Skocz do zawartości

pOlki, Polacy i Arabowie - doświadczenia kobiety


Anonim84

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, דניאל napisał:

jest opisana ciekawa sytuacja

 

Hm, taki miałki ten Pan, który zachwala swoje usługi finansowe.

Proponuję posłuchać / wsłuchać się - jeśli nie szkoda czasu (a szkoda marnować).

Takie... nic nie wnoszące pier*olenie.

 

Miłego popołudnia :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ace of Spades Ja to rozgraniczam. Spokój jest siłą, ale jak ktoś przekracza granice czy próbuje wejść na głowę to stanowcza reakcja musi być. No i wysoki poziom teścia to też większa agresja, więc racja niektóre redpillowe teorie nie są do końca spójne. Ja sam jestem z natury spokojny, ale potrafię się szybko zagotować jeśli mnie coś lub ktoś wkurwi, wtedy często reaguje impulsywnie i wybuchowo. Uważam, że lepiej od razu reagować i wyładować złe emocje niż miałbym to dusić w sobie. Czy to słabość? Nie wiem i mało mnie to interesuje, nie mam zamiaru robić czegoś wbrew mojej naturze po to, żeby wyjść na opanowanego i silnego. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, manygguh napisał:

Pomijając szczegół, że ci aktorzy to włoscy modele xD

Taki detalik. Drobny.

 

Pomijam fakt, że wymowa tej produkcji o kurwiszonach mogłaby mieć społeczną wartość i wydźwięk. Można by pod to podpiąć handel ludźmi i inne paskudne praktyki tego świata. A wyjdzie zapewne kolejna kurewska bajka, której jedynym celem jest indoktrynacja młodego pokolenia. Tfu. Naszczać na to nawet nie warto.

Nomen - omen : )

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, krzy_siek napisał:

Tak z ciekawości - informujesz znajomych, że jesteś na forum Braciasamcy? Ja jednak o tym nie mówię, aby ktoś nie próbował wykorzystać przeciwko mnie tego co piszę. A jeśli wie że cytować będziesz jej słowa to łatwo sprawdzi gdzie to opisujesz, wystarczy że wygogluje fragment cytatu. Tracisz anonimowość o jakiej piszesz w nick'u xd

 

Nie informowałem znajomych, że tu jestem, ale jeśli sobie wpisze ten tekst i znajdzie, to dla mnie nie problem. Sam się zastanawiałem, czy jej nie pokazać tego tematu. Trochę tracę anonimowość, ale zresztą staram się tak pisać, żeby się nie wstydzić. Jesienią nalatywałem na Strajk Kobiet, to mnie 3 koleżanki wyrzuciły ze znajomych, a jedna robiła kazania, no ale co? Mam się wstydzić. Pokazałem swoje zdanie, powalczyłem o sprawę i jestem nawet z siebie zadowolony. :)

  • Like 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Chcni napisał:

@Ace of Spades Ja to rozgraniczam. Spokój jest siłą, ale jak ktoś przekracza granice czy próbuje wejść na głowę to stanowcza reakcja musi być. No i wysoki poziom teścia to też większa agresja

Dokładnie, gdy ktoś nachalnie przekracza nasze granice, powinniśmy być agresywni ( nie trzeba zawsze używać siły fizycznej, to wyłącznie ostateczność). Lewacy mówią, że agresja to samo zło, ale to nieprawda. Agresja przyczynia się poniekąd do ochrony dobra, poprzez odpieranie ataków zła. Człowiek nadmiernie agresywny jest zły, podobnie jak człowiek całkowicie obojętny - to również jest zło. Oczywiście można być spokojnym, niemalże stoikiem i być cholernie pewnym siebie, ale bardzo mało osób to potrafi.  To jest ogromna moc, bo nic już na ciebie nie ma wpływu, a ty sam kontrolujesz swoje emocje.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Chcni napisał:

To ciekawe powiesz coś więcej na ten temat? Skąd znasz takich ludzi? 

Wystarczy trochę pokręcić się w środowoskach kinkowych. Każda niemal dziewczyna tam miała bez względu na orientacje czy preferencje miała przynajmniej raz chętnego płacić za defekacje mu do mordy.. 

  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mati248 napisał:

p0lki tylko wpierdalają dubajskie gówno, czy inne europejki też

 

Tutaj masz nagranie jak modeleczka przyznaje, że jest to prawdą.

Mało tego na koniec śmieje sie, że ona takiej propozycji nigdy nie otrzymała w co wątpię po jej urodzie😁

 

 

Ogólnie Europejki są uważane za największe prostytutki natomiast Polki za najtańsze.

Dlaczego tyle Europejek jeździ samemu bądź z koleżankami tak chętnie na bliski wschód, czy krajów Afryki północnej?

 

Można również kupić książkę i samemu się przekonać co przyniosło dziennikarskie śledztwo.

 

9788394732516.jpg

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Libertyn napisał:

Wystarczy trochę pokręcić się w środowoskach kinkowych. Każda niemal dziewczyna tam miała bez względu na orientacje czy preferencje miała przynajmniej raz chętnego płacić za defekacje mu do mordy.. 

Nie mam znajomych z takich środowisk i nie znam nikogo, kto by się w takich kręgach obracał. Chyba że większość osób to skryci koprofile czy inni pojebańcy i o czymś nie wiem?

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.