Skocz do zawartości

Wkurzone Polki opanowały grupę FB na której poszukuje się "żony" z Ukrainy :D


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Martius777 napisał:

 

Czysta prawda.

 

Kobiety szukają wszystkich sposobów ABY ZA NIC NIE ODPOWIADAĆ lub ZRZUCIĆ WINĘ na coś/kogoś/siłę wyższą a najlepiej aby ktoś POMÓGŁ lub WYRĘCZYŁ bo wtedy wina na frajera.

 

Zaobserwowane wielokrotnie w swojej pracy i w życiu.

Po co kobieta ma brać odpowiedzialność, lepiej zrzucić na faceta. Prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Martius777 napisał:

Kobiety szukają wszystkich sposobów ABY ZA NIC NIE ODPOWIADAĆ lub ZRZUCIĆ WINĘ na coś/kogoś/siłę wyższą a najlepiej aby ktoś POMÓGŁ lub WYRĘCZYŁ bo wtedy wina na frajera.

W zasadzie to jest też technika osób na wysokim szczeblu, które chcą utrzymać swoją pozycję i jak to @Tornado pisał, nie wychodzić więcej "na poligon". Kobiety przez emocjonalność i mocno rozwinięty moduł racjonalizacji mają ułatwienia w tym zakresie, ale oczywiście ich to nie tłumaczy. To jest właśnie pragmatyczność.

Dlatego nie warto z babkami wchodzić w układy bez zabezpieczeń.

Nie ma przewagi po stronie faceta = (zwykle) są problemy.

Jeśli kobieta oczekuje od Ciebie oddania przewagi, to znaczy, że na semaforze właśnie pojawia się kolor #FF0000.

Remember remember!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, selfmademan napisał:

Oooo, a kto tutaj przyszedł? 😅😅 Pan hipokryta

Ależ cię dupa musiała zapiec, gdy cię wtedy uznałem za chrystusa polskich simpów. :)

 

Tak, cieszy mnie, gdy p0lki mają zwarcie - a Ukrainki uciekają tu przed wojną, nie w poszukiwaniu dobrej partii.

Podtrzymuję, że pierdoliłeś głupoty.

No chyba że za pół roku okaże się, że wy, simpowie, nagle macie u pań branie jak u tajskich lejdiboys. 😆 Wtedy zwrócę honor. 😆

Edytowane przez zychu
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Ramaja Awantura napisał:

A podaj jak możesz te przykłady :3 bo zaciekawiłeś...

 

Uuu, tego jest masa.

 

Napiszę bardzo skrótowo kilka przykładów:

 

1. Baba wierciła brzuch narzeczonemu aby wziął kredyt na wymarzony ślub, wziął dużą kwotę. Po roku rozwód. Kto spłaca kredyt?

 

2. W warszawskim korpo kolegi kobiety potrafią bimbać godziny na pogaduszkach aby przegapiać wykonanie przelewów do 14:00 (nie wszystkie banki pozwalają na późniejsze godziny aby wyszły tego samego dnia) Potem szukają jeleni kto podstawi karki za nie /wykona robotę bo idą do domu, kolega pokazał mi zdjęcia, które zrobił smartfonem. Na szczęście kolega nie jest cuckoldem, olewa takie e-maile i robi swoje.

 

- Nie zdążyłam, zrób przelew za mnie, odkręć tę sprawę. Dasz radę, prawda?

- No weź, bo będzie draka. Musimy pomagać sobie nawzajem.

- Odkręć to bo mnie zabiją. Mam okres i przegapiłam.

- Zadzwoń do banku i zrób przelew aby dzisiaj poszedł. Ty jesteś mądry i na pewno umiesz to zrobić.

- Proszę cię, zrób przelew,albo poproś kogoś aby to zrobił, mam chore dziecko.

 

Jeśli jeleń brał zlecenia z dobrego serduszka to automatycznie wina za niewykonanie przelewu spadała na jelenia bo miały argument - OBIECAŁ/ CHCIAŁ/ ZGODZIŁ SIĘ wykonać przelew. ZAUFAŁAM MU. ZGODZIŁAM SIĘ POWIERZYĆ MU ZADANIE. ON MNIE ZAWIÓDŁ. NIE JESTEM WINNA. (przelew nie może być wykonany po 14:00 - przypominam)

 

3. Małżeństwo wpadło do mnie popytać o kredyty. Wyjaśniam co oznaczają dane zwroty, formułki, co znaczą oprocentowania, wibory i inne takie. Żona mówi do męża - Weź na siebie. -  Nie chciała wspólnego kredytu ale za to cisnęła aby wziął na nowe mieszkanie. - Pamiętaj aby zrobić połowę na mnie bo jesteśmy małżeństwem i mieszkanie będzie WSPÓLNE.

 

4. Była szefowa (po niej zero kobiet szefów, od tej pory pracuję tylko wyłącznie dla facetów szefów) miała zlecenie poprowadzenia kursu dla mnie. Miała dać adres i miejsce gdzie mam poprowadzić kurs w poniedziałek. W piątek powiedziała, że napisze po pracy. Ok. Nie napisała, przypomniałem wieczorem. Nic, cisza. W sobotę nic, ndz nic, pisałem wieczorami przypomnienie o ważnym fakcie, że nie otrzymałem jeszcze adresu.

