Skocz do zawartości

Burdelmama, stręczycielka, gwałcicielka, nową idolką bydła


Rekomendowane odpowiedzi

Po prostu brak słów. Motłoch ma nowy obiekt uwielbienia, niejaką Dagmarę Kaźmierczak, która w przeszłości prowadziła dom publiczny, zmuszała kobiety do prostytucji, a te które się jej sprzeciwiała biła i kazała gwałcić.

Za popełnione przestępstwa spędziła w więzieniu 14 miesięcy (piekło kobiet). "Królową życia" na instagramie obserwuje 1,2 mln osób.

 


https://wiadomosci.goniec.pl/sledztwo-gonca-mroczne-tajemnice-krolowej-zycia-jak-gwiazda-polsatu-kazala-zgwalcic-marysie-odcinek-pierwszy-da-jsch-250424

https://wykop.pl/link/7425777/mroczne-tajemnice-krolowej-zycia-jak-gwiazda-polsatu-kazala-zgwalcic-marysie

 

 

A tu synalek, który sprawia wrażenie jakby był deko upośledzony broni mamusi. Dobry chłopak!

https://plejada.pl/newsy/dagmara-kazmierska-wspomina-wiezienie-conan-uwaza-ze-byla-niewinna/r8wh4bh?utm_source=pl.wikipedia.org_viasg_plejada&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=undefined&utm_v=2

 

"Tak naprawdę to moja mama zawsze twierdziła, że mam do niej żal. A ja nigdy go nie miałem i nigdy nie miałem jej tego za złe, ponieważ byłem pewien i wiedziałem, że siedzi za niewinność. I tyle. Co innego mam powiedzieć? Jestem pewien, że to wszystko robiła po to, żeby mi zapewnić dobrą przyszłość, więc o co mam mieć do niej pretensje? O to, że dla mnie pracowała?" - powiedział.

  • Like 13
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cst9191 Te telewizyjne "autorytety" są bardziej szkodliwe dla niewyrobionego odbiorcy, niż był patostreaming te kilka lat temu. 😊

 

Bo patusów ogół tzw. społeczeństwa nie kojarzył z sukcesem społecznym i brylowaniem na salonach i w mediach.

 

Prowadzenie burdelu ok, ale zmuszanie do prostytucji to haniebna plama w życiorysie.

 

16 minut temu, cst9191 napisał(a):

ponieważ byłem pewien i wiedziałem, że siedzi za niewinność. 

Większość siedzi za niewinność. 

Przypomniała mi się piosenka "Siedzimy tu przez nieporozumienie."

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bumber napisał(a):

Ten synalek to gdzieś mi kiedyś śmignęło że studiuje medycynę. Teraz sprawdziłem i faktycznie. 

Jprdl az strach iść do lekarza 😀

 

Odsyłam serdecznie do wątku o kalekarzach konowałach

 

 

16 minut temu, Król Jarosław I napisał(a):

W sam raz na poziom bydła.

 

Zapomnieliście jak przyprowadzali dzieci do empiku, żeby im Masę pokazać ?

 

No aaaa..aaaleee przecież czytajo ksioznki.... Ogladajo freakfighty i live'y z obrzyganymi ludźmi...  Ratuj się kto może...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kiroviets dobrze. Im więcej takich "cegiełek", tym szybciej każdy z nas podejmie właściwe decyzje i nie będzie ich żałować. Najpopularniejsza tiktokerka na świecie przecież robi głupie miny do telefonu i ma miliony followersów. Jeszcze raz podkreślam. Robi minki i wcale jakoś specjalnie się nie prezentuje. Była również panienka, co sprzedawała wodę po kąpieli frajerom, onlyfansiary z przelewami po 200 000 dolarów na live. Albo typ, co zabił ojca za to, że odkrył jego płatności na internetowe kurwy 😆 

 

Ludzina ludzinie zgotowała ten los, ale nie ma sensu się tym przejmować. W pustce wszechświata jesteśmy tylko prochem. Niczym. I to wielka nadzieja, moja prawdziwa wiara i niech też się stanie waszą.

Edytowane przez mac
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, cst9191 napisał(a):

Po prostu brak słów. Motłoch ma nowy obiekt uwielbienia, niejaką Dagmarę Kaźmierczak

To że kobita robi fejm i pieniądze, na głupim ludzie to rozumiem, każdy orze jak może, ale że lud wielbi takie persony...

 

5 minut temu, Kiroviets napisał(a):

weź idź tu do woja jak wezwą i bij się za ten motłoch

Ten komentarz jest jeszcze bardziej prawdziwy niż zabawny! Doskonała riposta w kontekście ostatniego popularnego wątku na forum!

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten casus pokazuje ciekawą rzecz. Jak odpowiednio przypudrujesz, dorobisz błyskotki, zrobisz otoczkę czegoś fajnego, lubianego, jakieś "autorytety" dodatkowo poprą akcję ocieplania wizerunku, to prosty lud wiele wybaczy albo będzie udawał się że nic nie stało 😉

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie. To jest jedno wielkie spierdolenie umysłowe. Majdanowa, Doda, Chylińska to inne? Przecież te ameby można by wymieniać do rana. To jest ogólnie syf i malaria że szok. Dzisiaj czytałem wywiad z Obajtkiem. To ogólnie on jest kryształ człowiek a do niego się tylko dojebała opozycja 😅 i on 6 lat to  za karę prezesował 

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Bumber napisał(a):

Ten synalek to gdzieś mi kiedyś śmignęło że studiuje medycynę

Syn Konan, matka jak się okazuje też barbarzyńca, jeszcze tylko brakuje tańca z gwizdami... A nie czekaj kurwa to się wydarzyło już 😂

Edytowane przez Redbad
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona ma niedorozwoj wypisany na twarzy. Jakies te luki brwiowe ma takie wypukle. No normalny malpolud. Jest tak odrazajaco wstretna ze nigdy by nie zasluzyla na zaszczyt zebym na nia nawet spojrzal. Chyba, ze w zoo.

1 hour ago, Bumber said:

Ten synalek to gdzieś mi kiedyś śmignęło że studiuje medycynę. Teraz sprawdziłem i faktycznie. 

Jprdl az strach iść do lekarza 😀

to debil jest jakis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tata Conana, podobno siedzi za głowę. Znam troszeczkę środowisko, tam wszyscy kłamią i łatwo ocenić. 
 

To jak to jest Pany polecamy divy, ale jak ktoś prowadzi biznes to już ble? 
 

A bo ktoś zmusza(?), z tym zmuszaniem naprawdę różnie bywa. To trudno rozebrać, łatwo ocenić. 

Edytowane przez zuckerfrei
  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.