Skocz do zawartości

Maleńczuk o Polkach


bernevek

Rekomendowane odpowiedzi

Ameryki nie odkrył tylko kukoldy nie widzą jakie są dzisiaj kobiety. Zabrakło wzmianki, że do tego są super roszczeniowe i dają od siebie zupełnie minimum.

 

Ogólnie to nie jest do końca tak, że wszyscy mężczyźni się boją kobiet. Oni nie chcą ponosić ewentualnych konsekwencji w postaci przemocy psychicznej, dlatego ustępują.

 

Na bliskim wchodzie wiedzą, że należy trzymać twardą ręką, a nasze euproejskie standardy próbują zaprzeczyć zasadą które trwały od tysiącleci i m.in. mamy to co mamy.

 

 

  • Like 8
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, smerf napisał:

a nasze euproejskie standardy próbują zaprzeczyć zasadą które trwały od tysiącleci i m.in. mamy to co mamy.

To nie są Europejskie a Unijne, lewackie, nazywaj jka chcesz, z wartościami Europejskimi nie ma nic wspólnego.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maleńczuk powiedział głośno to co my świadomi mężczyźni już od dawna wiemy natomiast prowadzący kukold chyba nie takiej odpowiedzi się spodziewał a jego mina bezcenna.

Zderzenie dwóch światów z jednej strony lewicowiec ale wiedzący co to są kobiety bo z niejednego pieca jadł chlebek będąc artystą natomiast z drugiej prowadzący to typowa wydmuszka

współczesnego młodego lewaka, który nie ma nic wspólnego z męskością do tego broni kobiet i łyka jak pelikan propagandę.

Dawniej zapewne nie powiedziałby przed kamerą prawdy, ale teraz już może mieć wywalone do tego ta nienawiść kobiet do niego wynika zapewne z niedotrzymanych obietnic kiedy

to jedna z drugą uwierzyły w obietnice miłości kiedy to były brane na zapleczach sceny przez niego i chłopaków z zespołu.

Niestety panowie ostatnie normalne okazy kobiet w Polsce to jak szukanie igły w stogu siana.

Kto by pomyślał, że jeszcze 15 lat temu były normalne relacje, kobiety wypełniały swoje role i wystarczyło otworzyć wrota na zgniły zachodni świat by kobiety zmienić w bestie bez serca.

 

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 17
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba to kiedyś wrzucałem, fajnie sobie przypomnieć bo zapomniałem o tym 😌

 

Czym mniej ostatnio obcuje z kobietami tym mniej mnie to rusza i mam wywalone na nie i na to jak się zachowują. 

 

Niedługo i tak nastąpi punkt zwrotny,  skończy się dobrobyt, bieda zajrzy do dupy. A nie daj Bóg jak spadnie bomba to dopiero będą miały równouprawnienie.

 

 

 

Edytowane przez Wolverine1993
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że mało jest w mainstreamie ludzi takich jak Maleńczuk. Może gdyby było ich więcej to ludzie byliby bardziej świadomi pewnych prawd, już nawet pomijając kwestie DM. Żyjemy w jakieś pierdolonej bańce, na opinię ogółu wpływ mają niestety głównie ludzie pokroju prowadzącego. Ludzie mają autentycznie wyprane mózgi 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio podbiłem do dwóch 17 latek na basenie. No i tak prowokacyjnie pytam jedna.

-Jesteś wyrachowana i przebiegła?

-No w sumie tak.

Dodam że owa Pani była zjawiskowo atrakcyjna i na tyle głupia by się publicznie przyznac do tego faktu. 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LiptonGreen napisał:

zkoda, że mało jest w mainstreamie ludzi takich jak Maleńczuk. Może gdyby było ich więcej to ludzie byliby bardziej świadomi pewnych prawd, już nawet pomijając kwestie DM. Żyjemy w jakieś pierdolonej bańce, na opinię ogółu wpływ mają niestety głównie ludzie pokroju prowadzącego. Ludzie mają autentycznie wyprane mózgi 

