Skocz do zawartości

Kobietom i tak się upiecze


Rekomendowane odpowiedzi

Czołem Bracia,

 

być może ten temat był wcześniej zakładany na forum

 

W dzisiejszych czasach kobietom i tak ujdzie płazem jej przeszłość, kurewskie zachowanie itp. bo zawsze znajdzie się jakiś simp czy inny beta-orbiter, który zignoruje te fakty - lub te fakty zostaną przed nim zatajone - i poślubi taką kobietę nie zdając sobie sprawy w jaki syf się pakuje

 

Jakie jest Wasze zdanie w temacie?

Edytowane przez rkons
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się upiecze. Mam wielu naprawdę inteligentnych i zaradnych kumpli, którzy kupili tę tanią bajeczkę, że "przeszłość nie ma znaczenia" i dali się nabrać na mit szczęśliwej miłości, a prawda jest taka, że laski, które wybrali są zwyczajnie przed ścianą, więc czas się ustatkować 🙈🤷‍♂️

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 12
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rkons napisał:

Czołem Bracia,

 

być może ten temat był wcześniej zakładany na forum

 

W dzisiejszych czasach kobietom i tak ujdzie płazem jej przeszłość, kurewskie zachowanie itp. bo zawsze znajdzie się jakiś simp czy inny beta-orbiter, który zignoruje te fakty - lub te fakty zostaną przed nim zatajone - i poślubi taką kobietę nie zdając sobie sprawy w jaki syf się pakuje

 

Jakie jest Wasze zdanie w temacie?

Chuja tam się upiecze. Znam takie gwiazdy co poślubiły beciakow. Wcale nie są zadowolone z życia. Zaczynają brac tabletki na depresję. 

Faceci wyciągają wnioski baby nie bardzo. Zawsze będą starały się odwrócić kota ogonem. Ale jak odwrócić to że facet Cie odpycha i nie możesz patrzę na własne dzieci bo są do niego podobne?? 

Przejebane. 

Takie rzeczy siedzą w człowieku gdzieś na dnie i na stare lata objawiają się jako zgorzknienie. 

 

Paradoksalnie te ładne laski mają gorzej. Bo każdy ruchacz kombinuje jaki im makaron nawinąć żeby dała dupki. Postuka taka ślicznotkę i następna. Nie mówiąc już o tym że efekt aureoli sprawia że takie laski zazwyczaj są mało błyskotliwe (życie na kodach). 

 

100x bardziej wolę być facetem. 

Parafrazując stary kawał o żabieco robiła loda. 

"jak się nauczę gotować to wypierdalasz" 🤣🤣🤣

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Sky napisał:

Jeszcze dużo wody w rzece się przeleje zanim wszyscy zdejmą klapki z oczu, ale widzę że tematy redpill'owe zaczynają powoli pączkować na social mediach.

 

received_582096873702864.jpeg

Zajebisty cytat. Pozwolisz że  ukradnę:)

 

A co do tematu..czy uchodzi płazem? Moim zdaniem różnie. Jeśli laska ma chociaż odrobinę oleju w głowie to wie że czas działa na jej niekorzyść i że za chwilę wypada z gry. Więc szuka jelenia nie mówiąc mu o przeszłości bo to przecież przeszłość. Ale też znam takie które mają po 35 lat i dalej są przeświadczone o swojej zajebistosci i czekają ciągle na księcia z bajki. Który jakoś jedzie i nie może trafić pod wskazany adres.

Edytowane przez Mariusz 1984
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gixer napisał:

Chuja tam się upiecze. Znam takie gwiazdy co poślubiły beciakow. Wcale nie są zadowolone z życia. Zaczynają brac tabletki na depresję. 

Faceci wyciągają wnioski baby nie bardzo. Zawsze będą starały się odwrócić kota ogonem. Ale jak odwrócić to że facet Cie odpycha i nie możesz patrzę na własne dzieci bo są do niego podobne?? 

Przejebane. 

Takie rzeczy siedzą w człowieku gdzieś na dnie i na stare lata objawiają się jako zgorzknienie. 

 

Paradoksalnie te ładne laski mają gorzej. Bo każdy ruchacz kombinuje jaki im makaron nawinąć żeby dała dupki. Postuka taka ślicznotkę i następna. Nie mówiąc już o tym że efekt aureoli sprawia że takie laski zazwyczaj są mało błyskotliwe (życie na kodach). 

 

100x bardziej wolę być facetem. 

Parafrazując stary kawał o żabieco robiła loda. 

