Skocz do zawartości

Czy introwertyczki lubią sex?


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Waco napisał(a):

 czy introwertyczki lubią sex

 

zależy z kim ale jeśli je pociągasz to - bardzo lubią - zresztą tak samo mają ekstrawertyczki.

Ogólnie kobiety bardzo lubią seks ale uprawiają go z pożądania z tymi facetami, którzy je kręcą fizycznie albo z wyrachowania z tymi z którymi im się to robić opłaca. 

Kobiety seks traktują jako przyjemność (z atrakcyjnymi dla nich osobnikami) albo jako interes (ja Ci dam dooopy a Ty mi w zamian dom / rodzinę / prestiż / stanowisko / nowy naszyjnik / nową parę jeansów / wstaw dowolne).

Odstępstwem, podobnie jak u facetów, są osobniczki zmagające się z jakąś chorobą (w tym depresja i pochodne) - te, rzeczywiście, mogą mieć niechęć do stosunków ale to zrozumiałe.

 

Godzinę temu, Waco napisał(a):

i czy są przy tym pociągające?

 

Jak się Ciebie nie brzydzi albo będzie czuła w tym dobry interes to z pociąganiem na pewno nie będzie miała problemu ;) 

 

Ogólnie polecam jeden z lepszych na forum tematów w tej materii gdzie masz wyłożony basic tego zagadnienia:

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, niemlodyjoda napisał(a):

zależy z kim ale jeśli je pociągasz to - bardzo lubią - zresztą tak samo mają ekstrawertyczki

Gdyby tak było, to OP nie pytał by o to zapewne.

 

 

50 minut temu, niemlodyjoda napisał(a):

Ogólnie polecam jeden z lepszych na forum tematów w tej materii gdzie masz wyłożony basic tego zagadnienia:

 

Przejrzałem po " łebkach" ten temat i ten dzisiejszy, co typ pozwolił żonie wrócić po zdradzie i mam jeszcze większą awersję do uczestniczenia w tym cyrku.

Tak samo jak ostatni filmik " stań się bossem" gdzie autora odkleiło w stronę beta / needy/ simp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Kiroviets napisał(a):

Przejrzałem po " łebkach" ten temat i ten dzisiejszy, co typ pozwolił żonie wrócić po zdradzie i mam jeszcze większą awersję do uczestniczenia w tym cyrku.

 

Przecież to jest bardzo proste- nie ma drugich szans. Babka nielojalna- to się związek kończy i trzeba być w tym konsekwentnym. 

Nie ma do czego wracać po prostu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Waco napisał(a):

czy introwertyczki lubią sex i czy są przy tym pociągające?

 

Każda kobieta lubi seks.

 

Dopiero byś się zdziwił jaki wulkan seksu jest z introwertyczki jak spotyka tego właściwego samca.

Dziwnym trafem introwertyzm przechodzi i same zabiegają o zainteresowanie, inicjują dotyk, rozmowę, zabawę.

 

Dla kobiet seks, atrakcyjne ciało mężczyzny, bliskość i czułość z tym związana to przyjemność, rozkosz.

Pamiętaj każdy na tej planecie dąży do przyjemności nawet introwertyczka.

 

Na poziomie biologicznym kobiety są takie same.

 

Dlatego otwarte są dla tych, którzy im się podobają a zamykają się na tych, których nie chcą, nie szanują, gardzą.

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla sprostowania nie pytam o radę na przyszłość bo ja już te wszystkie Marka audycje przerobiłem i wiem, że ma racje, nie podważam tego.

Raczej chodzi mi o wymiane doświadczeń, wasze poprzednie związki...

Jest przecież cos takiego jak dopasowanie charakterów. Tak jak choleryk nie odnajdzie się i nie zada z melancholikiem tak jest i z innymi typami charakterów.

