Jump to content

Wasze spostrzeżenia na temat świata clownów, w którym żyjemy


Recommended Posts

To ja zacznę :) 

 

1 Większość mężczyzn uczy się jak traktować kobiety, ale nie uczy się co od nich wymagać,

 

2 Jak popierasz pompowanie kasy z podatków w obce wojsko i gospodarkę kosztem interesów własnego kraju to jesteś patriotą, a jak popierasz załatwianie za tą kasę wewnętrznych problemów to jesteś ruską onucą,

 

3 Męskość jest dobra u kobiet ale toksyczna u mężczyzn,

 

4 W EU jest 450 mln ludzi w tym 850 tysięcy bezdomnych, UE nie potrafiła rozwiązać problemu bezdomności, ale jak zapłacimy większe podatki to rozwiąże problem globalnego ocieplenia xD

 

5 Jak panuje śmiertelna zaraza to macie się szczepić i zachowywać dystans społeczny, a później wpuszcza się kilka milionów ludzi i oni już nie muszą,

 

6 Politycy wydają waszą kasę w takiej skali, że nie da się tego kontrolować, często ją defraudują lub marnotrawią, za to wy jak się pomylicie na picie o kilka setek to musicie się tłumaczyć,

 

7 Bank niby trzyma wasze pieniądze, ale może wam zablokować przelew jeśli wydajecie je na coś co im się nie podoba,

 

8 Ciało kobiety to jej sprawa, ale twoje nie bo wrzucą cię do wojennej maszynki do mięsa,

 

9 Ludzie, którzy nie mają pojęcia o byciu mężczyzną cały czas wam tłumaczą, co musi prawdziwy mężczyzna, a tak naprawdę jedyne co musicie to jeść, pić, oddychać, wypróżniać się i płacić podatki, wszystko inne co najwyżej możecie,

 

 

10 Politycy wiedzą lepiej co dla was dobre xD

 

 

 • Like 25
 • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

Ktoś to już dziś napisał (może Ty?)

11. Chcą wyłapywac Ukraińców którzy uciekli przed wojną i wysyłać na front ale przyjmują inżynierów od pneumatycznych statków pływających bo uciekają przed wojną.

12. Moje ciało moja sprawa żeby zrobić skrobankę ale nie twoje jeśli masz przyjac preparat

13. Nie możesz kupic energetyka na 3 lata przed całkowicie niekontrolowana możliwością zakupu piguły aborcyjnej która jest bomba hormonalna

14. Bucza tragedia Gaza dobra byc

Jeden wielki "salonowiec". Spoko bo realizują swoje interesy ale że mało kto to jest wstanie zauważyć albo nawet przyjac do wiadomości...

Edited by Brat Przemysław
 • Like 9
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Mosze Red said:

1 Większość mężczyzn uczy się jak traktować kobiety, ale nie uczy się co od nich wymagać

A większość kobiet uczy się czego wymagać od mężczyzn, a nie jak ich traktować.

 

11 minutes ago, Mosze Red said:

ale może wam zablokować przelew

Własność to zdolność użycia i nadużycia. Kto może powstrzymać wykonywanie operacji finansowej, ten ma nad tymi finansami całkowitą władzę.

 

13 minutes ago, Mosze Red said:

Ciało kobiety to jej sprawa

... w świetle finansowania badań na mammografię, z podatków płaconych przez wszystkich.

Poza tym, jeśli w referendum o aborcji "mogą" wypowiadać się tylko kobiety, to w referendum o zniesieniu obowiązku alimentacyjnego niech wypowiedzą się wyłącznie mężczyźni ;)

 

15 minutes ago, Mosze Red said:

Politycy wiedzą lepiej co dla was dobre

Politycy są w tej kwestii jedynie przedstawicielami narodu - bo większość narodu składa się z jednostek, które "wiedzą lepiej co sąsiad powinien".

 

15. Dla mężczyzny robienie interesów z kobietą jest przyjemnością, dla kobiety - robienie przyjemności z mężczyzną jest interesem (np. małżeństwo).

 

16. Fabryki uzbrojenia sprzedające towar obu stronom dowolnego konfliktu zbrojnego.

 

17. "Autorytety" medialne od srania, prostytucji, mordobicia itd.

