Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):


Ale zdajesz sobie sprawe ze wprowadzic jeszcze wiekszy katolicki zamordyzm do ktorego dazy Konfederacja mozna zrobic podczas jednego posiedzenia sejmu a zeby poprawic gospodarke potrzeba o wiele wiecej czasu, zasobow i szczescia? Oni dopna swego w kwestiach swiatopogladowych gdzie czarna mafia koscielna bedzie miala jeszcze wieksze wplywy na zycie ludzi i oglosza to jako wielki sukces. Jezeli dojda do wladzy to oni najprawdopodobniej oszukaja Ciebie i wielu ktorzy tak jak Ty mysla.


Spoko, konkludując Twoje wypociny:

Gdyby

Jeśli 

Jeżeli


image.jpeg.e1b8694f53009ae08d99134f0e602f99.jpeg

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, lxdead napisał(a):

Spoko, konkludując Twoje wypociny:

Gdyby

Jeśli 

Jeżeli


To wlasnie tacy jak Ty sa targetem dla Mentzena ktory jest drugim Korwinem. Omamic wolnoscia gospodarcza i dla niepoznaki wprowadzic katolicki szariat. Alez to bedzie kwik kucow po wyborach jak rzekomi antysystemowcy sie polacza z systemem wchodzac w koalicje z PiSem.

  • Like 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):


To wlasnie tacy jak Ty sa targetem dla Mentzena ktory jest drugim Korwinem. Omamic wolnoscia gospodarcza i dla niepoznaki wprowadzic katolicki szariat. Alez to bedzie kwik kucow po wyborach jak rzekomi antysystemowcy sie polacza z systemem wchodzac w koalicje z PiSem.

No popacz Mirek, a w innej stacji straszą zwąchaniem się Konfy z totalną „opozycją” xddd 

Ale wy jesteście z lewa i bardziej lewa odklejeni wszyscy i to po całości. Zawsze mialem z takich bekę, rzucić tekst typu „Duda to najlepszy prezydent”, albo „Donald zmieni politykę Polski na lepsze”, zrobić krok do tylu i patrzeć jak się wzajem obrzucacie gównem. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lxdead napisał(a):

No popacz Mirek, a w innej stacji straszą zwąchaniem się Konfy z totalną „opozycją” xddd 

Ale wy jesteście z lewa i bardziej lewa odklejeni wszyscy i to po całości. Zawsze mialem z takich bekę, rzucić tekst typu „Duda to najlepszy prezydent”, albo „Donald zmieni politykę Polski na lepsze”, zrobić krok do tylu i patrzeć jak się wzajem obrzucacie gównem. 


Skad w ogole pomysl ze jestem lewicowcem? Jaki tok myslenia w Twojej glowie zaszedl ze do tego doszedles? Slyszales o czyms takim jak centrum w polityce?

A ja to z kolei mam beke z kolesi ktorzy znaja doskonale manipulacje ze stony kobiet za to lykaja bez popity wszystkie manipulacje i obietnice "antysystemowych" facetow ze sceny politycznej ktorzy maja "wywrocic stolik". A jak widac takowych nie brakuje.

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

Ale zdajesz sobie sprawe ze wprowadzic jeszcze wiekszy katolicki zamordyzm do ktorego dazy Konfederacja mozna zrobic podczas jednego posiedzenia sejmu a zeby poprawic gospodarke potrzeba o wiele wiecej czasu, zasobow i szczescia

Ja katolikiem nie jestem, ale chętnie się dowiem gdzie w Konfie jest ten katozamordyzm ;)

 

Że Braun jest tradsem czy Mentzen deklaruje się jako głęboko wierzący katolik?

 

Nie wolno im? Ja nie lubię KrK, ale nic mi do czyjegoś światopoglądu.

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Obliteraror napisał(a):

Ja katolikiem nie jestem, ale chętnie się dowiem gdzie w Konfie jest ten katozamordyzm ;)

 

Że Braun jest tradsem czy Mentzen deklaruje się jako głęboko wierzący katolik?

 

Nie wolno im? Ja nie lubię KrK, ale nic mi do czyjegoś światopoglądu.