No tak jesteśmy okłamywani w wielu dziedzinach, nie tylko związki DM ale chociażby religie, zdrowie. Mitem jest chociażby to, że powinniśmy jeść 5 posiłków dziennie, chociaż nie jest to w ogóle dokładnie sprawdzone. Nawet w świecie zwierząt nie ma tak, że non stop żresz co 2-3 godziny, bo musisz mieć czas chociażby na spokojne strawienie pokarmu. Ja po 2-3 posiłkach dziennie z reguły dużo lepiej się czuję i wielu ludzi ma podobnie. Gdy nie jadłem śniadań, miałem dużo większy zapas energii. Innym kłamstwem jest chociażby plandemie czy wielokrotnie powtarzanie ,,dbamy o wasze zdrowie" Tak na prawdę gdybyśmy byli zdrowi, to koncerny farmaceutyczne, producenci suplementów nie zarabialiby na nas, ich biznes runąłby bardzo szybko. Nie wspomnę już o politykach, których celem jest to, żebyśmy nie byli razem solidarni, bo to może pogrzebać ich udziały w państwie. Tak jak w firmie, nie można dopuścić do zbyt dużej integracji pracowników, bo wtedy rośnie szansa buntu wobec pracodawcy.

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Iceman84PL napisał:

Maleńczuk powiedział głośno to co my świadomi mężczyźni już od dawna wiemy natomiast prowadzący kukold chyba nie takiej odpowiedzi się spodziewał a jego mina bezcenna.

Zderzenie dwóch światów z jednej strony lewicowiec ale wiedzący co to są kobiety bo z niejednego pieca jadł chlebek będąc artystą natomiast z drugiej prowadzący to typowa wydmuszka

współczesnego młodego lewaka, który nie ma nic wspólnego z męskością do tego broni kobiet i łyka jak pelikan propagandę.

Dawniej zapewne nie powiedziałby przed kamerą prawdy, ale teraz już może mieć wywalone do tego ta nienawiść kobiet do niego wynika zapewne z niedotrzymanych obietnic kiedy

to jedna z drugą uwierzyły w obietnice miłości kiedy to były brane na zapleczach sceny przez niego i chłopaków z zespołu.

Niestety panowie ostatnie normalne okazy kobiet w Polsce to jak szukanie igły w stogu siana.

Kto by pomyślał, że jeszcze 15 lat temu były normalne relacje, kobiety wypełniały swoje role i wystarczyło otworzyć wrota na zgniły zachodni świat by kobiety zmienić w bestie bez serca.

 

Gość będzie przez jakąś lejdi przeczołgany w chwii gdy ta zechce mieć z nim bejbi. Później będzie już tylko pochyła.
W sumie to dziwię się takim ludziom jak prowadzący. Wiedza jest dosłownie na wyciągnięcie ręki a brak wyczucia co do tego jak teraz postępują świadomi mężczyźni, dyskredytuje go jako twórcę internetowego.
W sumie powinniście się cieszyć wy wszyscy tutaj zgromadzeni jako świadomi mężczyźni. Im więcej takich rycerzyków tym dla Was lepiej. 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Gixer napisał:

Ja ostatnio podbiłem do dwóch 17 latek na basenie. No i tak prowokacyjnie pytam jedna.

-Jesteś wyrachowana i przebiegła?

-No w sumie tak.

Dodam że owa Pani była zjawiskowo atrakcyjna i na tyle głupia by się publicznie przyznac do tego faktu. 

 

Ożeż Ty pedofilu!

 

 

( Co innego gdy 40-letnia nauczycielka uwodzi 15-letniego ucznia :) )

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Iceman84PL napisał:

Kto by pomyślał, że jeszcze 15 lat temu były normalne relacje, kobiety wypełniały swoje role i wystarczyło otworzyć wrota na zgniły zachodni świat by kobiety zmienić w bestie bez serca.

Oj nie, 15 lat temu było to samo co dzisiaj tylko nie było aplikacji i internetu w telefonie, który wszystko zamplifikował. To były czasy mojego blue-pill'a, głównie wtedy przerabiałem najgorsze akcje i LATA zajęło mi, żeby pewne rzeczy zrozumieć.

A więc winię nie zachód tylko naszą kulturę i wychowanie, zarówno kobiet jak i mężczyzn. W zasadzie wszystko co powiedział Maleńczuk aplikuje się do dziewczyn sprzed 15 lat z wyjątkiem wulgarności i "walki o równouprawnienie". Po prostu każda wtedy udawała dobrą dziewczynę nawet jak ssała pały kolegom gdy człowiek był w pracy. Dzisiaj nie ma społecznego ostracyzmu za takie akcje więc laski się zrobiły w prawdziwym życiu jak raperzy w teledyskach. Druga sprawa to ta "walka o równouprawnienie" (czyli przywileje) ma raczej to samo źródło co wulgarność. Po prostu teraz walą prosto z mostu, że "mi dej, mi się należy" zamiast urabiać wszystkich dookoła.

