Skocz do zawartości

Od 1 sierpnia paszporty covidowe - nakaz sruni


Rekomendowane odpowiedzi

Związek Socjalistycznych Republik Europejskich.

 

Paszporty (znając życie ich zawartość będzie rozszerzana). Brakuje jeszcze wspólnej armii jewropejskiej. Po co? Jak się w Polsce zbuntują ludzie, to się wyśle Niemców, albo na odwrót. Armie narodowe mogłyby nie być chętne pacyfikować własnych obywateli.

 

 

Tymczasem w Teksasie mamy odwrotną sytuację:

https://nczas.com/2021/06/09/kary-za-segregacje-sanitarna-teksas-wprowadza-zakaz-wymagania-tzw-paszportow-szczepionkowych/

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem zakładać nowego tematu:

 

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/tajne-posiedzenie-sejmu-kaczynski-mowil-o-scenariuszu-wojny-z-rosja/98035pc

Kaczka straszyła na niejawnym posiedzeniu sejmu wojną z Rosją i tym, że wkrótce wejdą ustawy "czuwające" nad naszym bezpieczeństwem cyfrowym.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, cst9191 said:

Kaczka straszyła na niejawnym posiedzeniu sejmu wojną z Rosją

Posiadanie wyraźnego wroga to fundamentalny dogmat każdej tyranii i marzenie każdego totalniackiego łba. Bo to najłatwiejsza recepta trzymania widmem wroga, narodu za uzdę, zagonienia na roboty i przejęcia każdego majątku dla siebie. Już prywatne samochody sobie rekwirowali na "potrzeby obronności". 

 

Sam się zastanawiam, czy w świetle:

- neofaszystowskiej korpo neokomuny unijnej,

- paszportów covidowych,

- zwalczania prywatnej własności i klasy średniej

- możliwości internowania/uwięzienia na życzenie (kwarantanny)

- granicznych represji wjazdowych i wyjazdowych (kwarantanny)

- represji lotniskowych 

- rabunku oszczędności dodrukiem i inflacją

...gdyby jeszcze Putin zagwarantował społeczeństwu polskiemu gaz, ropę i obóz pracy dla członków rządu, nie byłby witany kwiatami. 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, cst9191 said:

że wkrótce wejdą ustawy "czuwające" nad naszym bezpieczeństwem cyfrowym

Był w 2019 r. "Event 201" https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/, no i mieliśmy Covida. Teraz 9 lipca odbędzie się "Cyber Polygon" https://cyberpolygon.com/ więc jakoś nie dziwi mnie, że wkrótce zacznie kłaść się nacisk na "cyberbezpieczeństwo" - zmiana kierunku narracji. Warto sprawdzić zapas gotówki, zapasy wody no i paliwa w generatorze.

 

45 minutes ago, Rnext said:

gdyby jeszcze Putin zagwarantował społeczeństwu polskiemu gaz, ropę i obóz pracy dla członków rządu, nie byłby witany kwiatami.

Jeszcze trochę działań rządu, i KTOKOLWIEK, kto zagwarantuje "klasie politycznej" obóz pracy albo coś gorszego, będzie witany kwiatami, chlebem i solą. Choćby pachniał siarką i stukał kopytkami, najpierw będziemy witać, dopiero poniewczasie będziemy płakać i wspominać dawne dzieje. Notabene, jak ktoś wierzy w przewidywanie przyszłości, mowa jest o wielu fałszywych zbawicielach.

Jak nie wejdą teraz paszporty covidowe, to za rok-dwa wejdzie elektroniczny portfel, albo elektroniczna karta zdrowia, albo elektroniczny dowód osobisty...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Rnext napisał:

gdyby jeszcze Putin zagwarantował społeczeństwu polskiemu gaz, ropę i obóz pracy dla członków rządu, nie byłby witany kwiatami.

Nie byłby... 

Ludzie 50+ w wielu jeszcze ma do Rosji animozje zakorzenione w PRLu.

 

Ludzie w wieku 30-40/50 to konsumpcjoniści i hedoniści. Dla nich najwyższą wartością jest "mieć". A że w Rosji ma się mało i kojarzona jest z bieda to i to i w społeczeństwach zachodnich (w tym i u nas) w tej grupie wiekowej nie znajdzie się wielu zwolenników.

 

Ludzie w wieku 18-29 lat, jeszcze bardziej hedonistyczni, jeszcze bardziej konsumpcjonistyczni, nie przywitają Putina z powodów wyżej wymienionych dla grupy 30-40 plus dodatkowo Rosja kojarzona jest z "reżimem", "brakiem swobód obywatelskich", "nietolerancja i homofobią" itd. Oni raczej fanami też by nie byli.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kespert napisał:

Był w 2019 r. "Event 201" https://www.centerforhealthsecurity.org/event201/, no i mieliśmy Covida. Teraz 9 lipca odbędzie się "Cyber Polygon" https://cyberpolygon.com/ więc jakoś nie dziwi mnie, że wkrótce zacznie kłaść się nacisk na "cyberbezpieczeństwo" - zmiana kierunku narracji. Warto sprawdzić zapas gotówki, zapasy wody no i paliwa w generatorze.

Tym bardziej, że już od jakiegoś czasu pojawiają się medialne wrzutki, że kolejna pandemia będzie dotyczyć świata wirtualnego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Martius777 napisał:

Jeden klik i człowiek nie istnieje w systemie. Kaczyński dąży do dyktatury.