O tutaj masz wypowiedzi czlonkow Konfederacji na ten temat. Ty szanujesz ich wybory co do wiary i postepowania jak chca ale oni nie uszanuja Twojego wyboru ze chcesz zyc wedlug wlasnych zasad tylko masz zyc wedlug zasad kosciola i beda chcieli aby m.in. prawo w Polsce bylo oparte na dekalogu, zeby zakazac calkowicie zaborcji, zakazac rozwodow, zaostrzyc prawo urazy uczuc religijnych.

https://youtu.be/MYDRDiHX_RI

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

Alez to bedzie kwik kucow po wyborach jak rzekomi antysystemowcy sie polacza z systemem wchodzac w koalicje z PiSem.

Jeśli się połączą,  to zrobią to samo co Kukiz i stracą cały uzbierany elektorat. Oczywiście wtedy już będzie po wyborach więc można mieć wyborców w dopie.

Jeśli się jednak nie połączą to będą mieli ze 40 osłów w Sejmie. Za mało żeby wprowadzić cokolwiek znaczącego z zamordyzmem włącznie,  ale wystarczająco dużo żeby być języczkiem u wagi w niektórych głosowaniach. 

 

Mając do wyboru głosować na PiS, PO, Konfederację, Lewicę, czy partyjki które powstały na szybko:

PiS - już pokazali że po trupach do celu, zniszczone sądy,  trybunał, przewalona kasa i posady dla swoich.

Jak kaczorowi braknie leków i odpłynie to wszytko tam je*nie w wyścigu po stołek prezesa

PO - nie ma tam lidera, tusk to już dziadek, za mocno prounijni,  za mocno feministyczni, za nocno tęczowi, wręcz babiniec tam sie robi, sami zaczęli tą szopkę z trybunałem, ale przynajmniej gospodarka za ich czasów trzymała się kupy

Lewica - śmiech na sali i inne tęczowe aktywiszcza, lewica skończyła się na SLD przed 2005 rokiem

Konfederacja - takie c*uj wie co, rok temu czy nawet w covidzie, gadali z sensem, a im bliżej wyborów to zaczynają błaznować, tak jak dawniej korwinisci. Chyba w każdych wyborach musi być taki wentyl dla młodych i oni go spełniają.

 

Ehh takie moje wypociny, wciąż uważam, że sejm powinien być jak najbardziej podzielony, tak żeby nie mogli się dogadać zbyt łatwo.

18 minut temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

zakazac rozwodow

Pomijając że ten postulat jest nierealny z rożnych powodów, weźmy go na tapetę.

Przyjmijmy że jakimś cudem wchodzi od jutra. Co to zmieni?

Idę do notariusza, robię rozdzielność, dzielę majątek i się wyprowadzam. Jedyne w czym to wadzi to że nie można wziąć kolejnego ślubu, ale żaden świadomy facet po rozwodzie drugi raz się nie hajta 😂

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lxdead I na koniec gorzka pigulka dla Ciebie bedaca kompasem politycznym. Jezeli tak jak piszesz zalezy Ci na gospodarce i zeby zylo sie godnie to przypominam ze Polska najlepiej w calej swojej historii rozwijala sie za rzadow PO. Rzadzili i udowodnili ze gospodarczo potrafia zdzialac naprawde duzo. Fakt ze beda teraz rozdawac kupe siana na 800+ ale kazdy bedzie rozdawal wlacznie z Konfederacja. A Konfederacja nie rzadzila wiec to jakby im poszlo to wrozenie z fusow ale przy obecnych warunkach gospodarczych i bez doswiadczenia za wiele wyczarowac nie zdolaja. To ze teraz PO swiatopogladowo sie zmienili na mocno feministyczne i teczowe to fakt i nie jest to zbyt zachecajace no ale jakie to ma dla Ciebie znaczenie? Z tego co napisales to zadne.

