Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Funky.steel

Czarny protest - "TAK" dla eutanazji starych ludzi - refleksje

Recommended Posts

Dziesiaj znowu kolejny 'protest'...
Tego tematu nie ciągnę,

dostrzegam jednak druga stronę tej monety.
Czy za kilkanaście lat nie dojdziemy do sytuacji w której będzie się domagać eutanazji staruszków - m.in. dzisiejszych 'protestujących' ?

Stary człowiek jest bezproduktywny.
Stary człowiek jest chory. Jest często niepełnosprawny. Niesprawny umysłowo.
Kto zapłaci za opiekę nad staruszkiem ? Czy jego dziecko/bliscy będą chcieli się nim zajmować - za darmo ? Kto zapłaci za to poświęcenie ? 
Młodzi chcieliby mieszkać w tym mieszkaniu w którym są. Czy stać ich lokalowo na jeszcze jedną osobę ?

A co z karierą, kiedy staruch (za przeproszeniem) sra pod siebie ? 

Starych ludzi - już niedługo - będzie ZA DUŻO. Ten problem trzeba będzie rozwiązać. Kto go rozwiąże ? No przecież nie starzy zniedołężniali ludzie, którzy nie będą mieli energii żeby protestować.

Taki mam ogólny kierunek spostrzeżenia. Jest 'A' to jest 'B'. Awers i rewers. Rodzenie i młodość - starość i śmierć. 

Proszę o wyrozumiałość...

Edited by Funky.steel
  • Like 1

Przyjdą z cudownym lekiem na wszystkie dolegliwości starości...

Znalezione obrazy dla zapytania strzykawka

Ja im też coś zaaplikuję

Znalezione obrazy dla zapytania kule do czarnoprochowca

Tylko że spierdzielić nie da raty

Znalezione obrazy dla zapytania kule do czarnoprochowca

Myślisz sobie - na czarny protest chodzą same ameby umysłowe. Potem patrzysz na fb i myślisz sobie jprdl... przecież połowa koleżanek już zapisała się na wydarzenie :o Co do tendencji to chyba coś w tym jest. Za pomocą mediów można wmówić człowiekowi każdą perwersje a zwyrodnialstwo przedstawić jako wspaniałomyślną idee. Ostatnio wyszła na światło dzienne afera związana z fb, że manipuluje przekazem informacji. Tj. Próbuje wmówić, że wszyscy mają poglądy "x" poprzez promowanie jednej ideii (widzisz same posty znajomych którzy są np. za czarnym protestem) a banowanie drugiej. Ma to też związek z wyciekiem danych poza fb i mieszanie się w kampanie Brexit, czy wyborów prezydenckich USA. 

Kto ma kasę to sobie poradzi. Jak nie będą sprzyjające warunki to się wyprowadzi. A kto biedny tego łowcy skór dopadną. Podejrzewam ,że nie będzie przymusu eutanazjii ale np. finansowane będzie leczenie 3 specjalistów reszta w prywatnym zakresie. Nie stać cię to trudno. Eutanazja będzie darmowa. 

Edited by Ramzes
  • Like 1

27 minut temu, Ksanti napisał:

Myślisz sobie - na czarny protest chodzą same ameby umysłowe. Potem patrzysz na fb i myślisz sobie jprdl... przecież połowa koleżanek już zapisała się na wydarzenie :o 

Podobne zaskoczenie przeżyłem, gdy moja nauczycielka z podstawówki i gimnazjum, którą zawsze mocno lubiłem i z wzajemnością, po dodaniu jej do znajomych na fb

okazała się fanką Jaruzelskiego, Wałęsy i Platformy Obywatelskiej. :) 

Co do czarnego protestu, to nie widzę u siebie w znajomych poruszenia, jedynie jedna koleżanka dała sobie na profilowe "#biały_protest" szablon, czy jak to się nazywa.

@Dworzanin_Herzoga Co zrobisz jak nic nie zrobisz ? Jak mawiał jeden w porządku gość którego poznałem w Holandii - buta nie zjesz albo chuj ma jaja :D

Ja właśnie zauważyłem że nowa kobita ojca dojebała profilowe z napisem CZARNY PROTEST - myślę sobie "no chuj ma jaja, trzeba trzymać dalej rękę na pulsie" - bo mam ją na oku, tak w razie W bo ojciec choć babie na łeb se wejść nie da to jednak wolę dmuchać na zimne ;)

Stary człowiek to tylko zlepek komórek, taki płód z przeterminowaną datą. Dawać do eutanazji! Ku chwale feministek! :lol:

Nie znam kobiety, która popiera te protesty czy ruchy feministyczne, ale fakt jesteśmy społeczeństwem starzejącym sie, młodych coraz mniej, głupota ludzka rośnie, więc nie zdziwię się jak za kilkanaście lat zalegalizują eutanazję i będą namawiać dziadków.

