Skocz do zawartości

Witajcie Panowie Bracia


kapelusznik9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam na imię Dawid i jestem z Wrocławia i mam 30 lat. Dotychczas byłem najgorszym typem wyznawcy  czyli czytałem nie udzielając się J Trafiłem tu parę tygodni temu  praktycznie przypadkiem, szukając w necie potwierdzenia/ odpowiedzi dotyczących przekonań które rodziły się we mnie, rzecz jasna po kontaktach z białogłowymi.

Nie będę opisywał przygód gdyż są podobne jak większości z Was tutaj, różnią się tylko imionamiJ Myślałem ze to z mną jest cos nie tak, bo większość mojego otoczenia stara się żyć po rycersku rozpuszczając i tak rozpuszczone plemię pięknych a później płacz i zgrzytanie zębów…. Historii jakich wiele. Dopiero tu uświadomiłem sobie i przekonałem z całą stanowczością, że to co podpowiadał rozum nie było złe , bezduszne , niepoprawne a logiczne i chyba jedynie słuszne.

Dopiero się uczę i jeszcze długa droga przede mną ale lepiej się żyje grając w grę której zna się zasady niż w ogóle nie wiedząc ze się w nią gra.

Reasumując co by nie zanudzać : Witajcie Panowie, dobrze ze jesteście!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.