Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
On 7/22/2023 at 6:22 PM, nowy00 said:

Głosujący faceci (nie mężczyźni) z artykułu są frustratami według Roberto:

 

A co "Robert" i Lewica tym mężczyznom oferuje?
Nic. I to jest wyolbrzymienie. Wyolbrzymienie tej oferty. Jedyne co Lewica im oferuje to wstyd, całkiem dosłownie (bo za wszystko się trzeba wstydzić), robota ponad siły, jak w sowietach, 50%+ podatki na pasożytów*, raj dla korporacji, urzędników i feministek, brud, smród i ubóstwo. No raj na Ziemi.


Może tu należy upatrywać wyników a nie we "frustracji".

 

--
* emerytów, samotne madki i ich bombelki, bezrobotnych nierobów, miliony ukraińców i armię urzędników, którzy tylko patrzą gdzie by tu wsadzić swoje dziecko, żoną, szwagra i innych pociotków i umoczyć ryj w melasie.

** korporacje nie płacące podatków a biorące pomoc od państwa (sic!)

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poza konkursem wg sondażu 37% mężczyzn w wieku 18-39 chce głosować na Konfederację, pozostałe 47% na lewicę (laicką i katolicką).

 

804f595c9665ecfaa7759660f43e30096a036f81

 

W tym samym czasie 11% kobiet w tym samym wieku chce głosować na Konfę, reszta na lewicę, głównie laicką. Kobiety są jednak socjalistkami.

 

4ae1043bd7fdc6dbb3b8715b003483e5ceff64fc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ciekawy temat ale raczej zupełnie nikt nie rozumie za wiele 😂.

 

Zacznijmy od garści historii, czyli nocna zmiana to klucz do całej reszty, w skrócie agenci i zdrajcy polski przejęli władzę mówiąc to w prosty i oficjalnie owcom, sory polaczkom? A oni na to meeee... Meeee...

 

Później to tylko z górki, budowanie za pieniądze owiec (no kurka sory polaczków) przeróżnych biznesów i sprzedawanie ich za grosze obcemu kapitałowi, wprowadzanie praw które odbierają kawałek po kawałku prawa polaczkom a dają więcej praw i władzy zdrajcom u władzy ☺️. Płacenie żydom za holokaust i wypłacanie im emerytur 🤣 tak to dzieje się po dziś dzień... Oczywiście dlatego też polska która nie ma polskiego rządu nigdy nic nie dostała ani nie miała prawa ubiegać się o odszkodowanie. Mówienie również że Polska nie rozwinęła się ponieważ była zniszczona i nie dostała rekompensaty to mimo wszystko bzdura, problemem jest obcy ciągle rząd który uwala wszystko i wyprzedaje wszystko.

 

Parę lat temu był ruch oddolny 1Polska, jak nabrał siły przyszli smutni panowie, koledzy tych z nocnej zmiany 😉, dali wybór albo zamykacie albo wasze rodziny ucierpią i zamknęli. Dziś jest podstawiony Piech i też ta sama nazwa, chce tylko zebrać nieważne głosy bo wie że nie wejdzie, tak samo Maciak, bo wtedy głosy te (większość nie wie...) Pójdą do największych, to samo tyczy się nie udać na wybory czy oddając nie ważny głos.

 

Kukiz, zapewne zrobili z nim jak z każdym to samo, mało macie dowodów i przypadków grasującego seryjnego samobójcy? Mało razy za nic wywlekano ludzi i oddzielano od rodziny czy odbierano dzieci...?

 

Trzeba być na prawdę po prostu głupim aby wierzyć że można stworzyć partie (czy nazwij to jak chcesz) która będzie składać się z ludzi którzy chcą dobra Polski i nie będzie tam agentów...

 

My nie mamy służb żadnych, zero nic. Ile to już ustaw weszło odbierających prawa i własność Polaków? Co na to policja? Wojsko? Nic... Przecież samych siebie nie potrafili obronić podczas plandemii... To jak mieliby bronić kogoś? Zareagowali na nocną zmianę? Nie... A sami Polacy? Meeee...meee....me..

 

Co do Brauna, lubię gościa! Grzegorza Płaczka również, dużo zrobili i robią dla Polaków, chociaż tyle, już niedługo im to zabiorą. Przecież nie tak dawno kolejne super ustawy weszły w życie i nawet pisanie tego co pisze teraz stanowi dla mojej osoby zagrożenie.... A ludzie meee...meee... Meee...

