Skocz do zawartości

Musisz wiedzieć i Dr Randka - rozmowa o PUA


Rekomendowane odpowiedzi

 

Szabelski jest mega mistrzem w relacjach z kobietami, w podrywie, on nigdy, nigdy, nigdy nie robi błędów.

Czasem wydaje się, że mówi bzdury, ale po jakimś czasie dochodzisz do wniosku że on miał wtedy rację.

On wie, że na błędach się człowiek uczy. On często pokazuje swoje błędy, swoje upadki.

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jeden z najgorszych materiałów kanału MW.

Dr Randka z tvp... Boże, widzisz i nie grzmisz. 

 

Taki tylko cytat: 

"Marcin Szabelski – trener zmiany osobistej, hipnoterapeuta, ekspert relacji i pewności siebie. Od 2008 r. zacząłem prowadzić szkolenia dla kobiet. Pomagać kobietom w tym jak znaleźć, zdobyć i zatrzymać przy sobie wyjątkowego mężczyznę."

 

To nie sucha opinia, kiedyś obejrzałem kilka materiałów tego typa, jak mieszkasz w piwnicy to może Cię przekona - nic więcej. 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Iceman84PL zmienił(a) tytuł na Musisz wiedzieć i Dr Randka - rozmowa o PUA
1 godzinę temu, wielebny93 napisał(a):

nie sucha opinia, kiedyś obejrzałem kilka materiałów tego typa, jak mieszkasz w piwnicy to może Cię przekona - nic więcej. 

Też "po łebkach" przejrzałem kilka. Dla mnie to typ pokroju jednego z internetowych coach'òw biznesu, którzy to całe życie na etacie pracują ewentualnie mają bogatych starych.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adept spoko jest, acz sukces to jednak oglądanie wszystkich i praktyka. W przypadku gości totalnie nie mających żadnego skila społecznego i doświadczenia z kobietami rozważyłbym szkolenie stacjonarne. No chyba że kogoś na prawdę, szczerze kobiety nie interesują, ale jeśli myślisz o nich to moim zdaniem warto te dwa klocki zainwestować. Ja tam lubię kobiety i seks i wszystkim polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Montella26 napisał(a):

Mógł wziąć frywolnego 🤣🤣🤣

 

 

Tylko dziś do północy - 75% na moje materiały jak ruchac modelki będąc ulanym grubym karłem mieszkającym w piwnicy 

Akurat ten oszołom, to juz nie wiem jakm trzeba byc desperatem zeby wziac cokolwiek od niego. 😆 wystarczy posluchac paru jego lajvow zeby miec prosty wniosek

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się rozmowa podobała. W chwili gdy myślałem, że jeden chce ująć myśl w skrajnym znaczeniu, drugi dopowiada i dochodzą do konsensusu. Gdy myślisz, że Adept strzela głupotę od której chcesz wyłączyć film, za chwilę przychodzi wyjaśnienie i oddychasz z ulgą. 

Klarownie wyjaśniają na czym skupia się redpill, a na czym pua. Dzięki temu łatwiej mieć dobry ogólny wgląd do tematu. 

 

Czysto subiektywnie nie jestem zwolennikiem zapraszania gościa z kanału dsm czy jakoś tak, bo liczą się efekty, nie mówienie o nich. Póki co sławni z tego "podziemia" jakoś nadmiaru stałych relacji z modelkami nie mają, więc ten tego.

 

 

8 godzin temu, UncleSam napisał(a):

Fumfel Pytona, milionera Wiśniowskiego i jeszcze jednego którego nie pamiętam :D. Kupił podrywaj org zanim zaczął program w tvnie zeby zrobić z tego biznes.

