Skocz do zawartości

O tym jak sie zakochałem i byłem oszukiwany przez kobietę


Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, nowy00 napisał:

Jakby miał 40 randek w ciągu roku wówczas bym spośród tylu wybrał sobie jakąś najmniej uszkodzoną. Widać jednak jakie kobiety mają wybór i jak mogą wybierać. 

Tak. Powiem więcej. Wyobraź sobie, że jeśli ma tinder to te 40 prób jest ledwie jakieś 10, 20 procent wyselekcjonowanych, najlepszych z najlepszych. 

A potem ktoś napisze beee blackpill to gówno a wy się użalacie nad sobą. 

Sam jestem ZA poznawaniem kobiet na żywo, ale łatwo nie jest.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, DOHC napisał:

Tak. Powiem więcej. Wyobraź sobie, że jeśli ma tinder to te 40 prób jest ledwie jakieś 10, 20 procent wyselekcjonowanych, najlepszych z najlepszych. 

A potem ktoś napisze beee blackpill to gówno a wy się użalacie nad sobą. 

Sam jestem ZA poznawaniem kobiet na żywo, ale łatwo nie jest.

Prawda spośród tych wszystkich chętnych wybiera sobie the best 10-20%. Wiem bo ta 7/10 a nawet 8/10 pokazała mi ile ma wiadomości i powiadomień na tym Badoo, mówiąc krótko od *uja.

Na żywo od razu się ma wynik czy panna jest nami zainteresowana lub nie, bez potrzeby posiadania pary czy matcha choć zapoznanie jakiejś kobiety również do łatwych by nie należało. 

Edytowane przez nowy00
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że udało Ci się wyjść z tego bez strat własnych.

Trafiła Ci się zawodniczka solidnie zryta, a i przed Tobą na pewno było wielu innych bolców. W trakcie też jacyś byli. Pani lubiąca takie akcje, wiec gdy miała okazję by się ruchać to z pewnością korzystała.

Next.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Brat Jan napisał:

Czy można wliczyć w to czas spędzony na tym forum?

Przyznacie rację, że w mniejszym lub większym stopniu forum nas kreuje, zmienia?

 

Celnie.

Jest w tym prawda :) Po byciu aktywnym na forum staję się bardziej świadomy tego jak działają kobiety oraz ogólnie o życiu trochę więcej wiem (jakie przekonania matrixowe we mnie tkwiły głęboko).

Edytowane przez nowy00
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podzielenie się historią.

 

Niczego wyjątkowego nie doświadczyłeś, kolejna historia ze świeżakowni niczym odbita od kalki i nauka jak kończą się znajomości z samotnymi madkami w dodatku z patologii. Swoje poruchałeś, fajnie było, ale się skończyło. Twoja kolej minęła, a pani skacze już sobie po innych bolcach. Z kim miałeś do czynienia było chyba jasne dla Ciebie od początku? Jednak dobra cipka ma potężną moc i potrafi przysłonić oczy, bo czerwonych flag było więcej niż na stadionie Liverpoolu. Dobrze, że nie miałeś z nią bombelka czy ślubu, wyszedłeś z tego suchą stopą.

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to już ten etap ale brało mnie na wymioty jak czytałem o tej patologii, ja wiem, że nikt nie jest święty ale jak można obracać się w takim towarzystwie. Sam fakt kopulowania z taką samicą mnie obrzydza. Laska pijana dupa sprzedana a czerwonych flag tysiące. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, wombat napisał:

Zablokowałem ją na Facebooku i w telefonie ,aby do mnie nie próbowała dzwonić i pisać. Chce zapomnieć ,jednak wiem ,że trochę czasu musi minąć.

My Nigga Denzel - My man

 

 

13 godzin temu, bzgqdn napisał:

Zamiast sie zamartwiać,  to zrozum że co poruchałeś to twoje. Żyj dalej.

 

Zobacz oryginalny obraz

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Chcni napisał:

Niczego wyjątkowego nie doświadczyłeś, kolejna historia ze świeżakowni niczym odbita od kalki i nauka jak kończą się znajomości z samotnymi madkami w dodatku z patologii. Swoje poruchałeś, fajnie było, ale się skończyło. Twoja kolej minęła, a pani skacze już sobie po innych bolcach. Z kim miałeś do czynienia było chyba jasne dla Ciebie od początku? Jednak dobra cipka ma potężną moc i potrafi przysłonić oczy, bo czerwonych flag było więcej niż na stadionie Liverpoolu. Dobrze, że nie miałeś z nią bombelka czy ślubu, wyszedłeś z tego suchą stopą.

