Skocz do zawartości

Specyficzna kobieta z portalu randkowego


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam nietypowy, a może typowy, problem. Poznałem kobietę na Badoo, od razu napiszę 43l, więc swoje lata ma, ja kilka lat młodszy, przed 40. Postanowiłem spróbować na ONS, bo kobieta zadbana i atrakcyjna. Pierwsze spotkanie, opowiada, w tym wieku wiadomo, rozwód, dzieci, już prawie samodzielne, 2ka na koncie, blablabla, gadka się klei, ona sama nie wie czego szuka, najlepiej kolegę, ale ma ochotę na coś więcej. Po pierwszym spotkaniu gadka przez tel, oznajmiam jej, że chodzi mi raczej o jedno, niby wszystko ok. ale, opowiada mi swoją historię, mąż tyran, bił i gwałcił, zmuszał do sexów, nigdy nie chciała mieć z nim dzieci.

Teraz najistotniejsze, opowiada, że się wstydzi, rzekomo nigdy nie robiła loda mężowi, ani nikomu innemu, nikt jej nigdy nic nie robił, że "chciałaby zmienić swoje życie" i czy ja będę wyrozumiały, czy będę jej nauczycielem:) Dodam, że w małżeństwie była ponad 15lat, mówi, że nigdy nie zdradziła męża "tyrana".

Zachowuje się jakby co najmniej dziewicą była, tylko nie pasuje do tego, ta dwójka dzieci, ale mąż brutal, zmuszał ją i gwałcił i stąd potomstwo.

Jak uważacie, czy warto się w to bawić, czy lepiej trzymać się z daleka?

Edytowane przez andrev2222
  • Dzięki 2
  • Haha 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnóstwo świateł ostrzegawczych już na starcie, Jednak była te 15 lat z tym mężem mimo że bił i gwałcił (jeśli tak było) urodziła jedno dziecko i nadal z nim była... Ma ponad 40... Minus 15 to by znaczyło, że do około 25 roku nic? Zero sexu? Może jest asexualna, albo woli kobiety tylko jeszcze o tym nie wie... A może ma zaburzenia, ktoś kto daje sobą poniewierać przez 15 lat nie ma zdrowej psychiki, Jeśli w to pójdziesz to chyba trzeba nagrywać akcje łóżkowe... Może się przydać gdy zapuka policja z oskarżeniem o gwałt... Gra wydaje się być nie warta świeczki, dużo możliwych problemów dla kawałka do rze ukrwionej fałdy skórnej z otworem... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andrev2222

A czy jej imię nie zaczyna się na M? 😃 Poważnie pytam. Bo poznałem pare lat temu identyczną 😁😁Jota w jote, jakbym o sobie czytał. Jedyna różnica że poznałem ją w realu a nie na jakimś zjebanym Badoo.

 

Jeśli to ta to SPIERDALAJ. Zaburzona konkretnie i mitomanka.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, andrev2222 napisał:

Po pierwszym spotkaniu gadka przez tel, oznajmiam jej, że chodzi mi raczej o jedno, niby wszystko ok. ale, opowiada mi swoją historię, mąż tyran, bił i gwałcił, zmuszał do sexów, nigdy nie chciała mieć z nim dzieci.

Teraz najistotniejsze, opowiada, że się wstydzi, rzekomo nigdy nie robiła loda mężowi, ani nikomu innemu, nikt jej nigdy nic nie robił, że "chciałaby zmienić swoje życie" i czy ja będę wyrozumiały, czy będę jej nauczycielem:)

Jasne a świstak siedzi i zawija w papierki. Wcale nie zdziwiłbym się gdy ten "gwałciciel mąż tyran" w tym samym czasie zapierdalał za granicą "na swoją myszkę", lub też faktycznie już po rozwodzie zapierdalał na alimenty, żeby była właśnie taka zadbana i atrakcyjna. Chcesz mi jeszcze powiedzieć że zaraz po pierwszym spotkaniu jak gdyby nigdy nic przyznała się iż była bita i gwałcona, że chce żebyś był jej "nauczycielem" ? Wszystko to ma wywołać u Ciebie pewną reakcję i widać że się udało gdyż jak mi się zdaje jesteś napalony "jak arab na kurs pilotażu". Ważniejsze żebyś przyjrzał się co ta Pani robi w życiu, chociaż nie, najlepiej spieprzaj jak najdalej, wiem że kusi ale moim skromnym zdaniem pakujesz się w kłopoty.

