Skocz do zawartości

Pandora gejt


Rekomendowane odpowiedzi

Nie pójdą za to siedzieć. 

Afera taka pedofilska trochę, ale nie pójdą za to siedzieć. 

 

Wyszła jeszcze grubsza afera, że pewien influ naćpał inną tik tokerke, zgwałcił analnie nagrywając telefonem i teraz ma sprawę w sądzie za gwałt. 

 

Imo ludzie w większości to debile, więc zdarza mi się, że czuję taką pogardę wobec nich. 

 

Dlaczego? A no w internecie jest dużo patoli która ma wyroki np za ciężkie pobicia - skatowania wręcz człowieka a ludzie mają to w dupie. 

 

To jest jakieś chore dla mnie, jak można w ogóle dopuszczać i kibicować ludziom który krzywdzili innych. 

 

Pewien człowiek ma swoje za uszami, katował ludzi, jakieś tam powiązania pedofilskie a ludzie i tak mu kibicują i go wspierają XDD. 

 

I powiedzcie wy mi, jak nie czuć pogardy wobec większości ludzi którzy ich oglądają?

  • Like 5
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli sam premier (jaką szmatą by nie był) wypowiada się na taki temat, to można sobie wywnioskować, w jak zidiociałych czasach żyjemy. 

 

A sprawa dla mnie nie istnieje, bo dotyczy kilku ćwoków, którzy są nikim, i nie mają żadnego znaczenia. Ale zawsze warto rozkręcić gównoburzę z niczego, aby pospólstwo broń boże nie skapnęło się, jak jest ruchane w dupę przez swoich właścicieli.

  • Like 15
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, zychu napisał(a):

A sprawa dla mnie nie istnieje, bo dotyczy kilku ćwoków, którzy są nikim, i nie mają żadnego znaczenia.

Dla ogółu społeczeństwa rzeczywiście są nikim i pozostają bez znaczenia natomiast jestem przekonany, że są to z całą pewnością jednostki bardzo cwane i wyrachowane. Możliwe, że jak to zwykle bywa w biznesie ktoś komuś nie zapłacił / był coś winien, więc trzeba było powyciągać brudy. Nie na darmo trzymali wszyscy zarchiwizowane konwersacje sprzed lat. Właśnie na taką okoliczność. Możliwe też, że zbytnio zaczęli się rozrastać (mam na myśli federację fame) i konkurencja chciała im zrobić koło dupy niszcząc wizerunek właścicieli. To są tylko moje domysły i teorie.

Oczywiście nie toleruję takich zachowań jakie przedstawili Ci "influencerzy".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj powiązany temat:

 

 

 

 

Jakby ktoś nie wiedział o co chodzi:

 

Tu jeden z cebebrytów się tłumaczy:

 

Tutaj commentary Morawieckiego:

 

 

Również mnie zaskoczyło, że sprawa sięgnęła aż do premiera. Ten zaś chwycił się okazji.

 

Od siebie dodam, że wiem jak ludzie łatwo oceniają, jak opinia publiczna jest łatwa do zmanipulowania, stąd nie wysuwam pochopnych wniosków. 

Edytowane przez OdważnyZdobywca
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie afera trochę z dupy. Goście mieli kasę, fejm a małolatki wysyłały im zdjęcia cycków same. Więc zapraszali gówniarstwo na imprezę bo w takim wieku mają właśnie fanów. Jak masz 19 lat to 15 latka nie wydaje się czymś nielegalnym. Dla mnie całe to środowisko YouTuberskie jest szkodliwe więc mi ich nie szkoda ale robienie z nich pedofilii to przegięcie. 

 

Bardziej mnie denerwują te feministyczne kukoldy jak Gargamel i Gonciarz co pouczali, wyzywali innych od mizoginów, brali udział w jakiś akcjach feministycznych a okazuje się, że Gargamel chlał, łyse kukoldzkie jajo, czyli Gonciarz ćpał a ich panny ich nagrywały i wystawiły.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zychu napisał(a):

Jeżeli sam premier (jaką szmatą by nie był) wypowiada się na taki temat, to można sobie wywnioskować, w jak zidiociałych czasach żyjemy. 

To ma znaczenie o tyle, że są wybory i trzeba komuś w świetle kamer zrobić z dupy jesień średniowiecza, by sobie podkręcić popularkę. Albo chociaż obiecać, że się zrobi ;)

 

Słowo polityka jest tanie. 

 

Nie łapie poza tym tego groomingu. Jak koleś pisał z dzieciakiem dwunastoletnim czy się umawiał, to zdecydowanie ma coś z głową i warto go pojechać. Jak pisał z 16-latką, to może to być niesmaczne czy obleśne dla wielu, ale prawnie żadnego przestępstwa tu nie ma.