Tak czy inaczej, to dziadostwo musiało się zacząć dużo wcześniej.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadzący to totalna miękka faja. Na co on liczy udając grzecznego chłoptasia co broni kobiet? Myśli, że "zarucha"? Kobiety mają w nosie takich grzecznych lalusiów. 

Maleńczuk w punkt, powiedział co myśli o kobietach i w sumie zgadzam się z nim. Szkoda, że nie dodał o roszczeniowości i absurdalnych wymogach w stosunku do tego co mają do zaoferowania facetowi.

 

  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Personal Best napisał:

W sumie powinniście się cieszyć wy wszyscy tutaj zgromadzeni jako świadomi mężczyźni. Im więcej takich rycerzyków tym dla Was lepiej.

 

Zgadza się.

Dlatego wiedzą, informacjami, ciekawostkami dziele się tylko z wami na forum po za nim nie podejmuje żadnych działań by kogoś zmieniać, edukować

bo większość matrixowych mężczyzn ma życzeniowy stosunek do rzeczywistości a prawda ich przytłacza do tego stopnia, że się mszczą.

Więc po co robić sobie wrogów? Oni i tak przegrywają z nami bo prędzej czy później wpadną w totalne bagno bez wyjścia natomiast my wiemy jakie decyzje podejmować.

 

@Shark Tylko, że 15 lat temu z kobietami można było pogadać o wszystkim, na spotkania były bardziej chętne, wręcz się cieszyły.

Czy było łatwiej tak bo zaczynałeś relację z poziomu normal a nie hard jak dzisiaj.

Natomiast dzisiaj jest wywiad kobiet w stosunku do mężczyzny, który jej się podoba czyli ile zarabiasz, co posiadasz, czym jeździsz do tego wybrzydzanie i agresywne zachowanie.

Tak w dużej mierze wychowanie, socjalizacja, zgnilizna propagandy, wmawiania piekła kobiet czy wręcz tego, że kobiety są lepsze, ale także dostęp do aplikacji i możliwości podróżowania.

Oczywiście brak ostracyzmu kościoła, społeczeństwa i rodziny to co przez wieki trzymało kobiety w ryzach wbiło gwóźdź do trumny relacji damsko-męskich.

Skoro kobiety mogą mieć na zawołanie darmowy seks, masy napalonych kukoldów to po co się starać czy coś robić przecież na tacy zostanie podane.

Wtedy nie dziw wysyp roszczeniowych księżniczek przeświadczonych o swojej zajebistości bo gdzieś tam w Pcimiu dolnym skończyła jedna z drugą wyższą szkołę gotowania na gazie

i teraz one wielce wykształcone nie muszą szanować mężczyzn bo zasługują na coś wyjątkowego.

Niestety panowie jedynym rozwiązaniem jest wojna, wtedy szybko kobiety wrócą do korzeni bo nie będzie socjali, dodatków, zapomóg, wyręczania, darmowej atencji, pomocy bo trzeba będzie przeżyć.

A kobiety nie oszukujmy się bez społeczeństwa a głównie mężczyzn, którzy stworzyli struktury i cywilizacje nie istnieją, nie przeżyją.

 

 

 

  • Like 11
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Personal Best napisał:

W sumie to dziwię się takim ludziom jak prowadzący. Wiedza jest dosłownie na wyciągnięcie ręki a brak wyczucia co do tego jak teraz postępują świadomi mężczyźni, dyskredytuje go jako twórcę internetowego.

Maleńczuk to stary gito-hippis ma już swoją pozycję artysty, sprytnie balansuje na krawędzi i może gadać różne rzeczy (np. Kodym z Apteki przegiął balans i stał się w sowim środowisku persona non grata) natomiast prowadzący ptyś pewnie jest biało-rycerzykiem ale też specjalnie nie ma wyjścia i musi taki być żeby utrzymać się w tej branży.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ace of Spades napisał:

Maleńczuk to stary gito-hippis ma już swoją pozycję artysty, sprytnie balansuje na krawędzi i może gadać różne rzeczy (np. Kodym z Apteki przegiął balans i stał się w sowim środowisku persona non grata) natomiast prowadzący ptyś pewnie jest biało-rycerzykiem ale też specjalnie nie ma wyjścia i musi taki być żeby utrzymać się w tej branży.

gito -hippies :)
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Personal Best napisał:

Im więcej takich rycerzyków tym dla Was lepiej. 