 

18. Zakaz badań DNA we Francji.

 

19. Pomysł, że bezpieczeństwo jest usługą, która zostanie dostarczona każdemu według potrzeb, o dowolnej porze. Karetki, Policja, wojsko.

 

20. Chichot historii, gdy historia powtarza się jako farsa...

JhrfnxC9c32FipSMZV2DxbSGEgMWrh1H.jpg

 • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Wystarczy czasem zajrzeć do Rezerwatu i pogadać z tymi istotami:D

 

11. Obiektywność jest wtedy, gdy trzymasz stronę kobiet i wtedy możesz liczyć na ich sympatię.

12. Bycie żoną i matką to cięzkie życie, szczególnie w weekendy gdy w zasadzie nie ma się czasu na nic, jednocześnie rozwalasz wątki głównie w weekendy.

13. Chwalenie się na forum z bycia, łagodnie mówiąc, materialistką żyjącą na koszt męża i wypominanie użytkownikom, których się nie zna takowego statusu materialnego jest czynem godnym cichej pochwały lub milczenia do momentu, gdy ktoś owej pannicy nie pociśnie, wtedy można liczyć na wieczne potępnienie w ramach solidarności macicznej.

14. Napisz Rezerwatkom, że mają problem z organizacją czasu i pracy w domu, bo nam mężczyznom te sprawy zajmują dużo mniej czasu, to jest obrażanie kobiet. Napisz, że praca mężczyzny w biurze to często wysiłek intelektualny, a na budowie fizyczny, to już dla nich się to nie liczy i to żadna praca.

15. Popiszmy jak po ostatnich wyborach, że w przypadku dojścia KO do władzy ilość przybyszów z Bliskiego Wschodu czy Afryki może drastycznie wzrosnąć, to za jakiś czas widzisz w Rezerwacie temat, że już odpowiednie pakty są przez KO procedowane i możesz przeczytać, że to nasza, forumowiczów wina, podczas gdy większość z nas nie deklarowała, że odda głos na KO, tylko inne ugrupowania.

16. Punktuj głupoty wypisywane w Rezerwacie przez samice, to zostaniesz posądzony o zachowywanie się jak feministka i o to, że nie trzymasz ciśnienia, jednocześnie gdy one same to robią i tak się zachowują.

 

Dziś zaobserwowane (chociaż wcześniej o tym widziałem) poza Rezerwatem:

 

17. Zmanipulowani przez media głównego nurtu ich widzowie, czytelnicy oraz słuchacze są niezależni w swoich poglądach, a ci co sięgają po inne źródła niż wcześniej wymienione to szury, foliarze, itd.

 

Tak spoza powyższych, bardziej ogólne:

 

18. Polska to patriarchat, w owym patriarchacie do władzy dochodzą ugrupowania, które muszą mieć ofertę skierowaną ściśle do kobiet i tylko kobiet, a partia, która uchodzi powszechnie za męską otrzymuje ledwie ponad 7% głosów wprowadzając do Sejmu kilkunastu posłów i ani jednego senatora.

19. Przywódca owej "męskiej partii" jest za powszechną służbą wojskową dla mężczyzn i uważa to za ich obowiązek, a zapytany o tenże obowiązek uśmiecha się odpowiadając, że parlamentarzystów zgodnie z prawem to nie obowiązuje.

20. Kobiety są silniejsze od mężczyzn, a w zawodach gdzie owa siła jest wymagana jakoś ich nie widać.

21. Gdy sporo starszy mężczyna idzie do łóżka z nastolatką to jest to gwałt, w odwotną stronę to ona go uwiodła lub jest to prawdziwe uczucie jak w przypadku Macrona i jego obecnej żony.