 

Wsio.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, OdważnyZdobywca napisał(a):

Tutaj commentary Morawieckiego:

Hehe fajnie to brzmi. Morawiecki jak przegra wybory to założy kanał komentary jak Konop. Uważam, że razem z Wardęgą mogliby w 3jke pociągnąć GOATs dalej. Oglądalność by była bardzo duża.

 

27 minut temu, ManBehindTheSun napisał(a):

Mnie zdziwiło wyrzucenie boxdela z fame. Przecież nie ma wyroku sądowego a tu takie posunięcie na podstawie filmików innego youtubera. Pomijając fakt, że te akcje są sprzed ładnych kilku lat podobno.

23 minuty temu, Zbychu napisał(a):

Sam boxdel miał 18 czy tam 19 lat i pisał z 14-latką o seksie, ale nawet się podobno nie spotkał. Zwykły wybryk dzieciństwa a został z-cancellowany z internetu

Fame musi zachować twarz i dobre imię. Wystarczyło jednego z włodarzy pomówić. Nie ma żadnego dowodu na filmie Wardęgi, że Boxdel dopuścił się aktów pedofili. Wymiana paru wiadomości z 14latką to bardzo mocne naciąganie definicji i robienie dramy z niczego. Ale no oberwało mu się rykoszetem. Może konop i pinokio szykują jakiegoś feata na boxdela z lepszymi dowodami. 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to wciąż zadziwia, jak będąc  na piedestale , budując swoją marke kilka lat (kilka lat poświęceń, zarwanych nocy..) , potem jesteś Królem i..... zostajesz z tego zrzucony w ciągu kilku godzin. 

 

a może to ? : 

Czy Vadim Zeland miał rację, nie ważne ile zarabiasz albo co robisz ale jesli nadajesz temu zbyt duzą ważność, zostaniesz zdmuchnięty przez wiatr równoważący :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Czy tylko ja tutaj dostrzegam pewną shizofrenie na forum? Czy Wasze poglądy polityczne są niczym katolicyzm....czyli wybieram z oferty co mi się podoba i udaję że nie dostrzegam pozostałych (bardziej obciachowych) kwestii?

O co mi chodzi? Na forum w ankiecie ponad 50% Braci jest za Konfederacją. Korwin jeden z duchowych przywódców Konfederacji nie raz wypowiadał się w sposób niemal IDENTYCZNY jak jeden z bohaterów tej afery (Stuu czy jak mu tam). Przypomnijmy: 

 

"Wiek zgody powinien zostać podwyższony, obniżony czy być taki jak obecnie?" – zapytano Janusza Korwin-Mikkego.
Na to pytanie odpowiedział na antenie internetowej telewizji Krul TV Janusz Korwin-Mikke. Poseł Konfederacji stwierdził, że jest "zwolennikiem natury", a wiek przyzwolenia powinien być taki, jaki jest naturalnie, czyli powinien być zgodny z wiekiem miesiączki.
– Bo jest przecież bardzo różnie. Są dziewczyny, które mają 12-13 lat i są całkowicie dojrzałe, a są dziewczyny, które mają 19 lat i jeszcze nie są dojrzałe, także to nie może być tak, żeby państwo ustalało, jaki jest wiek dojrzałości seksualnej. To natura o tym decyduje – tłumaczył Korwin-Mikke."

 

Moim zdaniem, to ta połowa co chce głosować za Konfederacją, powinna tutaj robić za adwokata diabła, a nie że wszyscy najeżdzają na tych Instagramerów.  Mam dziwne wrażenie że to idealny przykład żeby pokazać jak działa kontekst. Kiedyś był taki MEM: "Czy 4 to dużo? odpowiedz:  Zależy czego 4. Jeśli 4 followersów na Insta, to nie za bardzo, Jeśli 4 gości idących za tobą w ciemnym parku, to sporo". Myślę że takie samo ćwiczenie można zrobić dla 13 lat. Dla Korwina, Instagramerów i innych (pozdrowienia dla p. Polańskiego) to w sam raz. Dla ojców mających córki w wieku 13 lat, to pewnie nóż w kieszeni się otwiera.

 

Reasumując: Nie rozdzierajcie szat bo conajmniej 50% z Was popiera podobne poglądy.

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zbychu napisał(a):

miał 18 czy tam 19 lat i pisał z 14-latką o seksie, ale nawet się podobno nie spotkał. Zwykły wybryk dzieciństwa 

Za moich czasów osiemnastolatek zwyczajnie ruchał czternastki, i nikt się w tym niczego nie dopatrywał. Ale ja żyłem w innych, januszowo-cebulackich czasach.