 

Ktoś się wypowiedział że Brauna nie lubi bo antyszczepionkowy... Widać ktoś nie posiada wiedzy na ten temat a jedynie wiarę że to działa! Bo tak powiedzieli to tak być musi! I daje sobie rękę uciąć a nawet głowę że nigdy nie sprawdził, zapraszam do tematu wirus z Wuhan, tam zadałem kilka razy konkretne pytania i postawiłem konkretne tezy których NIKT nie obalił na temat właśnie ogólnie szczepień. Jeżeli znajdzie się śmiałek który je obali gratuluję! Ale wiem że nie da rady bo nie istnieją badania które by to potwierdziły i nie jestem jedyny, są nawet ludzie którzy chcą zapłacić za udowodnienie im że się mylą.

 

Teraz gorzka prawda, większość ludzi jest głupia, wiem dla niektórych to nie nowość w końcu u Sowy niejaki Pinokio, a może to był Morawiecki? Powiedział "ludzie są tak głupi że to działa, niesamowite!" I wiecie co? To działa!

 

Czyli nie mając służb, nie mając nic swojego w Polsce czyli infrastruktura jakakolwiek, nawet gdyby ludzie się zebrali i wywalili wszystkich na zbity pysk, przegrają! Przecież, policja będzie przeciw nim, wojsko tak samo, mało tego gdyby to nie wystarczyło, wejdzie wojsko obce i to zgodnie z prawem bo polaczki kiedy to wchodziło robiły meee meee meee.... Do tego jest jeszcze demokracja spuszczana z nieba od USA, czy zielone ludziki z Rosji. Przykład, Kazachstan, chcieli się wyzwolić w 24h zrobili z nimi porządek, odcięcie prądu wody internetu, to nie problem, w końcu tak jak w polszy tak i tam nic nie należy do tego narodu! Oni istnieją bo niewolnik jest przydatny... A i Rosja tam weszła z wojskiem, większość nawet nie wie że coś takiego się wydarzyło bo media nie powiedziały...

 

Aby się wyzwolić świat musi ruszyć, obudzić się, bo świat do kogoś należy, prosta weryfikacja, marka auta i wystarczy sprawdzić kto jest największym udziałowcem danej marki, bank? Marka tv cokolwiek dużego i znaczącego, wynik zawsze ten sam, ci sami posiadają wszystko co nas otacza.

 

Jak ktoś wierzy w BRICS to powodzenia, też są pod ich kontrolą, a Chiny są liderem systemów niewoli ludzkiej, przypadek ...? Pewien żyd niegdyś rzekł "USA jest jak kamień, z kamienia wody nie wycisnę" więc czas zostawić kamień i wziąć nową gąbkę...

 

Ludzkość w większość rzeczy po prostu wierzy ale nic samemu nie sprawdza nie weryfikuje nie myśli tak w skrócie. Nic od wieków się nie zmieniło niewola głównie umysłowa trwa.

 

 

A co do demokracji to tylko imbecyl by w to wierzył, w jakakolwiek jej formę... Niech ten kto w to wierzy wskaże gdzie to występuje i działa...? W naturze? Jest Alfa i reszta podąża. A może mamy jakieś firmy gdzie szef zamiast podejmować decyzje szuka jeszcze 20stu innych szefów o różnych poglądach aby wspólnie podejmować decyzje w firmie? Demokracja to sodoma i gomora w efekcie czego powstaje zacofanie... Szefowa unij jakoś sama podejmuje decyzję np o zakupie szczepionek dla wszystkich 😂 Kaczyński jak każe tak wszyscy głosują 😂. A gdyby była jedna osoba + paru doradców to łatwiej ich utrzymać, rozliczyć i kontrolować... Ale demokracja meee... Meee... Meee...

  • Like 4
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Piccardo napisał(a):

Zacznijmy od garści historii, czyli nocna zmiana to klucz do całej reszty, w skrócie agenci i zdrajcy polski przejęli władzę mówiąc to w prosty i oficjalnie owcom, sory polaczkom? A oni na to meeee... Meeee...

Proces "obalania komuny" był ustawiony od samego początku :).