22. Kobiety popierają powszechny pobór gdy jest on tylko dla mężczyzn czyli dla jednej tylko płci.

 

Edited by Krugerrand
 • Like 4
 • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Na świecie występują trzy kategorie ludzi: 

 

-elity: ludzie którzy trzymają się razem, są bezkarni i przeważnie sporo mogą. Często są to zwykłe kanalie, złodzieje, kurwy i nieudacznicy;

-bydło wyborcze. Ludzie, którzy mają pracować na elitę i zajmować swój wolny czas kompletnymi głupotami, aby nie stali się za mądrzy;

-ludzie świadomi, ale biedni i pozbawieni wpływów. Widzą jak wygląda świat, ale nie mają siły lub chęci aby go zmienić;

 

-----

 

"A ty, pławiący głowę w błękitnym niebie, grzejący się na słońcu, mogący decydować o własnym losie, napić się wody, przeciągnąć się, jechać bez konwoju, gdzie tylko zechcesz - co ci po tych nie wycieranych nogach? Co ma do tego teściowa? To, co w życiu najważniejsze, wszystkie jego zagadki - zaraz ci tu nimi sypnę, chcesz? Nie szukajcie tego, co złudne - majątku, tytułów: żeby to zdobyć człowiek strzępi nerwy przez dziesięciolecia, a traci to - w ciągu jednej nocy. Żyj z poczuciem spokojnej wyższości nad życiem, nie bój się biedy, nie żałuj straconego szczęścia, przecież i tak - ani goryczy do dna, ani słodyczy do pełna. Już tego dosyć, że nie marzniesz, że głód i pragnienie pazurami nie rwą ci wnętrzności. Jeśli masz nieprzetrącony kręgosłup, jeśli obie nogi jeszcze chodzą, obie ręce się ruszają, oboje oczu widzi, a oboje uszu słyszy - to komu jeszcze tu zazdrościć? po co? Zazdrość zżera w końcu samego zawistnika. Przetrzyj oczy, przywróć czystość sercu - i najwyżej sobie ceń tych, którzy cię kochają, którzy ci dobrze życzą. Nie krzywdź ich, nie obrażaj, z nikim z nich nie rozstawaj się w gniewie: toć nie wiadomo, czy to nie ostatni twój uczynek przed aresztowaniem i czy nie taki twój obraz zostanie w ich pamięci"  -Aleksandr Sołżenicyn

 • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Jeśli krytykujemy publicznie żydów co zabijaja bogu ducha winnych ludzi, to jesteśmy antysemitami.

 

Kupujemy niemieckie produkty gorszej jakości niż na zachodzie za wyższą cene i dostając mniej w opakowaniach.

 

Oglądamy reklamy modowe i nie tylko gdzie modelami są murzyni, żyjąc w kraju gdzie niema nawet jednej setnej populacji murzyńskiej w naszym kraju.

 

 

 

 

 • Like 3
 • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

(Nie złośliwie)

 

Bicek napompowamy, sauenka zrobiona, trochę kasy zarobione, jakas panna na orbicie.

Reszta to tło- już tego gówna nie biorę.

 

Nie jestem ignorantem, po prostu ostatnio zadaje sobie pytanie "po co..." zapychać się złymi informacjami, rzeczami,  relacjami. 

 

Tylko dobre rzeczy.

 

To nie jest łatwe, trzeba wyjść że strefy komfortu. Z wielkim trudem rano nie wchodzę na wp onet itd.

 

Polecam.

 • Like 2
 • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Marksizm w kulturze i sztuce, gender to nic innego jak łysenkizm tu nic się nie zmienia klasyczna próba podporządkowania nauki która powinna badać rzeczywistość w sposób obiektywny dla ideologii marksistowskiej.

Polityka banków centralnych w dużej mierze podporządkowana rządom i ich rozdawnictwu a nie cyklom rynkowym to również klasyg.

Około 60% pkb stanowią wydatki administracji publicznych.....

Czy to świat clownów? Amerynaknie finansowali bolszewików, Niemcy ruchy narodowe w Indiach i Egipcie teraz bialych czeka wpierdol xP Łazariew już w latach 90tych pisał, że wybawienie nadejdzie z rosji ciekaw jestem czy to bełkot pijaka czy miał na myśli to, że tylko ruska onuca jest w stanie przegnać z europy sodomictwo i marksizm wszak gdyby nie ruscy (i nie piszę tego jako ich zwolennik) to Paryż albo sto lat później Berlin najprawdopodobniej stworzyłyby w europie imperia.

Edited by Król Jarosław I
Link to comment
Share on other sites

Ostatnio przypatrzyłem się układom gminnym. Ludzie za pracę sprzątaczki, są w stanie zrobić największe świństwo. Danie dupy komuś z władz gminnych to mały pikuś. Radny ustawiony przez wójta przegłosuje wszystko. Do tego jest cała ma klakierów bijących brawo wójtowi. Nawet gdy np. droga gminna jest będzie dla nich niekorzystna np. spowoduje u niego podtopienia po jej podniesieniu.  

