Skocz do zawartości

Anastazja z Wrocławia - grecka tragedia


Reelag

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Gorączka napisał(a):

   Nie do końca zgodzę się z tym stwierdzeniem. Jak najbardziej zgadzam się że stwierdzeniem że jest to ,,klasa niższa" jeśli chodzi o intelekt i ogarniecie życiowe (nie znajdziesz w tej ciebie migrantów osób wykształconych - nauczycieli, doktorów itp), ale wysuwanie twierdzenia że jest to rozładowanie wewnętrznych problemów, jest tylko wierzchołkiem góry lodowej. 

    W internecie można znaleźć mnogość tzw ,,fatw" - czyli oficjalnych wypowiedzi wysokich rangą duchownych muzułmańskich mówiących o podboju Europy przez zasiedlenie - wprost kipią one teoriami, że trzeba kobiety europejskie gwałcić, żyć z socjalu niewiernych , rozmnażać się na ich koszt itp bo to się podoba Allahowi.(wprost mówi się o tym że socjal Europejski to podatek płacony przez niewiernych na rzecz Allaha) - to jest według mnie sens wysyłania migrantów do Europy - pożytku z nich nie ma więc niech jadą się rozmnażać do Europy na koszt Zachodu - za pół wieku będziemy mieli wielka armię orków (celowe nawiązanie do ruskich na Ukrainie), którzy utopią Europę w krwi niewiernych/lewaków/lgbt itp.

  Nawiązując do mojej wypowiedzi sprzed kilkunastu godzin w tym temacie - Element muzułmański, który mamy w Europie to salafizm sunnicki - czyli takich samych psycholi jak ,,rycerstwo" Europejskie w Erze wypraw krzyżowych. 

  Nie chcę być prorokiem zagłady, ale daje jeszcze Maks 50 lat i w Europie poleje się krew - kiedy kolejne niepracujące , żyjące z zasiłku, naładowane energią pokolenia bezrobotnych Abdulii usłyszą wołanie swoich duchownych, by chwycić za broń w obronie wiary w Allaha, i sprzeciwić się zdegenerowanemu Zachodowi - w skrócie mówiąc będziemy mieli ISIS 2 o zasięgu ogólno- europejskim. 

 

I o to chodzi w 3 wojnie światowej masona Alberta Pike'a (w planie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Gorączka napisał(a):

wprost kipią one teoriami, że trzeba kobiety europejskie gwałcić, żyć z socjalu niewiernych , rozmnażać się na ich koszt itp bo to się podoba Allahowi.(wprost mówi się o tym że socjal Europejski to podatek płacony przez niewiernych na rzecz Allaha) - to jest według mnie sens wysyłania migrantów do Europy

O używaniu migrantów jako broni mówił już lata temu jeden z szefów ISIS.

 

 

A tu o kryzysie migracyjnym wypowiada się jeden imam. Akurat nasi się tym podniecali. ;)

Jakby ktoś nie widział:

 

 

 

 

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2023 o 15:31, Redbad napisał(a):

Nie ma co pogardzać chłopami z tamtych rejonów. To kraje 3 świata, nie jest tam łatwo o faktultety i drogie pasje. A że ruchać się chce niezależnie od fakultetów od szerokości geograficznej, a często nawet bardziej, zależnie od tejże szerokości to prawda oczywista. Wina baby. Chciała i pojechała, a chłopaki hebanowe skorzystają.

Nie ma co pogardzać mordem? Przecież te zwierzęta ją zabiły. Nic jej nie usprawiedliwia, ale morderstwa też nie powinno się usprawiedliwiać. Zastanów się zanim napiszesz.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, x6eine napisał(a):

Nie ma co pogardzać mordem? Przecież te zwierzęta ją zabiły. Nic jej nie usprawiedliwia, ale morderstwa też nie powinno się usprawiedliwiać. Zastanów się zanim napiszesz

