Skocz do zawartości

Kobiety i wasza opinia co brakuje dzisiejszym mężczyznom


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Taboo napisał:

Szeroko pojętą patologia nie tyczy się tylko mężczyzn, prawda? :)

 

Nie o to chodzi że bronię kobiety, ale widzę że wahadło jest dosyć daleko u Ciebie ;)

Myśl co chcesz przyjacielu. Nie odpowiedziałeś więc odpowiem ja: wspólny mianownik to wychowywanie przez samotne matki. 

 

Wystarczy przeczytać Brudną Grę i jest tam to opisane. 

 

18 minut temu, Taboo napisał:

Czyli z facetami się nie umawiasz, więc nie wiesz jacy są.

Jestem nim od trzech dekad, coś tam wiem.

 

Zauważ tendencyjność odpowiedzi. Naczelna atencjuszka mogła napisać iż brak im np pewności siebie, śmiałości, że nie wiedzą kiedy i jak "domknąć" sprawy z kobietą, kiedy i jak inicjować dotyk etc. To są sprawy nad którymi można w dużej mierze popracować. Z alkoholem to samo, przecież, się zgodziłem. 

 

Natomiast większość tego co pisze atencjuszka jest po prostu śmieszne, poczytaj jej posty - zobaczysz, to raz. 

Dwa, będę uparty i nikt mnie nie przekona do tych jej oczekiwań, gdyż są nieprawdziwe i śmieszne. Noo może trochę zaradności brakuje mężczyznom, ale zaradności w jakiejś sprawie czy ogólnie. Ale ogólnie niezaradny facet jest bardziej zaradny niż kobieta. 

 

Gadki o zaangażowaniu są po prostu żartem 😉 Chociaż nie, jej chodzi o zangażowanie topki. 

Ktoś kto ma kobiet na pęczki będzie grymasił, ale 80 procent mężczyzn nie jest z tej topki i naprawdę się angażują. 

 

Serio, zaangażowanie?

Okey, sprawdźmy. Kto ląduje w friendzone?

Kto jako "przyjaciel" wozi dupy kobietom autem, pomaga itd? 

 

Może przejdźmy na konkrety, bo nie jest tak że ze wszystkim się nie zgadzam. 

 

Ale jak tak dalej pójdzie, to będzie że kobiety więcej pracują od mężczyzn, późnej przechodzą na emerytury i przenoszą większe ciężary a jest dokładnie odwrotnie.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2022 o 18:53, ewelina napisał:

Brak szacunku do samego siebie. Może brzmi banalnie, ale moim zdaniem to praprzyczyna większości męskich problemów. Mężczyźni nie szanują siebie, jako takich, a to powoduje, że np. w związkach dają sobą pomiatać, wchodzić sobie na głowę, przesuwać własne granice. Zasada jest prosta- gdy, ktoś nie szanuje sam siebie, trudno, by szanowali go inni. Mając szacunek do własnej osoby nie pozwolimy, by inne osoby wykazywały zachowania, które nam nie odpowiadają, nie pozwolimy przekraczać naszych granic, nie będziemy stawiać się w pozycji ofiary. nie damy się skrzywdzić (tu mam na myśli np. przemoc psychiczną). 

Takich przykładów totalnego upodlenia się można zobaczyć multum w sklepach, gdzie niewolnik jest gnojony przez swoją panią i traktuje go publicznie jak upośledzonego. I niestety jest to częsty obrazek, tak wygląda przeciętna polska rodzina. Oczywiście pani zawsze na koniec płaci, bo ona rządzi i trzyma całą kasę, którą mąż kukold oddaje w zębach. 

 

Zgadzam się z @DOHC Sfeminizowany system edukacji (nie bez powodu kiedyś były osobne szkoły męskie i żeńskie), wychowanie przez samotne matki lub bez udziału ojca doprowadzają do kastracji młodych chłopaków. Lub idzie to w drugim kierunku jak było w moim przypadku, mi ojca zastąpiła ulica i miałem sporo szczęścia, że uniknąłem problemów z prawem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Chcni napisał:

Takich przykładów totalnego upodlenia się można zobaczyć multum w sklepach, gdzie niewolnik jest gnojony przez swoją panią i traktuje go publicznie jak upośledzonego. I niestety jest to częsty obrazek, tak wygląda przeciętna polska rodzina.