Mechanizm identyczny jak w III Rzeszy. Poprą wszystko co tam sobie wójt i jego klika umyślą. 

 • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 Mi to się wydaje, że świat na którym żyjemy jebnie szybciej niż nam się wydaje. 

Wszechobecna degrengolada, upadek obyczajów,  poluzowane norm społecznych i masowe ogłupienie. Polityka mnie nie interesuje, media społecznościowe tak samo, ale ostatnio sie zalogowałem na fb celem dołączenia do kilku grup tematycznych. Wszędzie mi wyskakiwało jakieś soft porno, pełno podtekstów seksualnych, jakieś zboczone obrazki (nie oglądam porno, więc nie wiem skąd ten algorytm) zatem przeciętny chłop na nofapie to ma dopiero przejebane. Blokuje to gdzie się da, ale jak zetnę hydrze łeb to w tym miejscu odrastają trzy. 

Dodam od siebie jeszcze przykład młodych ludzi, którzy są omamieni przez ścierwo typu fame mma i podobne. Nie tylko ja to zauważyłem - kumple potwierdzają, że coraz więcej młodych szczyli nasladujacych zachowania "bohaterów" tych gal pałęta się po mieście, często z jakimiś nożami i pałami. Wszystko to młode 17 letnie łebki. Póki co nie słyszę o zabójstwach w biały dzień, ale kilkukrotnie zdarzyło się, że jakiś szukał ze mną dymów. 

Jeśli chodzi o samice to różnic wielkich nie dostrzegłem - jak były nielogiczne i bez zasad, tak są dalej. 

Mimo wszystko jakkolwiek to nie zabrzmi - kocham te czasy. Jak ma się odpowiednie podejście, nie idziesz za masami, nie dajesz się oglupić to możesz się niesamowicie uodpornić i zbudować unikalny charakter. 

 

 • Like 7
Link to comment
Share on other sites

A o to moja piątka Dasslera:

 

1.) Każdy ponad każdym - czyli rację ma nie ten który mówi prawdę a ten który jest poprostu z róznych względów ma silniejszą pozycję,

2.) Emocje ponad logikę - ludzie (nie tylko kobiety) kierują się emocjami... Chcesz załatwić jakąś sprawę? Nadaj jej jak najwiekszą dramaturgię, ukierunkuj emocje tak by temat został załatwiony po Twojej myśli - nawet kosztem kłamstwa czy przesadyzmu w opisie,

3.) Zwycięzcy moralni nie ruchają - możesz kłócić się z kobietą, punktować jej wiele niedorzeczności będziesz zwycięzcą moralnym w tej dyskusji ale danego wieczora bądź pewien że Ci się nie poszczęści... Co zatem wybierze większość facetów?

4.) Kobieta zawsze spadnie na 4 łapy - jak w nazwie danego punktu. Tak właśnie jest: kobieta może narobić najróżniejsze świństwa ale zawsze za sprawą kukoldów i simpów spadnie na 4 łapy.

5.) W każdym z nas jest zbrodniarz wojenny - no może nie w każdym ale generalnie 3/4 ludzi nie jest dolna do sprzeciwienia się: żonie, pracodawcy, nauczycielowi w szkole czy też innej osoby od której jest się zależnym. Ci ludzie jeśli zostaną odpowiednio pokierowani będą w stanie zrobić wszystko. Ludzie to generalnie masa bez własnego zdania lub bez odwagi do wyrażenia swojego zdania - mało kto jest w stanie wyjść ponad to.

 • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Ki czort znowu narzekanie... 

 

Polska to dla mnie kraj możliwości.

Nie wejdę drzwiami to wejdę oknem. 

Skoro firma mało płaci to idę tam gdzie płaci więcej. 

Skoro kobieta wchodzi na głowę to ją słownie pacyfikuję lub pakuję walizki i wracam do siebie. 

Skoro mieszkania są drogie w Trójmieście to idę mieszkać do Torunia gdzie wynajem jest tani. 

Jeśli jest drogo to nie kupuje. 

