Skocz do zawartości

Kontakt po wielu latach


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Tarczowy napisał(a):

Kolego frustracja bije od ciebie na kilometr.

Znajdź mój wątek w którym pisze o kobiecie o której myślę prze 13 lat.

 

Dziękuję i pozdrawiam.

 

 

13 lat i żadnej innej opcji? To o Tobie świadczy. Ogarnij się.

Edytowane przez Imiennik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Imiennik napisał(a):

Znajdź mój wątek w którym pisze o kobiecie o której myślę prze 13 lat.

 

Dziękuję i pozdrawiam.

 

 

13 lat i żadnej innej opcji? To o Tobie świadczy. Ogarnij się.

 

 

Ojj to znaczy że dalej nie przeczytałeś całego wątku. Wtórny analfabetyzm?

 

Czyli jednak pozostanie Ci tylko... pompka.

Edytowane przez Tarczowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Tarczowy napisał(a):

Ojj to znaczy że dalej nie przeczytałeś całego wątku

Swoim wątkiem wyprostowałeś się pierwszym postem, nie muszę dalej czytać żeby ciebie znać, już się ładnie przestawiłeś. Zresztą dupa 13 lat starsza a ty dalej masz dylematy? DiCaprio by się zakrztusił drinkiem przy tobie.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Imiennik napisał(a):

Dokopaliście mi jak Najman Pudzianowi. Brawo, złapcie się za fiutki w ramach gestu porozumienia. 

Cumba ja my Lord.

Duumnnna Ja.

Cumba cumba.

... curwa.

 

25 minut temu, Imiennik napisał(a):

Te forum pada na łeb, niby bracia samcy

Normalnie sudoku.......sisioku......co robić?

Płłaaaakać.

 

I'm gone sending The oter Space to fund anoder:

 

13 minut temu, Imiennik napisał(a):

DiCaprio by się zakrztusił drinkiem przy tobie.

Zdjęcie na cukierniczy.

21 godzin temu, Tarczowy napisał(a):

Umówilibyście się z nią na kawę? Nawet jest ładna: 8 na 10.

Wina dajcie.

Dalej dośpiewajcie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Imiennik napisał(a):

Swoim wątkiem wyprostowałeś się pierwszym postem, nie muszę dalej czytać żeby ciebie znać, już się ładnie przestawiłeś. Zresztą dupa 13 lat starsza a ty dalej masz dylematy? DiCaprio by się zakrztusił drinkiem przy tobie.

 

Ty se kup lepiej baterie do swojej pompki. Podwyżki idą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, yrl napisał(a):

Równie dobrze mogła zarzucić sieci i napisać do 15 gości aby wybadać teren. Nie wierz w to że zaraz po urodzeniu dziecka się rozstała z gościem i przez 5 czy 10 lat czekała i myślała o Tobie. 

Nawet nie przyszło mi do głowy że mogła by myśleć o mnie. Skąd tak absurdalny pomysł? Nie pzypisuj mi rzeczy ktorych nie mówiłem. Strasznie tego nie lubię.  Wszystko jednak wskazuje że faktycznie praktycznie od początku sama wychowuje dziecko. Mocno przetrzepaliśmy jej Facebooka.

 

Po drugie jest samotną  matką.  Średnio wierzę w tę kolejkę przed jej domem. Po trzecie ma już swoje lata. Adoratorów raczej tam nie ma.

 

Dla mnie to desperacja i szukanie jelenia.

Edytowane przez Tarczowy
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że bardzo dobrze iż założyłeś wątek. Może temat wałkowany setki razy, ale nie zaszkodzi po raz kolejny. Wyjścia są dwa

- Puknąć panią, w ramach bardzo asertywnego FWB

- Osrać panią

 

Ja tak sobie myślę, że zasadnym jest pytanie w jaki sposób pani cię odpuliła te 13 lat temu. Jeśli to było chamskie, uwłaczające to osrać. Ale jeśli to było zrobione że tak powiem dyplomatycznie- to jasno stawiając swoje warunki można panią puknąć. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, alphachad napisał(a):

Ja tylko dodam, że bardzo dobrze iż założyłeś wątek. Może temat wałkowany setki razy, ale nie zaszkodzi po raz kolejny. Wyjścia są dwa

- Puknąć panią, w ramach bardzo asertywnego FWB

- Osrać panią

 

Ja tak sobie myślę, że zasadnym jest pytanie w jaki sposób pani cię odpuliła te 13 lat temu. Jeśli to było chamskie, uwłaczające to osrać. Ale jeśli to było zrobione że tak powiem dyplomatycznie- to jasno stawiając swoje warunki można panią puknąć. 

