Skocz do zawartości

Czy tylko chodzi o wygląd? Faceci to piz..?


Rekomendowane odpowiedzi

Chcesz obalić blackpill, alfy, chadów i zaczynasz od informacji, że zagadywanie jest proste, masz 190cm wzrostu (co jest cechą NUMER 1 wyglądu zewnętrznego na którą zwracają uwagę kobiety) - gdzie często mając taki wzrost można nawet nie umieć złożyć sensownego zdania złożonego, a kobieta i tak będzie mieć mokro

Przekaz posta dobry, ale coś ci nie wyszło

Według tych statystyk np: 90% kobiet pragnie facetów 190cm+ których jest zaledwie 6% - piszesz więc z perspektywy osoby, którą pragnie 90% osób
A co ma powiedzieć np: facet 175cm który ma zainteresowanie od 5-10% kobiet?

A pamiętaj, że wzrost to tylko początek. Najpierw jest wzrost, potem wygląd, potem testowanie charakteru, ram, milion etapów i różnych pułapek

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2022 o 18:21, Sankti Magistri napisał:

 

Ja nie rozumiem tego jak niektórzy zapierają się rękami i nogami żeby tylko nie przyznać że ta cała gra damsko-męska jest oparta na wzajemnej selekcji jak najlepszych, dostępnych w danym momencie genów (i zasobów - dopisek własny) tylko dalej uparcie twierdzą że wystarczy podchodzić.

 

 

W dniu 24.12.2022 o 11:09, NoHope napisał:

Po latach zrozumiałem, że faceci nie uwodzą tak naprawdę, to jest gra społeczna. Kobieta wybiera faceta, daje mu sygnały, to może być śmiech, uśmiech, wypinanie tyłka, te bardziej nachalne to dotyk, facet musi się zorientować zagadać - i to wcale nie musi być błyskotliwe zagadanie, a później wiadomo.

 

Zalogowałem się wyłącznie by podziękować pucharkiem.

Za te dwa fragmenty.

 

Mechanika gry damsko-męskiej.

I czego poszukują obie płcie.

Oraz zasady atrakcyjności.

Jest znana.

Wręcz prostacka jak ... ruch()nie.

Reszta, czyli gadki-szmatki.

Przysiadanie, odsiadanie.

Small talki, mid-talki i maxi-gadki.

Są jak wstążka na prezencie pod choinką.

Nie przeszkadzają ale są tylko ozdobnikiem.

Najpiękniej opakowany śrubokręt.

Nie przebije nowej Playstation 5.

 

Ekstrawertyczny chad z zasobami.

Zawsze bije zawodnika "normik, przeciątniak".

 

Jak ktoś się na to obraża to proszę po pociechę udać się do którejś z religii.

Tam zapewnia się powszechną sprawiedliwość i równość.

Ale to po śmierci.

 

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, BlacKnight napisał:

Jeszcze gorsze staty mam.

180cm nie jest źle, minimum masz, pole do działania jest.

Wzrost gunwo ci da kiedy okrągła morda z zakolami wszystko spieprzy.

Twarz + wzrost + frame to przepis na udane życie seksualne :P

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2022 o 11:09, NoHope napisał:

Jak pisałem wcześniej kobiety są dużo lepsze w tą grę niż chłopy, którzy często są jak dzieci we mgle. Cały podryw to gra pozorów gdzie to facet myśli, że jest wędkarzem a jest tak naprawdę rybą. Dlatego brzydcy faceci mają takie problemy, i no nie oszukujmy się nie spotkałem brzydkiego skutecznego uwodziciela w życiu.

 

Jak się kobiecie nie podobasz, ani trochę, to lądujesz w tym słynnym friendzonie albo dostajesz kosza i tyle.

 

Jako chad podobasz się powiedzmy większości kobiet, jako normie podobasz się jakieś małej puli ale podobasz, jako brzydki typ no niestety nie podobasz się nikomu. I o ile kiedyś to aż tak bardzo nie miało znaczenia bo kobiety potrzebowały facetów do przeżycia, tak teraz te kwestie mają no w sumie największe znaczenie. Chyba że chcesz być cynicznie wykorzystywany w relacji jako bankomat.

jak zawsze - celnie i w punkt, w pełni się pod tym podpisuje

 

 

W dniu 24.12.2022 o 14:17, Morfeusz napisał:

Nie ma sytuacji bez wyjścia. I tacy o naprawdę niskim SMV mogą:

  • Uderzać do dup o bardzo niskim SMV.