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/Rozmowy_w_Magdalence

Pin on Polska - najnowsza historia

Czesław Kiszczak i Lech Kaczyński przy wódeczce w Magdalence. Jarosław  Kaczyński zaprzecza - Towarzystwo Dziennikarskie

 

Magdalenka. Rozmowy sprzed 27 lat - plus.pomorska.plRozmowy w Magdalence | dzieje.pl - Historia Polski

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minutes ago, Piccardo said:

zielone ludziki z Rosji

 

Przeczytaj to sobie, sytuacja z Rosją jest mniej oczywista niż myślisz 

https://simplicius76.substack.com/p/russias-cbdc-exploring-the-truth

Warto też znać "History of central banking and enslavement of mankind" 

 

55 minutes ago, Piccardo said:

Chiny są liderem systemów niewoli ludzkiej, przypadek

Xi wszystkim tam steruje, ja uważam że on ustawia się po prostu tak jak wieje wiatr - jak zydki będą przychodzić po kamery to Chiny będą robić kamery, jakby przychodził z zachodu ktoś inny robić pokój i współpracę to by robiły Chiny pokój i współpracę. Dlaczego Xi miałby ryzykować i walczyć o dobro innej rasy? 

 

Z całą resztą zgadzam się w 100%

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, Piccardo said:

Zacznijmy od garści historii, czyli nocna zmiana to klucz do całej reszty,

 

8 hours ago, Baca1980 said:

Proces "obalania komuny" był ustawiony od samego początku :).

 

8 hours ago, slusa said:

Przeczytaj to sobie, sytuacja z Rosją jest mniej oczywista niż myślisz 

 

I co to ma do Konfy? Ja rozumiem, że to jest ważne jako tło polityki ale to jest inna bajka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz z fb, niestety trafny:

 

Jakie wywrócenie stolika. Nawet jak sie wam mega poszczęści i dostaniecie 12-15% to będa dwie możliwości: prawdopodobna - sprzedacie sie za stołki i PIS was rozmontuje jak Kukiza albo nie mając na nic wpływu jak w obecnej kadencji spędzicie jak Braun machajac policji legitymacją poselską lub śpiąc w ławach sejmowych jak Korwin. Patrząc na wasze listy jedyne co sie może zmienić to że kilka osób z waszych rodzin też będzie czerpało zyski z diet poselskich dzięki systemowi na który tak plujecie.

  • Like 4
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uptade, jeżeli to prawda co powiedział Stefan Krzewicki, że Płaczek chce utrzymać immunitety i na pytanie czy poddałby się badaniu na wariografie gdzie padłyby pytania, odpowiedział "nie"... Jest dla mnie nikim :) , zostaje sam Braun, jak widać na całą konfę jak dla mnie aż 1 osoba z która na dodatek nie zgadzam się w pełnej rozciągłości, bo kościół ta instytucja żydowska powinna być trzymana z dala od ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 hours ago, cst9191 said:

lub śpiąc w ławach sejmowych jak Korwin.


Ostatnio słyszałem ciekawą teorię dlaczego Korwin tworzył ciągle nowe partie. Bo jego celem było nie wejście do sejmu a zgarnianie subwencji dla partii które przekroczyły 2% i jakby tak pomyśleć to ma to sens. Nic nie musisz robić i dzielisz miedzy ziomkami dobrą kasę i w momencie w którym Konfederacja weszła do sejmu to był zawiedziony bo teraz trzeba przynajmniej udawać że się coś robi xD

  • Like 4
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 9/1/2023 at 11:26 PM, wrotycz said:

podatki na pasożytów*...

...

którzy tylko patrzą gdzie by tu wsadzić swoje dziecko, żoną, szwagra i innych pociotków i umoczyć ryj w melasie.

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/kraj/2220660,1,kandydaci-konfederacji-rodzina-przede-wszystkim-choc-nie-zapominajmy-o-kremlu.read

Quote

 

Do zięcia Janusza Korwin-Mikkego Bartłomieja Peja, startującego z „jedynki” w Lublinie, i żony Krzysztofa Bosaka Kariny, umieszczonej na „dwójce” w okręgu podwarszawskim, dołączają kolejni krewni i powinowaci. Na Podkarpaciu numerem dwa został Adam Berkowicz, z zawodu nauczyciel tańca z Jasła. Całkiem przypadkiem ojciec posła i wiceprezesa Nowej Nadziei Sławomira Mentzena Konrada Berkowicza.