Niestety. Ja również zgadzam się z tym co pisze Ewelina, gdyż tak bywa niestety i to się odbija na każdym aspekcie życia. Wyznaczanie granic itd itd, są konkrety i jest coś co realnie jest problemem. A nie pisanie że się nie starają, że hipokryzja. Hipokryzja jest od tej babki, i to tak że ja się nawet nie udzielałem jak pisała atencyjne tematy 😂 Dziś sam napisałem post o tym, że mężczyźni w kontakcie z alkoholem bywają lekkomyślni i nie odpowiedzialni. Ale np nie mogę powiedzieć iż faceci nie stawiają alkoholu, gdyż ja często odmawiam a mam takie propozycje. Więc jeśli coś jest bzdurą to absolutnie się z tym nie zgadzam. Gadanie o braku starań, jak to w 90 procentach przypadków mężczyzna sponsoruje, bawi i kupuje jest śmieszne. 

 

Znam kilka przypadków, gdzie chłop kupuje samochód żeby kobieta też jeździła albo stricte dla kobiety. 

 

Kto zna przypadek odwrotny, że kobieta kupiła auto facetowi? Że ona zapłaciła za wycieczkę? Za kino? Za kolację? Za paliwo? 

No słucham państwa, jest tak czy nie? No oczywiście że to facet się stara i zabiega. Chyba że jest bardzo atrakcyjny albo sławny i bogaty ale umówmy się - tu większość mężczyzn nie zarobi w Polin równowartości tysiąca euro.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DOHC Jeśli chodzi o kupno auta to znam w c..j przypadków, gdzie beciak jeździ starszym autem a myszka SUVem (najczęściej) lub innym 5-10 x droższym...

 

Ogólnie czytając ten temat doszedłem do wniosku, że szkoda energii i  nie warto nawet zagadywać do lasek będąc incelem takim jak ja np.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kiroviets napisał:

Jeśli chodzi o kupno auta to znam w c..j przypadków, gdzie beciak jeździ starszym autem a myszka SUVem (najczęściej) lub innym 5-10 x droższym...

No widzisz, to i tak za małe staranie 😂

 

1 godzinę temu, Kiroviets napisał:

Ogólnie czytając ten temat doszedłem do wniosku, że szkoda energii i  nie warto nawet zagadywać do lasek będąc incelem takim jak ja np.

Warto ćwiczyć skille. Poza tym w tematach długowłosego pisał on już x lat temu, iż obecnie hipergamia wypierdoliła w kosmos. Ale na świecie są miliony kobiet, które by się jeszcze i Ciebie pobiły.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, DOHC napisał:

Nie odpowiedziałeś więc odpowiem ja: wspólny mianownik to wychowywanie przez samotne matki. 

 

Ależ odpowiedziałem tylko albo nie chcesz tego zobaczyć albo specjalnie zignorowałeś. Polecam poradnik "O żon wyborze" napisany tutaj przez Mosze Red i wyciągniecie wniosków.

 

9 godzin temu, DOHC napisał:

Wystarczy przeczytać Brudną Grę i jest tam to opisane. 

 

Wystarczy też przeczytać inne jego książki. W bodajże "Stosunkowo Dobry" podaje bardzo ciekawą anegdotę - jeśli będziesz dużo myślał o czerwonym Volskwagenie, to takie zaczniesz dostrzegać na ulicy. To odnośnie Twoich przykładów i rage pilla o którym pisałem. Bo takimi przykładami to możemy się przerzucać:

 

10 godzin temu, DOHC napisał:

Gadki o zaangażowaniu są po prostu żartem 😉

Kiedyś laska przeprowadziła się z innego miasta do mojego, aby walczyć o moje względy, nie udało jej się. Tak swoja drogą, jak to możliwe skoro mam 171 a do Brada Pitta mi daleko? Nie wiem nie wiem Andrzej 🙃

 

10 godzin temu, DOHC napisał:

Okey, sprawdźmy. Kto ląduje w friendzone?

Znajomy obraca dwie laski na raz, jedna wie o tym, ale nie chce go puścić z nadzieją że go zdobędzie, a jedna jest na nieświadomce. On ma przyjaciółki, ale jedna jest we friendzonie ;) Jeśli powiesz że takie przykłady są w mniejszości - wróć do anegdoty z samochodem.

 

9 godzin temu, DOHC napisał:

Że ona zapłaciła za wycieczkę? Za kino? Za kolację? Za paliwo

 

Mam teraz taki związek. Ale już wyżej napisałem - ja swoją lekcję odrobiłem z tego forum. Ja widzę że Ty zatrzymałeś się na etapie narzekania i ragepilla (nie piszę tego złośliwie).