??? gorszej rady w życiu nie słyszałem. Jeśli jesteś 3/10 to w życiu nie spodoba ci się 3/10
 

Cytat

Mieć normalne samice za kasę, cichodajki, divy. Przyciągać zasobami i statusem. Związek to też zawsze jakaś transakcja, choć wielu bankomatów myśli, że myszka jest z nimi z miłości.


Nie każdy będzie zarabiał na tyle, żeby było go stać na sponsoring. Młoda studentka z Warszawy/Krakówa liczy sobie z 8-10k za 2 spotkania tygodniowo - kilka godzin i kilka rundek spotkania. Młode i dość ładne DIVy to koszt około 500-1000 za godzinę. Tańsze to będą mamuśki 35-40+ z przebiegiem 1000+ albo młode ale paskudnie brzydkie. Co również daje podobny koszt - 8 numerków w miesiącu za 4-8k, dwa razy w tygodniu dla zdrowego chłopa 25-30 lat to jest jakieś 2-3 razy za mało

  • Cytat

    W Europie mieszkać i zarabiać, a bzykać fajne sztuki na urlopach w Filipinach, Tajlandii, Afryce, Ameryce Południowej.

    Również  - kasa, kasa, kasa. Większość chłopów ma 3-4k netto a nie 10k żeby sobie ciągle gdzieś podróżować. Trzeba też mieć urlopy, a jak masz te 10k+ to często masz też działalność gospodarczą i nie masz czasu na urlop. Beng

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Zbychu napisał:

Jeśli jesteś 3/10

 

10 minut temu, Zbychu napisał:

Młoda studentka z Warszawy/Krakówa liczy sobie z 8-10k za 2 spotkania tygodniowo - kilka godzin i kilka rundek spotkania.

Nie zechce takiego 3/10

 

10 minut temu, Zbychu napisał:

Młode i dość ładne DIVy to koszt około 500-1000 za godzinę. Tańsze to będą mamuśki 35-40+ z przebiegiem 1000+ albo młode ale paskudnie brzydkie. Co również daje podobny koszt - 8 numerków w miesiącu za 4-8k, dwa razy w tygodniu

Paradoksalnie najtaniej wyjdzie zrobić sobie plastykę twarzy, resztę poprawić siłownią i ubiorem i skoczyć do 5-6.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2022 o 19:00, Libertyn napisał:

To nie tylko kwestia kobiet ale kwestia tego że ludzie inteligentni i/lub nadwrażliwi są o wiele bardziej wybredni. 

 

Oczywiście i to jest celna obserwacja, ale też nie widziałem nigdy, żeby za kimś inteligentnym ustawiał się wianuszek kobiet a on mówił dobra tej nie biorę bo x, a tamtej bo y. Kiedyś myliłem inteligencję z elokwencją i myślę, że to jest często popełniany błąd. Kobiety lubią wygadanych gości, ale to że ktoś dużo gada, ma dobrą gadkę, nie znaczy, że kryje się za tym wartość.

 

Na przykład mój ojciec dość kiepsko się wysławia ale jest inteligentny bo szybko rozwiązuje zagadki które czasami mu daje albo widać nie wiem jak składa urządzenia, czy jak potrafi dobrze przewidzieć ciąg przyczynowo skutkowy. 

 

Jak poznawałem ludzi inteligentnych to oni właśnie gadki super nie mieli ale byli bardzo rzeczowi i potrafili wypunktować twoje błędy w dość brutalny ale no niestety prawdziwy sposób.

Edytowane przez NoHope
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież kurwa nawet w głupiej podstawówce. Przykład jednego typa odemnie. Matka polonistka. Więc on ą i ę. Przychodził apel w szkole, zakończenie roku. Był głównym prowadzącym w domu kultury czy na sali. Latał za taką jedną Olka. Bez skutecznie. I chuj mu z tego było, że pani mówiła że ma złote usta. Jak Ola wolała Krzyśka bo po prostu miał ładniejszy ryj od niego dużo. 

Wszystko inne to jest racjonalizacja.

