Skocz do zawartości

Protesty przeciw przymusowi szczepień dzieci 13 grudnia pod sejmem


DOHC

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Sorry że wszucam w mediach cukienberga, ale właśnie tam to znalazłem, i nie mogę znaleźć tego w sieci. 13 grudnia pod sejmem ludzie będą protestować przeciwko eksperymentom medycznym na dzieciach, natomiast kto nie może być... Też może coś zrobić? Informować znajomych oraz słać pisma do biur poselskich. Więcej info tutaj:

 

https://www.facebook.com/383774518626868/posts/1675747816096192/

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą szczepić noworodki. A protestujący mogą protestować do bólu. Nie zaszczepionym będą odbierać dzieci, antyszczepionkowcy będą szczepieni pod przymusem. Albo wylądują w obozach. Społeczeństwo zgodzi się na wszystko.

 

Radio, telewizja, internet, księża, rabini, imamowie, mułłowie, lamowie będą zachęcać do szczepień i nawoływać do pogromów. 

Pozdrawiam serdecznie 🙂

 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie odpuszczą. Nic nie zrobiłem, nie poszedłem z koktajlem Mołotowa i KBK AKMS do sejmu. Ty też tego nie zrobisz. Możemy wysyłać listy lokalnym urzędnikom, posłom, senatorom. Robić ankiety, organizować protesty. A politycy lokalni i posłowie, z premierem i całą tak zwaną opozycją.... podetrą sobie dupy tymi wszystkimi inicjatywami. 

 

No co Ty zrobiłeś, dałeś lajka rozesłałeś listy do urzędników? Zorganizowałeś strajk i petycję? Może Dekret Suwerena sobie zorganizowałeś? 

I co z tego wyjdzie? A no nic.

Edytowane przez vodkas85
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vodkas85 napisał:

I co z tego wyjdzie? A no nic.

 

Nie licytujmy się kto co zrobił a czego nie zrobił.

To wszystko co się dzieje na tej planecie jest winą bierności i pasywności ludzkiej.

Gdyby ludzie podejmowali kroki, działali razem i pokazywali władzy niezadowolenie przy każdej okazji jak chcą coś wprowadzać to bali by się cokolwiek zrobić.

Zauważ, że tylko wtedy społeczeństwo odnosiło sukces i kończyło tyranię danego okresu psychopatów w historii tej planety jak podejmowali działanie.

Owszem dużo poświeciło życie by kolejne pokolenia mogły żyć i zmieniać na lepsze ten świat a co zrobili potomkowie a no spoczęli na laurach.

I tak w Polsce od 1989 roku Polacy coraz bardziej przekupywani socjalem, zapomogami, programami pomocowymi, mamieni, napuszczani na siebie, wpędzani w biedę, kompleksy, 

stali się posłusznymi niewolnikami i pozwalają na to co wyczynia każda władza uprzednio przez nich wybierana.

Gdy podnoszone są podatki i wprowadzane daniny nic nie robią tylko psioczą po kontach, gdy wjeżdża obce wojsko do kraju, za które my podatnicy musimy płacić witają ich z kwiatami.

W tym kraju nic nie działa poprawnie służba zdrowia nie leczy, wymiar niesprawiedliwości i organy, które powinny chronić obywateli tylko karzą, szkoła niczego konkretnego nie uczy, kościół

wprowadza w umysły ludzi poczucie winy, wielkie korporacje poprzez reklamy poczucie braku i wstydu, że czegoś nie mamy.

Gdy obce państwo wręcz żąda urojonych roszczeń, które im się nie należą to rządzący kulą ogon i za naszymi plecami przepierdalają pieniądze płacąc im haracz.

Polak we własnym kraju nie może nic zrobić, powiedzieć bo przypisuję się mu łatki, oczernia a na koniec niszczy bo działa przeciwko systemowi.

Lecz dalej społeczeństwo, które się boi podjąć działanie śpi i czeka na Mesjasza, który za nich wszystko zrobi?