Także sam lider Konfederacji nie stroni od promowania swojej familii. W jego rodzinnym Toruniu ma startować z jedynki jego brat Tomasz.

...

Także Banasiowi juniorowi przydałby się immunitet, bo stał się szerzej znany z faktu wynajmu, poniżej cen rynkowych, krakowskiej kamienicy, w której znani sutenerzy, bracia Wiesław K. ps. „Simon” i Janusz K. ps. „Paolo”, prowadzili agencję towarzyską. Ten ostatni groził prostytutkom gwałtem i straszył ludzi piłą mechaniczną (został za to skazany przez sąd w Elblągu)...

 

 

Pisałeś o żonie, dziecku, szwagrze - i jak na zamówienie, Konfederacja dokładnie to robi. Promuje pociotków kosztem kosztem znanych działaczy, np. Pani Justyny Sochy.

PS: ciekawe, kto ma zniżki, na "telefon do Banasia", i jakie taśmy mogą stamtąd wypłynąć.

 

On 9/2/2023 at 8:30 AM, Piccardo said:

Kukiz, zapewne zrobili z nim jak z każdym to samo

Kukiz i Schetyna - kumple ze studiów. https://www.rp.pl/wydarzenia/art11617021-kukiz-dla-rzeczpospolitej-w-schetynie-zostalo-najwiecej-panstwowca

Już w czasie prezydenckich, otaczał się ludźmi z byłych "służb"- to oni zbierali podpisy, to oni zorganizowali finansowanie.

Nic z nim nie trzeba było "robić"...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Voqlsky said:

inba :) szurlandia

 

Tak jak Braun złapał Szumowskiego pijanego w pracy. I to Braun jest "szurem"?

 

mqdefault.jpg

 

Przy czym to nie jest cały film, bo jeszcze wcześnie było jak Szumowski wstał to się słaniał na nogach.

Zresztą, zapytajcie fachowca co znaczy taki czerwony, jak burak, ryj. Po imprezie jest.

Ale mainstrean zgodnie okrzyknął Brauna szurem. Nie jest to dla mnie żadne zaskoczenie.

Doświadczenia plandemii powinny każdego nauczyć jak działka media głównego ścieku.

 

Edytowane przez wrotycz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, wrotycz said:

W kontekście nepotyzmu wśród urzędników, nie tylko partyjniaków

Przecież od 30+ lat mamy te same twarze w polityce - więc można o nich powiedzieć, że są jak polityczni urzędnicy. Dziś tu, jutro tam, dziś niebiescy jutro czerwoni - byle stołek i pensja była, i w zasadzie wtedy nieważne, komu służą. Mogą nawet diabłu... Unii, aborcjonistom, LGBT, katotalibom - nieważne komu.

 

Mój problem ze zwrotem "nowa twarz w polityce" dotyczy tego, że do tej pory albo "nowi" znikali z polityki bardzo szybko, albo bardzo gwałtownie, albo okazywało się że pod spodem tkwi "przefarbowane stare". I w rezultacie każdy, kto dziś "jest w polityce", jest taki sam - nawet jeśli kiedyś, dawno, przez jakiś czas był "nową twarzą".

Morawiecki był "nową twarzą" PiS.

 

I nie czynię tutaj wyjątku dla Konfederacji, bo dzisiaj wychodzi powoli szydło z worka:

RIb1uukvmwxmI2Kc5iD1n9ZwDdXOuQAD.jpg

 

Prędzej jestem w stanie zrozumieć Bąkiewicza na listach PiS, niż Derehajłę na listach Konfederacji... chyba że w tle jest kasa.

Kiedyś w "Ranczo" była taka scena, jak Wójt dogadywał listy wyborcze w zamian za promowanie Wójta na butelkach piwa. Jak się okazało, że trzeba 4 miejsca a nie jedno, bo cały zarząd browaru potrzebuje immunitety, to Wójt zrobił zafrasowaną minę "ciężko będzie... a ile będzie tego piwa?" "Ile trzeba" odpowiedział właściciel browaru. I umowa została dogadana...

Proroczy serial, pisany zresztą przez człowieka znającego kulisy polskiej polityki i pracy posłów.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zawodowo związany z telekomunikacją, pracuję jako inżynier przy sieci 5G. Tej samej, przeciwko której protestuje ten szkodnik i jego szurscy sługusi.

