Skocz do zawartości

Błąd podczas seksu


borys911

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka lat temu miałem stosunek z dziewczyną.  Najpierw zrobiła mi loda a później położyła się na łóżku nago(była chętna na seks) .Następnie włożyłem penisa do pochwy pierwszy raz. Powiedziała, że za mocno. Następnie jeszcze raz tak się zdarzyło, że za mocno włożyłem. Powiedziała z pretensjami, że jak jeszcze raz tak się zdarzy to kończymy(w domyśle stosunek). Dalej już było dobrze robiłem to odpowiednio delikatnie. Dopiero po paru latach mi się przypomniała sytuacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, borys911 napisał(a):

Następnie włożyłem penisa do pochwy pierwszy raz. Powiedziała, że za mocno. Następnie jeszcze raz tak się zdarzyło, że za mocno włożyłem. Powiedziała z pretensjami, że jak jeszcze raz tak się zdarzy to kończymy(w domyśle stosunek).

Trafiałeś nie w tą dziurkę.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Kiroviets napisał(a):

Skąd wiesz? Spytam nieksromnie. ;) 

Widziałeś kiedyś kobiete? Pewne rzeczy da się zauważyć z jej anatomii. Jak choćby to że jak bierzesz ją od tyłu na łyżeczkę to mniej penisa wchodzi do cipki niż w innej pozycji. Podczas jeźdźca sama ma kontrolę nad tym jak mocno siądzie. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.