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie wydaje ze cie formatuje na opiekuna w bialej zbroi ( choc zapewne sa takie kobiety ) . Wszystko wyjdzie w praniu , moze sie tez okazac jak sie juz z toba rozkreci ze strzela najlepsze lody w twoim miescie ( ale tylko w wersji demo ) 🙃

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Templariusz napisał:

Wcale nie zdziwiłbym się gdy ten "gwałciciel mąż tyran" w tym samym czasie zapierdalał za granicą "na swoją myszkę", lub też faktycznie już po rozwodzie zapierdalał na alimenty

 

Pani oskarżająca byłego partnera o gwałt to czerwona flaga. Skoro żaliła się obcemu facetowi, żaliła się też CAŁEMU otoczeniu. Skoro sprawa jest tak poważna, to z pewnością wniosła sprawę do sądu. Zrobiła to, prawda? :D

 

Odnośnie preferencji seksualnych... Mówisz, że w okolicach 2000 roku obciąganie było czymś nieznanym i mąż tyran gwałciciel nigdy, przez 15 lat nie gwałcił jej w ten sposób... 

 

Obstawiam, że Pani sama porzuciła tego tyrana bo bzykał ją od święta i tylko pod kołdrą, a Ciebie urabia dupą jeszcze w ubraniu. Zabierzesz ją do krainy rozkoszy rycerzu? ;)

 

Wyjątkowo zgadzam się z @Analconda. Uważaj na to co mówisz tej Pani, a najlepiej nie mów nic. 

  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekaj skoro świt :D Chcesz zostać kolejnym tyranem gwałcicielem i skończyć na policji z szarganą opinią u jej znajomych, a może i też u twoich:D

Jak by takie rzeczy przeżywała to by tak na luzie o tym nie mówiła na pierwszym spotkaniu. Była by skryta stłamszona zdołowana. Znałem kobiety które bił mąż naprawdę to inny charakter zupełnie taki wycofany. Znałem też które były na niby zgwałcone chodź się nie opierały i nie krzyczały. Znałem co miały ojców pseudo alkoholików, a oni pili jak zwykli ludzie w weekendy parę piwek. To tylko tanie chwyty które mają sprawić żeby była w centrum uwagi i żebyś jej współczuł jaka to biedna myszka, a ty wybawiciel. Chora gra. Gdyby nie oskarżenie o gwałt jej męża to można by było się w jej grę pobawić. Ryzyko problemów zbytu duże jak dla mnie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, andrev2222 napisał:

Teraz najistotniejsze, opowiada, że się wstydzi, rzekomo nigdy nie robiła loda mężowi, ani nikomu innemu, nikt jej nigdy nic nie robił, że "chciałaby zmienić swoje życie" i czy ja będę wyrozumiały, czy będę jej nauczycielem:)

Uważaj bo trafisz na wrodzony talent.

 

Panna nawija Ci makaron na uszy jaka to ona święta i poszkodowana, a widać do czego ją ciągnie - ciągnie to dobre słowo :D

 

Sprawdź czy ma dobre ssanie i nara.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, horseman napisał:

Pani oskarżająca byłego partnera o gwałt to czerwona flaga.

To nie jest czerwona flaga tylko marsz na święto pracy w związku radzieckim.

Gwałt powinien być zglaszany na policję a nie opowiada typkowi ktorego widzi pierwszy raz w życiu. 

Run @andrev2222! Run!

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, andrev2222 napisał:

rzekomo nigdy nie robiła loda mężowi,

Większej bzdury nie czytałem już dawno.