Większość imigrantów z Afryki jest bezproduktywna, ale ich się ściąga, podczas gdy ludzie, którzy przez lata się uczyli i pracowali, mają iść do piachu. Ideologia którą promują na czarnych marszach to ideologia wymierania.

Drogie Panie.
Powtarzam to już tyle razy.

DZIECKO NIE JEST TWOJĄ WŁASNOŚCIĄ!!!!!!!

DZIECKO NALEŻ DO PAŃSTWA!!!!!!

PAŃSTWO UDZIELA CI MOŻLIWOŚĆ WYCHOWANIA DZIECKA KTÓRE URODZIŁAŚ!!!!!!

JEŚLI COŚ SPAPRASZ PAŃSTWO ODBIERZE CI DZIECKO!!!!

Wymieramy więc Państwo jako ciało wybrane w wyborach przez większość społeczeństwa czyli około 40 % bo reszta nie chodzi na wybory. Więc Państwo przede wszystkim stara się by naród nie wymarł. By była kasa na emerytury i renty. Więc dla Państwa każde dziecko jest na wagę złota.
Kiedy WY kobiety w końcu zrozumiecie, że nie jesteśmy wolnymi ludźmi. Nie możemy samostanowić o sobie.
Jesteśmy bateriami w matrixie.
Im nas więcej tym lepiej dla Państwa.
Temat trudny bo np kobieta zgwałcona musi rodzic dziecko. Rozumiem kobietę, że to ona musi to dziecko 9 miesięcy nosić.
Ale rozumiem też Państwo jako całość.
Każde Polskie dziecko jest ważne.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Adolf
      Temat założyłem na podstawie pytania od jednego z użytkowników fejsa:
      Szczęść Boże.
      Chciałbym poznać waszą opinie na temat aborcji dzieci z zespół downa? Badanie prenatalne wykazało niezgodność, rodzice będą mieli dziecko z zespołem downa, czy kobieta może usunąć taki płód?

Trochę się zjeżyłem po lekturze komentarzy. Sąsiadka jako babcie dostała takie doświadczenie życiowe. Zjawił się u niej wnuk z właśnie taką przypadłością. Opowiadała mojej, że lekarz w sposób
      dosyć obcesowy, na pytanie matki po porodzie czy dziecko przeżyje, odpowiedział: no przecież widać że to "dałn". Bez komentarza.

Chłopak ma dzisiaj roczek, wszyscy z rodziny dbają o rehabilitację i wsparcie,  będzie dobrze. W prawdzie rodzice myślą o przeniesieniu się do Skandynawii gdzie jest lepsza opieka nad takimi dziećmi,
      ale i u nas mają wsparcie, przynajmniej rodziny.

Mój komentarz do pytania na fejsie:
      Kiedyś tak było za czasów mało rozwiniętej medycyny, że chore, niepełnosprawne dziecko po porodzie zostawiano samo sobie. Tzn. Rodzice decydowali o tym czy się nim zaopiekują, czy pozwolą mu umrzeć. Lub zaopiekuje się nim jakaś instytucja do tego powołana przeważnie przez KK. Dawano tym samym czas rodzicom o tym czy będą chcieli tego dziecka, czy też ma umrzeć "naturalnie". Świat stanął na głowie, dla tego mamy teraz problemy z tym kiedy można zabić dziecko. To chore jest.

Pozdro.
    • By TheFlorator
      Witajcie.

Siedze wlasnie w pubie hotelowym I "pracuje".

Przyszly 2 kobiety prowadzac na wozku chlopaka/faceta. Wozek jak widac specjalistyczny.
      Chlopak widac wychudzony ledwo sie rusza, trzeba mu wycierac buzie etc.
      Co chwile tylko cos "buczy"/"kaszle" itp tak jakby byl w strasznym bolu. Oczywiscie nie mowi.
      Wydaje mi sie, ze dystrofia miesniowa bo ledwo sie rusza. Nie mam pojecia, poniewaz sie nie znam.

Kurwa, siedze naprzeciwko I nie moge na to patrzec jakos beznamietnie udajac, ze mi to lata kolo nosa.
      Z 1 strony w takich momentach czlowiek nabywa perspektywy do swoich problemów.