Niee, to było dosyć kulturalne ścięcie.  My już się znaliśmy wtedy ponad dwa lata jako kumple. To był czas kiedy ona się wyrabiała jeśli chodzi o fizys. Ja zresztą też.

 

Ale fakt.jest rownież taki, że wtedy trochę zjebałem temat 🙂 Za szybko się otwarłem.i wbiłem w złym momencie. Dopiero się później dowiedziałem że wtedy zaczynała kręcić z takim jednym. Ale to już kompletna historia jak piramidy egipskie 🙂

 

 

W każdym bądź razie wtedy nie byłem.jej pierwszym wyborem.

 

Więc teraz niech spada. 

Edytowane przez Tarczowy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mogę mówić tylko za siebie

Generalnie dopuszczam taką myśl, że pańcia wcale nie szuka betabankomatu, tylko rozrywki i jeśli tamten kosz to nie było coś poniżającego, to można się z Pańcią nieco rozerwać. Pilnując bardzo sumiennie antykoncepcji i stawiając sprawę jasno. Wtedy okaże się jakie są jej prawdziwe intencje.  Jak zacznie coś że ona się szanuje i takie tam to cóż... selawi

 

Tylko z tymi mamuśkami to zawsze jakieś problemy, a to w trakcie numerku zadzwonią  ze szkoły że bąbelek ręke złamał, a to umówisz się na kawę a okaże się że brajanek chory i nie może przyjść. Ciągle coś..

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2023 o 20:20, Tarczowy napisał(a):

Umówilibyście się z nią na kawę? Nawet jest ładna: 8 na 10.

 

Tak.

Inwestycja z mojej strony - 2 godziny? Plus koszta operacyjne - z 50 PLN?

Bonus - ZAWSZE będziesz miał ciekawą rozrywkę. Albo pani będzie się do Ciebie ślinić i miętowe oczka robić, albo będzie się wić i usiłować odwrócić skrypt. Albo zaproponuje Ci BIZNES amway 🙂

Dla samego fanu poszedłbym tą drogą. Zakładam, że jako człowiek uświadomiony będziesz miał wyjebkę + możliwość pobawienia się schematem, a nie idziesz tam zapoznać swoją przyszłą żonę.

 

Dla mnie? 100% gwarancja wygranej.

Wielokrotnie tak robiłem i - poza przypadkami "byzmesu emłej" zawsze wychodziłem na tym na plus. Po prostu - miałem ubaw.

Zresztą z "byzmesmenkami" też - to urocze, jak ktoś nisko upada, żeby do MLM-ów naganiać...

 

W dniu 12.12.2023 o 20:20, Tarczowy napisał(a):

Jak sądzicie, o co jej chodzi? Wariatka?

 

Ustaw się na kawę, to się dowiesz. Koszta zerowe. Jak się boisz, że odjebie dramę, albo Cię zgwałci, to ustaw się w publicznym miejscu.

 

Kurwa, czytam wypowiedzi niektórych i mam wrażenie, że dla wielu wymiana dyskusji z jakąś laską to już co najmniej deklaracja małżeńska i wjebanie się w zobowiązania po same jajca.

Ludzie, serio aż taki kij w dupie macie?

JPRDL...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Stary_Niedzwiedz napisał(a):

 

Tak.

Inwestycja z mojej strony - 2 godziny? Plus koszta operacyjne - z 50 PLN?

Bonus - ZAWSZE będziesz miał ciekawą rozrywkę. Albo pani będzie się do Ciebie ślinić i miętowe oczka robić, albo będzie się wić i usiłować odwrócić skrypt. Albo zaproponuje Ci BIZNES amway 🙂

Dla samego fanu poszedłbym tą drogą. Zakładam, że jako człowiek uświadomiony będziesz miał wyjebkę + możliwość pobawienia się schematem, a nie idziesz tam zapoznać swoją przyszłą żonę.

 

Dla mnie? 100% gwarancja wygranej.

Wielokrotnie tak robiłem i - poza przypadkami "byzmesu emłej" zawsze wychodziłem na tym na plus. Po prostu - miałem ubaw.