"jestem już stara, wynajmować nie będę, a on ma mieszkanie" 

"albo jestem samotną madka, a on jest samcem beta z zasobami więc się nada"

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowa rada normika/cucka : Wygląd ma małe znaczenie, liczy się charakter i bycie dobrym partnerem, mam kolegę, 170 wzrostu, może trochę przy kości ale dobrze zarabia ma piękną i kochającą żonę, dzieci i szczęśliwe małżeństwo. Widzisz przegrywie da się, kobiety lecą na charakter.

 

Tymczasem rzeczywistość :

 

xD_Easy-Resize_com.jpg.35f2d2bd43bd0452c2ed10a446219a58.jpg

 

Macie trochę poświąteczno-noworocznego  blackpilla/dickpilla.

Trochę się wahałem czy to wrzucać ale w sumie może komuś otworzą się oczy. Pani z wiadomości to moja pierwsza "prawdziwa" dziewczyna z liceum i kawałka studiów. Spotkałem ją przed świętami, poszliśmy na kawę i od tamtej pory dzwoni i pisze - wszystko w podobnym tonie jak na screenie.

Dzisiaj jak sami widzicie już jej całkiem odjebało. Jej smv to na moje mocne 7 mimo że jest po 30 (tak jak ktoś wcześniej pisał - ściana przestaje mieć znaczenie)

Razem z mężem wykonują zawody prestiżowe i dochodowe. Jeżdżą po świecie, mąż ma wiele ciekawych pasji.

 

Co więc poszło nie tak że baba chce płacić byłemu za seks ? Najwidoczniej mężulek nie trzymał ramy dostatecznie mocno xD

 

Edytowane przez Sankti Magistri
  • Like 4
  • Haha 6
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Montella26 napisał:

Wszystko inne to jest racjonalizacja.

Trochę tak, chociaż uważam, że sytuacje typu ktoś się komuś podoba a później ta osoba otwiera usta i cały czar pryska, występują. Występują bo ja tak miałem. Czy tak każdy ma? Może, nie wiem.

 

Jednak w sytuacje typu brzydal rozkochuje ładną julkę swoją osobowością to zwyczajnie nie wierzę. To cope który ma na celu przekonanie facetów żeby więcej zapierdalali na rzecz systemu.

 

Na szczęście ludzi brzydkich, takich naprawdę brzydkich jest statystycznie mało. Większość to normie, niebrzydcy, nieładni, więc szanse znalezienia kogoś kto na ciebie leci z jakiegoś powodu są niezerowe. Wiadomo kanony piękna są uniwersalne ale każdy ma jakieś preferencje. Są laski co lubią nie wiem łysych czy rudych. Masz laski z abasiofilią które odczuwają pociąg do osób niepełnosprawnych. Tak samo masz facetów co lubią grube, lubią stópki etc.

Edytowane przez NoHope
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sankti Magistri napisał:

Wygląd ma małe znaczenie, liczy się charakter i bycie dobrym partnerem, mam kolegę, 170 wzrostu, może trochę przy kości ale dobrze zarabia ma piękną i kochającą żonę, dzieci i szczęśliwe małżeństwo. Widzisz przegrywie da się, kobiety lecą na charakter.

 

Godzinę temu, Sankti Magistri napisał:

Jej smv to na moje mocne 7 mimo że jest po 30

 

 

Każdy tu pisze, że poniżej 170 i średniej urody nie da się żadnej poderwać.

Tym czasem wchodzisz Ty cały na biało i inform., że nornik poderwał mocną 7 i zaklepał na żonę i się bzykali.

Czyli da się...

Pomijam aspekt zdrady bo to każdemu może się przytrafić z puszczalską urodziwą siódemką.

 

Gdzie nornik popełnił błąd?

Nie znał zasad.

Zawarł małżeństwo i to zapewne bez intercyzy. Być może kobiecie wystarczyła by sama perspektywa kiedyś w przyszłości.

 

Godzinę temu, Sankti Magistri napisał:

Co więc poszło nie tak że baba chce płacić byłemu za seks ?

Ciebie też by pewnie zdradziła po x latach małżeństwa. Typowa rozpuszczona młoda kobieta...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sankti Magistri napisał:

Co więc poszło nie tak że baba chce płacić byłemu za seks ? Najwidoczniej mężulek nie trzymał ramy dostatecznie mocno xD

@Sankti Magistri Czy jeden wyjątek mamy traktować jako regułę?

Być może prowokacja męża?