 

10 godzin temu, DOHC napisał:

Natomiast większość tego co pisze atencjuszka jest po prostu śmieszne, poczytaj jej posty - zobaczysz, to raz.

Ja wiem co ona pisze, podałem tylko przykład z nią, a Ty się odpaliłeś niepotrzebnie.

 

Jeszcze raz - nie bronię kobiet. Jedynie zwracam uwagę że schematy są po obu stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Chcni napisał:

Takich przykładów totalnego upodlenia się można zobaczyć multum w sklepach, gdzie niewolnik jest gnojony przez swoją panią i traktuje go publicznie jak upośledzonego.

Dokładnie! Ja sama jestem świadkiem takich scen w sklepach i to do rzadkości nie należy. Może to coś nie tak z tymi sklepami jest :D? Żartuję :). Wracając do sedna, moim zdaniem winne są obie strony. Osoba wykazująca takie zachowanie, ale też osoba przyzwalająca na nie. Osobiście nigdy w życiu bym nie pozwoliła, żeby bliska mi osoba w taki sposób mnie traktowała. Gdybym była facetem, to byłoby podobnie. 

Edytowane przez ewelina
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że pytanie jest skierowane do różowych, ale mam pewne podejrzenia co wg. pań może brakować dzisiejszym facetom, ale zanim zacznę je wymieniać chcę zaznaczyć że to one wybierają danych mężczyzn więc te "wady" tak naprawdę im nie przeszkadzają - tak naprawdę zawsze coś będzie czegoś brakowało, no ale zawsze rączka weźmie lepszą gałąź - taka hipergamiczna natura kobiet. 😔

Co brakuje mężczyznom w ogóle wg. kobiet (piszę o młodych do 30'! inne mnie nie interesują...)?

Duża liczba wad i braków facetów wynika z bierności i wygodnictwa kobiet.

 

- wygląd - przeciętny facet - no nie ukrywajmy, przeciętny Polak ma przeciętny wygląd, mamy pechowe geny - zakola, słaba linia szczęki, oczy nie te... no przeciętny facet ma bardzo słabą twarz, a katastrofa jest wtedy jak nawet zarostu nie ma (tak jak ja - cała moja rodzina ma gładkie twarze). P0lki wolą zadawać się tylko z facetami o wyglądzie ponad przeciętnym, lub posiadającym potencjał (o czym forum tego nie chce za bardzo wspominać).

Jeśli nie ma w okolicy "sensownego" wyboru, to potrafi zrezygnować z szukania faceta, lub szukać pośród obcokrajowców. Globalizacja panie!

O ciuchach powiem potem.

 

- wzrost - obecnie facet posiadający mniej niż te 180 cm, naprawdę ma przesrane, niskie kobiety go nie chcą, bo chcą leczyć kompleksy wysokim facetem, a wysokie też go nie chcą bo też chcą wyższych.

Oczywiście panie napiszą - "mój ma mniej niż 180 cm" ale tendencja jest jasna - dziewczyny wolą wyższych facetów, a nie kurdupli 170 i poniżej.

 

- zaradność - obecnie szkoły wolą uczyć teorii a nie za bardzo chcą uczyć praktyk, niby wysyłają na te praktyki, ale firmy zwykle mają w nosie kogokolwiek szkolić (w szczególności IT i problem juniorów).

Wiadomo kobiety by chciały by facet wszystko za nie robił, ale zbyt zaradny facet jest dla nich nudny.

 

- kasa, majątek -to jest powiązane z zaradnością faceta, wiadomo że kobieta jakby miała 2 chadów do wyboru to weźmie bogatszego, większość "oskariatu" ma majątek po rodzicach i wielu przegrywów nie ma z nimi szans by im dorównać - ale skoro chcą zarabiać to niszczy im się zdrowie, a więc wygląd się pogarsza - potem więc kończy jako bankomat. Fajnie jest mieć własne mieszkanie i super samochód co najmniej 2008', ale ostatecznie i duży majątek przegrywa z wyglądem chada. Kasa to łatwe życie. A należy nadmienić że majątek oskarka nie zrobi wrażenia na Julce która zarabia 5 tys. na miesiąc - dla niej facet to ciamajda dopóki nie będzie zarabiać równo lub więcej - jak chad zarabia dużo mniej - to będzie jej kochankiem bo związku z nim nie zrobi - ona nie będzie obniżać sobie standardu życia.

 

- ciuchy - szczerze mówiąc wątpię żeby kobietom przeszkadzał styl ubierania facetów - ciuchy zawsze można wymienić, genów nie - większość gości chodzi w ciuchach masowych z sieciówek, byleby jako 30+ nie nosić ciuchów jak "gimbusy" czyli np. z popularnych anime XD bo to lekki cringe w oczach kobiet - ale jak zawsze - chad może chodzić jak menel.