 

Jak ktoś przeżywa coś takiego pierwszy raz wówczas zrozumiałe, że bardziej przeżywa takie zakończenie znajomości. Jednak później takie doświadczenie zaowocuje tym iż się przekona jak funkcjonują kobiety oraz jak bardzo pipka potrafi zasłonić chłopu oczy. Trzeba samemu doświadczyć i się przekonać, że godność i honor faceta jest tylko jeden i nie ma co się upadlać o szparkę laski, choć ta rzecz w praktyce nie jest łatwa do opanowania - nikt nie mówi iż życie jest proste :)

 

Brak żadnych formalnych powiązań z pańcią przy rozstaniu jest z korzyścią dla chłopa. Czemu?

- 0 alimentów dla dzieci

- uniknięcie dzielenia majątku jak się nie ma intercyzy

- komfort psychiczny po rozstaniu ze względu na to iż związek był nieformalny

Edytowane przez nowy00
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, wombat napisał:

Poznaliśmy się w marcu na dyskotece przez wspólną koleżankę, po 5 minutach od poznania mnie, pocałowała co sprawiło że byłem w lekkim szoku ale bawliliśmy sie tak dobrze ,że po imprezie zaprosiłem ją do domu a ona sie zgodziła i spędziliśmy razem cały nastepny dzień w łóżku. Tak zaczynając naszą znajomość spotykaliśmy się codziennie jednak trzymałą mnie na dystans bo nie była pewna czy tego chce ale później spotykając sie na nastepnej imprezie przypadkowo, oboje poczuliśmy ,że to jest to i zaczeliśmy sie spotykac po tym praktycznie codziennie. Sex był każdego dnia po pare razy i mogę powiedzieć ze trwał ,aż do samego rozstania.

 

Na początku wydawało mi się,że spotkałem tą jedyną oboje sie świetnie dogadywaliśmy, lubieliśmy te same filmy ,muzyke i z każdym dniem odkrywaliśmy jak wiele nas łączy. To jeszcze bardziej nas do siebie zbliżało. Mówiła mi ,że jestem cudownym facetem i ma najlepszy sex ze mną jakiego jeszcze w życiu nie miała. Dbałem o nią robiłem śniadanka ,obiadki ,kolacyjki chciałem by czuła sie doceniona i ważna.

 

Po czasie wyznałem jej miłość a ona mi. Jednak jej historie z życia które mi opowiadała nie były kolorowe. Mówiła mi że zaszła w ciążę w wieku 18 lat i facet zostawił ją z dzieckiem matka wyrzuciłą ją z domu w ,której panowała przemoc ona wyjechała z synem do Szwecji do swojego ojca tam jednak nie mogła zostać na stałe i wróciła do Polski, rodzice jej byli w separcji.Pózniej wyjechała do Holandii ,gdzie poznała 15-20 lat starszego faceta i to on ją utrzymywał w tym czasie jej syn został z jej matką i tak jest do teraz. Praktycznie w ogóle nie interesuje się swoim synem a matce płaci 1000 zł na miesiąc aby sie nim zajmowała.

 

Po 9 latach Holender ją zdradził a ona wróciła do Polski gdzie po czasie poznała chlopaka zaszła w nim ciąże on jednak wyrzucił ją z domu i powiedział ze nie chce tego dziecka, zrozumiała to i zdecydowała sie na aborcję. Dodam jeszcze ,że kobieta ma 35 lat (ja31) nigdzie nie pracuje, próbowała swoich sił jako kelnerka lub sprzedawczyni ale popracowała 2 dni i stwierdziła że to nie dla niej. Kobieta podkreślała że zawsze była trzymana pod kloszem i nie mogła nigdzie wychodzić dlatego teraz chce poczuć ,że żyje.Na początku nie miałem nic przeciwko ale z czasem kiedy poznała małżenstwo patologiczne które ma 4 dzieci mieszkają na melinie i codziennie spożywają tam alkohol zauważyłem jak bardzo się zmienia. Prosiłem ją aby ze mną spędzała czas że z nimi sobie życia nie ułoży proponowałem wspólne wyjazdy na weekend, jednak ona wolała nachlać sie tam i pójść później na imprezę.