Zresztą z "byzmesmenkami" też - to urocze, jak ktoś nisko upada, żeby do MLM-ów naganiać...

 

 

Ustaw się na kawę, to się dowiesz. Koszta zerowe. Jak się boisz, że odjebie dramę, albo Cię zgwałci, to ustaw się w publicznym miejscu.

 

Kurwa, czytam wypowiedzi niektórych i mam wrażenie, że dla wielu wymiana dyskusji z jakąś laską to już co najmniej deklaracja małżeńska i wjebanie się w zobowiązania po same jajca.

Ludzie, serio aż taki kij w dupie macie?

JPRDL...

 

 

W dużym stopniu masz rację.  Mój kumpel myśli podobnie. Powiedział mi tak: umów się z nią, przeleć a potem kopnij w dupę w odwecie za jej dawnego kosza. 

 

I jest to pewne wyjście. Ale nie do końca mnie ono przekonuje. Pozwól że wyjaśnię Ci dlaczego.

 

Tak, kawa to drobna inwestycja. Może i nawet spędziłbym fajnie ten czas ale tu chodzi o zasady. 

 

Zobacz. Masz kobietę, która kiedyś Cię olała. Przez te 13 lat nie czuła potrzeby, aby się z Tobą kontaktować, przez ten czas budowała sobie życie. Kolejne związki, kolejne kutasy, aż w końcu ten jeden, za którego wyszła i który w nią strzelił złotego strzała. I teraz nagle, gdy życie jej się niezbyt układa, jest sama, ma dziecko, bagaż doświadczeń i dodatkowe lata życia, nagle przypomina sobie o Tobie. Wyjmuje Cię z szafy, bo w gruncie rzeczy jest już sfrustrowana, zdesperowana i samotna. Przypominała sobie nagle, że tam gdzieś jest taki Pawełek (imię celowo zmieniłem) który kiedyś jej wyznał miłość. I pomyślała sobie, kurde a jakbym mu wtedy dała szansę, to może moje życie potoczyłoby się inaczej. Może by nie był takim chujem jak Rafał, Łukasz i Arek.  Wiec co zrobię? Odszukam go na fejsiku, zaproszę do znajomych i do niego napiszę. Ma ładne profilowe, więc tym bardziej czuję się zachęcona. Zaproszę go na kawę, obadam w realu, czy warto się nim zainteresować na nowo.

 

Ja przez te lata już dawno o niej zapomniałem. Budowałem kolejne związki i oprócz seksualnego pożądania jej ciała, nic nie czuję do niej, bo to jest zbyt stara sprawa. 

 

Czy dobra zabawa  w kawiarni i potencjalny seks jest wart tego, aby stracić twarz i być na jej pstryknięcie? Moim zdaniem nie. To są właśnie zasady.

 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi wstyd się zrobiło, za agresywne i poniżające wpisy pewnego użytkownika, ale ostatnio rzadko bywam i widzę co się dzieje. 

 

Podkreślę - warto pisać o takich sprawach i nie ma nic złego w tym, że przeżywamy coś, co kiedyś było dla nas ważne. 

 

Właśnie w ten sposób gnoi się mężczyznę, niszczy jego poczucie wartości i zdrowie ciała poprzez wmawianie, że po co przeżywa coś, co miało miejsce 13 lat temu. Jesteśmy istotami czującymi, przeżywamy, wspominamy, a nie liczy się aż tak bardzo ile lat temu coś miało miejsce, a jak intensywne było zdarzenie i ważne dla nas.

 

Piszcie, pytajcie, opowiadajcie, po to jest to miejsce.

 

Co do sytuacji, to mimo że jestem powiedzmy że zawodowcem w tych tematach, tzn. pisze o nich książki itd., to w podobnej sytuacji miałbym ciężki orzech do zgryzienia. I to wcale nie byłoby takie hop siup, kopnę w zad kobietę, która miała mnie za ścierę i tym zgruchotała moje ego. Dlatego warto swoje emocje i przemyślenia niejako wyciągnąć ze środka siebie i poddać ocenom, ale życzliwym a nie szyderstwu oczywiście. Wtedy możemy sobie uświadomić wiele ciekawych spraw, bo człowiek jest kiepskim sędzią we własnych sprawach.

