Skocz do zawartości

Bezpośrednia Ukrainka z sympatii - naciągaczka?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Taki dziwny temat - kilka dni temu skrobnęła do mnie młoda Ukrainka, że niedługo będzie w Polsce i odezwie się w piątek wieczorem i czy by mi nie przeszkadzało że jest z Ukrainy, że dobrze zna polski, że ojciec Polak etc. 
Odpisuję, że spoko - dlaczego niby miałoby mi to przeszkadzać? Dzisiaj loguję się i faktycznie - jest wiadomość dość długa - że fajnie że odpisałem, że ona dobrze zna polski, że nie szuka sponsora jak jej wielu panów napisało. 
Ponoć chce poznać kogoś tutejszego, żeby jej pokazał okolice, pomógł zaaklimatyzować, pozałatwiać sprawy urzędowe etc. Od razu prosto z mostu proponuje szybkie spotkanie, na drinka czy cokolwiek, mam zaproponować miejsce. Niby zazwyczaj taka szybka nie jest , ale okoliczności wyjątkowe... Ponoć ma słaby internet i woli pisać smsy i wgle to najchętniej usunęłaby już konto bo nie chce żeby jej się znów premium nabiło. Zostawiła do siebie numer. 
Konto jest zablokowane - nie wiem czy usunięte, czy dostała bana? Ogólnie na profilu miała kilka zdjęc takiej zwykłej, nawet ładnej naturalnie dziewczyny. 

Ogólnie to śmierdzi mi to na kilometr, ale zastanawiam się... poza faktycznym prawdopodobnym scenariuszem, że szuka sobie jakiegoś ogarniacza do wykorzystania, to jakie są jeszcze scenariusze? 
Ktoś sobie organizuje akcje, by kogoś okraść albo nie wiadomo co? Ktoś miał styczność z taką sytuacją albo słyszał o czymś takim? 
Co by mi groziło, gdybym faktycznie skontaktował się z taką osobą? 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam gościa który wysłał takiej mafii kilka tysi. lol. Zabawne jest to, że wszyscy znajomi mówili mu, że to przekręt... no ale wizja love love ze wschodu była silniejsza.

Ale to było parę lat temu.

 

Pewnie standardowe naciąganie na kasę. Okazałoby się, że już do ciebie jedzie ale wojna/łapówki na granicy/nie ma na bilet i tyle.

Od lat to się tak kręci.

+5 do syndromu "białego rycerza, ratującego księżniczkę przed buriacką hordą". 🤣

 

39 minut temu, Peter Quinn napisał:

Konto jest zablokowane

I luz, nie ma się nad czym zastanawiać. Szkoda zdrowia.

 

 

Edytowane przez BumTrarara
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Peter Quinn napisał:

albo słyszał o czymś takim? 

Wyglądało to tak:

....Pani szybko podawała 'emailum' po czym w wiadomościach dowiadywałes się o zachwycie jej rodziny, że Cię poznała, jaki ty cudowny i w ogóle.

Jak się dialog wkręcał A termin przyjazdu był coraz bliższy to brakowało jej trochę euro na PASZPORT I WIZE....Tak miedzi 600/800 euronów.

Dostawałeś pełną rozpizkę ile co konkretnie......I cisza.

Pańcia czekała na wsparcie finansowe aby przyjechać.

Generalnie przez Ząbkowice do Rygi.

Schemat zawsze był ten sam.

Zanęcanie A potem jeb KOSZTA pierwszej wyprawy.

Teraz trochę taniej bo wiza wojenna.

:)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie - po c..j się umawiacie z mentalnymi Azjatkami z postsowieckiego Wschodu? To jak prosić się samemu o kłopoty. 

 

Tyle razy kurwa tłumaczyłem że "wschodni Słowianie ", może z wyjątkiem Białorusinów, nie są Słowianami i Europejczykami w naszym rozumieniu. 

 

Jak krew w piach, trzeba umieć utrzymać fiuta w spodniach. 

Edytowane przez Maniek92
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ostatni kontakt z młodą, ładną ukrainką był prosty. Wchodzę, dymam i wychodzę. Nie tracę czasu i energii na jakieś wiadomości czy strzały na oślep. 

A jak jeszcze miałem te profile na portalach to takie naciąganie zgłaszałem i często usuwali im konta.

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuurla pany jak za wolno lub p00lki niedostępne to źle jak za szybko to na pewno wał😁

Ukrainki w porównaniu do p00lek nie czekają na filmowego Greya czy Szejka z Dubaju im wystarczy chłopak z własnym mieszkaniem, pracą😉

Jak spadają Ci bomby na głowę nie bujasz w obłokach tylko bierzesz co jest i chcesz się ewakuować w bezpieczne miejsce. 