 

Mnie obarczała za to że jestem sztywny ,że tylko w domu bym siedział i spał jednak ja pracuje na 3 zmiany i człowiek pracujący tez chce odpocząć i nie może być na każde zawołanie chociaż sie starałem. Po pracy codziennie kiedy piła z nimi przyjeżdzałem po nią zabierałem do siebie byłem wściekły na nią ale rozbierałęm ją i pieprzyłem aby wyładować na niej swoje emocje a jej sie to podobało. Również próbowała we mnie wzbudzać zazdrość ,kiedy mówiła mi że były chce do niej wrócić lub kolesie z facebooka zapraszają ją na randki. Jednak coś mnie tknęło ,aby przejrzeć jej telefon kiedy spała u mnie pijana.

 

Ujrzałem w telefonie jak jakiś typek piszę ,że tęskni za jej dotykiem i pocałunkami.Wszystko wskazywało na zdradę. Powiedziałem jej o tym co ujrzałem ona sie wyparła powiedziała,że tak całowała się z nim ale za nim mnie poznała chociaż dziwne że pisał jej to w czerwcu a mnie poznała w marcu i nagle sobie bez niczego pisze o tym że tęskni za jej dotykiem i pocałunkami. Usłyszałem również nagrania głosowe gdzie pytał sie jej czy kogoś ma i sie spotyka a ona odpowiedziała na to że tak spotyka sie ze znajomymi nie wspominając o mnie.Oczywiście usłyszałem jak mogłem przejrzeć jej telefon i to ze mnie zrobiła tego złego. 

 

Po tym wiedziałem ,że koniec związku jest bliski.Na dodatek tego pojechała nad morze z tym małżenstwem i tam pózniej dojechał do nich znajomy tego małżenstwa. Zapraszali mnie ale nie mogłem jechać bo pracowałem. Kiedy wróciła chwaliła sie że spędziłą najlepsze wakacje w swoim życiu. Czułem sie fatalnie ,kiedy mówi to a mnie tam nie było. Opowiadała ze piła alkohol paliła zioło i świetnie sie bawiła. W ten weekend moja znajoma ,która również z nimi przesiaduje powiedziała mi żebym przyjechał na impreze i przejrzał na oczy z jaką kobietą mam do czynienia. Pojechałem w nocy i ujrzałem jak bawi sie z tym gościem ,który był z nimi nad morzem a ja pisząc smsmy i dzwoniąc do niej nie usłyszałem żadnej odpowiedzi.Potraktowała mnie jak śmiecia bawiąc sie już z innym.

 

Próbowałęm wyprowadzić ją z klubu i usłyszeć dlaczego nie potrafiła ze mną w normalny sposób sie rozstać. Jednak ona nie chciała ,uderzyła mnie w twarz a ja pojechałem do domu wiedząc jak zostałem oszukany. Przestrzegam Was im bardziej kobieta miała patologiczną przeszłość tym bardziej bedzie wychodzić to w pózniejszym czasie jej życia i relacjach między mężczyznami.

O kurwa ale szambo 😂😂😂😂

 

No kurwa upolowałeś księżniczkę o jakiej Patryk Vega mógłby tylko pomarzyć 😁

 

Jak dla mnie @wombat to troll i szkoda strzępić ryja 😉

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt wiele już tych historii.

 

Za dużo było o SM i zagrożeniach z nimi zwiazanymi, wcześniej, znacznie wcześniej. 

 

Teraz to moja empatia jest na poziomie - 100 i kręcę bekę z tych "szczęśliwych" typków którzy (nie w tej sytuacji), zajmują się, płacą na cudze bombelki. 

 

"Przeszłość się nie liczy, teraz jesteśmy my"... itd. itp. 

 

Żenujace. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, wombat napisał:

Poznaliśmy się w marcu na dyskotece

Imprezowa sucz...

17 godzin temu, wombat napisał:

po 5 minutach od poznania mnie, pocałowała co sprawiło że byłem w lekkim szoku

Nie ty pierwszy, inni goście z którymi od razu się liże też bywają zdziwieni.

17 godzin temu, wombat napisał:

ale bawliliśmy sie tak dobrze ,że po imprezie zaprosiłem ją do domu a ona sie zgodziła i spędziliśmy razem cały nastepny dzień w łóżku.

Tak jak kilkudziesięciu innych mężczyzn z nią przed Tobą.

