Skocz do zawartości

Radio SAMIEC


Marek Kotoński

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję.

 

Ktoś w komciach na youtube rzucił pomysł, żeby na stronie wrzucić wszystkie te audycje w mp3. Pliki które mam, to połączony głos ze zdjęciem (w windows movie maker), w formacie WMP) - jak dokonać tego przeistoczenia? Jakimś softem, jakaś strona do tego jest?

 

W ogóle chcielibyście sobie móc to ściągnąć w mp3 do auta, czy na komórę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mgbwandu napisał:

Dziękuję.

 

Ktoś w komciach na youtube rzucił pomysł, żeby na stronie wrzucić wszystkie te audycje w mp3. Pliki które mam, to połączony głos ze zdjęciem (w windows movie maker), w formacie WMP) - jak dokonać tego przeistoczenia? Jakimś softem, jakaś strona do tego jest?

 

W ogóle chcielibyście sobie móc to ściągnąć w mp3 do auta, czy na komórę?

 

Wlasnie sie zbieralem do tego, zeby Ci to napisac, mianowicie, by byly te pliki dostepne na iTunes jako podcast, zeby sobie wgrac do przenosnego odtwarzacza/telefony i sluchac na przyklad w podrozy... Ale do sciagniecia jako MP3 tez by bylo super...

 

Fajnie sie slucha, masz dobry glos w odbiorze przez mikrofon/glosniki/sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Free video to mp 3 converter:

 

http://www.dobreprogramy.pl/Free-Video-to-MP3-Converter,Program,Windows,61987.html

 

Any Video converter:

 

http://www.dobreprogramy.pl/Any-Video-Converter,Program,Windows,13038.html

 

 

Oba programy darmowe, pierwszy konwertuje pliki video na mp3, drugi pozwala konwertować między różnymi formatami video.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy moge prosic, by nie mowic w tych audycjach "facet"? Dlaczego nie po prostu "mężczyna"? Z jakiegoś powodu to słowo mnie strasznie wkurwia... Albo skoro mówimy "facet", to też mówmy "dupa", "baba", "szmata", "świnia/świnka", "pizda"...

 

Slucham wlasnie o tym czy mozna ufac "kobietom", i co drugie slowo ku...a slysze "facet"... "Kobieta boi sie, ze przyjdzie inna kobieta i zabierze tego FACETA"... TEGO SIE PO PROSTU NIE DA SLUCHAC.

 

Marek, czy slowo "mężczyzna" jakoś Ci nie przechodzi przez gardło? ;-)

Edytowane przez WojtekSk
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, WojtekSk napisał:

Czy moge prosic, by nie mowic w tych audycjach "facet"? Dlaczego nie po prostu "mężczyna"? Z jakiegoś powodu to słowo mnie strasznie wkurwia...

Również i mnie, na pierwszy rzut ucha facet kojarzy się z jakimś Fredem Flintstonem albo taksiarzem spod centralnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie bracia samcy! Trafiłem tutaj dzięki linkowi w opisie pod filmami na kanale. Pomysł z kanałem na YouTube, strzał w 10. Myślę że w niedługim okresie czasu subskrypcji przybędzie na tyle że dolary będą wpływać na konto jak Wisła do Bałtyku. Tematy zawarte na kanale są na czasie, głos prowadzącego przyjemnie wpada w ucho, a ja odkąd obejzalem video o nałogu palenia, fajek nie dotykam :)

 

AVATAR

PRZEDSTAW SIĘ W ODPOWIEDNIM DZIALE

ZAPOZNAJ SIĘ Z ZASADAMI FORUM I REGULAMINEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W audycji ,,Możesz wszystko? Czyżby?'' wspomniałeś Marku, że mówisz wszystko, co Ci przyjdzie do głowy bez konkretnego rozplanowania.

 

Wg mnie to jest na swój sposób dobre - audycja odbywa się na luzie, ,,na żywo'', w międzyczasie przychodzą Ci na myśl różne historie z życia (lubię ich słuchać) - czuję się w trakcie słuchania, jakbym siedział z dobrym kumplem, który mówi mi coś ciekawego. ;) 

 

Cała inicjatywa tych audycji to jak dla mnie świetna robota, sporo rzeczy można sobie rozjaśnić - niektóre podświadomie, np. mi jedna audycja pomogła w pewnej sprawie automatycznie, po prostu przesłuchałem i tyle. Zmiana sama nastąpiła - przynajmniej mam taką nadzieję. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Facet"  czasem też może być użyty, a jako zamiennik może być np. GOŚĆ, nawet CHŁOP.

Lubię np. jak żona mówi ''z moim chłepem byliśmy w markecie"". To takie kaszubsko urokliwe.

A z tematów to może coś o zdradach, kontrolowanych bądź nie, o wyjazdach na delegacje gdzie mężowie dostają od żon paczkę prezerwatyw do walizki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne nagrania Marku. Dyskutowaliśmy kiedyś o nagraniu audiobooka, to płakałeś że: głos masz nie taki, że się nie da, że się jąkasz, że bla bla bla olaboga - tak bardzo nakłamałeś że powinienem Cię teraz do prokuratury zgłosić.

Radiowy głos, faktycznie bardzo sympatyczny, wszystko na luzie - imo mówisz lepiej niż wielu prezenterów radiowych, a telewizyjnych (yyy...eeee...yyyyy...iii...yyyy....yyyyy) to już w ogóle bijesz na głowę.

 

P.S Kurwa, brzmisz zupełnie jak mój księgowy. Mam nadzieję że to nie Ty :D

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Tamten Pan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku,

dysponujesz bazą maili z forum - proponuję informować tą drogą o nowych nagraniach. Taki mini-newsletter. Masz też pewnie bazę z Samczego Runa itp. Więcej subów oraz wejść na radio.  Szkoda tracić ten ruch.

Edytowane przez OnTakiJakis
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Chulja Iglesiasa przerabiasz na mp3. Każdy kto będzie chciał twoją audycję może sam w 15 sekund ściągnąć każdy film w formacie mp3, ze strony keepvid.com chyba że to ja czegoś nie rozumiem to sory. Wklejasz adres z youtube i robisz z filmem co chcesz.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2016 at 12:32, OnTakiJakis napisał:

Marku - odsłuchałem nagrania Adama Bytofa - dzięki za info.

Czy możesz polecić coś z nagrań motywacyjnych / odprężających / relaksujących w podobnym klimacie?

Znam Paula McKenę.

 

Nie znam innych, Monroe niezły ale po ang.

 

 

Wymyśliłem sposób na reklamę - zacznę nagrywać swoje gierki, przyjdzie więcej osób. Z tej grupy ktoś zostanie na pewno przy audycjach. Póki co uczę się obsługi tego softu poniżej, ale ja mam najnowszą wersję, i są trochę inne opcje niż ten koleżka mówi. No i nie za bardzo umiem to obsłużyć, ale nauczę się.

 

Co o tym sądzicie?

 

 

   

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pomysł z radiem jest oki. Informacja pisana wymaga weryfikacxji czytającego i czasami budzi wątpliowości. Radio, to co innego. Pócz słów jest też wiele informacji niewerbalnych. To w znacznym stopniu oczyszcza przekaz. ps. pracuję nad awwatarem - to do Admina:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Brzytwa przypiął/eła ten temat
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.