"jak się nauczę gotować to wypierdalasz" 🤣🤣🤣

Nie znam takich. 
Znam natomiast takie które walą swoich kolesi po rogach - kiedy im smutno, kiedy nie dostają atencji, kiedy czują że "turnus mija". Bez znaczenia czy są w małżeństwie, czy w nieformalnych relacjach. Powtarzam, nie znam kobiet które wychodzą na długotrwałej relacji gorzej niż mężczyzna. Każda kobieta ma turbo pernamentnych orbiterów, słabszych orbiterów lub zwykłych simpów których w dowolnej chwili może awansować na orbitera.
W najgorszym wypadku są ofiarami, beneficjentkami systemu pomocy społecznej. Współczują im wszyscy jeśli do tego są samotnymi matkami. Może poza ultraruchaczami i bezdzietnymi Karinami

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rkons napisał:

W dzisiejszych czasach kobietom i tak ujdzie płazem jej przeszłość, kurewskie zachowanie itp. bo zawsze znajdzie się jakiś simp czy inny beta-orbiter, który zignoruje te fakty - lub te fakty zostaną przed nim zatajone - i poślubi taką kobietę nie zdając sobie sprawy w jaki syf się pakuje

 

@Montella26 ostatnio wrzucał są z młodą julką, która już przestała liczyć facetów. Były dwa tematy o programie z wariografem, bohaterka także nie wiedziała ile ją miało. 

Co chwila w świeżakowni  przeróżne historie z samotnymi matkami, z przeróżnymi akcjami itd. 

 

Madki z bombelkami mają większy wybór na apkach niż facet 6/10. 

 

Wszędzie pełno cucków i spermiarzy, już lepiej dać 30e za ekstra panią.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rkons napisał:

W dzisiejszych czasach kobietom i tak ujdzie płazem jej przeszłość, kurewskie zachowanie

Wynika to z nieświadomości mężczyzn. Sam się wjebałem w takie gówno, ale nie potrafiłem odczytać czerwonych flag. Dzisiaj z perspektywy czasu to jakiś kosmos - jak mogłem być tak ślepy i głupi? 

 

Zresztą jest świeża historia na forum, gościu dostaje rady od Braci, a i tak wpierdala się w toksyczną uber pojebaną relację, która w 100% wyrządzi kolejne szkody w jego psychice. Nasze przekłamane przekonania, uzależnienie od tzipy w wersji - tylko ta laska może mi dać super sex... Przypominam sobie pierwszy sex i jak było zajebiście i myślałem że to ta jedyna, a później tych "jedynych" było kilka, weszły kolejne urozmaicenie, a myślę że jeszcze parę nowości przede mną. 

 

Niestety świadomych ludzi jest mało, z każdym którym rozmawiam z mojego otoczenia i próbuje podpytać - mają wgrane chujowe oprogramowanie, coś w stylu: "tak, tak, ale moja taka nie jest". Ostania moja dyskusja gdzie wskazuje kumplowi delikatnie czerwone flagi, a jego to kompletnie nie rusza. Bo tak musi być, on nic nie zrobi. Laska włożyła w związek może 10-15% hajsu, a on mi mówi, że jej się połowa należy w przypadku rozwodu i to jest okej. 

 

Także zawsze znajdzie się jakiś frajer, który da się nabrać na zużyty towar, bo on tego nigdy nie miał, albo boi się że już taka okazja się nie zdarzy. Nie obchodzą go konsekwencje - bo ich nie rozumie.

 

Brak świadomości wśród mężczyzn to największy problem.

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rkons to nie jest do końca prawda. Nawet jeśli znajdzie swojego "frajera" to jej zachowania wypłyną. Przeszłość odbija się na człowieku. Co prawda zgadzam się z tym, że i tak - nawet po 30-tce - nie będą miały, na ogół, problemów ze znalezieniem dawcy. Prawdziwe schody dla kobiet mogą się zacząć po 40-tce. W czym jednak dokładnie może przegrać babeczka po ścianie:

 * wysokie wymagania, które wzrastają jej wraz z wiekiem (zamiast maleć) - dawne piękności tak mają

 * poraniona doświadczeniami - w nowym związku będą wychodzić błędy i zranienia

 * jeśli nie ma dzieci, pojawi się smutek w związku z niezrealizowanym potencjałem posiadania dzieci (po 35 roku zaczynają być poważne schody).

Stąd powiedziałbym, że na ogół kobiety znajdą swojego faceta, ale doświadczą niedosytu w relacji z różnych względów - przez własną przeszłość.

