Skocz do zawartości

Kolejny światły artykuł (uwaga rak)


Rekomendowane odpowiedzi

Uwaga, może szkodzić ...

 

https://polki.pl/po-godzinach/z-zycia-wziete,przez-przypadek-odkrylem-ze-zona-mnie-zdradza-zamiast-wyrzucic-ja-z-domu-uknulem-plan-by-na-nowo-odzyskac-jej-serce,10444983,artykul.html?utm_source=facebook&utm_medium=polki&utm_campaign=hzzw1_230206

 

w skrócie... Pani zdradziła Pana męża, ale on się dowiedział i nie zrobił awantury tylko się poprawił kupował kwiaty był miły i czuły... Kochanek zrozumiał, że nie może psuć małżeństwa i zniknął, a oni są szczęśliwym małżeństwem i zrobili sobie dwójkę dzieci...

  • Haha 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mmario napisał:

 Pani zdradziła Pana męża, ale on się dowiedział i nie zrobił awantury tylko się poprawił kupował kwiaty był miły i czuły...

 

Kiedy się rozejrzeć, takie sytuacje to nie są pojedyńcze przypadki. 

Można łatwo wieszać psy po tych kolesiach, kiedy samemu udało się wymiksować z tego syfu.

Tyle, że ich postawa to jest efektem prania mózgu, które jest prowadzone z wielu kierunków. Od rodziny, najbliższych, po media. Nie bardzo mają inną alternatywę. Wszystko wokół mówi- jesteś mężczyzną, musisz ogarnąć. 

Taki facet, żyjący słodkim nieświadomym życiem, kiedy ono postawi go w takiej sytuacji, nie wie co ma zrobić. Nie przyjdzie mu do głowy że kobieta też człowiek i można od niej wymagać choćby uczciwości i przyzwoitości, a w razie "W", wyciągać konsekwencje. 

Efekt jest taki, że "kobiety nawet kwiatkiem", niezależnie od tego czy jest w porządku, czy skończoną szują. 

 

Dlatego takie miejsca jak to mają rację bytu. Czasem potrzebny jest solidny kopniak żeby wyrwać z letargu, pokazać że można inaczej. 

Byle nie przeginać, nie iść z jednej skrajności w następną. 

Choć to chyba normalne na początku, wkurw na samego siebie i otoczenie za własną nieświadomość, na kobiety że potrafią to wykorzystywać bez litości. 

 

Byle się w tym nie zatracić, znaleźć zdrowy balans. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KIedys spotykałem sie z 2 laskami, które uparcie twierdziły ze ich zwiazek jest zakonczony, albo że bedzie zakonczony niedługo. Oczywiscie jak sie ich chłopy zorientowali ze ich lube trzaskają sie na boku, nie byli zadowoleni. Ale Ci goscie dalej sa z tymi laskami. Jeden sie nawet kurwa zareczył, Wiec o czym tu rozmawiać..

 

  • Like 3
  • Haha 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może by założyć jakiś portal typu Polak.pl i tam wrzucać takie artykuły ale o męskiej treści typu:

"zdradziła mnie, więc kazałem jej się wynosić"
"przy rozwodzie wygrałem w sądzie opiekę nad dziećmi"
"kobieta mnie zostawiła, nie chce widzieć dzieci, są ze mną, kochane ważniejszy"
"moja żona miała kochanka, teraz płaci mi alimenty"
"zacząłem dbać o siebie, żona się teraz bardziej o mnie stara"
itp, itd.

i zmieniać trochę narracje, nawet jeśli to są bajki :D

  • Like 6
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mmario napisał:

w skrócie... Pani zdradziła Pana męża, ale on się dowiedział i nie zrobił awantury tylko się poprawił kupował kwiaty był miły i czuły... Kochanek zrozumiał, że nie może psuć małżeństwa i zniknął, a oni są szczęśliwym małżeństwem i zrobili sobie dwójkę dzieci...

Rzuca się w oczy pytanie z kim te dzieci robiła.

 

 

Są sytuacje w których samiec nie może się pogodzić z tym, że źle wybrał kandydatkę na żonę. Racjonalizuje jej zdrady aby za wszelką cenę nie utwierdzić się w przekonaniu, że źle wybrał. 