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

@lxdead I na koniec gorzka pigulka dla Ciebie bedaca kompasem politycznym. Jezeli tak jak piszesz zalezy Ci na gospodarce i zeby zylo sie godnie to przypominam ze Polska najlepiej w calej swojej historii rozwijala sie za rzadow PO. Rzadzili i udowodnili ze gospodarczo potrafia zdzialac naprawde duzo. Fakt ze beda teraz rozdawac kupe siana na 800+ ale kazdy bedzie rozdawal wlacznie z Konfederacja. A Konfederacja nie rzadzila wiec to jakby im poszlo to wrozenie z fusow ale przy obecnych warunkach gospodarczych i bez doswiadczenia za wiele wyczarowac nie zdolaja. To ze teraz PO swiatopogladowo sie zmienili na mocno feministyczne i teczowe to fakt i nie jest to zbyt zachecajace no ale jakie to ma dla Ciebie znaczenie? Z tego co napisales to zadne.

Taki logiczny kompas dla Ciebie

tamte czasy dla każdej partii były korzystne bo kraj nie był tak wydrenowany

kolejny zabawny fakt, gdyby wówczas porządził PiS, a potem przyszły by rządy PO, czekałaby nas taka sama chujnia, bo obie te partie sa do szpiku przesiąknięte socjalizmem i komuchami. Kto teraz nie dojdzie do władzy, będzie miał przejebane bo kryzys jest, a będzie tylko większy bo po dziesiątkach socjalistycznych, miękkich rządów obieranych przez miękkich oszołomów nadeszły przez nich wykreowane czasy ciężkie.

 

I te logika:

"Noo. partia x jak rządziła to sie kraj rozwijał i jak znowu dojdą do władzy to znowu będą rozdawać kasę dookoła i kras, ale każdy tak Bedzie robił i ta nowa partia na pewno tak będzie robiła - może to wróżenie z fusów, ale na 100% będą kraść i rozdawać jak te inne dwie partie, kto re wybieramy na zmianę"

 

x kurwa D

 

Wy czasem, tak prewencyjnie, czytacie co napisaliście?  Gdzie tu logika?

 

Brak doświadczenia? Napisze Ci coś bo widzę czegoś nie panimajesz - jutro może dojść do masowego samobójstwa całych struktów KO, PiSu i całej reszty tych x "doświadczonych" D "graczy", a ten kraj z dykty i kartonu da sobie bez nich radę tak samo jak daje sobie radę z nimi, ba, hah, da sobie nawet i lepiej niż z nimi.

 

 

"teraz PO swiatopogladowo sie zmienili na mocno feministyczne i teczowe to fakt i nie jest to zbyt zachecajace no ale jakie to ma dla Ciebie znaczenie? Z tego co napisales to zadne. "

 

ma spore, bo w przeciwieństwie do Ciebie i sovieticusów Twojego pokroju, nie lubię gdy ktoś próbuje się wcielać w rolę pana i mi mówić co mogę jeść, czym mam jeździć, czym mam się leczyć. Potrzebujesz partii-rodzica, który Cię będzie prowadził za rączkę i traktował jak niepełnosprawnego, dziecko? Twoja sprawa, tylko nie doradzaj nikomu innemu i nie pisz farmazonów pokroju "gorzka pigulka dla Ciebie".

Mam dla Ciebie taką malutką -> lubisz zamordystów? Twoja sprawa xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bzgqdn napisał(a):

Konfederacja - takie c*uj wie co, rok temu czy nawet w covidzie, gadali z sensem

 

Sam nad tym się zastanawiałem, ale w trochę innym kontekście. Czy w trakcie pandemii z konfederackiego gadania, jakkolwiek w tamtej kwestii noszącego pewne znamiona sensowności, cokolwiek wynikło? Zmiany, namacalne korzyści dla społeczeństwa? Osobiście nic sobie nie przypominam, a losowych, indywidualnych interwencji poselskich w jakiejś restauracji nie można tu liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lxdead napisał(a):

ma spore, bo w przeciwieństwie do Ciebie i sovieticusów Twojego pokroju, nie lubię gdy ktoś próbuje się wcielać w rolę pana i mi mówić co mogę jeść, czym mam jeździć, czym mam się leczyć. Potrzebujesz partii-rodzica, który Cię będzie prowadził za rączkę i traktował jak niepełnosprawnego, dziecko? Twoja sprawa, tylko nie doradzaj nikomu innemu i nie pisz farmazonów pokroju "gorzka pigulka dla Ciebie".