 

No właśnie nie. Skoro laska będzie miała na wyciągnięcie ręki 10 kukoldów co to będą nadskakiwali o ochłapy zainteresowania, to może ciepłym moczem zlać takiego co będzie chciał prowadzić relację na równych zasadach. 

Po prostu zwykłe prawa popytu i podaży. Wyobraź sobie, że co wieczór 10 modelek Victoria's Secret dobija się do Ciebie na WhatsAppie o to która dzisiaj spędzi z Tobą noc. Po czym 11-ta pisze że w sumie to ona może i się prześpi, ale musisz poznać najpierw jej rodziców, "pochodzić " z nią itp. wybierzesz którąś z tych 10-ciu na już chętnych, czy tą jedenastą co to jest "problematyczna"?

 

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Tak w dużej mierze wychowanie, socjalizacja, zgnilizna propagandy, wmawiania piekła kobiet czy wręcz tego, że kobiety są lepsze, ale także dostęp do aplikacji i możliwości podróżowania.

 

Wszystko prawda...tylko czy faceci nie są sami sobie winni, że oni nie potrafią korzystać z tego samego -dostępu do aplikacji i podróżowania. Tyle razy poruszałem na forum ten temat, że już mi się nie chcę po raz kolejny nieść kaganka oświaty. Zamiast walczyć tutaj w PL o okruchy z "pańskiego stołu" podbijając do kolejnej Księżniczki, lepiej skierować swoje zainteresowanie w inne kraje.

 

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Skoro kobiety mogą mieć na zawołanie darmowy seks, masy napalonych kukoldów to po co się starać czy coś robić przecież na tacy zostanie podane.

 

Tutaj innymi słowami opisałeś to co starałem się w pierwszym akapicie pokazać @Personal Best o siłach rynkowych popytu i podaży.

Inna kwestia, to że laski owszem mają darmowy seks, ale one w dużej mierze szukają czegoś innego: związku, rodziny, dzieciaka, uwłaszczenia się na kasie męża (bo przecież kandydat jest zawsze lepiej sytuowany od niej samej) itp.

Także to wina gości, którzy pozując zapach groty rozkoszy już wyskakują z kart ze swojej talii, żeby tylko zamoczyć.

 

Edytowane przez Zdzichu_Wawa
  • Like 7
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej Maleńczuk to jest od dziś mój mistrz rozwoju.

Spisałem kilka cennych zdań z tego mikro-wywiadu,

które przewracają do góry nogami naiwno-miękki obraz 

Pań w Polsce.

 

"One chcą specjalnego traktowania, równouprawnienie mają dawno.

Polak boi się baby panicznie, boi się każdej Kobiety.

Mam wrażenie, że żaden Facet się do tego nie przyzna, 

Mam wrażenie, że wielu Mężczyzn jest w małżeństwie kompletnie 

zastraszonych przez Swoją Kobietę.

Nie mają nic do powiedzenia.

Daleko Ci do lewicowych ideałów.

Powiedz coś po pantofelsku:

To nasz wspólna decyzja."

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paciorek jest niezwykle średnim prowadzącym. Taki bezbarwny prowadzący, który nie prowadzi dyskusji z gościem, tylko sprowadza słowa gościa do absurdu.

 

Gdy Maleńczuk opowiedział o statusie kobiet w Polsce, a Paciorek skomentował to typowym dla siebie, cynicznym, "no co ty?", to od razu mi się przypomniała jego rozmowa z Bosakiem, w której zapytał tegoż o książkę, która zmieniła jego życie. Odpowiedzią Bosaka, wtedy kandydata na Prezydenta RP,  była pozycja "Myśli nowoczesnego Polaka" R. Dmowskiego. Reakcja prowadzącego: "JEEEEEZUS MARIA...NAPRAWDĘ?!", na to Bosak - "Tak, a czytałeś?"...KAROL PACIOREK: "NIE."

 

Ciekawi goście i nieciekawy prowadzący. Taki wielkomiastowy korpośmieszek, który musi kłapnąć gębą na każdy temat, ale nie po to, aby skonfrontować go ze swoim światopoglądem, a po to by wyśmiać osobę za jego poglądy/spostrzeżenia.

 

 

Edytowane przez Maciejos
dodanie linku
  • Like 3
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.