A gdzie ja napisałem że nie ma co pogardzać mordowaniem? Te bestie powinny dostać solidny wyrok, nacja nie ma tu znaczenia. Polkę w Rimini zgwałcili Afrykanczycy, teraz Bangladyjczyk, jutro to może być Marokańczyk. Chodzi o to, że nazywać ich brudasami i gwałcicielami za samo pochodzenie to jak iść za jeszcze niedawnym stereotypem i nazywać wszystkich Polaków na emigracji pijakami i złodziejami. Trzeba być przy nich ostrożnym, wielokrotnie pisałem, że młoda, ładna kobieta powinna brać pod uwagę skrajną odmienność kultur i wynikające z tego niebezpiecznestwo, ale pogarda dla wszystkich jak leci, bo są z trzeciego świata i jak nie masz siana to walisz kumpla albo kozę? Można i tak, ale nie pouczaj mnie co ja mam pisać, bo jestem świadom.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://wiadomosci.wp.pl/victim-blaming-po-smierci-anastazji-stala-sie-rzecz-potworna-6910998434990656a

 

Babę trochę odkleiło 😳

 

Przecież normalne jest że się pije wino pod sklepem z ciapatymi, korzysta z podwózki (po dragi) itp. itd. 

 

Poziom spier....lenia umysłowego co niektórych lewoskrętnych specjalistek od wszystkiego przekracza granice absurdu. 

 

Mam córki, nastolatki, znają sprawę, dodatkowo wytłumaczyłem im co się stało, dlaczego się stało, jak można było tego uniknąć, czego nie robić żeby się nie narażać na niebezpieczeństwo, jakich mężczyzn unikać, z jakimi nie wchodzić w najmniejsze interakcje, jaki mają mental mężczyźni w różnych częściach świata, jak wygląda ich szacunek do kobiet itp. 

 

Tyle mogę na tę chwilę zrobić jako kontra do bzdur które plecie ta baba na wp i zabezpieczenie swoich dzieci żeby nigdy nie przeżywać tego co przeżywają rodzice tej dziewczyny. 

 

Niestety wiele nastolatek przeczyta taki artykuł i uzna że Anastazja to w sumie zachowała się OK, tylko miała pecha że trafiła na złego mężczyznę. Co za zaklinanie rzeczywistości 🤦

  • Like 19
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadał sobie ktoś trud i sprawdził fotki pana od "marihuanen"?

Dziwnie przystojny ten "przyjaciel😉 

 

A jakie wnioski z tego płyną? Że najprzystojniejsi panowie sprzedają najlepszy towar rzecz jasna 😉 

 

b4be9833-fbad-4c21-93a4-bd88147c5b45.jpg

Edytowane przez SzatanK
  • Like 3
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, SzatanK napisał(a):

Zadał sobie ktoś trud i sprawdził fotki pana od "marihuanen"?

Dziwnie przystojny ten "przyjaciel😉 

 

A jakie wnioski z tego płyną? Że najprzystojniejsi panowie sprzedają najlepszy towar rzecz jasna 😉 

Dobre wnioski. Gdyby był gościem 160cm z cofnięta szczęka nie byłoby przyjaźni. 

 

Poza tym jak czuła się zagrożona to czemu podała do chłopa zamiast dzwonić na 112? Ale głupie te kobiety ech. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gorączka, wyprawy krzyżowe również były sposobem na "skanalizowanie" agresywnych skłonności wszelakich rycerzy-rabusiów. Plus oczywiście chęć zapanowania nad szlakami handlowymi, na których łapy położyli pazerni Seldżukowie.

 

Kilka razy już pisałem o dzikich, że u nich ruchanie obcych kobiet to symboliczna kastracja miejscowych mężczyzn. Postępactwo europejskie nie chce zauważyć, że nachodzą nas ludzie z kultur bardzo atawistycznych.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SuperMario

Jezu te lewary to są obrzydliwe kurwa... już nie można mieć wyebongo na kogoś BO JAK TO? ZWYRODNIALCU WSTYDŹ SIĘ...

Ale ten shaming jest obrzydliwy jak wiesz czemu ci ludzie to robią i czemu on służy. O jejku, ktoś umarł bo był ćpającą i pijącą patologią która zadaje się z typami spod ciemnej gwiazdy,, o jejku XD.

Edytowane przez Ramaja Awantura
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Ramaja Awantura napisał(a):

@SuperMario

Jezu te lewary to są obrzydliwe kurwa... już nie można mieć wyebongo na kogoś BO JAK TO? ZWYRODNIALCU WSTYDŹ SIĘ...

Ale ten shaming jest obrzydliwy jak wiesz czemu ci ludzie to robią i czemu on służy. O jejku, ktoś umarł bo był ćpającą i pijącą patologią która zadaje się z typami spod ciemnej gwiazdy,, o jejku XD.