Mam dla Ciebie taką malutką -> lubisz zamordystów? Twoja sprawa xD


Przeciez wyraznie napisales wczesniej cytuje "A co do światopoglądu, obchodzi mnie jedynie to, by mozna bylo w Polsce godnie zyc. Gospodarka na pierwszym miejscu". Piszesz ze nie lubisz jak ktos Ci cokolwiek narzuca ale jak liderzy Konfederacji jasno mowia ze chca zakazania aborcji, zakazania rozwodow, ustanowienia prawa w Polsce na dekalogu oraz zaostrzenia kar za obraze uczuc religijnych i zwiekszenia ogolnej roli kosciola w zyciu to juz Ci odpowiada i na nich zaglosujesz? I to Ty mi mowisz ze ja lubie zamordystow? Sroga projekcja z Twojej strony. Usmialem sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):


Przeciez wyraznie napisales wczesniej cytuje "A co do światopoglądu, obchodzi mnie jedynie to, by mozna bylo w Polsce godnie zyc. Gospodarka na pierwszym miejscu". Piszesz ze nie lubisz jak ktos Ci cokolwiek narzuca ale jak liderzy Konfederacji jasno mowia ze chca zakazania aborcji, zakazania rozwodow, ustanowienia prawa w Polsce na dekalogu oraz zaostrzenia kar za obraze uczuc religijnych i zwiekszenia ogolnej roli kosciola w zyciu to juz Ci odpowiada i na nich zaglosujesz? I to Ty mi mowisz ze ja lubie zamordystow? Sroga projekcja z Twojej strony. Usmialem sie.

Tak, ale nie zagłosuje na zamordystyczne scierwa, ktore przyspieszyły w trakcie trwania „pandemii” zgon członka mojej rodziny. Zrozumiano? 
No popatrz, tak sie składa, ze sam jestem przeciw aborcji(nie pelnej, ale to sprawa drugorzędna), zabawne jak chętni do niej sa Ci, ktorym - jeszcze- takie ciekawostki eugeniczne nie groza. 
I za, karanie powinno być ostre. Tak sie składa, że moje poglady sa bliskie prezentowanych przez Konfe. 
Jesli to ma byc taki straszny zamordyzm Konfederacki xd 

to jestem ciekaw czym jest - na spółkę z pisem - wymordowanie 200 tys. Polaków, chec zmuszenia do szczepień, pozbawiania ludzi biednych srodkow transportu czy domów w imie zafajdanych ideologii xd 

 

Projekcje to maja gamonie głosujący na zmiane na te same ryje, myślący, ze cos sie zmieni xd ale tacy to mnie moga pocałować tam, gdzie mam obie te zdegenerowane partie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lxdead napisał(a):

Tak, ale nie zagłosuje na zamordystyczne scierwa, ktore przyspieszyły w trakcie trwania „pandemii” zgon członka mojej rodziny. Zrozumiano? 
No popatrz, tak sie składa, ze sam jestem przeciw aborcji(nie pelnej, ale to sprawa drugorzędna), zabawne jak chętni do niej sa Ci, ktorym - jeszcze- takie ciekawostki eugeniczne nie groza. 
I za, karanie powinno być ostre. Tak sie składa, że moje poglady sa bliskie prezentowanych przez Konfe. 
Jesli to ma byc taki straszny zamordyzm Konfederacki xd 


No i wreszcie sensownie wytlumaczyles jaki masz swiatopoglad. Bo wczesniej po tym co pisales sprawiales wrazenie ze nie masz zadnego. Sprawa wyjasniona. Zamykamy temat. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

Ty szanujesz ich wybory co do wiary i postepowania jak chca ale oni nie uszanuja Twojego wyboru ze chcesz zyc wedlug wlasnych zasad tylko masz zyc wedlug zasad kosciola i beda chcieli aby m.in. prawo w Polsce bylo oparte na dekalogu, zeby zakazac calkowicie zaborcji, zakazac rozwodow, zaostrzyc prawo urazy uczuc religijnych.