Jesli służba zdrowia publiczna jest słaba to szukam prywatnych rozwiązań. 

Jeśli kobieta mówi, że nie lubi prawaków sugeruję zmianę tematu i nie próbuje na siłę udowodnić jej mojej racji bo to nie ma sensu. Trzeba sprawić by obrócić ją tak by sama zmieniła zdanie. Zrobi to bez mrugnięcia okiem. By tylko być z Tobą. Jeśli zapewnisz jej bezpieczeństwo i spokojne warunki do życia. 

Świat ciągle się zmienia. Z roku na rok. I trzeba nauczyć się do niego dostosowywać. 

Gdzieś tu jest wątek o chłopaku co 3 lata nie miał pracy i mieszkał z rodzicami. Tu jest upadek młodych mężczyzn. I skutek braku kobiety. 

Skoro w reklamie są murzyni to nie oglądam tej reklamy i nie wybieram tych produktów. 

Jeśli Wszytsko drożeje nie jadę na wakacje za 10 000 zł na kredyt tylko spłacam inne zobowiązania. 

Jeśli chcesz dostrzegać chujowiznę będziesz dostrzegać chujowiznę. 

Ja kreuje swoje życie wg własnych zasad i jest zajebiscie. 

 

Mój sąsiad nade mną ok 70nletni Janek. Kaszlał cały czas. Poszedłem do niego z zapytaniem czy czegos mu nie trzeba. Może leki kupić czy jedzenie. Bo nie ma rodziny i jest sam. 

Także kreujcie życie wokół siebie. 

 • Like 7
 • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Ego napisał(a):

(Nie złośliwie)

 

Bicek napompowamy, sauenka zrobiona, trochę kasy zarobione, jakas panna na orbicie.

Reszta to tło- już tego gówna nie biorę.

 

Nie jestem ignorantem, po prostu ostatnio zadaje sobie pytanie "po co..." zapychać się złymi informacjami, rzeczami,  relacjami. 

 

Tylko dobre rzeczy.

 

To nie jest łatwe, trzeba wyjść że strefy komfortu. Z wielkim trudem rano nie wchodzę na wp onet itd.

 

Polecam.

 

I to się ceni, też od lat nie wchodzę na tego typu strony, jedyną wiedzę codzienną biorę tu i z wpisów znajomych na fb a tam mam mało "przeciętnych bluepilli". Żyje się o wiele lepiej.

 

W zimę byłem 3 miechy w Azji i doszedłem do takiego poziomu ignorancji, że w Chromie miałem tylko Bs, maila i stronkę na którą wchodzę kilka razy dziennie dla beki w ostatnich zakładkach. 

Mimo tego nie poczułem w nawet najmniejszy sposób aby cokolwiek mnie ominęło. Te tytuły w polecajkach Chroma typu "Na Kremlu sensacja", "Świat naukowców ma problem", "zacznie się o świcie" to osobiście mnie odrzucają.

Jest to niesamowicie trywialne, oczywiście skuteczne ale jednocześnie prostackie. Wypisanie się z tego jest bardzo oczyszczające. 

 

 • Like 1
 • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Raporty naukowe - obecnie nie wiesz, czy badania, wyniki nie zostały zamówione, politycznie poprawione, chociażby najnowsza sprawa wygaszania atomu w Niemczech, ale to tylko jeden z wielu przykładów. Niemożność skupienia oka umysłu na prawdziwej nauce powoduje, że w życiu już nic nie ma sensu.

Kompletny brak zaufania do władz, instytucji, ludzi otaczających człowieka. Nie ma społeczeństwa, tylko jest zbieranina.

PKB zamiast zapewniać bogactwo narodowe to prowadzi do zubożenia. W PKB wlicza się wydatki państwa, trzeba być debilem, żeby wierzyć i liczyć taki wskaźnik.

Podziały polityczne, ideologiczne tak silne, że zastępują religię, stają się jedynym sensem budowania tożsamości jednostki.

Kiedyś się myślało, że dziesięcina to dużo, dzisiaj okradają człowieka z pensji na poziomie 90%. Pensja brutto - brutto, gdzie w szkole uczy się tylko brutto. Podwójne brutto. Świat niewolnictwa.