17 godzin temu, wombat napisał:

Tak zaczynając naszą znajomość spotykaliśmy się codziennie jednak trzymałą mnie na dystans bo nie była pewna czy tego chce

Posuwało ją kilku a Ty byłeś jedną z opcji, gdyby nie wyszło z innymi. Takie są kobiety, nic nowego.

17 godzin temu, wombat napisał:

Sex był każdego dnia po pare razy i mogę powiedzieć ze trwał ,aż do samego rozstania.

A co innego może dać stara samotna "madka" oprócz dziury? Jej młodość, niewinność i świeżość zgarnął inny/inni.

17 godzin temu, wombat napisał:

Na początku wydawało mi się,że spotkałem tą jedyną

Haj hormonalny zrobił Tobie kisiel z mózgu.

17 godzin temu, wombat napisał:

Mówiła mi ,że jestem cudownym facetem i ma najlepszy sex ze mną jakiego jeszcze w życiu nie miała.

Hahaha tak jak kilkudziesięciu innym przed Tobą.

17 godzin temu, wombat napisał:

Dbałem o nią robiłem śniadanka ,obiadki ,kolacyjki chciałem by czuła sie doceniona i ważna.

Że co k*rwa? To stara samotna matka powinna na etapie urabiania beciaka Tobie nadskakiwać, a nie Ty. Zamieniliście się rolami, ona samiec Ty uległa samica.

17 godzin temu, wombat napisał:

Po czasie wyznałem jej miłość a ona mi.

Zwymiotowałem.

17 godzin temu, wombat napisał:

Jednak jej historie z życia które mi opowiadała nie były kolorowe.

Bo to była i jest patola.

17 godzin temu, wombat napisał:

Praktycznie w ogóle nie interesuje się swoim synem a matce płaci 1000 zł na miesiąc aby sie nim zajmowała.

Nowoczesna madka P0lka. ;-)

17 godzin temu, wombat napisał:

Po 9 latach Holender ją zdradził a ona wróciła do Polski gdzie po czasie poznała chlopaka zaszła w nim ciąże on jednak wyrzucił ją z domu i powiedział ze nie chce tego dziecka

Pewnie się ku**ła, więc dostała kopa zarówno od Holendra jak i Polaka.

17 godzin temu, wombat napisał:

Dodam jeszcze ,że kobieta ma 35 lat (ja31)

Starsza od siebie kobieta do związku zamiast młodszej o kilka-kilkanaście lat? Czekasz na medal za desperację?

17 godzin temu, wombat napisał:

nigdzie nie pracuje, próbowała swoich sił jako kelnerka lub sprzedawczyni ale popracowała 2 dni i stwierdziła że to nie dla niej.

Hahaha niezły pasożyt, to z czego żyła? Z alimentów od Holendra i dawania dupska?

17 godzin temu, wombat napisał:

Kobieta podkreślała że zawsze była trzymana pod kloszem i nie mogła nigdzie wychodzić dlatego teraz chce poczuć ,że żyje.Na początku nie miałem nic przeciwko ale z czasem kiedy poznała małżenstwo patologiczne które ma 4 dzieci mieszkają na melinie i codziennie spożywają tam alkohol zauważyłem jak bardzo się zmienia. Prosiłem ją aby ze mną spędzała czas że z nimi sobie życia nie ułoży proponowałem wspólne wyjazdy na weekend, jednak ona wolała nachlać sie tam i pójść później na imprezę.

Nieźle, pijąca i szmacąca się po imprezach z patologią p0lka, samotna madka. Marzenie każdego mężczyzny. ;-)

17 godzin temu, wombat napisał:

Mnie obarczała za to że jestem sztywny ,że tylko w domu bym siedział i spał jednak ja pracuje na 3 zmiany i człowiek pracujący tez chce odpocząć i nie może być na każde zawołanie chociaż sie starałem. Po pracy codziennie kiedy piła z nimi przyjeżdzałem po nią zabierałem do siebie byłem wściekły na nią ale rozbierałęm ją i pieprzyłem aby wyładować na niej swoje emocje a jej sie to podobało.

Ty pracujesz frajerze a ona może za to pić, czy to nie jest wspaniały układ?

17 godzin temu, wombat napisał:

Ujrzałem w telefonie jak jakiś typek piszę ,że tęskni za jej dotykiem i pocałunkami.Wszystko wskazywało na zdradę.

Wreszcie dotarło do mózgu, że zlizywałeś po innych z tego odpadu?