I teraz jest ostatnia szansa by ludzie wstali z kolan i wzięli sprawy w swoje ręce bo od 16 grudnia w Polsce będzie nakaz szczepienia dzieci od lat 5.

Rodzice będą musieli się opowiedzieć, po której stronie są i czy tak naprawdę dobro ich dzieci jest dla nich priorytetem.

Odwrotu już nie ma bo władza przez ostatnie lata testowała na ile może się posunąć, że nie ma ze strony społeczeństwa odzewu, więc wprowadzą totalny zamordyzm.

Na szczęście jest grupa świadomych ludzi i każdy z nich działa jak potrafi.

Jedni będą przekazywać wiedzę, drudzy czynnie działać, inni natomiast poświęcać swój czas, zdrowie, energię czy w ostateczności życie by postawić się złu.

I nawet te kilkaset tysięcy ludzi robi robotę.

U nas w Polsce nie wygląda to tak źle jak w innych rejonach świata a władza jakimś cudem boi się wkurwienia Polaków bo wiedzą, że to już nie będą przelewki.

 

Czy warto coś robić zdecydowanie tak bo wolę ramię w ramię z braćmi takimi jak @DOHC czynnie działać niż żyć jak niewolnik na kolanach, który daje sobie

wszystko narzucać w imię poprawności politycznej, nowoczesności, chorych pomysłów psychopatów u władzy, którzy nasze dobro mają tam gdzie nie dochodzi słońce.

Idzie wojna jakiej jeszcze nie znamy i ten świat nie widział będziesz biernie czekał i się przyglądał jak niszczą to co wokół ciebie czy ruszyć cztery litery by zawalczyć o swoje?

Wybór należy do każdego z nas, słabi jak zwykle to bywa w historii odejdą w zapomnienie i skończą marnie natomiast ci co odnajdą w sobie chęć i siłę kto wie. 

 

 

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję w szpitalu kowidowym. Widzę kto tu leży, kto umiera. Miażdżąca przewaga niezaszczepionych w tej fali. Nie wiem dlaczego to tak trudno zrozumieć i się zaszczepić. Gadam z tymi ludźmi łapiącymi powietrze, pytam dlaczego się nie zaszczepili. Gesty rozpaczy w odpowiedzi. Jak mogą mówić przyrzekają sobie, że to zrobią. A ja wielu z nich odpowiadam w myślach "Ty się już na nic nie zaszczepisz". Ci na respiratorach szczęśliwsi bo śpią. 

Napisz mi jeden z drugim na priv. Kilku mogę  przemycić na taki oddział. Zobaczysz jaka zdejmie Cię trwoga. Duszący się ludzie leżący na oddziałach sami bo personel wchodzi tam na krótko. Cisza i dyszenie. 

Że raczej się lekko przechodzi tę chorobę? Tak. Ale skąd wiesz z jakiej gliny jesteś ulepiony? Zagrałbyś w rosyjską ruletkę szesciokulowym rewolwerem? Ja bym nawet stukulowym nie zagrał. Bo po chooj? 

Edytowane przez TAW
  • Dzięki 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, TAW napisał:

raczej się lekko przechodzi tę chorobę? Tak. Ale skąd wiesz z jakiej gliny jesteś ulepiony? Zagrałbyś w rosyjską ruletkę szesciokulowym rewolwerem? Ja bym nawet stukulowym nie zagrał.

Prawie dwa lata żyję w tej "plandemii" i co? I nic. A rosyjska ruletka jest ze szczepionkami, skoro są bezpieczne to dlaczego nikt nie ponosi odpowiedzialności za nie?

 

Skoro szczepienia pomagają, dlaczego tacy ludzie wciąż transmitują wirusa?

 

Zapalenie płuc może zabić, a kto się go z was boi?

 

Jeśli rząd tak bardzo nas kocha i o nas dba, dlaczego czekamy miesiące na specjalistę, dlaczego jemy glifosat, azotany, sól drogową? 

 

Dlaczego szpital narodowy jest pusty, pomimo tylu milionów wywalanych w błoto? 