A dla równowagi słyszał ktoś o tym zaginionym?

 

https://polskiobserwator.de/aktualnosci/niemcy-zaginiony-polski-kierowca-nie-zyje-odnaleziono-cialo/

 

7 czerwca br. uruchomiono poszukiwania zaginionego w rejonie Görgeshausen. Zaginięcie 36-latka zgłosiła firma, w której mężczyzna pracuje, po tym jak zorientowano się, że jego ciężarówka nie przemieszcza się zgodnie z planem

  • Like 4
  • Smutny 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Ramaja Awantura napisał(a):

Ale ten shaming jest obrzydliwy

Też mnie to obrzydza, serio rzygać się chce na tę kulturę relatywizmu, wypaczanie definicji prostych pojęć jak wina, odpowiedzialnosć, wstyd, godność. Nasi rodzice jeszcze uczyli nas odpowiedzialności i to w prostych słowach mówili nawet kilkunastolatkom: słuchaj jedziesz/idziesz tam, ale jak coś się wydarzy to masz wpierdol, jak wstyd jeszcze przyniesiesz. I oczywiście jako rodzice i tak pomogli, uratowali, ale czuleś że w domu czeka ciebie jeszcze rozliczenie z głupich decyzji. Mam wrażenie, że obecnie hodujemy (bo ciężko to nazwać wychowaniem) słabe, naiwne młode pokolenie, które pcha się w brutalny świat, ale z wartościami, które wyłącza ich percepcję. Potem jest tak właśnie jak mamy w rzeczonej sytuacji: nie wolno zwrócić uwagi, że dziewczyna była nieostrożna, bo wszelkie femiautorytety opętane jak mantrę klepią "to nie twoja wina", nic więcej się nie liczy.

 

I żeby było jasne - tak sprawca jest winny, ale jak będziemy tylko to powtarzać to upośledzamy ludzki rozsądek, który niejednokrotnie chroni nasze życie.

Edytowane przez Redbad
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę swoje 5gr.

 

Jeśli chodzi o szczegóły, to opieramy się w tej debacie publicznej na doniesieniach mediów, które są póki co szczątkowe i generalnie bliżej im to poszlak, niż faktów.

Dlatego skupię się wyłącznie na faktach, które są na tym etapie jasne:

 

- Partner był w pracy - ona na baletach z jak się okazuje nieznajomymi, ciapatego pochodzenia;

- Film z monitoringu sklepowego z kupna alkoholu;

- Wszystko działa się nocą (dodatkowy czynnik ryzyka, który normalna kobieta musi brać pod uwagę).

 

Łaskawie przemilczę szereg dość wyzywających zdjęć tej Pani, które można znaleźć w internecie, a które myślę dość jasno ukierunkowują tok myślenia średnio rozgarniętego obserwatora.

 

Osobiście uważam, że stało się po prostu to, co stać się musiało. Cała ta narracja damskiej części publiczności, że winę za gwałt ponosi zawsze gwałciciel należy włożyć między bajki.

Oczywiście z prawnego punktu widzenia to prawda, 100% racja. 

Natomiast żyjemy w brutalnym świecie, gdzie prawo-zakazy/nakazy nie ma/mają dostatecznego wpływu o charakterze odstraszającym i prewencyjnym na postępowania ludzkie.

Tak było, jest i będzie. 

Zostawiając nowego Mercedesa z otwartymi drzwiami i kluczykiem w środku na noc, na ciemnym osiedlu można zakładać, że auto zniknie rano. Co więcej, Ubezpieczyciel zażąda do wypłaty AC kompletu kluczyków. Jak się to zatem ma do tego, że kradzież jest prawnie zakazana?

Skoro Panie mówią, że nie prowokują i mogą chodzić ubrane nocą w ciemnym parku z dużym dekoltem i kusą sukienką, bo mają prawo to zatem dlaczego taka argumentacja nie zadziała w w/w przypadku wypłaty AC przez TU, skoro kradzież jest zabroniona i generalnie moja sprawa gdzie trzymam kluczyk od auta, a mam akurat kaprys aby leżało w aucie?

 

 

Współczuję temu chłopakowi tej dziewczyny, bo generalnie właśnie cały świat dowiedział się, że był w związku z delikatnie mówiąc dziewczyną o liberalnym podejściu do życia.