Mi się zdaje że kaczor nie ma nic do gadania.  

Krajami żądza ludzie( psychopaci ) którym się marzy władza i kontrola nad ludźmi.  

Oni rządzą za kulis. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki brachu za filmik😉

Osobiście mam wywalone na te paszporty covidowe to tak samo jak była histeria i jest nadal ze szczepieniami.

Społeczeństwo było przekonane, że jak się zaszczepi to na wakacje czy z miejsc użyteczności publicznych będzie

bez problemu korzystać a niezaszczepieni nie będą mieć dostępu.

I co się okazuje była to lipa i straszak rządzących bo kto już był, bądź jest teraz na wakacjach wie ,że na wypoczynek

gdziekolwiek pojedzie bez problemu może korzystać każdy nawet ten nie zaszczepiony, ba mało tego nigdzie jeszcze

nie słyszałem ani nie doświadczyłem z tego powodu dyskryminacji będąc nie zaszczepionym czy nie nosząc maski.

Dlatego te całe paszporty to kolejny straszak i motywacja do dalszych szczepień.

Władza robi co może by nas przymuszać dodatkowo kampania reklamowa z bilbordami ze znanymi ludźmi

ma po prostu przekonać młodych ludzi, którzy nie chcą się szczepić.

Co do wypowiedzi Jaruchy o straszeniu wojną z Rosją, cóż partia kuta na cztery łapy na smyczy jankesów i wybranych

robi to co nakazuje mocodawca w razie czego uciekną samolotem i taki manewr trenowali kilka lat temu lotem do Wiednia.

Natomiast my jak w 1939 roku znowu zostaniemy sami z problemem, niestety historia lubi się powtarzać a Polacy dalej nie wyciągają wniosków.

 

15 minut temu, mati248 napisał:

Mi się zdaje że kaczor nie ma nic do gadania.

 

Jarucha jest na smyczy wybranych i wykonuje skrupulatnie polecenia.

Dodatkowo ta cała Mosbacher i Daniels wtrącają się w sprawy Polski?

Dlatego ma realną władzę bo mu na to pozwalają mocodawcy.

Zauważ, że jak przyjeżdża do Polski ważna persona ze świata to spotkanie jest u Jarka😉

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minutes ago, Kespert said:

Jeszcze trochę działań rządu, i KTOKOLWIEK, kto zagwarantuje "klasie politycznej" obóz pracy albo coś gorszego

Pewnie pamiętasz jak w zeszłym roku postawiłem hipotezę: "a co jeśli jest plandemia jest planem skompromitowania lokalnych rządów" w kontekście przygotowania na totalne przejęcie kontroli przez jednostki, zwane "Rządem Światowym'. 

30 minutes ago, Martius777 said:

Nic nie będziesz miał i będziesz szczęśliwy!

W wolnym tłumaczeniu, będzie to prawdopodobnie oznaczać: "nie będziesz miał niczego, oprócz długu".

ps. W zasadzie od dawna każdy i tak rodzi się z długami. Już w beciku ma jako Polak 30k kredytu do spłacenia. Po prostu staną się oficjalnie przypisane do jedwabnika. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GriTo @manygguh Fakt, na gałkę loda nie wystarczy, inflacja naprawdę szaleje i to nie jest gadanie analityków, realnie widać po cenach.

 

Pamiętam czasy kiedy gałka kosztowała w granicach 1,50 - 2 zł, lody włoskie po 1,5-1,80, specjalne z polewą i posypką za 2-2,50 zł, niedawno na spacerze zobaczyłem gałkę za 9 zł. Opłaca się kupić duże pudło 2-3 litrowe lodów za 8-12 zł zamiast brać gałkę na spacerze.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Martius777 napisał:

Pamiętam czasy kiedy gałka kosztowała w granicach 1,50 - 2 zł, lody włoskie po 1,5-1,80, specjalne z polewą i posypką za 2-2,50 zł, niedawno na spacerze zobaczyłem gałkę za 9 zł.

 

Ja pamiętam czasy gdzie cały lód z maszyny z naturalnych produktów był za 30 groszy😉

Sorry za off top.

 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma chce lecieć na wakacje. Specjalnie się zaszczepiła. Ale jest problem, bo ma małoletnie dziecko i dziecko musi mieć test. Ale że jest małoletnie, to musi mieć skierowanie od pediatry. Jak nie ma podejrzenia choroby, to skierowania nie dostanie i wuj z wyjazdu. 😁

 

Więc szuka pediatry prywatnie, który za hajs wystawi skierowanie. 

 

Wjebali się szczepkowcy w gówno na własne życzenie, a będzie tylko gorzej. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2021 o 20:47, cst9191 napisał:

Brakuje jeszcze wspólnej armii jewropejskiej. Po co? Jak się w Polsce zbuntują ludzie, to się wyśle Niemców, albo na odwrót. Armie narodowe mogłyby nie być chętne pacyfikować własnych obywateli.

Ja się obawiam że do wspólnej armii wejdą głównie doświadczeni siepacze z isis co se ich makrela naspraszała parę lat temu bo dziś statystyczny szwabski żołnierz pewnie by karabinu nie uniósł a straszyć to co najwyżej może zielonymi włosami albo tunelami w uszach. 

Co innego ahmedy z isis, ci wiedzą do czego broń służy i im wsio ryba kogo zabijają bo nikt tu dla nich i tak nie jest swój.

 

Edytowane przez jaro670
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.