Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Funky.steel

Czarny protest - "TAK" dla eutanazji starych ludzi - refleksje

Recommended Posts

Dziesiaj znowu kolejny 'protest'...
Tego tematu nie ciągnę,

 

dostrzegam jednak druga stronę tej monety.
Czy za kilkanaście lat nie dojdziemy do sytuacji w której będzie się domagać eutanazji staruszków - m.in. dzisiejszych 'protestujących' ?

 

Stary człowiek jest bezproduktywny.
Stary człowiek jest chory. Jest często niepełnosprawny. Niesprawny umysłowo.
Kto zapłaci za opiekę nad staruszkiem ? Czy jego dziecko/bliscy będą chcieli się nim zajmować - za darmo ? Kto zapłaci za to poświęcenie ? 
Młodzi chcieliby mieszkać w tym mieszkaniu w którym są. Czy stać ich lokalowo na jeszcze jedną osobę ?

A co z karierą, kiedy staruch (za przeproszeniem) sra pod siebie ? 

 

Starych ludzi - już niedługo - będzie ZA DUŻO. Ten problem trzeba będzie rozwiązać. Kto go rozwiąże ? No przecież nie starzy zniedołężniali ludzie, którzy nie będą mieli energii żeby protestować.

 

Taki mam ogólny kierunek spostrzeżenia. Jest 'A' to jest 'B'. Awers i rewers. Rodzenie i młodość - starość i śmierć. 

 

Proszę o wyrozumiałość...

Edited by Funky.steel
 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyjdą z cudownym lekiem na wszystkie dolegliwości starości...

Znalezione obrazy dla zapytania strzykawka

Ja im też coś zaaplikuję

Znalezione obrazy dla zapytania kule do czarnoprochowca

Tylko że spierdzielić nie da raty

Znalezione obrazy dla zapytania kule do czarnoprochowca

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślisz sobie - na czarny protest chodzą same ameby umysłowe. Potem patrzysz na fb i myślisz sobie jprdl... przecież połowa koleżanek już zapisała się na wydarzenie :o Co do tendencji to chyba coś w tym jest. Za pomocą mediów można wmówić człowiekowi każdą perwersje a zwyrodnialstwo przedstawić jako wspaniałomyślną idee. Ostatnio wyszła na światło dzienne afera związana z fb, że manipuluje przekazem informacji. Tj. Próbuje wmówić, że wszyscy mają poglądy "x" poprzez promowanie jednej ideii (widzisz same posty znajomych którzy są np. za czarnym protestem) a banowanie drugiej. Ma to też związek z wyciekiem danych poza fb i mieszanie się w kampanie Brexit, czy wyborów prezydenckich USA. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto ma kasę to sobie poradzi. Jak nie będą sprzyjające warunki to się wyprowadzi. A kto biedny tego łowcy skór dopadną. Podejrzewam ,że nie będzie przymusu eutanazjii ale np. finansowane będzie leczenie 3 specjalistów reszta w prywatnym zakresie. Nie stać cię to trudno. Eutanazja będzie darmowa. 

Edited by Ramzes
 • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
27 minut temu, Ksanti napisał:

Myślisz sobie - na czarny protest chodzą same ameby umysłowe. Potem patrzysz na fb i myślisz sobie jprdl... przecież połowa koleżanek już zapisała się na wydarzenie :o 

 

Podobne zaskoczenie przeżyłem, gdy moja nauczycielka z podstawówki i gimnazjum, którą zawsze mocno lubiłem i z wzajemnością, po dodaniu jej do znajomych na fb

okazała się fanką Jaruzelskiego, Wałęsy i Platformy Obywatelskiej. :) 

 

Co do czarnego protestu, to nie widzę u siebie w znajomych poruszenia, jedynie jedna koleżanka dała sobie na profilowe "#biały_protest" szablon, czy jak to się nazywa.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dworzanin_Herzoga Co zrobisz jak nic nie zrobisz ? Jak mawiał jeden w porządku gość którego poznałem w Holandii - buta nie zjesz albo chuj ma jaja :D