Co jest złego w prawie opartym na Dekalogu, nie mam pojęcia :)

 

Cywilizacja europejska stoi na trzech potężnych filarach: prawo rzymskie, filozofia grecka i chrześcijaństwo (niekoniecznie katolicyzm).

 

Reszta to bzdury nie do zrealizowania. Osobiście popieram usunięcie przepisu o obrazie uczuć religijnych z prawodawstwa.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.09.2023 o 15:57, Foxtrot napisał(a):

Czy w trakcie pandemii z konfederackiego gadania, jakkolwiek w tamtej kwestii noszącego pewne znamiona sensowności, cokolwiek wynikło? Zmiany, namacalne korzyści dla społeczeństwa?

Nie wynikło, bo nie mogło wyniknąć byli za małą siłą.  Zrobiliśmy bardzo kosztowny błąd jako społeczeństwo, daliśmy jednej partii tak dużą władzę,  że przegłosowywali swoje ustawy sami, a reszta sceny politycznej mogła tylko bezsilnie narzekać i składać wnioski które tamci i tak odrzucali. Wyciągnijmy z tego wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/17/2023 at 8:06 PM, bzgqdn said:

Nie wynikło, bo nie mogło wyniknąć byli za małą siłą.

 

Nie mieli, i wciąż nie mają, nawet inicjatywy ustawodawczej.

 

On 9/17/2023 at 8:06 PM, bzgqdn said:

Zrobiliśmy bardzo kosztowny błąd jako społeczeństwo, daliśmy jednej partii tak dużą władzę,  że przegłosowywali swoje ustawy sami,

 

Nie sami tylko z PO/KO, Lewicą, i wszystkimi lewarami w sejmie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, wrotycz napisał(a):

Nie sami tylko z PO/KO, Lewicą, i wszystkimi lewarami w sejmie.

To już zależy od kalibru ustawy i czy potrzebowali większości zwykłej czy bezwzględnej. 

Ale masz rację tzw. "opozycja" dość często dzielnie im pomagała,  czynnie głosując bądź biernie, wstrzymując się lub nie przychodząc.

 

To jest kolejna rzecz jaką bym zmienił,  ibrady sejmu nie są codzoennie, więc na posiedzeniach powinni być wszyscy obecni, w końcu to ich psi obowiązek i za to dostają pensję.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, bzgqdn said:

To już zależy od kalibru ustawy i czy potrzebowali większości zwykłej czy bezwzględnej. 

 

Bynajmniej. To zależało od tego jak socjalistyczna była ustawa.

 

6t0fb777dmn71.png

 

Ustawy "pandemiczne" są tego najlepszym przykładem. O innych zamirdyzmach, socjalu i socjalizmie w ogóle też wspomnę.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba być Neo i mieć nadprzyrodzone moce żeby wiedzieć, że każdy, każdy socjalista jest zamordystą i złodziejem, rozbójnikiem, żeby być precyzyjnym, bo używa przemocy (państwowego aparatu przemocy) do kradzieży, a to już jest rizbój.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wrotycz napisał(a):

Nie trzeba być Neo i mieć nadprzyrodzone moce żeby wiedzieć, że każdy, każdy socjalista jest zamordystą i złodziejem, rozbójnikiem, żeby być precyzyjnym, bo używa przemocy (państwowego aparatu przemocy) do kradzieży, a to już jest rizbój.

 

To nie jest już rozbój. Tylko Monty Python.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest mega znalezisko ;)

 

Beata Adamska

 

Wioletta Famulska - numer 6 na liście Konfederacji w okręgu 10.

 

Wojciech Czajka - numer 6 na liście Konfederacji w okręgu 12.

 

Danuta Leheńka-Das - numer 12 na liście Konfederacji w okręgu 2.

 

Alicja Balcerak

 

Bogusław Domański - dwójka na liście Konfederacji w okręgu 7.

 

Ryszard Zajączkowski - trójka na liście Konfederacji w okręgu 6.

 

inne znaleziska
https://twitter.com/nocny_pingwin

https://www.donald.pl/artykuly/VBgGWCWr/kandydatka-konfederacji-wierzy-w-plaska-ziemie-i-trumpa-podrozujacego-w-czasie

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.