 

I ta kobieta to sygnalizacja świetlna. 

Koleś zmuszał do seksu a ona loda nie robiła xd.

 

To jak pracować we fabryce czekolady i nie spróbować czekoladki z taśmy.

To jak pracować na budowie i nigdy nie dotknąć łopaty.

To jak bycie w markecie i nie kupienie czegoś. 

 

Że też, jeszcze tak nie dawno temu byłem na to ślepy i pytałbym siebie jak autor tematu o takie sprawy :D 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Leniwiec napisał:

Bajki o tym jaki mąż był zły. Czy ktoś w to jeszcze wierzy ? O koniu na białym rycerzu, uratuj uciemiężoną kobietę !

Zabawić się można, ale wskazana wszelka ostrożność. 

Przerobiłem trochę tego materiału po rozwodach... Zawsze to mąż był zły, kontrolował, nie dawał kasy, albo nie radził sobie z jej samodzielnością, albo mnóstwo innych przypadłości.... Nigdy kobieta...

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Leniwiec napisał:

Zabawić się można, ale wskazana wszelka ostrożność. 

Z taką "kobietą" nie wolno się zabawiać bo istnieje prawdopodobieństwo że zaangażujesz się emocjonalnie. A wtedy... Pozamiatane. Będzie lizał rany parę lat.

Edytowane przez trop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, andrev2222 napisał:

Po pierwszym spotkaniu gadka przez tel, oznajmiam jej, że chodzi mi raczej o jedno, niby wszystko ok. ale, opowiada mi swoją historię, mąż tyran, bił i gwałcił, zmuszał do sexów, nigdy nie chciała mieć z nim dzieci.

On zły ja taka dobra, Klasyczne, odwracam kota ogonem. "Rozjebałam związek po byłam puszczalska" --> "Mąż mnie bił, gwałcił, nie wiedziałam co czuję, szukałam wsparcia; to nie zdrada kotek"

9 godzin temu, andrev2222 napisał:

Teraz najistotniejsze, opowiada, że się wstydzi, rzekomo nigdy nie robiła loda mężowi, ani nikomu innemu, nikt jej nigdy nic nie robił, że "chciałaby zmienić swoje życie" i czy ja będę wyrozumiały, czy będę jej nauczycielem:)

Czterdziestoletnia Malwina nie robiła loda, no cuda w tej Polsce :D Może jeszcze nie wie co to seks ?

9 godzin temu, andrev2222 napisał:

Dodam, że w małżeństwie była ponad 15lat, mówi, że nigdy nie zdradziła męża "tyrana".

Bo Ci prawdę powie, proszę pana... :D tutaj tak nie robimy, tutaj kłamiemy i zwalamy na otoczenie 🤪

9 godzin temu, andrev2222 napisał:

Zachowuje się jakby co najmniej dziewicą była, tylko nie pasuje do tego, ta dwójka dzieci, ale mąż brutal, zmuszał ją i gwałcił i stąd potomstwo.

Może Maryja zawsze Dziewica Malwina po rozwodzie i z dwójką dzieci Ci się objawiła ? :D Dziewica, chyba analna.

9 godzin temu, andrev2222 napisał:

Jak uważacie, czy warto się w to bawić, czy lepiej trzymać się z daleka?

Nie tykaj wariatki, bo wpadniesz i co dalej ? 

Może chcieć Cię wpierdolić w kaszojada, jak jesteś przy kasie, to ja bym nawet chuja nie wyjmował z bryczesów :D 

Laski z bachorami, z bagażem doświadczeń nie są dobre do niczego, bo ryzyko jest w opór wysokie. No wpadnij z taką Malwinką i co ? Skrobanka czy bankomatowanie ? Oczywiście, że będziesz zapieprzał na Malwinkę i jej latorośla. Będziesz spotykał się z ex mężem, może się zaprzyjaźnicie ? Może wspólny wyjazd w trio ? Może trójkąt ? :D 

Trochę sarkazmu mi się dzisiaj udziela (mam nadzieję, że jesteś nieobrażalski), ale odradzam nawet wyciągać samuraja ze spodni :D  

Malwinka szuka ojca ostatecznego, ukrywa pojebany charakter, zaburzenia psychiczne a podejrzewam nawet zaburzenia seksualne.