Ja właśnie zauważyłem że nowa kobita ojca dojebała profilowe z napisem CZARNY PROTEST - myślę sobie "no chuj ma jaja, trzeba trzymać dalej rękę na pulsie" - bo mam ją na oku, tak w razie W bo ojciec choć babie na łeb se wejść nie da to jednak wolę dmuchać na zimne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stary człowiek to tylko zlepek komórek, taki płód z przeterminowaną datą. Dawać do eutanazji! Ku chwale feministek! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie znam kobiety, która popiera te protesty czy ruchy feministyczne, ale fakt jesteśmy społeczeństwem starzejącym sie, młodych coraz mniej, głupota ludzka rośnie, więc nie zdziwię się jak za kilkanaście lat zalegalizują eutanazję i będą namawiać dziadków.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Większość imigrantów z Afryki jest bezproduktywna, ale ich się ściąga, podczas gdy ludzie, którzy przez lata się uczyli i pracowali, mają iść do piachu. Ideologia którą promują na czarnych marszach to ideologia wymierania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drogie Panie.
Powtarzam to już tyle razy.

DZIECKO NIE JEST TWOJĄ WŁASNOŚCIĄ!!!!!!!

DZIECKO NALEŻ DO PAŃSTWA!!!!!!

PAŃSTWO UDZIELA CI MOŻLIWOŚĆ WYCHOWANIA DZIECKA KTÓRE URODZIŁAŚ!!!!!!

JEŚLI COŚ SPAPRASZ PAŃSTWO ODBIERZE CI DZIECKO!!!!

Wymieramy więc Państwo jako ciało wybrane w wyborach przez większość społeczeństwa czyli około 40 % bo reszta nie chodzi na wybory. Więc Państwo przede wszystkim stara się by naród nie wymarł. By była kasa na emerytury i renty. Więc dla Państwa każde dziecko jest na wagę złota.
Kiedy WY kobiety w końcu zrozumiecie, że nie jesteśmy wolnymi ludźmi. Nie możemy samostanowić o sobie.
Jesteśmy bateriami w matrixie.
Im nas więcej tym lepiej dla Państwa.
Temat trudny bo np kobieta zgwałcona musi rodzic dziecko. Rozumiem kobietę, że to ona musi to dziecko 9 miesięcy nosić.
Ale rozumiem też Państwo jako całość.
Każde Polskie dziecko jest ważne.
 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


 • Similar Content

  • By TheFlorator
   Witam
    
   Ostrzegam, nie będzie ciepło i przyjemnie więc jak ktoś nie chce niech nie czyta.
    
   Dowiedziałem się dziś, że zmarł mój w miarę dobry kolega w pracy. Znałem go od 2 lat. Pracowaliśmy w 1 zespole. Widywaliśmy się z 2-3 razy w tyg. Zawsze zamieniliśmy parę zdań i mięliśmy troche wspólnych tematów, a jako, że obaj na obczyźnie była między nami niewidzialna nić zrozumienia.
    
   On- lat ok 45-50. Szczupły, wegetarianin, praca raczej średnio stresująca, jeździł na rowerze dożo chodził, w miarę spokojny z natury.
   Nagle zdiagnozowano raka u niego w list/grudniu 2019. Od tego czasu skóra szara, schudł, nadal przychodził do pracy, w styczniu go wzięli na chemioterapię. Nie powiedzieli mu nic konkretnego (rak czego i jak poważny lub nie).
    
   Rozmawiałem z nim jeszcze z 2 tyg temu, opowiadał mi szczegóły co i jak mu lekarz powiedział i jak to znosi. W sumie było sporo niewiadomych i psychicznie trzymał się nieźle jak na powagę sytuacji. Zrzuciliśmy mu się na jakąś kartkę i prezent.
    
   Widziałem go jeszcze w tamtym tyg. Dziś dostaję telefon, że już go nie ma.
    
   Nie powiem, jestem w szoku, że stało się to tak szybko. Niby przeszedłem do czynności codziennych ale jednak zaczyna do mnie powoli dochodzić co się stało.
    
   Co z tym rakiem? Nie znam statystyk ale więcej niż połowa osób które znałem a odeszły na 2 świat, powodem był właśnie rak. Czy przypadkiem to nie jest poważniejsza choroba niż się wszystkim wydaje jeśli chodzi o powód śmierci?
    