 

W pn rano wstaję. Mam mieć kurs na 10:00, o 7:00 i 8:00, 9:00 piszę, dzwonię. Nic. O 9:30 Napisałem krótko - Jeśli pani w tej chwili nie da adresu, kurs nie odbędzie się bo zostało tak mało czasu, że nigdzie nie zdążę.

 

Dopiero o 10:15 napisała do mnie protencje dlaczego nie jestem na kursie, że ludzie czekają na mnie. Odpisałem - Niech pani sama prowadzi kursy.

 

Następnego dnia krzyczy na mnie w biurze, dlaczego nie pojawiłem się w pracy, że jestem winny, powiadomiła firmę, że ma złego pracownika co nie wywiązał się z umowy, musiała przepraszać za mnie i było jej wstyd. MAM JĄ PRZEPROSIĆ. Rzuciłem pracę u tej jebniętej baby.

 

5. Koleżanka biadoli, że ma remont. Rycerze zgłaszają się na darmowe remontowanie w zamian za herbatkę. Ona łaskawie wskazuje palec - Tu ma być ecru a tam biała listwa. Dziękuję. Potem chwaliła się , że ZROBIŁA remont.

 

6. Żona rzekła do męża - Obiecałam koleżance, że będzie odebrana z dworca, jedź po nią.

 

7. Kup to, kup to. Skończyła mi się kasa, oddam. (tak naprawdę nie odda) - słyszałem to już sześc razy od dziewczyn kolegów.

 

8. Jak kobieta coś zjebie to mówi - Miałam okres / chore dziecko/ źle się czuła.

 

9. Jak kobieta brzydko się zachowuje to zaraz mówi magiczne słowa - Mam okres. To jest bardzo nagminne i do porzygu. Okres jest usprawiedliwieniem na wszystko.

 

10. Kobieta na pytanie czy coś zrobi/wykona/czy chce jechać/czy wpadnie to itp to najczęściej odpowiada - MOŻE. CHYBA. ZASTANOWIĘ SIĘ. Aby na wypadek gdyby coś się odwidziało na minute przed czymś rzec, że NIE OBIECYWAŁA.

  • Like 5
  • Dzięki 6
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Martius777 napisał:

- Nie zdążyłam, zrób przelew za mnie, odkręć tę sprawę. Dasz radę, prawda?

- No weź, bo będzie draka. Musimy pomagać sobie nawzajem.

- Odkręć to bo mnie zabiją. Mam okres i przegapiłam.

- Zadzwoń do banku i zrób przelew aby dzisiaj poszedł. Ty jesteś mądry i na pewno umiesz to zrobić.

- Proszę cię, zrób przelew,albo poproś kogoś aby to zrobił, mam chore dziecko.

Nieee no naprawdę ktoś się na to łapie? Nawet proszę kurwa nie ma w tych zdaniach... To naprawdę w tym korpo jakieś pisdy są XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ramaja Awantura napisał:

Nieee no naprawdę ktoś się na to łapie? Nawet proszę kurwa nie ma w tych zdaniach... To naprawdę w tym korpo jakieś pisdy są XD

 

Też nie mogłem w to uwierzyć ale niestety tak jest. Mogą to robić bo jest duża rotacja. Ciągle nowi a ci chcą zabłysnąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Martius777 napisał:

 

Też nie mogłem w to uwierzyć ale niestety tak jest. Mogą to robić bo jest duża rotacja. Ciągle nowi a ci chcą zabłysnąć :D

A czyli przeważnie jednorazowa akcja, z jednej strony rozumiem świeżaków , sam nie chciałem podpaść na początku. Oczywiście wszystko w zdrowych granicach...

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze tam się dzieje. Swietna grupa :)

A co do Ukrainek to ja je pierdole. Rodzice mają 6ha malin - chłopy się do tego nie nadają, to rok w rok od małego było tych dziewuszek u mnie po 15-20 sztuk przez kilka miesiecy. Poznałem ich jak własną kieszeń. Zaraz będą jak Polki. Baba to baba. 

Edytowane przez MoSSu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, selfmademan napisał:

Podtrzymujesz swoją głupotę i krótkowzroczność, nie potrafisz myśleć wielowątkowo.

Tak już mają szury jak to już siebie nazwałeś ;)

rzeczywiście, nie potrafię myśleć kuśką (oj, przepraszam: "wielowątkowo"). 😆

 

Jako szur muszę przyznać, że od dwóch lat sprawdza się wszystko, co zapowiadałem - łącznie z postępującą degrengoladą simpów twego pokroju. 😆

 

To jak, załączysz jakieś twarde dane dot. swojej tezy? Czy nadal "a mnie się wydaje, że..."? 😆

29 minut temu, MoSSu napisał:

A co do Ukrainek to ja je pierdolę. Zaraz będą jak Polki.