 

Jest fragment w którym sam mówi o współpracy m.inn. z Brunetem. Plus dla niego za szczerość. Biznes is biznes. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, SilentAssassin napisał(a):

Akurat Adept to jeden z nielicznych gosci z branzy Uwo, ktorzy nie maja wygladau, doslownie i rozkminili w praktyce podrywanie. Ale malkontenci zawsze się trafia ( patrz komentarz wyżej 😄)

 

Adept miał swoje lepsze i gorsze momenty. Miałem z nim raz do czynienia i oceniam go dobrze. Jedyny atut jaki ma Adept wizualnie to wzrost i postawność bo to kawał chłopa.

A tak poza tym? Nie miał za wiele. Wypracował wszystko głową i osiągnął jak na swoje warunki i czasy można powiedzieć wszystko. W obecnych czasach można na niego reagować cringem to się zgadza, ale nie nosił głowy wysoko według mnie i normalnie się zachowuje i można się od niego nauczyć jednak sporo uważam, jak ktoś oczywiście chce.

2 godziny temu, OdważnyZdobywca napisał(a):

Jest fragment w którym sam mówi o współpracy m.inn. z Brunetem. Plus dla niego za szczerość. Biznes is biznes. 

 

Pan Jacek też swoje zarobił w tamtym czasie, był na topie. Z perspektywy czasu troszkę pomagał, troszkę ściemniał (no może troszkę więcej niż troszkę heh) ale jak bardzo przesadzał ze szkodliwymi treściami ciężko mi nawet powiedzieć..

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, calltoaction napisał(a):

W końcu się mogę z tobą w czymś zgodzić 😉 @Alejandro Sosa

Też uważam Adepta za spoko gościa ze skillem. Dobry przykład, że można. Zresztą śledziłem go od czasu Warsaw Lair i on jako jedyny przetrwał.

 

Warsaw lair to było jeszcze dwoch gosci z tego co pamietam Adventurer i Solid. Wszystko fajnie pięknie to momentu wchodzenia w związki i poradniki na ten temat... To taki trochę new age, wizje Osho, niby wszystko sie kleiło ale praktyka pokazywała trochę co innego po dłuższym czasie, brakowało pokazania mrocznej strony. A może byłem za młody i nie rozumiałem, nie wiem, brakowało mi tego latami... Dopiero jak trafiłem na Marka to wszystko zaczęło się ładnie łączyć z kilku perspektyw. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, SilentAssassin napisał(a):

Akurat Adept to jeden z nielicznych gosci z branzy Uwo, ktorzy nie maja wygladau, doslownie i rozkminili w praktyce podrywanie. Ale malkontenci zawsze się trafia ( patrz komentarz wyżej 😄)

Pamiętam gości z czasów uwo i paru innych miejsc. To były fajne czasy odkrywania i dzielenia się doświadczeniami jak manipulować i pozytywnie oddziaływać na umysł kobiecy abyś był dla niej jak narkotyk.

 

 

Każdy coś wniósł do tego świata który się zmienia.

 

Kołodziej, Brunet, Adept, Marzec, F, Sexyboy, Frywolny, Still, Vekan, Monte, Alex, Fenix, Volant, Król i paru innych.

 

No i Mystery.... 😉 

 

 

Ps: swoją drogą fajnie jest porównać kto gdzie był i gdzie jest teraz w aspekcie finansowym, relacji itd.

Edytowane przez Optimus Prime
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiele lat słuchałem Szabelskiego, czytałem jego blog, wszystko co było dostępne.

Jest jedynym gościem, który w moim odczuci nigdy (nigdy!) nie powiedział żadnej głupoty.

 

Frywolny to niestety przeciwny biegun.

 

Słuchając Szabelskiego i Frywolnego może się komuś wydawać, że to ten sam bełkot.

 

Jeśli ktoś ma problemy z kobietami, to bym mu zalecał słuchanie Szabelskiego, i próbowanie zrozumieć, co on chce powiedzieć, jakie jest jego spojrzenie na relację damsko-męską. Buntujemy się naturalnie, bo wiele kwestii wydaje nam się absurdalne. Zresztą nawet w tym wywiadzie Szabelski podał przykład jak gościu zapraszał dziewczyna "na żarełko i wódeczkę".