Scam ubezpieczeń społecznych, małżeństwa, prawa pisanego na kolanie. Ustawy tworzone przez pisowców miały puste odnośniki, błędy ortograficzne, stylistyczne, zupełna degrengolada. Tego się nawet nie da prawidłowo interpretować. Ale to nie tylko pisowcy, tylko w ogóle rządzący. Bełkot bełkotem pogania.

Wszystkie paradygmaty, w których zostaliśmy wychowani to jebane kłamstwa.

I chyba najważniejsze dla mnie ludzie wybierają do rządzenia spośród siebie najgorsze jednostki, pozbawione wszystkich cech uważanych filozoficznie za moralne, sensowne, sprawiedliwe.

Ludzie na urzędach, którzy nie odpowiadają w żaden sposób za swoje decyzje. Mogliby de facto masowo mordować i nic by się nie stało. Defraudacja 1.5 mld złotych i więcej NIC nie znaczy.

 

O kobietach, ludziach generalnie nie wspomnę, bo moje życie wygląda teraz tak, że unikam ludziny. Chcę mieć możliwie najmniej do czynienia z drugim człowiekiem.

 

Najgorszy gatunek, najbardziej zbrodniczy na tej planecie uważa się za najlepszy, świadomy i chuj wie jaki.

 

No i standardowo każdy ponad każdym, już dobrze tutaj wcześniej kolega napisał.

 

Technologia prowadzi do dystopii, nie do rozwoju. Technologia więcej zabiera niż daje, co jest dla mnie po latach życia oczywiste. Jeżeli dasz cokolwiek człowiekowi, chociażby internet to zrobi z tego stragan, rozpierdoli swoją głupotą. Wszystko, czego dotknie ludzkość zamienia się w gówno. Było trzeba moim zdaniem nie wychodzić z jaskini. Ten, kto wyszedł pierwszy powinien zostać zajebany i zjedzony. Ja to zwyczajnie wiem.

 

Idiokracja to stan, do którego ludzina dąży naturalnie. Nie do edukacji, nie do rozwoju, nie do podejmowania właściwych decyzji, tylko wręcz przeciwnie. Nie ma żadnych racjonalnych decyzji, tylko wszystko idzie na przypał.

 

Karmienie się negatywnymi informacjami. Materiały sponsorowane wszędzie. Każda aktywność ludzka przesycona propagandą, też propagandą sukcesu. Konsumpcjonizm. Stawianie rzeczy materialnych na szczycie w obliczu skończoności życia. Copium na wszystko i w każdej sytuacji. Racjonalizacje największych zbrodni i największego kurestwa, które człowiek popełnia. Wszystko można wytłumaczyć. Allah dzisiaj nie patrzy, nie zauważy grzechu i tak dalej.

 

Dobre rzeczy oczywiście są, występują, ale trzeba brać pod uwagę paradygmaty społeczne, skalę makro, system polityczny i tak dalej. Mężczyzna to człowiek piątek kategorii, gorszy od psa w wymiarze sprawiedliwości oraz społecznym. Na emeryturze, jeżeli się przyfarci maksymalnie 8 lat. Całe życie zapierdalasz, żeby nic nie mieć.

Edited by mac
 • Like 9
 • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

"My kobiety", "Kobieta jest siłą", "Polska to kobieta" - męski szowinizm jest społecznie nieakceptowany,

ale kobiecy szowinizm jest chlebem powszednim wielu Grażyn i Julek oraz spotyka się ze społecznym uznaniem.

 

Communist_Bugs_Bunny_Banner.jpg

 

 

 • Like 3
 • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Jak kobieta haruje dla właścicieli korpo po 10 godzin dziennie i jeszcze zabiera pracę do domu to jest wolna, jak pracuje połowę mniej czasu dla dobra własnej rodziny to jest w opresji patriarchatu xD

 

Logika w covidozie (Australia/ UK), jak pójdziesz na imprezę to cię wsadzą do ciupy bo wirus, ale trzeba skrócić kryminalistom wieloletnie wyroki bo wirus xD

 

 

 • Like 4
 • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, mac said:

ludzie wybierają do rządzenia spośród siebie najgorsze jednostki, pozbawione wszystkich cech uważanych filozoficznie za moralne, sensowne, sprawiedliwe

Wybierają "takich samych jak oni".

Powszechność głosu gwarancją, że głupsza połowa głosujących będzie nadreprezentowana.