Z 2 strony, ponownie zastanawiam sie na temat sensu/moralnosci eutanazji I czy w ogole mozna w jakis "humanitarny" sposob bawic sie w "Boga".  ?

• By Ważniak
      Dzień dobry.

Chciałbym się podzielić wideo pt. "Samobójstwa mężczyzn" z kanału pt. Nie wiem, ale się dowiem!

Bardzo umiejętnie skondensowana wiedza oraz równie umiejętnie zaserwowana w lekko ponad 10. minutach, czyli perfekcyjne połączenie dla dzisiejszego odbiorcy, więc tym bardziej owe wideo zasługuje na rozpropagowanie.

Większość z nas doskonale zdaje sobie sprawę ze skali tego zjawiska oraz z tego, jak bardzo niesprawiedliwie społeczeństwo podchodzi do mężczyzn z problemami natury psychicznej, ale powtarzanie tego wszystkiego do zajebania nie zaszkodzi, zwłaszcza w takiej pigułkowej formie all-in-one:

Oraz mój mały apel do każdego, który to przeczyta, a który chciałby dołożyć swoją cegiełkę do statystyk z powyższego filmu:
      Z wyrazami szacunku,
      Ważniak
    • By Tomko
      Witam brachy. 

W ten piękny lipcowy dzień wracałem sobie z basenu gdy dostałem wiadomość od brata - "słyszałeś już? wujek X umarł". Pomyślałem sobie - o ku...a... Brat ojca - ostatni. W tamtym roku zmarła mu mama a dzisiaj nad ranem jego ostatni brat. W ciągu 5 lat zmarło jego trzech braci i mama. Szkoda mi się zrobiło chyba najbardziej jego, bo mimo iż darli koty zawsze a przez ostatnie lata to już była istna batalia kto, jak i dlaczego ma się opiekować chorą babcią, spadek, działki (wiadomo) to jednak był to jego brat. I od razu przypomniały mi się opowieści ojca z czasów młodości, gdy opowiadał jak to się ganiali po podwórku, urządzali ring w piwnicy i czy chodzili nad rzekę. Mimo iż był problematyczny bo zawsze był alkoholikiem, sprzedawał ojca obrazy, żeby mieć na wódę to jedna wspomnienia pozostają. Moje może już nie tak bardzo bo powiedzmy wuj jakiego znałem i lubiłem to było 15 lat temu, później stał się przemądrzałym zgredem wiecznie narzekającym na życie. Był bardzo utalentowany, grał na gitarze, malował, rzeźbił... Na 99% zawał - ciotka znalazła go rano zimnego w łóżku, ponoć we śnie. 

Teraz siedzę, słucham muzyczki, zajadam sobie ananasa, przyjemnie sobie gadam ze znajomymi, pogoda piękna. I staram się wyobrazić co dzieje się tam teraz w domu rodzinnym ojca, które w ciągu ostatnich 5 lat całkowicie opustoszał, co musi czuć ciotka, ojciec, matka moja (która ponoć gorzej znosi to niż ojciec, z którym gadałem jak gdyby nigdy nic dziś). Przykro mi, ale zastanawiam się jak wy reagujecie na takie wiadomości, jaki wasz poziom empatii. Bo jednak jesteśmy osobnymi bytami wszyscy, nie możemy czuć tego co inna osoba. 

Więc czym jest to współczucie? Czy empatia faktycznie istnieje czy jest to tylko projekcja naszej głowy, coś co chcielibyśmy odczuwać ? Czuję spokój i jednocześnie smutek, ale nie ze współczucia a z sytuacji - każda historia ma swój początek i ma też swój koniec... Wiem natomiast, że to w teorii bliska dla mnie osoba, ale jednak całkiem obca. Często spotykam tą zbiorową empatię u innych ludzi - kondolencje, telefony, odwiedziny... Ale po pogrzebie się ludzie rozchodzą w swoją stronę i za chwilę każdy już z powrotem żyje własnym życiem. Niby uważamy (egoistycznie zresztą) za gatunek, który rządzi tym światem i ma świadomość, a jednak zachowujemy się jak mrówki w wielkim mrowisku - nikt nie zwraca uwagi co robi inna mrówka. Ginie to ginie. 

Tak chciałem się tym podzielić.
    • By Mordimer
      Pozytywna inicjatywa  odnośnie wiecznego wpatrywania się w telefon i niezwracania uwagi na otaczającą rzeczywistość.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.