Widać to, gdy całe osiedle wie, że dana  żona daje na boku, a mąż nie chce przyjąć tego do wiadomości. I wcale nie dotyczy to wyłącznie miłych, uległych misiów ale i typowych karków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzicie, tak zachowuje się prawdziwy i dojrzały mężczyzna, a nie ten "chłopiec" z tematu poniżej, co to postanowił upublicznić:

 

Żona przyznaje się do 50 kochanków [wideo]. - strona 4 - Rozstania, zdrady, prawo rozwodowe. - BraciaSamcy.pl

 

Patrzecie i uczcie się wy mizoginy. Jakaś was skrzywdziła XD

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mmario napisał:

w skrócie... Pani zdradziła Pana męża, ale on się dowiedział i nie zrobił awantury tylko się poprawił kupował kwiaty był miły i czuły... Kochanek zrozumiał, że nie może psuć małżeństwa i zniknął, a oni są szczęśliwym małżeństwem i zrobili sobie dwójkę dzieci...

A wiesz że takie historie mogą sie zdarzać? Moja ex ze swoim ex miała sytuacje gdy ten wyskoczył z zaręczynami gdy pakowała walizki bo miała go serdecznie dość. Masz mase facetów którzy są zbudowani wokół swojej partnerki i nie wyobrażają sobie życia bez niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest dla mnie cringowy, tak odległy od mentalności zdrowego człowieka, że...

 

Ciekawi mnie inna kwestia, zapewne już poruszona na forum, ale proszę kogoś o informacje.

 

Ile osób/mężczyzn statystycznie społecznie w Polsce, ma zrozumienie podstawowe relacji DM i na ile procentowo jest odchylenie od matrixowych przypowieści, kończących się scenariuszem jak z artykułu?

 

Z moich obserwacji świadomych ludzi jest maksymalnie jakieś 10% ogólnie. Ale to tylko ja to tak widzę, może jest inaczej.

Ale kurwa taki cyrk odpierdalać z babą prującą się? Proszę powiedzcie że to się nie dzieje na dużą skalę ;) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję osobny temacik na raczki prasowe

2 minuty temu, Alejandro Sosa napisał:

Temat jest dla mnie cringowy, tak odległy od mentalności zdrowego człowieka, że...

Się Dziwisz jak pranie bani od najmłodszych lat 🤷 

 

https://tvn24.pl/pomorze/elk-14-latek-przyjechal-do-warszawy-by-zobaczyc-swoja-ukochana-na-dowod-wyjal-misia-nie-mial-pieniedzy-pomogli-mundurowi-6733176

 

 

 

 

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, Mmario said:

Pani zdradziła Pana męża, ale on się dowiedział i nie zrobił awantury tylko się poprawił kupował kwiaty był miły i czuły... Kochanek zrozumiał, że nie może psuć małżeństwa i zniknął, a oni są szczęśliwym małżeństwem i zrobili sobie dwójkę dzieci...

Dobrze że już są tacy wyrozumiali i tolerancyjni mężczyźni. Jak się za dużą wodą mówi "sharing is carying" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Alejandro Sosa napisał:

Temat jest dla mnie cringowy, tak odległy od mentalności zdrowego człowieka, że...

 

Ciekawi mnie inna kwestia, zapewne już poruszona na forum, ale proszę kogoś o informacje.

 

Ile osób/mężczyzn statystycznie społecznie w Polsce, ma zrozumienie podstawowe relacji DM i na ile procentowo jest odchylenie od matrixowych przypowieści, kończących się scenariuszem jak z artykułu?

 

Z moich obserwacji świadomych ludzi jest maksymalnie jakieś 10% ogólnie. Ale to tylko ja to tak widzę, może jest inaczej.

Ale kurwa taki cyrk odpierdalać z babą prującą się? Proszę powiedzcie że to się nie dzieje na dużą skalę ;) 

Niestety większość świadomych to goście 30+ którym życie już raz dało w dupę, takich którzy są świadomi nie przez kopniaka to może 2 procent 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiroviets Też znam kilku kuków, ale takich "artykułów" ostatnio cały wysyp na lewackich stronach typu der onet, wysokie obciachy itd. Dlatego zakładam, że historia zmyślona. Choć w prawdziwym życiu rogaczy nie brakuje, zwłaszcza w matriarchalnej Polsce gdzie panuje kult świętej cipki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.