Skocz do zawartości

Polka utrzymywała bezrobotnego Tunezyjczyka


Pocztowy

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie cyrk na kółkach, maluje się na czarno i przechodzę na bezrobocie. 

 

Do ujawnienia 32-letniego obywatela Tunezji doszło 23 marca 2023 roku na terenie Bydgoszczy. Mężczyzna został zatrzymany w wyniku kontroli legalności pobytu podjętej przez bydgoskich funkcjonariuszy Straży Granicznej, która wykazała, że 32-latek przebywa w naszym kraju nielegalnie, nie posiadając żadnych dokumentów pobytowych ani środków finansowych na swoje utrzymanie i co więcej – dwa miesiące wcześniej przekroczył granicę państwową z Niemiec do Polski łamiąc prawo.

 

W rozmowie z funkcjonariuszami cudzoziemiec przyznał, że po Europie podróżuje od sierpnia 2021 roku w celach zarobkowych i turystycznych. Mężczyzna doskonale zdawał sobie sprawę, że po wygaśnięciu wizy (ważnej na 10 dni), na podstawie której wjechał do Grecji, łamie przepisy pobytowe obowiązujące na obszarze strefy Schengen. Niestety po ponad półtora roku Tunezyjczyk nie znalazł pracy, ani praca jego, ale za to znalazł kandydatkę na żonę, którą poznał na jednym z portali społecznościowych. Po niespełna miesiącu znajomości z 38-letnią obywatelką RP cudzoziemiec przyjechał do Polski, aby tu zalegalizować z nią związek i tym samym swój status pobytowy.

 

Podczas przesłuchania kobieta sama przyznała, że to obywatel Tunezji jako pierwszy nawiązał z nią kontakt, a zgodę na zawarcie związku małżeńskiego planowanego na przyszły tydzień, wyraziła jeszcze zanim osobiście poznała Tunezyjczyka. Obecnie zapewnia mu zarówno zakwaterowanie jak i wyżywienie, a przez cały okres znajomości „młoda para” porozumiewa się między sobą za pomocą aplikacji ‘translator’ w telefonie

 

https://www.magnapolonia.org/tunezyjczyk-probowal-zawrzec-fikcyjny-zwiazek-malzenski-z-polka-w-celu-zalegalizowania-swojego-pobytu-w-polsce

Edytowane przez Pocztowy
  • Haha 17
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Templariusz napisał:

No ale co Ciebie to obchodzi. Jeśli to są jej pieniądze i ją na to stać to niech i utrzymuje sobie męski harem. 

Dokładnie jej pieniądze jej sprawa z zastrzeżeniem że ten 32 latek ewidentnie po jakimś czasie wyfrunie z gniazdka 38 letniej pani.

 

Beta samica albo uber ruchacz a może to i to.🤣

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Pocztowy napisał:

 

 

Podczas przesłuchania kobieta sama przyznała, że to obywatel Tunezji jako pierwszy nawiązał z nią kontakt, a zgodę na zawarcie związku małżeńskiego planowanego na przyszły tydzień, wyraziła jeszcze zanim osobiście poznała Tunezyjczyka. Obecnie zapewnia mu zarówno zakwaterowanie jak i wyżywienie, a przez cały okres znajomości „młoda para” porozumiewa się między sobą za pomocą aplikacji ‘translator’ w telefonie

 

https://www.magnapolonia.org/tunezyjczyk-probowal-zawrzec-fikcyjny-zwiazek-malzenski-z-polka-w-celu-zalegalizowania-swojego-pobytu-w-polsce

 

To tylko dowodzi Panowie że z mężczyznami w Polsce jest coś nie tak! :) Jakie to musi być piekło kobiet jeśli w trybie incognito zgadzają się na związek małżeński z cudzoziemcem, a w Polacy odstawiają jakieś fikołki na pale, zadłużają się, kupują mieszkania i przepisują, a tu proszę goły i wesoły i w ciemno mąż. tylko nie mówcie że chodzi o egzotykę zazdrośnicy!

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuję z chłopakami z Tunezji i powiem tak. Prywatnie są to identyczni ludzie praktycznie jak Polacy, poza odcieniem skóry i oczywiscie językiem. Tamte rejony to już praktycznie Europa jeśli chodzi o kulturę, nawet Islam traktują tak jak statystyczny Polak traktuje katolicyzm. Ale to że mają branie u naszych dziewczyn to fakt i tego nigdy nie dało się ukryć. Miałem nawet pogadankę z nimi parę razy na ten temat. Tak naprawdę sam fakt że typ jest mulatem o religii muzułmańskiej sprawia że większość Polek ma mokro, nawet jeśli obiektywnie nie jest to żaden przystojniak. Znaleźć dla nich małżonkę "dla papiera" to kwestia miesiąca.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Może zrobią na bazie tej historii kolejną część 365 dni, wyobraźcie sobie pijany bezdomny cudzoziemiec, zaszczany ALE NIE POLAK przyjeżdża do polszy i znajduje miłość, ona go umyje, ubierze, napoi i się ożeni z nim, to chyba nowa wersja jakiejś romantycznej komedii