 

Założę się, że tak jak goście poniżej nie wyglądasz.

images?q=tbn:ANd9GcQhvwmlrrsAI-ErY-QkXi5  maxresdefault.jpgd20.jpg AMLnZu9reAISM0GOdoaDOoD01tlUJAbtvnjadRff 

Edytowane przez Morfeusz
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sankti Magistri napisał:

 

Co więc poszło nie tak że baba chce płacić byłemu za seks ? Najwidoczniej mężulek nie trzymał ramy dostatecznie mocno xD

 

Rozumie że znasz chłopa osobiście nie od dziś,  skoro sugerujesz ze za upadek moralny twojej byłej odpowiada  ON 🤣

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2022 o 03:57, z prawego łoża napisał:

Niestety po 30 minutach gdy rozmawiałem przy barze z laseczką, która mi się podobała nie wstydził się mi dosrac i zapytać "jak tam podryw" SZOK!!!. 

Było powiedzieć coś w stylu "a no tak, jedna z dziewczyn się pytała czemu się ciągle na nią gapisz to powiedziałem, że nie wiem może wpadłaś mu w oko. W sumie gdybyś zagadał a nie siedział jak cipa to mógłbyś teraz z nią coś działać". A tak wgl. to mogłeś zaprosić dziewczyny do stolika i pokazać chłopakom, że da się normalnie zagadać do obcych lasek i pokazać im o co w tym tu chodzi. Nie każdy jest taki do przodu jak ty. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sankti Magistri napisał:

Typowa rada normika/cucka : Wygląd ma małe znaczenie, liczy się charakter i bycie dobrym partnerem, mam kolegę, 170 wzrostu, może trochę przy kości ale dobrze zarabia ma piękną i kochającą żonę, dzieci i szczęśliwe małżeństwo. Widzisz przegrywie da się, kobiety lecą na charakter.

 

Miej 160, zakola i tyłozgryz, 

A.) Łudź się że kogoś poznasz i próbuj. 
B.) Pogódź się ze zjebizmem genetycznym  i czuj wkurw na wszystko połączony z rozpaczą, na końcu się powieś albo oblej jakiegoś czada ruchacza i jego seksi laskę  kwasem z akumulatora.

A jest lepsze imo, choć może naiwne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Brat Jan napisał:

Każdy tu pisze, że poniżej 170 i średniej urody nie da się żadnej poderwać.

Tym czasem wchodzisz Ty cały na biało i inform., że nornik poderwał mocną 7 i zaklepał na żonę i się bzykali.

Czyli da się...

 

22 minuty temu, Morfeusz napisał:

Czy jeden wyjątek mamy traktować jako regułę?

 

3 godziny temu, Sankti Magistri napisał:

Typowa rada normika/cucka : Wygląd ma małe znaczenie, liczy się charakter i bycie dobrym partnerem, mam kolegę, 170 wzrostu, może trochę przy kości ale dobrze zarabia ma piękną i kochającą żonę, dzieci i szczęśliwe małżeństwo. Widzisz przegrywie da się, kobiety lecą na charakter.

Napisałem tak gdyż często normictwo daje właśnie takie złote rady chłopakom narzekającym na brak powodzenia. Kto nie słyszał o łysym karle zaliczającym modelki dzięki dobrej bajerce i pewności siebie ? Do tego tutaj starałem się sarkastycznie nawiązać ;) 

Zawsze na forum piszę że wygląd jest najważniejszym aspektem w relacjach z kobietami. Najważniejszym nie znaczy jedynym ważnym.

 

 

32 minuty temu, BumTrarara napisał:

A może to mąż dorwał się do telefonu i produkuje materiały rozwodowe?

 

30 minut temu, Morfeusz napisał:

Być może prowokacja męża?

No na bank xD. To musi mieć taki sam głos jak ona , a pół nagie zdjęcia też mąż mi wysyłał. Pewnie się przebrał, taki kamuflaż xD.

 

 

19 minut temu, Staś napisał:

Rozumie że znasz chłopa osobiście nie od dziś,  skoro sugerujesz ze za upadek moralny twojej byłej odpowiada  ON 🤣

Nie znam. Wiem tylko że on i jego rodzina ma w cholerę siana. To o tej ramie również napisałem z przekąsem. Przecież wiadomo że trzymanie ramy i inne abundance mindsety to deluzje redpilowców. Nie nazwał bym też jej zachowania upadkiem moralnym, ona zwyczajnie podąża instynktem którego nie rozumie, a który w kobietach ukształtowała ewolucja.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sankti Magistri napisał:

 

xD_Easy-Resize_com.jpg.35f2d2bd43bd0452c2ed10a446219a58.jpg

Do pieca kurwa mać! od razu bym temu kumplowi pokazał jakie ścierwo ma pod swoim dachem.