Czy introweryczka jako ta która schowała się przed ludźmi właśnie w tej bibliotece a szalenie lubiąca sex, która nawet chciałaby go uprawiać znacznie częściej niż w takim tradycyjnym małżeństwie ale nie robi tego bo obawia się o swoją opinię mogłaby być pociągająca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Waco napisał(a):

Czy introweryczka jako ta która schowała się przed ludźmi właśnie w tej bibliotece a szalenie lubiąca sex, która nawet chciałaby go uprawiać znacznie częściej niż w takim tradycyjnym małżeństwie ale nie robi tego bo obawia się o swoją opinię mogłaby być pociągająca?

Nie wiem. To zależy co jej siedzi w głowie. I co rozumiesz jako seks. Czy stosunek waginalny czy całą gamę zachowań seksualnych. 

 

Bo Twoja introwertyczka lubiąca seks, niekoniecznie musi czuć potrzebę by go uprawiać codziennie. Ale może mieć potrzebę wielu udziwnień. I  teraz pytanie co to będą za udziwnienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jedną introwertyczką kiedyś się spotykałem ponad rok i po zawiązaniu relacji bezpośrednio mi powiedziała, że mogę z nią robić wszystko, co chcę. Do tego mnie przepijała, chociaż miałem wtedy pijacką formę i ważyłem ponad 100 kg.

 

Można się zdziwić i to szczere, co potrafią szare myszki.

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od jej libido i doświadczeń. Przypuszczam, że introwertycy z racji swojej natury są bardziej podatni na blokady psychiczne wynikające ze złych doświadczeń.

 

Przyjemności powinien lubić każdy. Pytaniem jest - co sprawia danej osobie przyjemność.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 1/14/2024 at 3:26 PM, niemlodyjoda said:

Ogólnie kobiety bardzo lubią seks ale uprawiają go z pożądania z tymi facetami, którzy je kręcą fizycznie

 

Nie tylko fizycznie, wbrew temu co tu się ostatnio lansuje, status wciąż nie wyszedł z mody. I nigdy nie wyjdzie.

 

Historia z lata. Idę sobie ulicą, ok 12, 13, i nagle słyszę ryk silnika  sportowego auta, gdzieś obok mnie. Zanim się obróciłem, a zrobiłem to względnie szybko, przede mną zrobiła to panna, która właśnie wychodziła ze sklepu. Ubrana w białą bluzkę i spódnice, zapewne jakaś biurowa na przerwie, ładna, trudno było jej nie zauważyć. I co widzę, gapi się w to auto, jak sroka w kość, z rozdziawionym dziobem. A mówią, że laski nie lecą na blachę.

 

Nie tylko wygląd się liczy, status też.

O ile na wygląd (twarzy) nic poradzić nie można to na status jak najbardziej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2024 o 14:22, Waco napisał(a):

Jak w opisie, chciałbym wiedzieć co możecie napisać w temacie: czy introwertyczki lubią sex i czy są przy tym pociągające?

To zależy od geometrii kości twarzoczaszki u mężczyzny. U tzw chadów (wyższy gatunek ludzki jak głosi rozgłośnia berlińska) nie będą miały problemów z seksem, zaś co do flepiarza... Poczują pogardę że jak on śmiał pomyśleć o kryciu!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.01.2024 o 19:50, Kacperski napisał(a):

lubią i mają skłonności do fetyszy, introwertyczki lubią być wiązane i tym podobne.

 

Na początku jest standard bez udziwnień, odkrywają się dopiero jak już Ci trochę zaufają.

Popieram.

Najlepsze seksy miałem z takimi szarymi myszkami, które w łóżku okazywały się bardziej aktywne niż te "dusze towarzystwa"

 

Parafrazując trochę pytanie z tematu: Czy kobiety lubią seks?

Moim zdaniem, pod tym względem , kobiety dzielą się na dwie grupy.

Jedna grupa lubi seks, druga jeszcze o tym nie wie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to baby ;)

 

Niektóre lubią, niektóre nie lubią. Tj. niekoniecznie te drugie lubią akurat z Tobą, mną, etc. ;)

 

To jak z tym bólem głowy z dowcipów. W jednym łóżku boli, w innym niekoniecznie.

W dniu 14.01.2024 o 17:55, Libertyn napisał(a):

I  teraz pytanie co to będą za udziwnienia. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.