  • Like 1
  • Dzięki 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Pocztowy napisał:

Obecnie zapewnia mu zarówno zakwaterowanie jak i wyżywienie, a przez cały okres znajomości „młoda para” porozumiewa się między sobą za pomocą aplikacji ‘translator’ w telefonie

O proszę czemu tak o Polskich mężczyzn wiele polek tak się nie stara ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, manygguh napisał:

 

Dziewczyny lubią brąz,
A słońce o tym wie,
Że dziewczyny lubią brąz,
I czule pieści je.
A kiedy spadnie noc
Tak piękny jest ten brąz,
Że księżyc sprawdza sam,
Czy nie ma białych plam.
Od Costa del Sol
Po naszą Juratę,
Księżyc sprawdza co noc,
Kto opalił się latem,
Ten księżyc nie jest sam,
Jest blisko jakiś Pan,
A potem sobie śpią
Dziewczyna, Pan i brąz,
Od Costa dei Sol
Po naszą Juratę,
Księżyc sprawdza co noc,
Kto zakochał się latem,
Pieszczota naszych rąk
Leciutko ściera brąz,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam taką historię, że dziewczyna pojechała do Turcji na wakacje, bo się naoglądała tureckich seriali. I sobie stamtąd przywiozła Turka, który tu pakuje towary w magazynie, nie znając polskiego. Podobno też się tak dogadują, trochę po angielsku, trochę na migi, trochę przez translator. Mają już dziecko i ślub. Autentyk.

  • Haha 3
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Mosze Red napisał:

Widzicie kutangę bliźniego tunezyjskiego w swojej rodaczce, a nie widzicie swoich Div po trzysta ;)  

 

Albowiem większa będzie radość w niebie z jednego diviarza, co się opamiętał, niż z setki turków, którzy opamiętania nie potrzebują.

😇

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia, kto nasłał SG na habibiego - zawistne kuli czy koleżanki.🤔🤔🤣

 

Zastanawianie również, czy ustawa "antyprzemocowa" i ogólnie schemat postępowania wobec niego będzie taki sam jak wobec rodzimego Mirka.🤔

 

Po okolicznościach w jakich się poznali i w jakich świadoma p0lka podjęła decyzję o "scementowaniu związku" wnioskuję, że zarówno jej IQ i waga to zbliżone liczby.🤣

 

To tak na szybko.😎

Edytowane przez Kiroviets
  • Like 1
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pocztowy napisał:

Panowie cyrk na kółkach, maluje się na czarno i przechodzę na bezrobocie. 

 

Pomimo tego, że wziąłeś się za swoje ciało mental nadal leży i będzie to przyczyną Twoich bardzo dużych problemów, nie tylko z kobietami, w przyszłości.

 

Czy Polki lecą na kolorowych facetów?

Jakiś odsetek i to znaczny bardzo leci.

Czy coś na to możesz poradzić?

Nie.

 

Co jakiś czas wrzucasz artykuły o tym jakie są kobiety są złe i nasiąkasz negatywnym ich przekazem ładując się bezsensownie negatywnym bodźcem, a to nie tak ma działać. 

 

Są kobiety z natury dobre jak i z natury złe, tak jak i faceci ale kobiety są kobietami i mają swoje ograniczenia, a znając zasady gry możesz, mając odpowiednią bazę w postaci wyglądu i statusu, odpowiednio je rozgrywać.

 

Przypominasz mi trochę faceta, który narzeka na to, że ta biedna flądra w smażalni nad Bałtykiem przy plaży w lipcu jest po 120 zł za 1kg zamiast ruszyć dupę i w głębi miasta kupić ją za 2/3 ceny.

 

Pomyślałeś jakie korzyści możesz wyciągnąć z tego co się dzieje?

Zdajesz sobie sprawę że jako biały stanowisz większy rarytas dla kolorowych lasek niż Arab dla Polek?

 

Piszę Ci to z doświadczenia bo wiem jak np. czarnoskóre dziewczyny (z którymi mam masę styczności i w Polsce i na Cyprze) a także Azjatki (mieszkałem trochę w Bangkoku) potrafią reagować na białą skórę. 

 

Teraz zadaj sobie pytanie -czy to nie frajerstwo kupować aktywo skrajnie przewartościowane, kiedy w innym miejscu możesz kupić to samo albo coś jeszcze bardziej wartościowego za mniejsze pieniądze?