Ja pierdole jak taka baba musi mieć napierdolone pod tym sufitem swoim to jest poza moje wyobrażenia.

Edytowane przez bassfreak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Sankti Magistri napisał:

 

Nie znam. Wiem tylko że on i jego rodzina ma w cholerę siana. To o tej ramie również napisałem z przekąsem. Przecież wiadomo że trzymanie ramy i inne abundance mindsety to deluzje redpilowców. Nie nazwał bym też jej zachowania upadkiem moralnym, ona zwyczajnie podąża instynktem którego nie rozumie, a który w kobietach ukształtowała ewolucja.

 

 

Jak myślisz jak jej mąż by to nazwał ? albo jak Ty byś to nazwał jak by lata temu inaczej się wam ułożyło. 

 

Powiem szczerze ze Ja panuje nad swoim instynktem  , jeżeli bym tego nie robił to było by bardzo źle. Z wypowiedzi słyszę że większość z braci ma podobnie. Zatem czy będzie ok w społeczeństwie jeżeli przestaniem grupowo panować nad naszymi  instynktami i cofniemy się do czasów "prawa jungle"

 

Fajnie że wrzuciłeś tutaj screena bo otwiera to bracią oczy,  powyższy komentarz jednak z twojej strony zaskakuje mnie bardziej jak  treść tego dialogu. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z przed godziny. 

Postanowiłem się ogolić na gładko. Rozkopałem trochę włosy bo mam dłuższe no i stwierdziłem, że wybiorę się do maka. A kupię sobie cole zero. No więc wbijam. Ludzi jest trochę. Zastanawiam się do którego pulpitu podjeść. Wybieram tamten. No to ide. Przy wyjściu na przeciwko siedziała Julka blond seksi. Z koleżanką. No miała może z 20 lat. 

I co? Nawiązałem z nią kontakt wzrokowy. Trochę się przeciągał, nie opuszczałem wzroku. A ona w pewnym momencie zaczęła się śmiać do koleżanki. Przegrała tą bitwe. Postanowiłem za chwilę na nią popatrzeć. Ale ona już się patrzyła i się delikatnie uśmiecha. Więc zrobiłem to samo. Za chwilę dalej się gapi. I jak wychodziłem z maka. Więc siła rzeczy ja minąłem. Też się bezczelnie gowniara patrzyła. Cud dziewczę. 

Przechodziłem obok lodowiska. Idzie dwóch oskarków i dwie Julki. Idę z tą cola. I nagle słyszę jak Julka mówi "mogę łyka?" 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2022 o 07:34, Incivtus82 napisał:

Bujam sie sobie na parkiecie w 1 dzien swiat, piwko w reku, z nozki na nozke w rytm muzyki, widze pania 40+, szczupla, 180cm wzrostu, piekny usmiech, delikatne zlote lancuszki. Czasem na mnie spojrzy, ja sie usmiechne i bujam sie dalej. Co jakis czas podbijaja do niej rozni panowie, a ona kulturalnie im odmawia tanca. Gdy juz jest blisko mnie, sama do mnie zagaduje i prosi bym tanczyl z nia i by wygladalo jakbysmy byli para. Ja mowie, co mam odstraszac innych kandydatow, ona mowi, ze tak. I sie z nia bawilem caly wieczor, oczywiscie z usmiechami, kontaktem fizycznym, no bo przeciez mielismy udawac pare. 

Jeśli nic z tego nie wyszło to nie byłeś dla niej chadem tylko napatoczyłeś jej się dając się wykorzystać jako czasoumilacz i odstraszacz spermiarzy. 

Edytowane przez nihilus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, NoHope napisał:

Jednak w sytuacje typu brzydal rozkochuje ładną julkę swoją osobowością to zwyczajnie nie wierzę. To cope który ma na celu przekonanie facetów żeby więcej zapierdalali na rzecz systemu.

 

A teraz już lecisz po całości.

Bo odsłaniasz jądro operacyjne i rdzeniowy kod na jakim działa system "cywilizacyjno-reprodukcyjny".

Edytowane przez Margrabia.von.Ansbach
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.