Skocz do zawartości

Jutuber który wyśmiewał redpill i przedmiotowe traktowanie kobiet, znęcał się nad byłą dziewczyną


Dworzanin.Herzoga

Rekomendowane odpowiedzi

Była dziewczyna wypowiada się na jego temat, w tle screeny i głosówki, w których słychać jak ją bluzga, szarpie, opluwa itd.

Nie feruje tutaj jakichś wyroków i za nikim nie obstaję, może druga strona się wypowie dla pełniejszego obrazu sytuacji, chociaż szczerze w to wątpię.

 

A tutaj kiedyś uczył, jak stworzyć zdrowy związek, bez mizoginii, seksizmu i manipulacji:

 

 

Tylko ten film to godzinny kloc, ale dobrze pokazuje rozjazd teorii i praktyki. :P 

 

Nie interesuję się takimi dramami, po prostu żenuje mnie, że zazwyczaj największe mendy chcą być czyimś głosem sumienia i uczyć innych jak żyć.

 

Kiedyś Gargamel chciał zrobić z reżysera życia m.in. rasistę i nawet wyszukiwał, jakie rzeczy reżyser lajkował na wykopie i nazwał go rasistą na podstawie polajkowania memu w którym był żart ze stereotypów rasowych.

Teraz chyba się odgryza za to:

e004ea6d50f2e0ccfa64bfca10a87607836124ec

 

 

 

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Była dziewczyna wypowiada się na jego temat, w tle screeny i głosówki, w których słychać jak ją bluzga, szarpie, opluwa itd.

Nie feruje tutaj jakichś wyroków i za nikim nie obstaję, może druga strona się wypowie dla pełniejszego obrazu sytuacji, chociaż szczerze w to wątpię.

Pamiętam jak jakiś czas temu obrażał Remigiusza Maciaszka, bo ten odważył się zagrać w Hogwarts Legacy, która to gra jest powiązana z J.K. Rowling, straszną transfobką. Ten cały gargamel, to strasznie toksyczny gość. Ale to w sumie jest definicja bycia lewakiem.

 

 

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, cst9191 napisał(a):

Ten cały gargamel, to strasznie toksyczny gość. Ale to w sumie jest definicja bycia lewakiem.

 

Dla mnie toksyczność, pogarda i hipokryzja są mocno rozpowszechnione zarówno wśród turboprogresywnych "obrońców mniejszości" jak i turbokonserwatywnych "obrońców życia od poczęcia do śmierci".

Obie grupy chcą, żeby inni ludzie żyli tak, jak oni udają, że żyją, a w chuja lecą równo i wybiórczo traktują wartości czy religię jak im pasuje. 😊

 

Oczywiście każdy człowiek bywa niekonsekwentny w myśli, mowie i uczynku, bo życie jest zbyt skomplikowane i nikt nie jest kryształowy, ale w/w typ człowieka wyraźnie się wybija pod tym względem heh.

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gargamel na swoim fanpage na fb przyznał się do winy i przeprosił, oczywiście wcześniej nie miał czasu tego zrobić, dopiero jak szambo się wylało poczuł się do tego zobligowany:

https://www.facebook.com/GargamelVlog/posts/pfbid0bdbnWJgvG4cugE8Agncp88B8E5dqPxNVANTAMsSM6GHQ5th6m7nTWZxoosLbUbgLl?locale=pl_PL

 

Cytat
W odniesieniu do nagrania które pojawiło się dziś wieczorem, mam kilka zdań od siebie:
przepraszam moją byłą dziewczynę i przyznaję się do popełnionych błędów - to co zrobiłem w 2020 jest niewybaczalne i nie ma usprawiedliwienia dla mojego postępowania. Jest mi z tego powodu bardzo wstyd, ale jestem gotowy przyjąć wszelkie konsekwencje tych działań. Wiele z was pewnie słyszało plotki na temat mojego rzekomego trafienia do szpitala psychiatrycznego pod koniec 2021, nie wiem skąd takie informacje, tak naprawdę to poszedłem wtedy na odwyk alkoholowy i zacząłem terapię pod tym kątem, na którą uczęszczam do dziś i która uczy mnie zdrowego reagowania na stres i emocje, z którymi kompletnie sobie wtedy nie radziłem. O mojej trzeźwości często mówię na streamach. Pracuję nad sobą i z roku na rok staram się być lepszym człowiekiem. wiem, że nic nie jest w stanie odwrócić tego co zrobiłem, skupiam się na dalszej pracy nad sobą. I znów - z całego serca przepraszam.
Kuba

