 5.

 

Pytanie co to oznacza te 14 partnerów seksualnych? :D Bo w jej głowie to mogą być partnerzy seksualni w związkach.

Najlepiej zapytać w takim przypadku kobietę: ,,z iloma ludźmi w swoim życiu miałaś jakiekolwiek kontakty na tle seksualnym"

Istnieje duże prawdopodobieństwo, że myszka ,,nie zrozumie" pytania :P

 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.