  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko przykład mi się nasunął tak syntezując mainstreamową narrację w sprawie:

Młoda ładna kobieta mówi rodzicom, że już kawał świata zwiedziła, leżenie nad basenem ją nudzi, lubi wyzwania i planuje wypad w góry Afganistanu. Trochę ma obawy przed bojówkami Talibanu, w końcu nie jest tajemnicą jaki status ma tam kobieta i co obecnie rozgrywa się w Afganie, ale postępowa matka uspokaja: 

- słuchaj realizuj siebie, nie bój się wyzwań i pamiętaj cokolwiek by się nie wydarzyło to sprawcą jest winny nie ty, ty masz masz prawo poznać ludzi w nowym kraju, a potem już ze znajomymi wyskoczyc na zbocza Kandaharu.

Córka na to: aha, to jadę, dzięki uspokoiłaś mnie! Wiesz może gdzie te moje szorty dżinsowe?

 

Taka sytuacja jest nawet kiepskim żartem, to niedorzeczne by było tak zapatrywać się na wypad do Afganu.

 

Dzięki pewnym spolotom wydarzeń już nie trzeba lecieć do Afganistanu. Takie małe "Afganistany" mogą nam się przydarzyć nawet w Europie jeśli jesteś nieostrożny. I myślę, że cudowne zaklęcie "wina leży po stronie sprawcy, zawsze!" nie robi większego wrażenia na sprawcy... 

  • Like 5
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Redbad napisał(a):

Jeszcze tylko przykład mi się nasunął tak syntezując mainstreamową narrację w sprawie:

Młoda ładna kobieta mówi rodzicom, że już kawał świata zwiedziła, leżenie nad basenem ją nudzi, lubi wyzwania i planuje wypad w góry Afganistanu. Trochę ma obawy przed bojówkami Talibanu, w końcu nie jest tajemnicą jaki status ma tam kobieta i co obecnie rozgrywa się w Afganie, ale postępowa matka uspokaja: 

- słuchaj realizuj siebie, nie bój się wyzwań i pamiętaj cokolwiek by się nie wydarzyło to sprawcą jest winny nie ty, ty masz masz prawo poznać ludzi w nowym kraju, a potem już ze znajomymi wyskoczyc na zbocza Kandaharu.

Córka na to: aha, to jadę, dzięki uspokoiłaś mnie! Wiesz może gdzie te moje szorty dżinsowe?

 

Taka sytuacja jest nawet kiepskim żartem, to niedorzeczne by było tak zapatrywać się na wypad do Afganu.

 

Dzięki pewnym spolotom wydarzeń już nie trzeba lecieć do Afganistanu. Takie małe "Afganistany" mogą nam się przydarzyć nawet w Europie jeśli jesteś nieostrożny. I myślę, że cudowne zaklęcie "wina leży po stronie sprawcy, zawsze!" nie robi większego wrażenia na sprawcy... 

Dobrze to ujałeś. Myślę, że warto się też zapoznać z artykułami, które cytowały co ojciec zaginionej miał do powiedzenia. Od samego początku stawiał trafne diagnozy. Zwrócił uwagę na przyczynę tego co miało miejsce (dobroduszność oraz lekkomyślność zaginionej) oraz możliwe potencjalne tragiczne skutki (choć jeszcze nie było pewności, bo to było przed odnalezieniem ciała). To tylko pokazuje jaką wartość może nieść za sobą ojciec, który uczestniczy w zyciu dziecka, bo to on gwarantuje wiedzę o świecie (kieruje się logiką, a nie emocjami) i ryzyk, które czają się na kobiety. Nie wiemy tylko czy akurat on uczestniczył, ale odległość sugeruje, że miał niski wpływ na to co córka robi/jakie decyzje podejmuje (żeby nie powiedzieć jak się prowadzi..).

 

Po drugiej stronie barykady mamy komentarze pań w Internecie..

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, antyrefleks napisał(a):

, że warto się też zapoznać z artykułami, które cytowały co ojciec zaginionej miał do powiedzenia. Od samego początku stawiał trafne diagnozy

Ano właśnie, jeden z głównych pokrzywdzonych, a jednak potrafi wyciągać wnioski mimo ogromnej tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 hours ago, Redbad said:

powinna brać pod uwagę skrajną odmienność kultur

Na zagranicznym wątku, ktoś zadał islamiście pytanie "dlaczego tak źle traktujecie kobiety?"