 

Gadasz o rosyjskiej ruletce, czemu nie powiesz iż 99.5 osób przeżyje tą "pandemię"? I że to nie pandemia tylko choroba jak grypa (na grypę też ludzie umierają!)?

 

Skoro szczepionki są ok proponuję układ. Biorę szczepionkę, ale jeśli w ciągu 10 lat będę miał skutki uboczne, Ty z imienia i nazwiska wypłacasz mi 100000 euro plus rentę comiesięczną tysiąc euro, co jest bardzo nie wygórowaną kwotą. Przecież to jest bezpieczne więc dla Ciebie żadne ryzyko, a zyskasz jednego nawróconego.

 

Poza tym brak szczepienia nie może zagrażać bezpieczeństwu szczepanów skoro szczepionka chroni. 

 

I dlaczego raz na zawsze nie rozwiali wątpliwości, nie pokazali dowodów? 

Dlaczego szajsbuk i jewtube banują ludzi myślących inaczej?

 

Dlaczego media pokazują nam zdjęcia potopionych osób jako ofiary plandemii? Dlaczego medycy w tym strasznym okresie nagrywają jakieś tik toki? Czemu są manekiny na zdjęciach, a zdjęcia ludzi szczepionych robi się strzykawką bez igły np?

 

Dlaczego jest wciąż tyle niewiadomych, ciągłych kłamstw i oszustw? 

 

Dlaczego chcecie się brać za dzieci, które nie mają własnej woli?

 

To jest kolejny holokaust. A Ty kolego gdybyś miał rzeczywiście tak źle i setki nadgodzin, wątpliwe iż byś się tu udzielał. 

  • Like 2
  • Dzięki 3
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ważnym łącznikiem między rządzącymi wykazującymi coraz większe zamordystyczne tendencje a społeczeństwem jest policja, urzędnicy wszelkiej maści i przekonanie tej grupy że niezadowolonych z całej sytuacji nie jest 50 na krzyż tylko dużo dużo więcej widzę jako główny sens wszelkich protestów.

Jak protestujących będzie 50 to wpakowanie ich do szufladki szurów, idiotów i foliarzy i wzbudzenie w policji tego przekonania będzie łatwe jak małe piwko.

Jak protestujących jest masa to taki policjant sam po czasie zacznie się zastanawiać czy ci protestujący przypadkiem nie mają racji. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TAW Wpierw powiedz szczerze i przyznaj, że po pierwsze służba zdrowia nie działa, nie robi badań, zabiegów na czas dlatego ludzie umierają. Większość ludzi również ma jakieś choroby, nie dba o siebie nadużywając używek, jedząc śmieciowe jedzenie, siedząc przed tv zamiast uprawiać sport i ruch.

Prawie dwa lata szaleństwa i histerii a jakoś trup nie ściele się ulicami. 

Przestań bajki opowiadać o tych statystykach do tego dlaczego zaszczepieni się boją a jakoś niezaszczepini NIE? PRZYPADEK? 

Nie bo ludzie świadomi, myślący, nie oglądający tv i tych steków bzdur do tego żyjący normalnie poza tą całą otoczką plandemii jakoś nie chorują i są zdrowi. 

Na koniec niech każdy decyduje sam za siebie, ja nikomu niczego nie nakazuje i tak samo tacy jak ty niech się odwalą od ludzi, którzy jeszcze myślą własnym mózgiem bo tylko my sami wiemy co jest dla nas najlepsze. 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, TAW napisał:

Pracuję w szpitalu kowidowym. Widzę kto tu leży, kto umiera. Miażdżąca przewaga niezaszczepionych w tej fali. Nie wiem dlaczego to tak trudno zrozumieć i się zaszczepić. Gadam z tymi ludźmi łapiącymi powietrze, pytam dlaczego się nie zaszczepili. Gesty rozpaczy w odpowiedzi. Jak mogą mówić przyrzekają sobie, że to zrobią. A ja wielu z nich odpowiadam w myślach "Ty się już na nic nie zaszczepisz". Ci na respiratorach szczęśliwsi bo śpią. 