 

Gdyby ex była naprawdę nieuczciwą osobą, zachowała się źle, to moja odpowiedź byłaby taka:

 

"Przepraszam Cię, chciałbym się spotkać i pogadać o starych czasach przy kawce i ciachu, ale ostatnio zrobili szopkę i przybili mi prezesurę jednej z firm. Muszę nakładać garniaki, buty, zegarek, krawat, pedalskie sweterki, wszystko wiesz, w jakimś tam wzorze prezesowskim, no i oczywiście jak gdzieś jadę, to już nie na sportowo jak lubię się pobawić czy motorkami, tylko już jakiś bentley, ochroniarz, 18 letnia modelka bo inaczej właściciele innych firm, snoby, patrzyły by na mnie jak na dziwadło, wiesz jak jest. Nawet żarcie muszę jeść dziwaczne zamiast schaboszczaka opierdolić, chory świat, także może jakoś innym razem, odezwę się, zdrówka".

 

 

Coś w tym stylu, wiadomo który fragment najważniejszy :)

 

 

 

 

  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2023 o 22:04, Tarczowy napisał(a):

W dużym stopniu masz rację.  Mój kumpel myśli podobnie. Powiedział mi tak: umów się z nią, przeleć a potem kopnij w dupę w odwecie za jej dawnego kosza. 

 

Złe nastawienie.

Idziesz nie po to, żeby bawić się w odwety.

Ani w "przelecania i kopania".

Po co to komu?

 

Idziesz de facto zobaczyć dowód empiryczny swojego rozwoju i ogarnięcia własnego dupska.

 

Nie namawiam. Pokazuję inny pkt widzenia. Decyzja - wiadomix - Twoja.

Ja bym w to szedł dla zimnej satysfakcji. Z założeniem, że pani nie dostanie dostępu do mojego krocza, bo... BO NIE.

 

Tylko (i aż) tyle.

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja o nie wchodzenie w temat jest bardzo dobra. Jak laska jest atrakcyjna fizycznie zawsze istnieje ryzyko, że zabawy z nią mogłyby Ci się spodobać i zacząłbyś grzęznąć w tym coraz bardziej. 

W takiej sytuacji warto zacytować klasyka:

 

Są pokusy z którymi nie należy walczyć. Trzeba się odwrócić i szybko spierdalać 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.12.2023 o 20:20, Tarczowy napisał(a):

Umówilibyście się z nią na kawę? Nawet jest ładna: 8 na 10.

 

Ależ oczywiście, że bym się umówił. I to nie tylko na kawę oraz nie tylko jeśli klasyfikowana jest jako 8/10. 
5/10 by wystarczyło.

Bo znajomości w telefonie nigdy za wiele.

Natomiast rzecz podstawowa, przy jakichkolwiek kontaktach z kobietami - BHP.

Czyli:
1. Umawiasz się na kawę/ obiad w knajpie przez Ciebie wskazanej

2. Jeśli ruchanie - to hotel przez Ciebie wskazany lub u niej

3. Mgliście mówisz jej gdzie mieszkasz. Czyli - tak żeby się mniej więcej zgadzało, a zarazem nie była w stanie ustalić precyzyjnego adresu. A to dlatego, że jesli z tego miałoby być coś fajnego (czyli zacznie u Ciebie bywać) - to nie zarzuci Ci kłamstwa, zaś jeśli sprawa miałaby się rozlecieć - to nie będzie Ci wyśpiewywać pieśni miłosnych pod oknami. Z gatunku:

"Gdy Ciebie ujrzałam jak krajałeś sadło
Serce mi stanęło w gardle i do wody wpadło
I przylgnęło do Ciebie jak do deski klajster
Bo Tyś mego serca - oberpolicmajster"

4. Najważniejsze w bezpośrednim związku z p. 2 - tylko dobra guma, o której facet wie:
- kiedy ją założył
- kiedy zdjął
- i gdzie wyrzucił.


Krótko mówiąc - jest okazja - korzystać. Mam taką zasadę - nigdy za wiele kontaktów do kobiet w podrywczym* telefonie.
Podstawa to konkurencja, wolność wyboru i możliwie jak najwyższa podaż.

Wtedy Ty jako konsument - dyktujesz warunki.

Precz z reglamentacją !