Zobaczycie to samo będzie z naszymi witaminkami i się skończą fochy, obrażanie mężczyzn. 

Na twoim miejscu umówiłbym się na gruncie neutralnym i sprawdził czy to nie ściema do tego zorganizuj w razie czego chłopaków by byli w pobliżu dla bezpieczenstwa. 

Jeżeli okaże się prawdą za usługi żądaj odpłaty.

Te Ukrainki, które są w PL szybko nawiązują relacje z Polakami bo do czego mają wracać? Jak każda kobieta chcą lepszego życia a czego nie da biedny Ukrainiec da mężczyzna na zachodzie. 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Peter Quinn said:

Ktoś sobie organizuje akcje, by kogoś okraść albo nie wiadomo co? Ktoś miał styczność z taką sytuacją albo słyszał o czymś takim? 
Co by mi groziło, gdybym faktycznie skontaktował się z taką osobą? 

Czyżbyś nie znał odpowiedzi na pytanie: "Jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o [...wstawić co kto chce...].

 

Twój portfel były czystszy niż Dziewica Orleańska.

Ja bawię się czasami, a właściwie przecież zawsze, w ciemno, bo tylko tak odkrywa się nieznane lądy.

Jednak istnieją zasady gry, znajdziesz je wszędzie więc tylko telegraficznie.

Żadnej kasy z góry, jedynie zapłata za wyświadczone usługi, żadnych pożyczek, w żadnym wypadku podawania swojego adresu i oczywiście drugi numer telefonu, przeznaczony tylko do celów seksualno-towarzyskich.

 

32 minutes ago, Iceman84PL said:

1. Ukrainki w porównaniu do p00lek nie czekają na filmowego Greya czy Szejka z Dubaju im wystarczy chłopak z własnym mieszkaniem, pracą😉

 

2. Zobaczycie to samo będzie z naszymi witaminkami i się skończą fochy, obrażanie mężczyzn. 

 

3. Te Ukrainki, które są w PL szybko nawiązują relacje z Polakami bo do czego mają wracać?

1. Wszystkim wystarczy, po prostu przelicznik zamożności faceta jest inny.

 

2. Chyba kiedy Putin odwiedzi Polskę.

(TFU!!! Lepiej nie).

 

3. Popatrz jakimi samochodami jeżdżą ci uciekinierzy.

Chciałbym taki mieć, ale nie byłoby mnie stać na ubezpieczenie.

Jasne, że nie każda się na takiego gościa załapie.

Jak wszędzie, w takim wypadku to oni wybierają.

Są jednak jakieś statystyki potwierdzające ilość zawartych związków tego typu?

Chyba ciut za wcześnie na to, ale bez nich twierdzić można wszystko.

Równie dobrze słyszałem zdanie, że nie lecą aż tak bardzo, bo to co zwykle zapewnia facet im zapewniamy my wszyscy z podatków.

Baby zadzierają nos do góry gdy państwo daje im kasę za posiadanie cipki.

 

Edytowane przez JoeBlue
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Peter Quinn napisał:

Witajcie, 

Taki dziwny temat - kilka dni temu skrobnęła do mnie młoda Ukrainka, że niedługo będzie w Polsce i odezwie się w piątek wieczorem i czy by mi nie przeszkadzało że jest z Ukrainy, że dobrze zna polski, że ojciec Polak etc. 
Odpisuję, że spoko - dlaczego niby miałoby mi to przeszkadzać? Dzisiaj loguję się i faktycznie - jest wiadomość dość długa - że fajnie że odpisałem, że ona dobrze zna polski, że nie szuka sponsora jak jej wielu panów napisało. 
Ponoć chce poznać kogoś tutejszego, żeby jej pokazał okolice, pomógł zaaklimatyzować, pozałatwiać sprawy urzędowe etc. Od razu prosto z mostu proponuje szybkie spotkanie, na drinka czy cokolwiek, mam zaproponować miejsce. Niby zazwyczaj taka szybka nie jest , ale okoliczności wyjątkowe... Ponoć ma słaby internet i woli pisać smsy i wgle to najchętniej usunęłaby już konto bo nie chce żeby jej się znów premium nabiło. Zostawiła do siebie numer. 
Konto jest zablokowane - nie wiem czy usunięte, czy dostała bana? Ogólnie na profilu miała kilka zdjęc takiej zwykłej, nawet ładnej naturalnie dziewczyny. 

Ogólnie to śmierdzi mi to na kilometr, ale zastanawiam się... poza faktycznym prawdopodobnym scenariuszem, że szuka sobie jakiegoś ogarniacza do wykorzystania, to jakie są jeszcze scenariusze? 
Ktoś sobie organizuje akcje, by kogoś okraść albo nie wiadomo co? Ktoś miał styczność z taką sytuacją albo słyszał o czymś takim? 
Co by mi groziło, gdybym faktycznie skontaktował się z taką osobą? 