17 godzin temu, wombat napisał:

Usłyszałem również nagrania głosowe gdzie pytał sie jej czy kogoś ma i sie spotyka a ona odpowiedziała na to że tak spotyka sie ze znajomymi nie wspominając o mnie.

A dlaczego miała wspominać kochankom o nieistotnym, usłużnym beciaku, który jej gotował, usługiwał, utrzymywał, poniżał się, pozwalał pić, itd.? 

17 godzin temu, wombat napisał:

Po tym wiedziałem ,że koniec związku jest bliski.Na dodatek tego pojechała nad morze z tym małżenstwem i tam pózniej dojechał do nich znajomy tego małżenstwa.

Hahaha niezłe orgietki, a Ty nie chciałeś dołączyć... ;-)

17 godzin temu, wombat napisał:

Opowiadała ze piła alkohol paliła zioło i świetnie sie bawiła.

Inni z nią również.

17 godzin temu, wombat napisał:

Potraktowała mnie jak śmiecia bawiąc sie już z innym.

Sam też się tak traktujesz, wchodząc w związek z toksycznym odpadem z rynku matrymonialnego.

17 godzin temu, wombat napisał:

Próbowałęm wyprowadzić ją z klubu i usłyszeć dlaczego nie potrafiła ze mną w normalny sposób sie rozstać. Jednak ona nie chciała ,uderzyła mnie w twarz a ja pojechałem do domu wiedząc jak zostałem oszukany. Przestrzegam Was im bardziej kobieta miała patologiczną przeszłość tym bardziej bedzie wychodzić to w pózniejszym czasie jej życia i relacjach między mężczyznami.

Jeszcze się odezwie kiedyś, gdy tamten się nią znudzi. Taki frajer nie trafia się często.

@wombat O ile to nie trolling, to masz dużo szczęścia, że nie skończyło prawdopodobnie tylko na kilku złapanych chorobach wenerycznych, zamiast kolejnego dziecka z tą patolą. 

15 godzin temu, Krugerrand napisał:

Zupełnie nie rozumiem czemu z nią zerwałeś. Wesoła, zabawowa dziewczyna, z którą można konie kraść. To, że nie mogła się odnaleźć w żadnej pracy nie skreśla jej, ona nadaje się do innych rzeczy i nie mam tu na myśli imprezowania połączonego z puszczaniem się, ale to, że ona jest stworzoną wręcz idealną panią domu. Kto zadba Ci najlepiej o ognisko domowe, jak 35latka z takim bagażem doświadczeń? Nie potrafiłeś przyjąć prawdziwego skarbu w postaci jej "bombelka" i pewnie dlatego nie zasługiwałeś na nią XD.

Mnie to bawi, ale gdy przeczyta to jakiś świeżak biały rycerz, może potem gdzieś powtarzać znajomym jako prawdę objawioną w stylu "ołczami menszczyzny". 

Godzinę temu, Redbad napisał:

~ kakaowym okiem menszczyzny

Dobre. 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samotne matki :D

Mój kolega ze szkoły wziął sobie taką za żonę. Miała chyba 2 dzieci i zrobili kolejne. Teraz musi tyrać za dwóch. Kiedyś spotkałem jego ojca i sobie porozmawialiśmy. Skarżył się że syn wziął kobietę z dziećmi. Przynajmniej mogłem z tym starszym panem pogadać. Żal mi go było. 

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, wombat napisał:

Poznaliśmy się w marcu

Jak na kogoś, kto na forum jest od października 2018  strasznie tępo przyswajasz wiedzę.

Powielasz ten sam schemat opisywany tu w świeżakowni już dziesiątki razy.

A i tematów ostrzegających przed braniem na poważnie samotnych matek też nie brakuje.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Patton zmienił(a) tytuł na O tym jak sie zakochałem i byłem oszukiwany przez kobietę

Nie będę się rozpisywał, ale schematy gonią schematy. Ta opowieść brzmi jak z kiepskiego filmu o życiu patologicznego półświatka. Te akcje wyciągania pijanej kobiety z jakiejś meliny itd itp - aż żal to czytać jak mężczyzna upadla się kontaktem z patologiczną kobietą, pod wpływem zarośnięcia oczu piczą.ość

 

Kilka lat temu poznałem internetowo kobietę - jak to jest zazwyczaj pisaliśmy do siebie co fajnie wychodziło, aż w końcu napisała, że ma jeden problem a mianowicie jej ojciec jest alkoholikiem i ona ma w genach słabość do alkoholu i nie może nawet spróbować łyka bo wpada w ciąg. Od razu pożegnałem panią.