 

Ciężko uwierzyć w te słowa, bo analogiczną sytuację gargamel miał w październiku 2020 roku, gdzie inna dziewczyna stwierdziła, że stosował wobec niej przemoc:

https://www.facebook.com/GargamelVlog/posts/pfbid02NfUD6YZzzAttGjU97bsnxJceFUBCvQcAgY6PUUz2DB7MeWgtCEfjurUEZ7mWbe5pl?locale=pl_PL

 

I już tam zapowiadał pójście na terapię i wielkie zmiany w życiu, bo ta wypowiedź kończyła się słowami:

 

Cytat

Wniosek mam jeden - schowam dumę do kieszeni i przestanę wypierać konieczność pójścia na terapię, o której mówili mi przyjaciele, by naprawdę zamknąć ten rozdział i żyć zdrowiej.

 

A po powyższym publicznym przyrzeczeniu, zrobił to co jest opisane w pierwszym poście.

Wtedy w 2020 roku udało mu się zrobić damage control i wyjść obronną ręką z tego impasu, teraz już nie.

Na 11 tysięcy reakcji pod jego ostatnim wpisem z przeprosinami, ponad 6 tysięcy reakcji to "haha", a w większości komentarzy ludzie słusznie go krytykują, bądź

po prostu jadą jak masełkiem po chlebku.

 

Do tego jego kumpel od podcastu się od niego odciął...rzekomo nie wiedział o wszystkim, czy to prawda, niech każdy sobie oceni.

 

https://twitter.com/BartoSitek/status/1706618572296884287/photo/1

 

@Obliteraror Ten koleś z twitta powyżej to ten sam, który Ryslawa rozliczał z polajkowanych postów na twitterze i bił na alarm, by branża growa go scancelowała,

ale to, że jego 25 letni kumpel spotyka się z 16 latką, jedynie go zaniepokoiło wg tego co wyżej napisał. 😊

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Ten koleś z twitta powyżej to ten sam, który Ryslawa rozliczał z polajkowanych postów na twitterze i bił na alarm, by branża growa go scancelowała,

ale to, że jego 25 letni kumpel spotyka się z 16 latką, jedynie go zaniepokoiło wg tego co wyżej napisał

Wiem ;)

Niezły zjeb z tego Sitka również, swoją drogą. Idź złoto do złota.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Obliteraror napisał(a):

Niezły zjeb z tego Sitka również, swoją drogą. Idź złoto do złota.

 

To całe skrajnie lewicowe kółeczko wzajemnej adoracji, namiętnie kopiujące problemy społeczne ze stanów do polski w skali 1:1, mimo zupełnie innego kontekstu historycznego itd. jest skrzywione.

 

Jakiś czas temu koleżanka Sitka, K.Babis grzmiała z twitterowej ambony, że Dicaprio uprawia grooming spotykając się z niewinną 21 latką i to skandal, a jak wyszło teraz, że chłop z jej banieczki informacyjnej będąc w stanie amoku alkoholowego pluł i szarpał 16 latkę z którą był w związku to wcale niepodobne, bo zerknąłem na jej konto na twitterze to woli uprawiać shitposting

niż coś napisać w tym temacie. :P 

 

Czy kiedyś jak pisała, że wpuszczanie nielegalnych imigrantów do PL jest ratowaniem ludzi i tak samo niewpuszczanie antyszczepów do restauracji jest ratowaniem ludzi.

Mimo, że wiadomo, z badań i statystyk zakażeń [tylko taki punkt odniesienia jest] iż szczepionka na covid nie zmniejsza transmisji wirusa i zaszczepieni zarażali siebie

i innych tak samo jak niezaszczepieni. I tacy ludzie chcą walczyć z "szurami". 😊

Edytowane przez Dworzanin.Herzoga
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle go urabiała i wybierała to co miałoby być nagrane. Bez obrazu. Bo wyobraźnią łatwiej sterować (emocjami) niż oczami (faktami).