 

-higiena itp. - i tu jest wielki problem, bo geny też tu mogą przeszkadzać, ale duża część facetów ma skopane zęby, używają tandetnych "męskich" perfum przez co pachną jak stare dziady z lat 90'.

Cringem dla kobiet jest to że facet brzydki używa oskarkowych fryzur które no nie pasują do kształtu głowy - jak kiedyś zobaczyłem przegrywa z kucykiem samuraja to ostatkiem sił powstrzymywałem się od podejścia do niego i powiedzenia mu w twarz że wygląda jak debil.

 

-charakter - no też za bardzo nie ma wpływu czy im przeszkadza czy nie (no chyba że jest skrajną pipą) bo tak naprawdę i tak wszystko same sobie z racjonalizują z jego wyglądem. Gość może być gnojem, huliganem, dupkiem, bić kobiety a i tak będzie mieć branie bo ma wygląd. Przegryw stosujący redpilla i pua to wielki cringe dla pań. Należy mieć swoją godność - a spermiarzom jej brakuje.

 

Jak się podoba tekst to mogę pomyśleć nad kontynuacją.

Edytowane przez Zły_Człowiek
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bezsensowny temat mający być ukłonem w stronę Pań z rezerwatu. W jakim celu? Cytując T. Sznuka - "Nie wiem, choć się domyślam".😂

Jakby tego typu wiedzy było mało na "oczami kukolda, itp".

 

 

@DOHC ogólnie wyczerpał temat. Chapeu bas.

 

22 godziny temu, deomi napisał:

hipokryzja, lenistwo, spychologia,

 

22 godziny temu, deomi napisał:

brak wiernosci, przerosniete ego, narcyzm,

YebUem normalnie. No chyba, ze to z Toba jest coś nie tak, skoro przyciągasz taką "mroczną triadę", którą się chwaliłaś w innym temacie.

 

@ewelina Nie kwestionuję występowania tego typu cech, zachowań. U siebie bym się może nawet kilku z nich dopatrzył. Czy przypadkiem nie jest to skutek wychowania przez kobiety- nauczycielki, sm, katolicyzmu?

 

 

22 godziny temu, deomi napisał:

- ani ugotować ani pomajsterkować,

Większość Mc Gyver'ów/ złotych rączek, których znam zostało najostrzej wy***ych przy rozwodzie. Przypadek? "PCDD" opisywany w "Hieny, modliszki i czarne wdowy".

 

22 godziny temu, deomi napisał:

incelizm, roszczeniowość, debilizm ... 

 

20 godzin temu, deomi napisał:

Same se urodzcie, same se wychowajcie, same sobie zróbcie testy dna, same sobie za nie zaplaccie,

Buuuuu! "Na  bunkrze, czyli jej makup'ie pojawiają się pierwsze rysy.... Czady nie dzwonią już przed 22. ". Brzmi znajomo.🤔😂

 

Edytowane przez Kiroviets
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kiroviets napisał:

Buuuuu! "Na  bunkrze, czyli jej makup'ie pojawiają się pierwsze rysy.... Czady nie dzwonią już przed 22. ". Brzmi znajomo.🤔😂

 

Jak Ci z tym lepiej, to niech tak będzie XD

Jeszcze jakieś ciekawe formy autopocieszania sie wymyślonym czy prawdziwym cudzym nieszczęsciem? XD 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 hours ago, Zły_Człowiek said:

Jak się podoba tekst to mogę pomyśleć nad kontynuacją.

Napisz coś czego nie wiemy.

Ogólnie wszędzie wchodzą nowe pokolenia i to co dla nas jest oczywiste im trzeba tłumaczyć zaczynając od pszczółek i motylków, tak że taki tekst też się przyda.

Cóż, każdy kiedyś zaczyna od zera i musi się przewrócić zanim się nauczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, JoeBlue napisał:

Napisz coś czego nie wiemy.

Ogólnie wszędzie wchodzą nowe pokolenia i to co dla nas jest oczywiste im trzeba tłumaczyć zaczynając od pszczółek i motylków, tak że taki tekst też się przyda.

Cóż, każdy kiedyś zaczyna od zera i musi się przewrócić zanim się nauczy.

 

Jak sobie przypomnę to dam znać, a jak nie no cóż - całe forum już ma tą wiedzę - kto szuka ten znajdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Kiroviets napisał:

@DOHC Jeśli chodzi o kupno auta to znam w c..j przypadków, gdzie beciak jeździ starszym autem a myszka SUVem (najczęściej) lub innym 5-10 x droższym...

