Skocz do zawartości

Mężczyźni starzeją się jak wino, kobiety jak mleko...


Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy bracia...

Mam taki oto problem i proszę o jakieś porady, może ktoś zetknął się z podobnym problemem.

Mają kobitę poznałem na Woodstocku jakieś 8 lat temu, gdy jeszcze byłem czynnym woodstokowiczem.

Wówczas miała 46 lat (wyglądała na 35)
Ja miałem 22

Wtedy jeszcze mieszkałem z rodziną w domu rodzinnym.

Wiele spraw się popsuło, parę mostów spaliłem, wiele drzwi zamknąłem.

Zaproponowała mi, bym się do niej wprowadził, więc to też uczyniłem...
Wyprowadziłem się do swojej kobiety.
Ma dwoje dzieci, oboje pełnoletni ale nie dorośli ;)
Ona je utrzymuje, ja dokładam się do rachunków etc. żeby było fair.

To tak w dużym skrócie.

Wprowadziłem się do niej, wszystko dobrze, wspolne wakacje, wyjazdy, no ale znajomych zostawiłem w rodzinnym mieście, trochę mi tu nudnawo, z nikim na piwko iść nie mam i pogadać też jakoś nie miałem z kim, jak to samiec z samcem.
Z czase nawiązałem kontakty. Poznałem kumpli, podobnie szurniętych co ja.

Z czasem mojej kobiecie zaczęło odbijać.

Z początku nie przeszkadzało jej, że wychodzę, ale z czasem zaczęła mi grać na emocjach, typu:

"No tak... idziesz a ja zostanę tutaj sama"

Początkowo były to żarty, potem zaczęła strzelać fochy.

Przytyła, zrobiła się powolna, jak by jej na inteligencji ubyło, postarzała się a zachowuje się jak by miała co najmniej 25 lat i zupełnie nie rozumie moich reakcji.

Nasz układ jest (był) jasny. Jeśli ona zestarzeje się do tego stopnia że nie będę miał pociągu czyli konar nie będzie płonął - ona nie będzie miała pretensji.
Jawnie łamie zasady wywołując u mnie poczcie winy. Odwala fochy, rzyczy sobie, bym siedział cały czas z nią.
Nie ma zainteresowań ani hobby. W gruncie rzeczy to JA jestem jej hobby i zainteresowniami, a jak to hobby i zainteresowanie idzie sobie na koleżeński browar czy roboty mechaniczne - pomagam kumplowi w mechanice i obróbce stali - to już fochy, że znowu mnie nie ma, że jeśli tak to ma wyglądać to nie ma sensu.

Gwoździem do trumny był wyjazdy na kolejny Woodstock.
Bardzo chętnie bym pojechał, ale Jurek zarzyczyl sobie na jego festiwalu tylko zaszczepionych z limitem do 250 nie zaszczepionych - taaa... już widzę jak uda mi się wstrzelić w ten limit.

Taka była moja decyzja, nie będę tu rozpisywał dla czego, bo nie jest to meritum sprawny.

No i fochy,  płacze, manipulacje...

I tak jest cały czas. Jest wiecznie niezadowolona, czasem mam wrażenie że w ogóle nie słucha co się do niej mówi.

Nie ruszaj tego bo to zepsujesz - ruszyła i zjebała.

Wkurwiam się...

Płacz, bo krzyczę niepotrzebnie, że nie wiedziała że tak bedzie...

Bracia...

Jestem kompletnie ogłupiały i rozdarty.
Nie mam bladego pojęcia co z tym dalej robić.

Jestem już tym kurewsko zmęczony.

Obawiam się też tego, że każe mi się wynieść, a pójść za bardzo nie mam gdzie. Po mimo tego że jestem operatorem CNC to dużego chajsu z tego nie ma.

 

Pozdrawiam was gorąco.

  • Haha 3
  • Zdziwiony 4
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum już wiele historii się przewinęło i były naprawdę mocne, ale ty chłopie przebiłeś je wszystkie😁

Masz 30 lat i jesteś w związku z babcią, która ma 54 lata😆? Człowieku to jest jakieś nieporozumienie do tego nienormalne. Kobita Ci się zapuściła to dopiero teraz musi wyglądać😂 Powiedz jeszcze, że planujecie bombelka to jebnę całkiem do reszty🤣 Czym prędzej ogarnij sobie jakieś mieszkanie i od niej uciekaj. Rozumiem, że chciałeś sobie po dymać lecz bawienie się w związek z dużo starszą kobietą to lekka przesada. Możesz mieć spokojnie dwudziestoparo letnia dziewczynę z pięknym ciałem a ty marnujesz czas na zużytego milfa? Dobrze, że trafiłeś na nasze forum, musisz się jeszcze wiele nauczyć. 

  • Like 2
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo w chuj. A ja się zastanawiam czy zrobić moja znajomą 11 lat starsza , czyli ma 49 i nie moge się zebrać a tu takie rzeczy.No nic. Trzeba to oddzielić gruba kreską. 

 

Pani podziękuj. Wyprowadź się. Znajdź mieszkanie, zacznij umawiac się z kobietami pod ciebie, czyli 23-26 lat. 

 

 

9 minutes ago, Iceman84PL said:

zużytego milfa

 

Ja bym powiedział że to nawet nie MILF. To GILF. 

 

Grandmother I would  Like (really?) to Fuck

 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to mam inaczej. Mam 26 lat i próbuje poznać jakąś 18 latke. Tyle, że z tym jest bardzo ciężko. Nawet młody wygląd nie pomaga. Ludzie myślą, że mam mniej niż 26 lat. Też zauważyłem, że dużo łatwiej jest zagadać starsze od siebie. Kiedy byłem w ubiegłym roku na studiach podyplomowych to bardzo zainteresowana mną była 38 latka. Myślałem, że starsza jest bo z wyglądu dałbym jej ponad 40 lat. Miała dziecko, ale nie wiem czy żonata bo obrączki nie miała. Generalnie dużo bardziej wolę 18 latki. Ale sporo ciężej jest je zagadać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mati248 napisał:

Zastanawia mnie czemu taka różnica ? 

 

Chciałeś szybko/łatwego ruchania/związku ? 

I się trafiła taka ? 

 

Czy mieszkałeś w dzieciństwie razem z matką ? 

Coś mnie w niej urzekło.

Nadmieniam tylko że będąc po 40tce, wyglądała jak 35.

Czytałem post o niedoborach emocjonalnych. Trochę się tutaj u mnie zgadza.

Myślałem o odejściu. Ale że jestem dość wrażliwym i emocjonalnym fecetem, nie wiem jak ugryźć temat.

 

Nie chcę po prostu zniknąć bez słowa, czy powiedzieć Hasta la Vista Baby i wyjść.

 

Mamy za sobą wiele wspomnień, wiele porażek i zwycięstw.

 

To nie jest łatwe

1 godzinę temu, Król Jarosław I napisał:

Nie znacie się.

 

Stare baby kozacko targają grata.

Stare beczki najlepiej kiszą młode ogóry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że są fetysze typu babcia i wnuczek ale nic mi do tego, są gusta i guściki.

 

Fochy?

 

Według psychologów fochy są normą rozwojową u człowieka do 16 roku życia, jeśli nadal się pojawia po przekroczeniu tego wieku to taki człowiek kwalifikuje się do leczenia.

 

Uciekaj od niej. Jest niereformalna.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.