*) Nikt przy zdrowych zmysłach nie używa swojego oficjalnego, zawodowego, służbowego telefonu do tego typu kontaktów. Dlatego prawdziwy facet ma co najmniej dwa numery, z czego ten podrywczy może być zmienny. Nigdy bowiem nie wiesz czy nie trafisz na jakąś wariatkę - wtedy trzeba sprzątać po sobie samym - wyrzucając kartę SIM do najbliższej studzienki ścienkowej - skopiowawszy uprzednio wszystkie inne cenne numery mniej numer wariatki.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio na aplikacji poznałem SM. Umówiłem się na kawę. Opowiedziała mi jak doszło do tego jej zostania samodzielną. Schemat tak klasyczny że aż z trudem trzymałem ciśnienie żeby nie parsknąć śmiechem. Oczywiście ona nie z takich i szuka tylko poważnej relacji. No cóż na to akurat zgodzić się nie mogę, ale mimo to jestem dla niej bardzo miły i uprzejmy. No ledwo się poznaliśmy to chciała ode mnie pożyczyć kasę, oczywiście asertywnie odmówiłem. Poleciałem klasyką że w bocianie pierwsza pożyczka jest na zero :D . Jestem miły bo mami pracuje w poważnej państwowej instytucji i nigdy nie wiadomo kiedy ten kontakt sie przyda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuka beta bankomatu i opiekuna z racji waszej wcześniejszej jakiejś tam relacji - miałem podobnie 2 lata temu z jedną byłą. Też szukała odnowienia kontaktu po wielu latach. Okazało się, że ma bejby i jest sama ;) Praktyczne i pragmatyczne myszki - tylko nie wiesz do ilu taka wiadomość też wcześniej poszła. Ja zbiłem szybko temat, ewentualnie na jedno szybkie fikumiku, nic więcej po czymś takim oczekiwać nie można.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, alphachad napisał(a):

Oczywiście ona nie z takich i szuka tylko poważnej relacji. No cóż na to akurat zgodzić się nie mogę, ale mimo to jestem dla niej bardzo miły i uprzejmy. No ledwo się poznaliśmy to chciała ode mnie pożyczyć kasę, oczywiście asertywnie odmówiłem.

To jakaś nowość.

1 raz czytam na forum o takim zagraniu SM.

Zazwyczaj było ciągnięcie do łóżka, wspólne zamieszkanie i dojenie frajera.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Brat Jan said:

To jakaś nowość.

1 raz czytam na forum o takim zagraniu SM.

Zazwyczaj było ciągnięcie do łóżka, wspólne zamieszkanie i dojenie frajera.

 

Pożyczka ma to do siebie, że się oczekuje czegoś w zamian. Np. jedno fikumiku za pożyczkę jako opłata wstępna ;) A tu faktycznie pytanie o kasiorę od razu - może jakby dostała kasiorę to by miała narzędzie aby trzymać na orbicie. Latałby za nią w celu odzyskania, a ona mogłaby zasugerować inne formy odzysku. I tu koło się zamyka.

 

Też o czymś takim nie słyszałem, to brzmi desperacko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, darkknight071 napisał(a):

Latałby za nią w celu odzyskania, a ona mogłaby zasugerować inne formy odzysku. I tu koło się zamyka.

 

Możliwy scenariusz.

33 minuty temu, Brat Jan napisał(a):

To jakaś nowość.

1 raz czytam na forum o takim zagraniu SM

Nie owija w bawełnę przynajmniej.😁

 

Godzinę temu, alphachad napisał(a):

Jestem miły bo mami pracuje w poważnej państwowej instytucji i nigdy nie wiadomo kiedy ten kontakt sie przyda.

Jak nie pożyczyłeś tej pengi to się nie przyda raczej. 

Jakby jednak doszło do pomocy w sklejeniu tematu to prędzej by Ci nabruździła niż coś ogarnęła.

 

Chociaż może to był shit test z jej strony, który zdałeś. 🤔C..j ja tam wie w sumie.😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

Nie owija w bawełnę przynajmniej.😁

Niby tak, ale jak napisał @alphachad chce kasę za nic.

"pożycz dwie stówki do dziesiątego" x 15 frajerów miesięcznie = minimalna krajowa:D

 

@alphachad jak argumentowała? Na co kasa?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Brat Jan napisał(a):

pożycz dwie stówki do dziesiątego" x 15 frajerów miesięcznie = minimalna krajowa:D

To jest chyba to o czym @Bonzo w temacie o klejeniu mężatek pisał. Takie 200 to ani papier pisać ani nikomu się jej ścigać nie będzie chciało, oddawać może w ratach. Albo pierwszą pożyczkę odda w terminie a potem z większa kwota w C..a przywali.🤔

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.