 

 

 

 

Edytowane przez kenobi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szabelskiego szanuję za to, że coś tam ogrania w temacie PUA, nie mając wyglądu takiego jak większość pozostałych "kołczy". Daje darmowe rady w filmach mężczyznom, którzy mają znikomą wiedzę o tym jak działa podryw, takim bardzo początkującym w temacie. 

 

Jednak to kolejny sprzedawca swoich kursów i poradników. Dlatego musi opowiadać bajki, że wygląd nie ma znaczenia albo ma małe. Do tego sprzedaje te bajki Polakom, choć sam regularnie mieszka w Tajlandii bo ma już dość P0lek i tutejszego tragicznego rynku samic. 

 

Analizę dla chłopaków w PL, też nagrywał z mieszkania w Tajlandii. xD

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile Musisz Wiedzieć ma spoko materiały z jasnym, klarownym przekazem, tak dzieła szabelskiego i jego forum kojarzą mi się z puasem nękającym dziewczyny w za dużej marynarce na deptaku w środku miasta. 

Cringe. 

Jedno zaś można mu przyznać - ładnie się wybił na swojej działalności. Ale to ciągle jeden i ten sam biznes co "frywolny". Działanie na zdesperowanych chłopaczkach i uderzanie w ich czule punkty + wpajanie toksycznego mindsetu. Kup to i stań się alfa. Kup tamto, a nie odpędzisz się od dupeczek. Stosuj to, a o tobie nie zapomną. Juz abstrahując od forum na literę P, na którym się poczujesz jak byś przebywał wśród mentalnych januszy z wykształceniem podstawowym niepełnym. 

A ten filmik traktuje jako ciekawostkę na kanale. Fajnie jakby autor dalej NIE brnął w tym kierunku, ale byznes ys byznes. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Montella26 napisał(a):

Tylko dziś do północy - 75% na moje materiały jak ruchac modelki będąc ulanym grubym karłem mieszkającym w piwnicy 

Zrobiłeś mi tym dzień. Dzięki kolego. Już dawno się tak nie pośmiałem :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsłuchałem choć fanem pana Randki nie jestem ;) Niemniej ciekawa rozmowa,bo MW poniżej pewnego poziomu nie schodzi.  @Hukko ma rację że PUA to biznes dla pewnej grupki kolesi. Proste, taki mamy rynek kapitalistyczny :)

Ciekaw jestem jak się zmieniał rynek kursów PUA na przestrzeni lat w Polsce. Czy nadal jest duża sprzedaż kursów netowych i tych w realu...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, mac napisał(a):

Zrobiłeś mi tym dzień. Dzięki kolego. Już dawno się tak nie pośmiałem :D

 

Ja z kolei przeczytałem "uległym" karłem, to by był dopiero dobry kierła kurs.

 

6 minut temu, Garrett napisał(a):

Odsłuchałem choć fanem pana Randki nie jestem ;) Niemniej ciekawa rozmowa,bo MW poniżej pewnego poziomu nie schodzi.  @Hukko ma rację że PUA to biznes dla pewnej grupki kolesi. Proste, taki mamy rynek kapitalistyczny :)

Ciekaw jestem jak się zmieniał rynek kursów PUA na przestrzeni lat w Polsce. Czy nadal jest duża sprzedaż kursów netowych i tych w realu...

 

Teraz w mainstreamie jest black pill i red pill. Pua to temat dla leśnych dziadków. Stety i niestety.

Gdzieś ostatnio mi wyskoczyła reklama jakiegoś "puasa", to gościu nie miał ani wyglądu, ani gadki, niczego... a nie no garba miał i krzywy nos. A jego kursanci... no antyreklama generalnie i jakieś 2 lajki skoszone. Także ten ruch przeżywa delikatnie mówiąc kryzys w Polsce

Edytowane przez Alejandro Sosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.