Napisz mi jeden z drugim na priv. Kilku mogę  przemycić na taki oddział. Zobaczysz jaka zdejmie Cię trwoga. Duszący się ludzie leżący na oddziałach sami bo personel wchodzi tam na krótko. Cisza i dyszenie. 

Że raczej się lekko przechodzi tę chorobę? Tak. Ale skąd wiesz z jakiej gliny jesteś ulepiony? Zagrałbyś w rosyjską ruletkę szesciokulowym rewolwerem? Ja bym nawet stukulowym nie zagrał. Bo po chooj? 

https://www.medexpress.pl/gis-ponad-360-tys-zachorowan-na-grype-tygodniowo-ale-to-nie-epidemia/65997
Jakoś lockdownu nikt nie robił i nie ubijał gospodarki. 

Według statystyk śmiertelność w Polsce  wynosi 2,3 % 
3,67 mln zachorowań 85570 zgonów w przybliżeniu. Bierz tam ósmą dawkę grzecznie i bierz dodatki covidowe i nie marudź. Covida już przeszedłem dziękuję dobranoc. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Spellman71 napisał:

Według statystyk śmiertelność w Polsce  wynosi 2,3 % 
3,67 mln zachorowań 85570 zgonów w przybliżeniu. Bierz tam ósmą dawkę grzecznie i bierz dodatki covidowe i nie marudź. Covida już przeszedłem dziękuję dobranoc.

Nie wiemy jaka jest realna śmiertelność, bo te 3,67 mln to pozytywne wyniki gówno testu. Raczej trzeba by liczyc ze 30 mln bo tyle pewnie miało kontakt ze tym badziewiem. A 85570 to też pewnie naciągane w górę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Garrett napisał:

Nie wiemy jaka jest realna śmiertelność, bo te 3,67 mln to pozytywne wyniki gówno testu. Raczej trzeba by liczyc ze 30 mln bo tyle pewnie miało kontakt ze tym badziewiem. A 85570 to też pewnie naciągane w górę.

Pewnie tak. Ale zmęczony jestem kiedy kolejny random przychodzi i sieje propagandę strachu. Dużo słów mocnych zero konkretów. Jakoś moi znajomi którzy pracują/ pracowali na covidowych jakoś takiej narracji nie przyjmowali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DOHC

Nie ma w Polsce czegoś takiego jak przymus szczepień dzieci przeciwko COVID-19. Nie ma w Polsce żadnego przymusu szczepień przeciw COVID-19, dla żadnej grupy wiekowej, dla żadnej grupy zawodowej. Wszystkie szczepienia przeciwko COVID-19 są do tej pory dobrowolne. Przeciwko czemu więc macie zamiar protestować? Jesteście przeciw szczepieniom w kierunku gruźlicy, błonicy, krztuścowi, polio, odrze? Bo to są właśnie obowiązkowe szczepienia w Polsce. I one też dają NOPy. Więc jeśli macie zamiar razem z Justyną Sochą protestować przeciwko obowiązkowym szczepieniom przeciwko gruźlicy to sorry, ale ja się nie przyłączę.

 

Po drugie kto ma protestować? Tak zwani sympatycy Konfederacji? Pryszczate kuce, co się boją do dziewczyny zagadać mają protestować przeciwko szczepieniu dzieci? Czyich dzieci? Weź jeden z drugim zetnij kuca, wymyj włosy, ogarnij ryj i ubiór, zagadaj do kilkunastu lasek, umów się z jedną na kawę... Długa droga jeszcze przed nimi zanim będą z tego jakieś dzieci i będą mogli się o nich wypowiadać.

 

O szczepieniu dzieci powinni decydować rodzice (lub opiekunowie prawni). Nie Justyna Socha. Nie Dobromir Sośnierz, który nie ma prawa nawet wypowiadać się na te tematy odnośnie własnych córek. Jakim prawem chesz się wcinać w kompetencje rodziców, za nich podejmować decycje czy ich dzieci powinny być zaszczepione? O tym powinni decydować wyłącznie rodzice: kto chce to sobie dzieci zaczepi, kto nie chce - trudno, najwyżej jak coś pójdzie nie tak to zrobi sobie nowe.