 

Chętnie porozmawiałbym z Panen Braunem - absolwentem polonistyki, który zgodnie z dostępnym w sieci życiorysem nigdy nie pracował w telekomunikacji czy inżynierii ogólnie - na temat modeli propagacyjnych, zaników i optymalnego projektowania stacji bazowych, ale mogę sobie rękę uciąć, że usłyszałbym jedynie "eee", "meee", "beee".

 

Dlaczego osoba, która nie ma grama kompetencji w tej dziedzinie organizuje protesty i aktywnie szkodzi branży, w której pracuję i zarabiam pieniądze?


Dla mnie Konfederacja jest skreślona z wielu powodów, ale obecność tego szurskiego populisty uważam za jeden z najpoważniejszych - osobiście dotyka to mojej branży i moich pieniędzy. Jeśli ten szkodnik dojdzie do władzy i zacznie naprawdę walczyć z 5G, to mogę przez niego stracić pracę.

Edytowane przez Januszek852
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gryguć to pseudohistoryk rusofil zaklamujacy historie ktory na nieszczescie jest znany i czesto lubiany na tym forum. Jest totalnym oszolomem, rozsiewa ruska propagande, zaklamuje fakty a przede wszystkim wybiela te ruskie bydlo ktore mu zapewne placi za to co robi. Ten bydlak powinien zostac pozbawiony obywatelstwa i odeslany pod ruska granice bo to co robi jest wybitnie szkodliwe.
 

W dniu 19.07.2023 o 17:10, lxdead napisał(a):

dla mnie moga nawet swoje dzieci wpisywać na listy. Odsyłam do wypowiedzi Kukiza po tym, gdy ludzie, ktorych wprowadził do sejmu, porozchodzili sie do innych partii za stołki i kase. Ktos nazwie to co robi konfa nepotyzmem, spoko, rozumiem, ale dla mnie to obstawianie miejsc ludzmi zaufanymi, ktorzy nie dadzą sie kupic PiS czy PO. Lepsze obsadzanie żonami, braćmi i szwagrami miejsc i utrzymanie sił przy partii niz wejście z 40+ mandatami i wytrącenie ich na rzecz partii, ktora da potem delikwentowi „wincyj”. 


No ale nie ma absolutnie zadnej gwarancji ze Konfederacja nie zrobi dokladnie tego samego co zrobili kukizowcy. Zwlaszcza ze swiatopogladowo sie znakomicie z PiS dogaduja.

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tadamichi Kuribayashi napisał(a):

Gryguć to pseudohistoryk rusofil zaklamujacy historie ktory na nieszczescie jest znany i czesto lubiany na tym forum. Jest totalnym oszolomem, rozsiewa ruska propagande, zaklamuje fakty a przede wszystkim wybiela te ruskie bydlo ktore mu zapewne placi za to co robi. Ten bydlak powinien zostac pozbawiony obywatelstwa i odeslany pod ruska granice bo to co robi jest wybitnie szkodliwe.
 


No ale nie ma absolutnie zadnej gwarancji ze Konfederacja nie zrobi dokladnie tego samego co zrobili kukizowcy. Zwlaszcza ze swiatopogladowo sie znakomicie z PiS dogaduja.

I nie ma gwarancji ze zrobi. Nadzieja zawsze jest. 

A co do światopoglądu, obchodzi mnie jedynie to, by mozna bylo w Polsce godnie zyc. Gospodarka na pierwszym miejscu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, lxdead napisał(a):

A co do światopoglądu, obchodzi mnie jedynie to, by mozna bylo w Polsce godnie zyc. Gospodarka na pierwszym miejscu


Ale zdajesz sobie sprawe ze wprowadzic jeszcze wiekszy katolicki zamordyzm do ktorego dazy Konfederacja mozna zrobic podczas jednego posiedzenia sejmu a zeby poprawic gospodarke potrzeba o wiele wiecej czasu, zasobow i szczescia? Oni dopna swego w kwestiach swiatopogladowych gdzie czarna mafia koscielna bedzie miala jeszcze wieksze wplywy na zycie ludzi i oglosza to jako wielki sukces. Jezeli dojda do wladzy to oni najprawdopodobniej oszukaja Ciebie i wielu ktorzy tak jak Ty mysla.

Edytowane przez Tadamichi Kuribayashi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.