18 hours ago, mac said:

Technologia prowadzi do dystopii, nie do rozwoju

Nie wiń noża za to, co uczyni nim nożownik.

Ręka która dzierży jest winna, a nie narzędzie.

18 hours ago, mac said:

Idiokracja to stan, do którego ludzina dąży naturalnie.

Motorem działania ludzi jest lenistwo. "Nie będę nosił kamienia, wynajdę koło i wózek".

W warunkach gdzie otoczenie pozwala na lenistwo, masz to co mamy za oknem.

A tymczasem przez większość historii, kłaniał się Darwin... a idioci ginęli.

18 hours ago, mac said:

Materiały sponsorowane wszędzie.

"Zaszczep się bo zabijesz babcię i dziadka!"

18 hours ago, mac said:

Całe życie zapierdalasz, żeby nic nie mieć.

Z tym odejdziemy, z czym przyszliśmy.

Często też tak samo - nadzy, zakrwawieni, wrzeszczący z bólu.

To nie jest twój dobytek - to tylko twoja kolej.

Link to comment
Share on other sites

 • 3 weeks later...

Poranna prasowka swiata clownow:

 

"We wtorek Rada UE zatwierdziła tzw. pakt migracyjny. Chodzi o mechanizm “obowiązkowej solidarności” przy relokacji imigrantów. Polska, podobnie jak Węgry, głosowała przeciwko każdemu z 10 rozporządzeń wchodzących w skład paktu."

Tusk: "Polska będzie beneficjentem paktu migracyjnego. Nie będziemy za nic płacić, nie będziemy musieli przyjmować żadnych migrantów z innych kierunków, Unia Europejska nie narzuci nam żadnych kwot migrantów."

To po co głosowali przeciwko??

 

"Wiceszefowa sejmowej komisji infrastruktury Paulina Matysiak podaje w wątpliwość sens budowy ekspresówki S10, która ma połączyć Bydgoszcz z Toruniem. Sugeruje postawienie na starej drodze fotoradarów i rozwój kolei."

 

"Katarzyna Kotula, minister ds. równości podczas sobotniego Marszu Równości w Łodzi złożyła szereg obietnic społeczności LGBTQ+. Jak mówiła, „dla społeczności LGBT pójdę do piekła i zawiążę pakt z diabłem”"

 

"Pod koniec konferencji prasowej z dnia 22 kwietnia br. premier Donald Tusk, w 25 minucie wystąpienia przed zebranymi dziennikarzami, w tej końcowej fazie jego konferencji mówi: „Jestem pod wrażeniem… Nie pytacie o to państwo… Natomiast dla mnie ważne jest to oświadczenie pana prezydenta Andrzeja Dudy. W sprawie ewentualnego, ewentualnej obecności broni atomowej w Polsce…” itd.

Jak łatwo można zauważyć z tej części wystąpienia premiera RP, dla polskich „niezależnych” mediów obecność broni nuklearnej na ternie kraju to jakiś banał, niegodny ich zzainteresowana"

 

"Resort klimatu i środowiska w uzasadnieniu projektu poinformował ponadto, że rozpoczęto prace nad zmianą ustawy o systemie monitorowania i kontrolowania jakości paliw, "przewidującą zakaz wprowadzania do obrotu z przeznaczeniem do użycia w sektorze bytowo-komunalnym od dnia 1 lipca 2029 r. sortymentów węgiel kostka, węgiel orzech, węgiel groszek i węgiel miał"."

 

WP: "Ork płonął jak pochodnia. Ukraińcy postanowili mu "pomóc". 

Na krótkim filmie wstawionym przez ukraińskie wojsko widać jak z niewiadomych przyczyn jeden z żołnierzy jest cały w płomieniach. Sprawę próbuje początkowo uratować jego towarzysz broni, jednak już w następnym ujęciu płonący mężczyzna zostaje sam.

Całej sytuacji przygląda się sterujący dronem Ukrainiec. Widząc, jak rosyjski żołnierz cierpi z powodu śmiertelnych oparzeń, podejmuje decyzję, by go ostatecznie zabić ładunkiem wybuchowym. Tym samym "marnuje" amunicję na i tak dogorywającego rosyjskiego żołnierza."

 

 • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.