Dochodzi tutaj również aspekt rosnącej świadomości wśród mężczyzn, która z czasem - miejmy nadzieję - zacznie wydawać owoce. 

  • Like 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, spacemarine napisał:

Kto Ciebie skrzywdził?

Moja matka, siostry, dziewczyny, mężatki, rozwódki, koleżanki z klasy. Trzeba być tolerancyjnym, wszak teraz jest w modzie równość. Więc one wszystkie popierdolone po równo...

 

498803_rownosc-ma-byc.jpg

  • Like 4
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Egregor Zeta napisał:

Moja matka, siostry, dziewczyny, mężatki, rozwódki, koleżanki z klasy. Trzeba być tolerancyjnym, wszak teraz jest w modzie równość. Więc one wszystkie popierdolone po równo...

...

Niech uważają czego sobie życzą, bo mogą to dostać.

44 minuty temu, Patton napisał:

W tym kraju ? Wątpię...

Tak, to jest pytanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, balin napisał:

No ale nie wiem, czy takim kobietom wg ciebie należy się jakaś kara, wieczne potępienie, spychanie ze skały?

 

Kara?

 

Raczej szczerość w odpowiedzi - ilu facetów miałaś przede mną - lub - dlaczego nie chcesz mi zrobić loda w momencie gdy jestem dostarczycielem zasobów dla rodziny gdy innemu facetowi robiłaś loda tylko dlatego że Ci się podobał 

 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile zakład, że jak już się wyskacze i dorobi "prezentów" (Loboteny i inne gówna) jakiś polski kukold będzie klęczał na kolanach z pierścionkiem przed nią, aż ona "zgodzi się zostać jego żoną"??

 

293796612_3354871271506832_1366316759759861866_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=_kCqDceQ6J4AX-YYh4N&tn=msRe1reyg7jW8miE&_nc_ht=scontent-ham3-1.xx&oh=00_AT_3s7f700ACUhPADsswvQC89416Wc_a1lkFoq4Jt0s_8Q&oe=6317DC5D

 

A no i najważniejsze:

 

289113961_712577199971500_5061755397467049992_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=NEFoiRK4FrUAX-rmC2E&_nc_ht=scontent-ham3-1.xx&oh=03_AVIG11wQxSH61sKY_6xMvWIE6k0tbQtrXG0zpSNL1jXp3Q&oe=63370545

 

Nauczcie się żyć w samotności bo kto to opanuje, ten będzie Panem swojego życia, a nie odda je w zamian za przechodzoną tzipkę.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 18
  • Dzięki 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, rkons napisał:

 

Kara?

 

Raczej szczerość w odpowiedzi - ilu facetów miałaś przede mną - lub - dlaczego nie chcesz mi zrobić loda w momencie gdy jestem dostarczycielem zasobów dla rodziny gdy innemu facetowi robiłaś loda tylko dlatego że Ci się podobał 

 

 

Logika i argumentacja do przekonywania kobiet😆. Widze że tu dalej niektorzy w betonowych butach popierdalają. Może to i dobrze:)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SilentAssassin napisał:

Logika i argumentacja do przekonywania kobiet😆. Widze że tu dalej niektorzy w betonowych butach popierdalają. Może to i dobrze:)

 

Ja znam odpowiedzi na te pytania i oczywiście nie oczekiwałbym logicznej odpowiedzi 🙂

Edytowane przez rkons
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

O ile zakład, że jak już się wyskacze i dorobi jakiś polski kukold będzie klęczał na kolanach z pierścionkiem przed nią, aż ona "zgodzi się zostać jego żoną"??

 

293796612_3354871271506832_1366316759759861866_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=_kCqDceQ6J4AX-YYh4N&tn=msRe1reyg7jW8miE&_nc_ht=scontent-ham3-1.xx&oh=00_AT_3s7f700ACUhPADsswvQC89416Wc_a1lkFoq4Jt0s_8Q&oe=6317DC5D

 

A no i najważniejsze:

 

289113961_712577199971500_5061755397467049992_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=NEFoiRK4FrUAX-rmC2E&_nc_ht=scontent-ham3-1.xx&oh=03_AVIG11wQxSH61sKY_6xMvWIE6k0tbQtrXG0zpSNL1jXp3Q&oe=63370545

 

Nauczcie się żyć w samotności bo kto to opanuje, ten będzie Panem swojego życia, a nie odda je w zamian za przechodzoną tzipkę.

 

Posprzątała mi jacht, gacie poprała, obiad zrobiła, a Wy tu robicie tyle szumu

 

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.