 

Podobają Ci się czarne - na kierunkach medycznych jest ich od zaje*ania w PL -  chyba sam, jako student medycyny, wiesz dlaczego?

Żółte - wiesz gdzie ich szukać.

Latynoski? Geografia się kłania.

Podobają Ci się Białe? Byłe ziemie ZSRR czekają.

 

I tak wiem - Ukrainki kradną i mają HIVa, Rosjanki są je*nięte, Czarne są brudne, Azjatki śmierdzą, a Latynoski to już w ogóle uber k*rwy - ta mantra się zawsze nadaje i jest w 100% skuteczną drogą do wiecznego koniobijstwa i bycia zgorzkniałym człowiekiem :) 

 

Męska energia polega na podboju i zdobywaniu, kobieca na czerpaniu / czekaniu i tego nie zmienisz.

Więc albo możesz zostać w energii żeńskiej, która z racji średniej (jak mniemam) urody nic Ci nie da albo ruszyć dooopkę i zacząć coś robić ze swoim życiem.

 

Rozejrzałeś się już za Erasmusem na przyszły rok jak Ci radziłem?

Jedź gdziekolwiek żebyś musiał codziennie napie*dalać po angielsku z ludźmi - szczególnie z laskami -i obserwuj - nauczysz się od nich flirtować, po prostu je obserwuj i słuchaj. 

 

Siedząc tutaj przyjmujesz zasady i warunki gry jakie są w Polsce z Polkami albo szukasz wytrychów albo pakujesz manele i ruszasz odważnie w świat.

 

Zapytałeś sam siebie po co są dla Ciebie interakcje z kobietami?

Co chcesz osiągnąć?

Zabawę?

Związek?

Kompensacje braków z czasów gdy Cię nie zauważano?

 

Bo uważam, że nawet sekundy nie poświęciłeś na te przemyślenia tylko do kobiet podchodzisz na zasadzie leczenia swoich niedostatków - będę kogoś miał i wreszcie będzie lepiej / zarucham to udowodnię sobie że coś jestem wart.

 

Rzuciłeś się na looksmaxing a w głowie dalej dramat - tym sposobem prosisz się o nieszczęście bo pierwsza lepsza baba, która się Tobą zainteresuje, rozjedzie Cię jak gówno pod butem a wiesz czemu - bo nadal uzależniasz swoje samopoczucie od tego czy jakaś pinda się na Ciebie na siłce popatrzy czy ma na Ciebie wy*ebane.

 

Nie pomyślałeś że może mieć okres?

Sraczkę?

Jest chora?

Jej rodzice mają problemy?

Albo zwyczajnie jest je*nięta?

 

Odrzucenie jest częścią gry tak jak strata finansowa / bankructwo częścią biznesu.

 

Największe czady spotykają sie z odrzuceniem tak jak i nie ma sprawnego biznesmena, który nigdy czegoś nie spie*dolił.

Jeśli coś robisz musisz liczyć się z porażką bo ona jest częścią dochodzenia do procesu doskonałości.

Kwestią jest tylko to jak umiesz ją przetrawić i jakie z niej wnioski wyciągniesz.

 

Co ja Ci radzę - wtyczka StayFocused i blok na wykop i pochodne na kilka miesięcy i praca nad sobą i nauka inaczej, żebyś sobie bicka na 42 cm wyrzeźbił a szczękę miał jak klocka zostaniesz wydymany bez mydła = baby Cię szybko rozgryzą.

 

I przede wszystkim - mniej negatywnych emocji - więcej pozytywnych.

Życie stanie się prostsze i przyjemniejsze.

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 7
  • Dzięki 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polka, żeby mieć wymarzonego gościa musi go utrzymać, zgodzić się na to, że nie pracuje i żyje nielegalnie i może go w każdej chwili zgarnąć odpowiednia służba.

 

Coś wam to przypomina? Czyżby zachowanie białego rycerza w krzywym zwierciadle?

 

Mój habibi bezrobotny

przyjedź do mnie, przez translator

miłość sobie dziś wyznamy

i zaślubin czas poznamy

 

Nie obchodzi mnie, żeś biedny

że ty płyniesz zimną wodą

Inną wiarę masz i wolę

Ale ja to pierdolę

 

Wpadaj szybko na ruchanie

Bo ja tęsknię niesłychanie

Edytowane przez mac
  • Like 4
  • Dzięki 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mosze Red napisał:

Widzicie kutangę bliźniego tunezyjskiego w swojej rodaczce, a nie widzicie swoich Div po trzysta ;)  

 

No właśnie boli że Polak płaci za to co inny bezdomny bez pracy ma za darmo :D

 

@niemlodyjodaWitamy po urlopie, podejrzewam że wielu z nas te sytuacje śmieszą, ja wogóle się nie martwię tymi artykułami podobnie jak inni bo mi na polkach nie zależy, raczej ti krzywe zwierciadło, taki Monty Python naszych czasów tylko w rzeczywistości, ale słusznie że nie ma co sie wkurzać na to, świat jest otwarty i pełny kobiet

Edytowane przez spacemarine
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Pomimo tego, że wziąłeś się za swoje ciało mental nadal leży i będzie to przyczyną Twoich bardzo dużych problemów, nie tylko z kobietami, w przyszłości.