Odpowiedź była mniej więcej taka: "to wy pozwalacie swym kobietom na kurwienie się, na skakanie po 50 różnych kutasach, a potem na bezdzietność. To wy źle traktujecie swoje kobiety, a nie my".

 

Ciężko o większą różnicę kulturową... o własnościowe podejście do "swej" kobiety; żony, czy córki.

  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Kespert said:

to wy pozwalacie swym kobietom na kurwienie się


I wlasciwie to jest prawda. Tylko ze to zostalo narzucone z gory.

 

I to jest prawdziwe NWO.

Kraje europy wschodniej tak zubozyc, zeby ludzie dobrowolnie wyjezdzali na zachod za chlebem, a po drugiej stronie juz brak jakichkolwiek zasad i kontroli, oraz skakanie po ciemnych kutasach.

 

Dla bialych przeznaczony jest feminizm i gender, a dla obcych nasze kobiety i zasilki.

To jest likwidacja bialej rasy na miekko,  w bialych rekawiczkach.

 

Watek bardzo ladnie sie rozwinal na temat zycia dzisiaj w krajach zachodniej europy. Nie trzeba byc geniuszem zeby widziec w ktora strone to idzie.

 

Kupa ludzi tutaj pisze jak to w Polsce jest zle a za granica zajebiscie i zeby wyjezdzac.

Prawda niestety jest taka, ze zycie za granica ma swoje minusy i jest tam jeszcze wiekszy burdel w pewnych aspektach zycia.

 

I tu pojawia sie pytanie czy siedziec za granica i patrzec na ten caly syf, czy siedziec w Polsce i klepac biede?

 

Jakie macie zdanie na ten temat?

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może dziewczyna nie zachowała się rozsądnie. Całkiem możliwe, że tak było. Ale ludzie te ciapate ścierwo zabiło dziewczynę. Nie znacie jej zupełnie, prorokujecie jakieś gówniane teorie. Z medialnych doniesień. Generalizujecie. A ten śmieć ją udusił. Udusił bracia. Zabił z zimną krwią. Co go kurwa niby sprawiedliwa? Że miała blond włosy i sukienkę? Powinien gnić w wiezieniu a szczury niech mu gryzą kutasa.

 

Nie znacie też szczegółów sprawy i mówienie, że sama sobie na to zasłużyła jest zwyczajnie podłe. 

Współczucia dla bliskich 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, VasKes said:

Być może dziewczyna nie zachowała się rozsądnie. (Wiec poniosla konsekwencje) Całkiem możliwe, że tak było. Ale ludzie te ciapate ścierwo zabiło dziewczynę. (Dokladnie tak) Nie znacie jej zupełnie, prorokujecie jakieś gówniane teorie. ( Nie znamy, nic nie prorokujemy, przedstawiamy ciag przyczynowo skutkowy) Z medialnych doniesień. Generalizujecie. ( Nie generalizujemy, nikt jej sila nie porwal spod sklepu) A ten śmieć ją udusił. Udusił bracia. Zabił z zimną krwią. Co go kurwa niby sprawiedliwa? (Nic go nie usprawiedliwia. Gosc popelnil straszne przestepstwo i powinien poniesc konsekwencje) Że miała blond włosy i sukienkę? Powinien gnić w wiezieniu a szczury niech mu gryzą kutasa. (Wkladasz nam do ust slowa, ktore nigdzie nie padly. Nikt nie usprawiedliwia tych gosci)

 

Nie znacie też szczegółów sprawy i mówienie, że sama sobie na to zasłużyła jest zwyczajnie podłe. (Tak, podjela ryzyko, bledna decyzje i poniosla jej konsekwencje)

Współczucia dla bliskich (Oczywiscie)

 

Wklejam fragment wywiadu z jej przyjaciolka. 

 

Była bardzo otwartą osobą, wszyscy ją lubili. Wiele podróżowała. Była najmilszą osobą, jaką znałam, bardzo lojalną wobec swojego chłopaka(🤣), bardzo się kochali – mówi Izabela.

Izabela ujawniła, że rozmawiała też z chłopakiem zamordowanej dwudziestosiedmiolatki. – Jest on też moim przyjacielem (...) „Była najlepszą dziewczyną, jaką znałem. Już nigdy nie znajdę kogoś takiego jak ona. (...) Moje życie się zmieni (...)” – cytuje chłopaka zamordowanej Polski jej przyjaciółka.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.