 

Manipulowała nim przez cały czas i nie bała się nagrywać tego. Wszystko opanowane i przemyślane od a do z. Teraz patronka kobiet w walce z patriarchatem. A potem posłanka lewicy. Jakaś książka, blog.

 

Gość słaby psychicznie. Chciał ją ustawić. Ale nie dawał rady. Mógł ją olać i żyć. Bo nie wiedział że nie zmieni jej i nie ustawi.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny lewicowy, wrażliwy społecznie feminista, przyjaciel kobiet i jutuber, krzysztof pronciarz, został oskarżony o zachowania seksistowskie, niegodne, bandyckie:

 

Cytat

 

Kilka młodych kobiet  w mediach społecznościowych zarzuca popularnemu influencerowi Krzysztofowi Gonciarzowi poniżanie i krzywdzące zachowania, związane m.in. z nałogiem narkotykowym.

Ujawniają screeny wiadomości influencera. - Zdecydowałyśmy się powiedzieć o tym co nas spotkało, bo nie chcemy, żeby było więcej takich osób jak my.

Chcemy, żeby ludzie zobaczyli, że to, jaki Krzysiek jest prywatnie, a jaki jest w internecie, to są dwie zupełnie różne persony - podkreśla Daria Dąbrowska, autorka nagrań.


"Krzysiek wykreował sobie w internecie wizerunek, który dał mu przepustkę do wykorzystywania młodych kobiet pod przykrywką feministycznego lewaka z liberalnymi poglądami, a w rzeczywistości jest seksistą bez szacunku do kobiet. Chciałabym tą wypowiedzią ostrzec wszystkie młode osoby, dla których Krzysiek może być jakimkolwiek autorytetem, żeby nie wierzyły w Krzyśka, którego widzą w sieci. To jest tylko jego cząstka, która owszem jest prawdą, ale wchodząc z nim w bliższą relację, dowiadujesz się także o prawdzie, której nie chcesz poznać" - podsumowała była partnerka w relacji przytoczonej przez Darię Dąbrowską.
 

 

 

Całość:

 

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/krzysztofa-gonciarza-dziewczyna-zarzuty-daria-dabrowska

 

 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej rozbawiło jak ten flep w ferworze złości mówił do tej kobiety, że zleje każdego😆

Czyli zachował się jak słaby mężczyzna bo sprowokowany zamiast zachować spokój to emocjonalnie podszedł do tematu.

 

Z drugiej strony tak naprawdę do końca nie wiemy jak mogła wyglądać ta sytuacja.

Przecież kobiety gdy chcą sie rozstać to wpierw prowokują mężczyzn do agresji a później ich nagrywają by wszystkim pokazać jacy są be.

 

 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał(a):

Z drugiej strony tak naprawdę do końca nie wiemy jak mogła wyglądać ta sytuacja.

Otóż to, nie wiemy. Ludzie już podjęli wyrok oparty na TIKTOKACH i JUTUBACH, a nie w oparciu o zeznania świadków i rozprawy sądowe. 

Tym bardziej przeraża fakt, że kobieta może obecnie poświęcić 5 minut na nagranie i opublikowanie filmu oskarżającego faceta o różne rzeczy, i on ma zepsutą opinię na całe lata, nawet jesli się wybroni. Kobiecie za te fałszywe nagrania (jesli takie są oczywiście) nic się nie stanie, jeszcze zostanie influenserką.

 

Kolejny temat. Gonciarz. Rzekomo wykorzystujący seksualnie 3 kobiety

https://kobieta.onet.pl/celebryci/krzysztof-gonciarz-mial-wykorzystac-trzy-mlode-kobiety-ujawnily-wstrzasajace/07c37q5

 

No i tak, z jednej strony, nie zdziwiłbym się, gdyby to była prawda bo
- ludzie najwięcej krzyczący o zasadach często sami te zasady mocno łamią, widać to od kuriozalnych sytuacji gdzie zawodnik wrestlingu hejtuje gejów, potem wychodzi że sam gejem jest, po sytuacje z przestępstw seksualnych i oszustw finansowych

- feminiści-faceci-bezkrytycznie popierający postulaty feministek, no dla mnie jest to podejrzane, po co facet miałby być tego typu feministą, jaki miałby mieć w tym cel?