Bierz się za nią i nie rozkminiaj.
Zaraz Ci tu pierwszy z brzegu napisze, że "Ukrainki to mentalne Azjatki" u drugego znowu cos przeczytasz. Działaj z głową i z fiutem. Da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Peter Quinn napisał:

Konto jest zablokowane - nie wiem czy usunięte, czy dostała bana? Ogólnie na profilu miała kilka zdjęc takiej zwykłej, nawet ładnej naturalnie dziewczyny. 

Mogła usunąć bo po cholerę jej konto jak ogarnęła to co chciała. 

Mogła usunąć przez hejt prawilnych ziomali. 

Mogła dostać bana bo komuś ostro wygarnęła za setną propozycje sponsoringu. 

Oszustka by na początku chciała wsparcia finansowego myślę. 

 

9 godzin temu, Peter Quinn napisał:


Ogólnie to śmierdzi mi to na kilometr, ale zastanawiam się... poza faktycznym prawdopodobnym scenariuszem, że szuka sobie jakiegoś ogarniacza do wykorzystania, to jakie są jeszcze scenariusze? 

Oczywiście że szuka. Wyobraź sobie że wyjeżdżasz do Taipei. Raczej pewne że będziesz szukać ogarniaczki z nadzieją że może zatrybi. A jak nie zatrybi to przynajmniej się dowiesz gdzie dobre jedzenie mają itp. 

9 godzin temu, Peter Quinn napisał:

Ktoś sobie organizuje akcje, by kogoś okraść albo nie wiadomo co?

Hej. Ale po co takie kombinowanie jak znajdzie się masa betainceli co wprost będą nalegać by ją sponsorować? 

9 godzin temu, Peter Quinn napisał:

Ktoś miał styczność z taką sytuacją albo słyszał o czymś takim? 
Co by mi groziło, gdybym faktycznie skontaktował się z taką osobą? 

Od miłego spotkania po śmierć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tymi Ukrainkami? Nie lepiej sobie ogarnąć fajną mulatkę/Hiszpankę/Chinkę? One też lubią się ruchać, i nie są takie intereresowne.

Tyle tych swietłan tu najechało, że chłopy powinny się już nauczyć, co się święci. A ci nadal spermią do tych wschodnich karynek.

 

Na fajny związek z dziewczyną ze wschodu były szanse - tak z dziesięć lat temu. Wtedy w naszym kraju były fajne, ładne, niezepsute dziewoje z Ukrainy, Białorusi, Mołdowy - na ogół studiujące. Teraz zjechał tu - za przeproszeniem - szajs (w sensie matrymonialnym). Obecne Ukrainki podzielić można z grubsza na dwie kategorie - te biedniejsze, szukające męskiego opiekuna, i te dziane, które mają łby napchane instalajfem, i które tak czy inaczej patrzą na wszystkich z góry.

Powodzenia - szukajcie diamentu w... :D 

Edytowane przez zychu
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Peter Quinn napisał:

Wygooglałem numer który podała - okazuje się, że naciągaczka. Najlepiej nie dzwonić i nie pisać. :) 

 

Ale czemu nie? Koresponduj z chłopakami!

 

Na jakiej podstawie twierdzisz, że osoba przy tamtej drugiej klawiaturze to kobieta? Przecież to na przykład Murzyn może być 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Peter Quinn napisał:

Taki dziwny temat - kilka dni temu skrobnęła do mnie młoda Ukrainka, że niedługo będzie w Polsce i odezwie się w piątek wieczorem i czy by mi nie przeszkadzało że jest z Ukrainy, że dobrze zna polski, że ojciec Polak etc. 
Odpisuję, że spoko - dlaczego niby miałoby mi to przeszkadzać? Dzisiaj loguję się i faktycznie - jest wiadomość dość długa - że fajnie że odpisałem, że ona dobrze zna polski, że nie szuka sponsora jak jej wielu panów napisało. 

Jak już ktoś tu napisał to zwykły scam. A konto zablokowali, bo admini z Sympatii zorientowali się, że identyczną wiadomość z tego konta wysłano do kilku set/kilku tysięcy użytkowników w krótkim czasie kilku godzin po założeniu konta.

 

Widziałem takie coś na Sympatii kilka razy w przeciągu kilku miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność do tej pory z jedną Ukrainka z Tindera. I była to jedna z najbardziej konkretnych kobiet jakie spotkałem. 

Spotkanie, obiad, hotel, sex, drink, disco, hotel, sex, następnego dnia odwiozłem ja na pociąg. Dziękuję, do widzenia. Robiłem wszystko, jedyne co to w pupę nie chciała:p 

Tak wiec na Ukrainki póki co złego słowa nie powiem.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.