 

 

14 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Co jakiś czas wrzucasz artykuły o tym jakie są kobiety są złe i nasiąkasz negatywnym ich przekazem ładując się bezsensownie negatywnym bodźcem, a to nie tak ma działać. 

 

 

Generalnie masz rację, ale akurat ten artykuł opisuje tak kuriozalną sytuacje, że wręcz wyciągniętą z najgorszych stereotypów, aż sam się zaśmiałem i chciałem poczytać komentarze na forum, co nie zmienia faktu, że rzeczywiście większość tych tekstów wpycha we mnie negatywne emocje.

 

Mój zepsuty mental bierze się nawet nie z braku powodzenia samego w sobie, ale w dużej części przez niezadowolenie z tego, co widzę w lustrze i ja wiem, że walka z tym nie ma sensu póki nie zrobię porządnej przemiany. Ile bym wysiłku nie włożył, żeby podnieść samoocenę, to i tak codziennie przy układaniu włosów przed lustrem albo myciu zębów wiadomo, co się stanie. Gdybym miał traktor już pewnie dawno bym uderzył w jakiś obornik. 

 

a6e3fe86a2b6e.jpg

 

Jak wyobrażam sobie, że jestem przystojnym kolesiem 7/10, to czuje jak wszystkie blokady i brak pewności siebie znikają. Póki nie usunę tej przeszkody, to moim zdaniem temat jest nie do ruszenia, dlatego nawet nie próbuje. Wychodzę z założenia, że jak zrobię wygląd, to reszta się sama ogarnie, a jak nie dam rady zrobić wyglądu, to mental i tak się nie przyda, bo bez wyglądu nie będzie go do czego wykorzystać.

 

32 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

Co jakiś czas wrzucasz artykuły o tym jakie są kobiety są złe

 

32 minuty temu, niemlodyjoda napisał:

Są kobiety z natury dobre jak i z natury złe,

 

Całe życie miałem i mam koleżanki, więc mniej więcej wiem jakie są kobiety i mam filtr z życia codziennego na treści czytane na forum i w internecie, ale jak próbujesz zaatakować do obcej dziewczyny, to tutaj niestety blackpill gra pierwsze skrzypce i ciężko z tym dyskutować. 

 

Miałem zajęcia z ginekologii z młodą lekarką, normalnie anioł. Często mam zajęcia z takimi dziewczynami, jest mi po nich jednocześnie trochę i lepiej i smutno, bo wracam sam na mieszkanie.

 

Nawet jakbym odciął kompletnie się od internetu, to i tak ciągle będę się atakował tymi myślami, bo mój mózg wciągnął tego zbyt dużo i już nawet nie potrzebuje kolejnych danych, żeby przetwarzać temat w kółko. Wystarczą jakieś bodźce z zewnątrz, jak widok kobiet, żeby uruchomić spirale.

 

46 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Zapytałeś sam siebie po co są dla Ciebie interakcje z kobietami?

Co chcesz osiągnąć?

Zabawę?

Związek?

Kompensacje braków z czasów gdy Cię nie zauważano?

 

Już tak przywykłem do bycia samemu i urządziłem sobie życie, że wizja stałego związku mnie przeraża. Głównie zależy mi na towarzystwie dziewczyny, która mi się podoba i z którą lubiłbym spędzać czas. Byle kogo bym nie wziął, bo już bym wolał odpalić ps5 i pograć wieczorem w spokoju, jak się męczyć.

 

Obecnie zamknąłem się w norze i nawet się z niej nie mam zamiaru ruszać do momentu zrobienia wyglądu.

 

Ja się czuje źle w miejscach publicznych, zwłaszcza na uniwersytecie bez zasłoniętej twarzy, bo nie bycie atrakcyjnym jest dla mnie jak chodzenie z jajami na wierzchu albo nawet gorzej.

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, Polki przy całej swojej samodzielności i niezależności, boją się autonomicznego samca. Muszą mieć takiego, którego idzie trzymać pod butem, kontrolować - albo utrzymaniem, albo matkowaniem, albo narzekaniem. Mają ten kompleks polskości wpisany w swoją kobiecość: pogardę dla tego, co swoje; uwielbienie dla tego co z zachodu; poczucie niższości wymieszane z jaśniepaństwem; poddaństwo wymieszane z potrzebą kontroli; upartość i głód pochwał.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.