 

Kiedyś bliska osoba mi powiedziała, cytuję: "biedę i patologię należy od razu kopać w dupę" i Wam radzę robić właśnie tak, a ominiecie cały szereg idiotycznych problemów z patusami. 

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2022 o 19:22, wombat napisał:

Zablokowałem ją na Facebooku i w telefonie ,aby do mnie nie próbowała dzwonić i pisać. Chce zapomnieć ,jednak wiem ,że trochę czasu musi minąć.

Subiektywnie radze znalezienie sobie odskoczni od:

- pracy

- cipeczek

Jakiś sport, nawet granie w szachy jeżeli lubisz umysłowe zagwozdki. Wyjścia z kumplami, samotne wakacje, wynajęcie domu w spokojnej, zielonej okolicy.

Odetnij się od kobiet na pewien okres - bo wpadniesz ponownie w sidła takiej pijawki.

 

Nawet mając wiedzę i przeświadczenie - że teraz nie dam się wkręcić, bo jak to, czy tam forum, znam zasady etc.

Biologia to biologa - ma swoje sposoby na to, by gatunek szedł do przodu...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Cham Niezbuntowany napisał:

Subiektywnie radze znalezienie sobie odskoczni od:

- pracy

- cipeczek

Jakiś sport, nawet granie w szachy jeżeli lubisz umysłowe zagwozdki. Wyjścia z kumplami, samotne wakacje, wynajęcie domu w spokojnej, zielonej okolicy.

 

 

 

Warto, jak piszesz.

Jednak łatwiej napisać aniżeli zrobić czasem...

Gram w szachy i rzeczywiście dobre ćwiczenie na głowę. Co do samotnych wakacji kwestia indywidualna bo parę lat temu na takich byłem nad morzem i jakoś mi nie siadły. 

Jak pisał w jakimś temacie @Iceman84PLwarto swój dzień sobie zaplanować od A do Z :) Dobry podział był taki ze względu na 4 kategorie przypominam sobie o:

1 praca

2 hobby 

3 czas wolny

4 odpoczynek

Od pewnego czasu próbuję się do tego stosować i nawet dobre rezultaty są. Najtrudniej jest mi jeszcze wpaść w nawyk szybszego chodzenia spać. 

 

2 godziny temu, Cham Niezbuntowany napisał:

Nawet mając wiedzę i przeświadczenie - że teraz nie dam się wkręcić, bo jak to, czy tam forum, znam zasady etc.

Biologia to biologa - ma swoje sposoby na to, by gatunek szedł do przodu...

Wiedza teoretyczna jest ważna a później w praktyce wszystko wychodzi i niestety(stety) biologia uczyni swoje niekiedy jak się zobaczy kawałek ciała kobiety eh

Podobnie jak w tym kawale:

Teoria i praktyka

Jasio idzie do taty i pyta:
- Tato, co to oznacza w teorii i praktyce ?
- Jasiu zaraz Ci to wytłumaczę! Spytaj mamy czy dała by murzynowi za 2tyś dolarów!
Jasiu podchodzi do mamy i pyta:
- Mamo dałabyś murzynowi za 2tyś dolarów?
- No wiesz synku, meble by się przydały, pensja mała, dałabym ten jeden raz.
Jasiu idzie do Taty i mówi że mama by dała.
- Teraz idź do siostry i zapytaj o to samo!
- Dałabyś murzynowi za 2tyś dolarów?
- Pewnie że tak - miałbym na kosmetyki i imprezy, ciuchy !
Jasiu wraca do Taty i mówi że siostra też by dała.
- Teraz Jasiu idź do dziadka i zapytaj o to samo.
Jasiu idzie do dziadka i pyta:
- Dziadek, dałbyś murzynowi za 2tyś dolarów ?
- Dałbym, bo wiesz, emerytura mała, a tak bym sobie jeszcze coś kupił póki żyje.
Jasio wraca do taty i mówi, że dziadek też dałby murzynowi.
Na to tata :
- Widzisz synku, w teorii, to my mamy 6tyś dolarów w kieszeni, a w praktyce 2 *urwy i pedał* w rodzinie.

 

Edytowane przez nowy00
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.