Przecież większość Ukrainek (zwłaszcza tych z zachodniej części kraju) to takie p0lki w wersji beta. Wielu chłopów już o tym pisało - one siedząc tu co najmniej kilka lat, muszą nasiąknąć p0lkością. Chcesz czystą krasawicę? To jedź do Besarabii na wieś - postaw chałupę i tam sobie szukaj krasawicy. Naiwnością jest liczyć, że Natasza z wydziału zarządzania na UW będzie tą mityczną Wschodnią Żoną.

One takie bywały - ponad dziesięć lat temu. Teraz różne tymoszenki przed dwudziestką hulają sobie w Abudabu, znają języki i ogólnie są mocno "zokcydentalizowane". Nie twierdzę, że to wada - po prostu trzeba przyjąć pewne fakty. Żony ze wschodu raczej nie znajdziesz na Ukrainie. Co nie znaczy, że tamtejsze kobiety są wybrakowane*. Ja tylko przestrzegam przed mitologizowaniem/fetyszyzowaniem ukraińskich kobiet.

 

* ogólnie są poważniejsze i mniej rozpuszczone niż p0lki - to im trzeba oddać. I nie są sukowate - a w p0lki często wgrywa się ten zołzowaty software.

Edytowane przez zychu
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba fakt trzasku dupy naszych witaminek z powodu rosnącej ilości konkurencji ze wschodu. Ja sam siedzę na kilku grupach, gdzie są nasze witaminki i jest im bardzo niewsmak, gdy się wspomina o wschodnich kobietach. 

Od razu widać złość, nienawiść i zaczynają się gotować jak żaba w garnku. Nie akceptują tego i zaczynają się tyłki palić. Co dla mnie jest śmieszne i zabawne. 

Swoją postawą zniechęcają Nas facetów do siebie i podejrzewam, że gdyby był wolny dostęp do broni a zabójstwa nie były karane to nie jeden z Nas zrobiłby z tego użytek. 

 

Co ja widzę obserwując Ukrainki? Przede wszystkim uśmiechniete kobiety, nie jak nasze w pałąk wygięte mordy i nie wiesz czy za chwilę wyjmie karabin czy zabije Cię wzrokiem ciskając piorunami.

 

Niestety mimo wszystko nie można oczekiwać zbyt wiele, że te dziewczyny ze wschodu będą spełnieniem marzeń i szansą dla wielu, którzy mają problem ze znalezieniem drugiej połówki. A przede wszystkim nie przesiąknięte zachodem i naszym rodzimym spierdoleniem płci przeciwnej.

 

Z roku na rok nasze rodaczki przechodzą siebie coraz bardziej. Gdy przychodziłem tu na forum pare lat temu wiedziałem, że zmiany będą na gorsze, ale nie sądziłem że w tak zawrotnym tempie. 

Niezależność Pań o której się tak mówi mnie osobiście śmieszy, ponieważ na każdym kroku potrzebują naszej pomocy, chcą się nami wysłużyć, nie zrobią nic same, będą Ci truć dupę bylebyś coś zrobił i pomógł za przysłowiowe Bóg zapłać.

Nasze witaminki i ich mokry sen o Chadzie i Mokebe zaczyna się czasowo oddalać, przez co Panie są coraz bardziej sfrustrowane. 

  • Like 10
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Naturalny mechanizm, każdy kto ma monopol che żeby nie wchodziła konkurencja. Woźniców byki przeciwni wejściu samochodów i taksówek. Taksówkarze są przeciw uberowi. Gdy wchodziły maszyny parowe to robotnicy reczni protestowali...  Zamiast poprawić jakość to najlepiej zabetonować rynek i klient (tym razem mężczyzna) ma dostawać to gówno które jest albo nic.... Takie podejście pan to przyznanie, że przeciętna Ukrainka lepsza dla Polaka niż polka. Skoro półki się ich obawiają.. jak źle musi mieć w domu mąż takiej pani, że ona obawia się, że od niej odejdzie do Ukrainki. Ona zatem doskonale wie, że to co daje swojemu facetowi to coś kiepskiej jakości, a Ukrainka może dać coś lepszego...

  • Like 6
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 4/24/2022 at 3:50 PM, Mosze Red said:

Na dodatek Ukrainki psują rynek Polkom

 

Od kiedy to konkurencja psuje rynek?  Konkurencja naprawia rynek.

 

Do tego

 

On 4/24/2022 at 3:50 PM, Mosze Red said:

dają z siebie więcej za mniej

 

nie tylko dlatego, że mają mniejsze wymagania ale też, zgodnie z prawami rynku, jeśli spojrzeć na to, że stanowią  towar, na tymże rynku, to ich napływ powoduje wzrost podaży a za tym spadek ceny.

 

A  nawet, tak zdroworozsądkowo, jeśli panna nie da się poznać to jak chce kogoś poznać?

 

Struganie wysoce uszkodzonej urodzonej,  niedostępnej, bolzgiej ksienżniczki, zaprzecza temu i facetów, chętnych na zapłacenie takiej wysokiej ceny nie znajdują.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.