Czuję nutę borderki u niej i mitomaństwa jak u pana Prezydenta Kononowicza :D

Decyduj, czy jesteś warty wygazowanego piwa!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, andrev2222 napisał:

Poznałem kobietę na Badoo, od razu napiszę 43l, więc swoje lata ma, ja kilka lat młodszy, przed 40. Postanowiłem spróbować na ONS, bo kobieta zadbana i atrakcyjna.

 

Oj chłopoki chłopoki jak zwykle to samo wczoraj jeden chciał zabawiać się z fryzjerką lat 40 na zapleczu dzisiaj to😁

Rozumiem, że jest ciężki dostęp do kobiet akurat wczoraj dodałem temat o braku na świecie 23 milionów kobiet i będzie jeszcze gorzej.

Jednak nie jest to powód do zabawy ze zużytymi milfami, trochę godności.

Jak cię tak jajka cisną to ten jeden raz z nią się zabaw i naucz ją robić loda chociaż divy to lepsze rozwiązanie.

 

10 godzin temu, andrev2222 napisał:

opowiada mi swoją historię, mąż tyran, bił i gwałcił, zmuszał do sexów, nigdy nie chciała mieć z nim dzieci.

 

A co ma Ci powiedzieć, że lubi ten sport, że karuzela kutang się skończyła, miś ją kopnął w cztery litery została sama z dwójką dzieci

a teraz szuka bezpiecznej przystani.

Oj jakie te chłopy nie dobre tylko ruchać chcą🤣

Kobiety zrobią dosłownie wszystko by zrobić z siebie ofiary a za wszystko obwinić mężczyzn.

Tutaj masz pierwsze, manipulacje, shit testy czyli lampki ostrzegawcze właśnie powinny Ci się zaświecić.

 

10 godzin temu, andrev2222 napisał:

opowiada, że się wstydzi, rzekomo nigdy nie robiła loda mężowi, ani nikomu innemu, nikt jej nigdy nic nie robił, że "chciałaby zmienić swoje życie" i czy ja będę wyrozumiały, czy będę jej nauczycielem:)

 

Jakość sieciówek - gdzie podłączyć najlepsze, a gdzie te tańsze? - strona 2  - Hi-End - Audiostereo.pl

 

Śmiem wątpić skoro miała męża Bad boya a taki wiadomo bierze kobietę jak swoje.

Każda dziura musiała być odpalona a benka to pewnie brała do ust po same kule😁

 

10 godzin temu, andrev2222 napisał:

Dodam, że w małżeństwie była ponad 15lat, mówi, że nigdy nie zdradziła męża "tyrana".

 

To co kobieta mówi trzeba wpuszczać jednym uchem a drugim wypuszczać.

Patrz zawsze na mowę ciała kobiety i czyny, które za nią idą.

 

10 godzin temu, andrev2222 napisał:

Zachowuje się jakby co najmniej dziewicą była, tylko nie pasuje do tego, ta dwójka dzieci, ale mąż brutal, zmuszał ją i gwałcił i stąd potomstwo.

 

W dobie wolności seksualnej kobiety mają dwu a nawet dobre zawodniczki trzy cyfrowe przebiegi gdzie seks jest dla nich darmowy i dostępny od ręki.

Więc dziewic raczej by się nie spodziewał bo taką to dzisiaj ze świecą szukać.

Kobieta się tak zachowuje bo nie chce cię wypłoszyć, w jej wieku nie ma miejsca na wybrzydzanie bo kto się zainteresuje na poważnie milfem z potomstwem?

 

10 godzin temu, andrev2222 napisał:

Jak uważacie, czy warto się w to bawić, czy lepiej trzymać się z daleka?

 

Daj sobie spokój lepiej idź na divy.

 

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.