 

Ogólnie czytając ten temat doszedłem do wniosku, że szkoda energii i  nie warto nawet zagadywać do lasek będąc incelem takim jak ja np.

Pytanie nie ofensywne. Skoro jesteś incelem to skąd to wszystko wiesz? Może warto spróbować sprawdzić a nie tylko czytać tematy na forum? 

3 godziny temu, deomi napisał:

Jak Ci z tym lepiej, to niech tak będzie XD

Jeszcze jakieś ciekawe formy autopocieszania sie wymyślonym czy prawdziwym cudzym nieszczęsciem? XD 

Szkoda gadać... Typowe p0lactwo aby opluć innych zamiast samemu się ogarnąć. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się odjaniepawla?! Boże a raczej Moderacjo - widzisz i nie grzmisz.😲

 

Pomijam motywy, jakie kierowały autorem zakładającym ten wątek. W najtańsze gierki psychologiczne czołowej atencjuszki nie dam się wciągać.

 

4 godziny temu, z prawego łoża napisał:

Pytanie nie ofensywne.

Tak samo, jak z " z całym szacunkiem na początku zdania" po czym jego dalsza część sugeruje rozmówcy, że jest dzbanem.

4 godziny temu, z prawego łoża napisał:

. Skoro jesteś incelem to skąd to wszystko wiesz?

 Z d**y xD. Przecież jak nie "dawawłem nigdy w żyłę" to nie mam prawa napisać, że heroina to wyniszczający nałóg, WTF?

4 godziny temu, z prawego łoża napisał:

Może warto spróbować sprawdzić a nie tylko czytać tematy na forum? 

Temat nie jest o moich próbach.

 

Zresztą co ja się będę wdawał w opartą na logicznych argumentach dyskusję jak tu zbroja aż lśni- z tego co kojarzę twój pierwszy temat był o nazwaniu frajerem kolegi, który nie zagadał do julki.

4 godziny temu, z prawego łoża napisał:

Typowe p0lactwo

 

4 godziny temu, z prawego łoża napisał:

Typowe p0lactwo aby opluć innych zamiast samemu się ogarnąć. 

Vs typowe oczy zarośnięte p**ą.

 

Nie pozdrawiam.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasy i wzorców, kapitału kulturowego. To dotyczy obu płci, ale u mężczyzn szczególnie kole w oczy.

 

Przy czym zwykle nie zależy od nich, a od historii naszego państwa i społeczeństwa. Jednak u niewielu dostrzegam potrzebę naprawienia tego. Czy mnie to dziwi? Nie, bo tu niestety już nie ma o co „walczyć”, jednak panowie posiadający ww. wartości są zauważalni w prostym i zrezygnowanym tłumie. 

Edytowane przez Hatmehit
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze tak podczytując wątek to stwierdzam że brakuje Panom autorefleksji i PRZYZNANIA SIE DO WŁASNYCH WAD, NIEDOCIĄGNIĘĆ, TEGO ŻE MOGĄ NIE MIEĆ RACJI..

ale czego ja wymagam tego męska duma nie przełknie 

jaśnie Państwo Wielmożni Panowie

 

Wasza "atencjuszka" która od pól roku nie założyła tematu, za to ciągle obserwuje wzajemne smyranie sie po ..ujach

Edytowane przez deomi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JudgeMe napisał:

Męskości. 

Brak typowo męskich zainteresowań i zachowań. 

 

Dlaczego wcale mnie to nie dziwi? 🤷‍♂️

No cóż, tak się kończy wybieranie do żeniaczki tzw. bezpiecznej przystani, czyli dzianego beciaka/kuka zamiast faceta, którego się pożąda...

Edytowane przez SamiecGamma
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.04.2022 o 17:00, SzatanK napisał:

Cześć wszystkim.

 

Pytanie do pań.

Pytanie o tyle ważne, że BEZSENSOWNE. 

 

 

Godzinę temu, JudgeMe napisał:

Męskości. 

Brak typowo męskich zainteresowań i zachowań. 

A jak rozumiesz typowo męskie zainteresowania i zachowania? Możesz to opisać konkretnie?

59 minut temu, deomi napisał:

Wasza "atencjuszka" która od pól roku nie założyła tematu,

Mhm... tak... aha... 😏

 

Nie trzeba organizować imprezy, wystarczy przyjść na dowolną inną i dać się zauważyć.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.