Edytowane przez zychu
  • Like 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, zychu napisał(a):

A sprawa dla mnie nie istnieje, bo dotyczy kilku ćwoków, którzy są nikim, i nie mają żadnego znaczenia. Ale zawsze warto rozkręcić gównoburzę z niczego, aby pospólstwo broń boże nie skapnęło się, jak jest ruchane w dupę przez swoich właścicieli.

Czy aby na pewno dobrze to okresliles, ze sa nikim? Bo z tego co obserwuje to te osoby maja ogromne zasiegi i ludzie do nich lgną. Mozna z tego wywnioskowac, ze maja autorytet a wiec i wyznaczają trendy. Maja wplyw na zachowania mlodziezy (stanowia wzor do nasladowania). Przypomniec trzeba ze duza ilosc mlodych ludzi marzy o tym aby zostac influenserem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Zdzichu_Wawa napisał(a):

Czy tylko ja tutaj dostrzegam pewną shizofrenie na forum? Czy Wasze poglądy polityczne są niczym katolicyzm....czyli wybieram z oferty co mi się podoba i udaję że nie dostrzegam pozostałych (bardziej obciachowych) kwestii?

O co mi chodzi? Na forum w ankiecie ponad 50% Braci jest za Konfederacją. Korwin jeden z duchowych przywódców Konfederacji nie raz wypowiadał się w sposób niemal IDENTYCZNY jak jeden z bohaterów tej afery (Stuu czy jak mu tam). Przypomnijmy: 

No trzeba było się mocno wysilić, żeby od ankiety dotyczącej partii politycznej przejść do tego, że na forum większość popiera pedofilię XD Myślę, że nie muszę tego tłumaczyć dlaczego ten typ myślenia i dedukcji jest błędny. Zdzichu mam wrażenie, że nie chcesz zrozumiec myślenia kolegów z forum tylko po prostu nam pocisnąć.

 

Co do Konfederacji to Korwin jest memem. Proszę załóż drugą ankietę, w której pytasz kogo najbardziej z konfederacji podziwiają wyborcy. Myślę, że nikt nie zaznaczy Korwina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pacman napisał(a):

No trzeba było się mocno wysilić, żeby od ankiety dotyczącej partii politycznej przejść do tego, że na forum większość popiera pedofilię

 

Nie to że popiera. Po prostu pedofilia nie jest dla nich czymś aż tak złym. (skoro dokładnie takie same wypowiedzi jak tego Jutubera w przypadku jednego z liderów partii są akceptowane).

Dlatego dziwię się ze tutaj w temacie nagle takie larum. 

 

17 minut temu, Pacman napisał(a):

Co do Konfederacji to Korwin jest memem

 

Sorry ale nie zgodzę się. Gość jest 1-ką wyborczą. Ma duże szanse dostać się do Sejmu. Myślę że będzie miał trochę większy wpływ na kształtowanie prawa niż jakiś Jutuber który większość dorosłych ludzi poznała dopiero przy okazji tej afery.  

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ManBehindTheSun napisał(a):

Mnie zdziwiło wyrzucenie boxdela z fame. Przecież nie ma wyroku sądowego a tu takie posunięcie na podstawie filmików innego youtubera. Pomijając fakt, że te akcje są sprzed ładnych kilku lat podobno.

Ale to jest norma. Jak typ zaczyna śmierdzieć to na wszelki wypadek to się robi. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zdzichu_Wawa napisał(a):

– Bo jest przecież bardzo różnie. Są dziewczyny, które mają 12-13 lat i są całkowicie dojrzałe, a są dziewczyny, które mają 19 lat i jeszcze nie są dojrzałe, także to nie może być tak, żeby państwo ustalało, jaki jest wiek dojrzałości seksualnej. To natura o tym decyduje – tłumaczył Korwin-Mikke."

To się samo nasuwa ;)

 

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zdzichu_Wawa napisał(a):

"Wiek zgody powinien zostać podwyższony, obniżony czy być taki jak obecnie?" – zapytano Janusza Korwin-Mikkego.
Na to pytanie odpowiedział na antenie internetowej telewizji Krul TV Janusz Korwin-Mikke. Poseł Konfederacji stwierdził, że jest "zwolennikiem natury", a wiek przyzwolenia powinien być taki, jaki jest naturalnie, czyli powinien być zgodny z wiekiem miesiączki.
– Bo jest przecież bardzo różnie. Są dziewczyny, które mają 12-13 lat i są całkowicie dojrzałe, a są dziewczyny, które mają 19 lat i jeszcze nie są dojrzałe, także to nie może być tak, żeby państwo ustalało, jaki jest wiek dojrzałości seksualnej. To natura o tym decyduje – tłumaczył Korwin-Mikke."

To jest w chore pojebane co ten stary cap pieprzy. 

 

  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.