Ale z drugiej strony, jak już wyżej napisałem - obecnie można sobie bezkarnie oskarżać mężczyzn.

 

A co do linkowanego artykułu.

Zobaczcie jak sprytnie jest on napisany. Parafrazując wypowiedź oskarżającej kobiety, poznając Gonciarza była co prawda pełnoletnia bo miała 22 lata, ale on był o ponad dekadę starszy oraz sposób zapoznania i zacieśniania relacji był typowy jak dla groomingu. CZYLI - formalnie nie ma groomingu (to jest 22-latka) ale dane są dwa argumenty za tym że to jest grooming, aby do sprawy dodać negatywny wydźwięk jaki za sobą grooming niesie.

 

Trochę jest to śmieszne, może niedługo 35-latki będą oskarżać o grooming :D

Edytowane przez krzy_siek
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

Kolejny lewicowy, wrażliwy społecznie feminista, przyjaciel kobiet i jutuber, krzysztof pronciarz

 

 

 

 

 

 

Żaden pronciarz, teraz to Krzysztof Koksiarz!!!

13 minut temu, krzy_siek napisał(a):

a nie w oparciu o zeznania świadków i rozprawy sądowe. 

Gargamel sam się przyznał. To już przegrana/skończona sprawa. Ciekawsze jest to jak rozwinie się sprawa STUU, bo jego prawnik  się wypowiedział, oraz Gonciarza do którego nie mam żadnych zarzutów, no może poza hipokryzją, ale już się wystarczająco nad nim znęcałem lata temu, więc mam to w nosie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, krzy_siek napisał(a):

Ujawniła modelka na swoim tiktoku. Jak zrozumiałem z onetowej wrzutki.

 

Rozumiem, że są jakieś dowody? Które da się zweryfikować co do autentyczności, w dzisiejszych czasach to ***** wie. AI jest w stanie wygenerować dowolny napis czy inne deep fake. Bo mam nadzieję, że to nie jest następna sprawa w stylu: "on mi to robił 5 lat temu, jak dotąd siedziałam cicho (bo....), a jedynym dowodem na całą sprawę są moje słowa - na moim tiktoku".

 

 

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, BumTrarara napisał(a):

Rozumiem, że są jakieś dowody?

nie ma chyba, ale też nie śledzę tego co parę godzin.
jak ktoś ma nowe info to proszę pisać w temacie, w sumie ciekawy jestem.

Tak jak było juz tu pisane dowodów na Gargamela nie ma ale się przyznał w swoich social mediach, dość podobnie (w bardziej stylu nowomowy) zrobił to Gonciarz.

 

Następny youtuber xd Stuu
https://www.plotek.pl/plotek/7,154063,30242824,stuu-przerywa-milczenie-w-sprawie-zarzutow-o-pedofilie-to-pierwszy.html

Kto będzie następny? Kononowicz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Iceman84PL napisał(a):

pokazać jacy są be.

 

Szarpanki dobrze i merytorycznie wyjaśnił ich, zresztą jak zwykle :)

15 minut temu, Dworzanin.Herzoga napisał(a):

żaden jutuberek nie odważył się pisknąć o groomingu.

Panny może przyszły dla beki, albo dla fejmu, żeby ich kanały był bardziej popularne.

6 godzin temu, cst9191 napisał(a):

już nie raz Ziobro.

Popłynął już z ustawą antyprzemocową, PiS chcę większej dzietności w Polsce a powiększają dysproporcje prawną między kobietą a męzczyzną

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BumTrarara napisał(a):
6 godzin temu, krzy_siek napisał(a):

Ujawniła modelka na swoim tiktoku. Jak zrozumiałem z onetowej wrzutki.

 

Jedna od gonciarz gate mówiła, że obrzydliwe jest proponowanie zrobienia gały za kryształ, a na udowodnienie tej tezy wrzuciła screena, w którym udowadnia, że zrobiła gałę za kryształ:

 

ee27c9da1ae74b33cde5c66fcd7fcfdff8cac254

 

2 godziny temu, BumTrarara napisał(a):

Rozumiem, że są jakieś dowody?

Dowody?

Do wody to można wskoczyć. 😊

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.