   Ponownie do mnie dotarły pojęcia jak: ulotność życia, robienie w życiu rzeczy które sprawiają ci przejemność i są jakimś tam balsamem na duszę, nie patrząc na koszty...
    
  • By tomekbat
   Popieram pomysł, wg którego każdy człowiek może poddać się eutanazji kiedy chce, jesli uiści opłatę za środki do tego niezbędne. 
    
   Moje życie - moja sprawa. Chce umrzeć - idę i w humanitarny sposób kończę przygodę. Co o tym sądzicie? Zapraszam do dyskusji.
  • By RENGERS
   Witam Braci !
    
   Wstając dzisiejszego dnia uświadomiłem sobie, że miałem straszne sny dzisiejszej nocy.
    
   Pierwszy z nich to historia spotkania z właścicielem hotelu w którym mieszkałem, który nie koniecznie chciał mnie widzieć drugi raz, poklepywaliśmy się po plecach, jednak było czuć od niego niechęć do mojej osoby.
    
   Następnie po jego odjechaniu samochodem wróciłem do swojego pokoju hotelowego i otwierając drzwi prysznicowe mym oczom ukazał się widok kopulującego podstarzałego, niezbyt atrakcyjnego portiera z moją dziewczyną, która jęczy z
    
   rozkoszy, wszedłem akurat kiedy nastąpiła kulminacja zbliżenia z moją dziewczyną -  część jego ejakulatu znalazła się na moim kolanie- koniec snu, obudziłem się.
    
   Drugi sen to wypadek samochodowy mojego taty- śmiertelny.
    
   Teraz moje samopoczucie jest dobre, jednak po przebudzeniu z tych snów czułem niesamowicie negatywną energię, aurę , nie wiem jak to opisać.
    
   Co te sny oznaczają, czy są odzwierciedleniem podświadomości ? Czytałem ostatnio " Siłę snów. Jak śnić świadomie i zmienić swoje życie" fajnej autorki  Robb Alice.
    
   Ogólnie mam charakter bardzo władczy ,dominujący,  jestem pewny siebie ale też  bardzo  lękowy, wszędzie doszukuje się zagrożenia, zawsze noszę przy sobie nóż, pałkę teleskopową jak gdzieś dalej wychodzę, nie potrafię
    
   ufać nikomu. Czasem w środku nocy słysząc głosy w domu wstaje i idę to sprawdzić mimo że to tylko podmuchy wiatru...
    
   Dzięki za wysłuchanie i miłego dnia.
  • By Adolf
   Temat założyłem na podstawie pytania od jednego z użytkowników fejsa:
   Szczęść Boże.
   Chciałbym poznać waszą opinie na temat aborcji dzieci z zespół downa? Badanie prenatalne wykazało niezgodność, rodzice będą mieli dziecko z zespołem downa, czy kobieta może usunąć taki płód?
    
      Trochę się zjeżyłem po lekturze komentarzy. Sąsiadka jako babcie dostała takie doświadczenie życiowe. Zjawił się u niej wnuk z właśnie taką przypadłością. Opowiadała mojej, że lekarz w sposób
   dosyć obcesowy, na pytanie matki po porodzie czy dziecko przeżyje, odpowiedział: no przecież widać że to "dałn". Bez komentarza.
    
      Chłopak ma dzisiaj roczek, wszyscy z rodziny dbają o rehabilitację i wsparcie,  będzie dobrze. W prawdzie rodzice myślą o przeniesieniu się do Skandynawii gdzie jest lepsza opieka nad takimi dziećmi,
   ale i u nas mają wsparcie, przynajmniej rodziny.
    
      Mój komentarz do pytania na fejsie:
   Kiedyś tak było za czasów mało rozwiniętej medycyny, że chore, niepełnosprawne dziecko po porodzie zostawiano samo sobie. Tzn. Rodzice decydowali o tym czy się nim zaopiekują, czy pozwolą mu umrzeć. Lub zaopiekuje się nim jakaś instytucja do tego powołana przeważnie przez KK. Dawano tym samym czas rodzicom o tym czy będą chcieli tego dziecka, czy też ma umrzeć "naturalnie". Świat stanął na głowie, dla tego mamy teraz problemy z tym kiedy można zabić dziecko. To chore jest.
    
   Pozdro.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.