 

Ja mam córkę w wieku 16 lat. Oczywiście jest zaszczepiona. Na 17 osób w jej klasie, 16 jest zaszczepionych i jedna osoba posiada status ozdrowieńca. Wszystkie zostały zaszczepione dobrowolnie, nikt rodziców nie zmuszał. I zaręczam ci - wsród rodziców są osoby, które doskonale wiedzą co robią.

 

14 godzin temu, DOHC napisał:

Jeśli wyjdzie np 2 miliony na 38

Nie ma tylu nieszczepków w Polsce. Wszystkich takich twardych dorosłych nieszczepków jest w Polsce góra 700 000. Mam na myśli tych najtwardszych, grafeniarzy, tych co wierzą w depopulację, blackouty, "metaliczne struktury" w szczepionkach, że szczepionki zabijają natychmiast po podaniu i generalnie łykają z radością każde gówno wymyślone w Moskwie. Tych jest około 2% w populacji dorosłych Polaków. Więc póki co rewolucja nieszczepków nam nie grozi i jeszcze długo grozić nie będzie.

 

Zresztą zobacz sobie jak wyglądała ostatnia gej-parada Korwina 1 grudnia. Ile ludzi przyszło? Było z 1000? Nawet Konfederacja powstrzymała się przed wrzuceniem filmu z tego "wiekopomnego wydarzenia, które wstrząsneło systemem". Wrzucili parę zdjęć "od dołu", żeby wydawało się, że jakieś tłumy nieprzebrane przyszły. Żal i desperacja przegrywów.

 

Natomiast zdecydowana większość ludzi, którzy się jeszcze nie zaszczepili, nie zrobili tego bo mają wywalone: mają wywalone na swoje zdrowie, na swoje życie, na inne osoby w swoim otoczeniu. I to jest normalnie dramat - bo nie myślą. A nie myślą, bo myślenie dla nich to zbyt wielki wysiłek, bo nie przywykli do myślenia, bo łatwiej dla nich zaryzykować życiem lub zdrowiem niż zmusić się do myślenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Spellman71 napisał:

https://www.medexpress.pl/gis-ponad-360-tys-zachorowan-na-grype-tygodniowo-ale-to-nie-epidemia/65997
Jakoś lockdownu nikt nie robił i nie ubijał gospodarki. 

Według statystyk śmiertelność w Polsce  wynosi 2,3 % 
3,67 mln zachorowań 85570 zgonów w przybliżeniu. Bierz tam ósmą dawkę grzecznie i bierz dodatki covidowe i nie marudź. Covida już przeszedłem dziękuję dobranoc. 

"Nie marudź" pisać do pracownika służby zdrowia ? Fajnie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KolegiKolega Proszę o twarde dane na poparcie swoich słów. Jeśli dobrze pamiętam, 4 użytkowników prosiło o dane na innych wątkach po Twoich różnych wpisach i do dzisiaj nie odpowiedziałeś na nie. Też prosiłem i nic. Czekamy.

 

@DOHC Popieram protest.

 

Brać strzykawki, widły, sznury, igły do tatuowania w celu stworzenia paszportów oraz klatkę dla kota.

 

Strzykawki z nieprzetestowanymi preparatami medycznymi - na sanitarnych zamordystów i tych co dopuścili się złamania aż 6 punktów norymberskich w sprawie eksperymentów medycznych.

 

Widły - na sprawców inflacji.

 

Sznury - dla decydentów co zamknęli służbę zdrowia i gospodarkę wpędzając tysiące Polaków w śmierć i bankructwo.

 

Paszporty w formie tatuaży na czoło - dla tych co milczeli i nie reagowali na łamanie praw człowieka i konstytucji, paszport na stałe i mają zakaz wstępu do jakiekolwiek sklepów, placówek służby zdrowia i instytucji.

 

Klatka dla kota - kot Jarosława jest jedyną niewinną postacią w sejmie.

Edytowane przez Martius777
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.