Skocz do zawartości

Co niszczy współczesnego mężczyznę? - ważny artykuł


Enemy

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Boromir napisał:

Jakby był silny przywódca polityczny, to by się dało, a nie jakiś karakan, czy w opozycji Tusek, miernoty jakich mało.

Nie da się w demokracji. Jedynie dyktatura gdzie słowo dyktatora ma moc ustawy. Pod moja władzą byście  zatęsknili za Morawieckim. Ostro bym remontował i byłbym bezlitosny dla tych co wykorzystują system. Bierzesz dotacje z budżetu i spółkę optymalizujesz za granicą? Zwracasz dotacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Libertyn napisał:

Pod moja władzą byście  zatęsknili za Morawieckim. Ostro bym remontował i byłbym bezlitosny dla tych co wykorzystują system. Bierzesz dotacje z budżetu i spółkę optymalizujesz za granicą? Zwracasz dotacje.

He, he! Najpierw byś mnie musiał namierzyć dyktatorku. Sam byś codziennie przeglądał raporty od 4000000 podmiotów gospodarczych?

 

Bo wiesz, jeśli się zdasz w tej sprawie na swoich urzędników, to ja ci ich przekupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Rnext napisał:

Świetny wyznacznik dyktatury. Obudź się człowieku i przestań śnić fantasmagorie. 

To czym jest dyktatura? Urzędem skarbowym?  Policjantem wlepiajacym mandat?

19 minut temu, KolegiKolega napisał:

He, he! Najpierw byś mnie musiał namierzyć dyktatorku. Sam byś codziennie przeglądał raporty od 4000000 podmiotów gospodarczych?

A wiesz że bym nie musiał? Mógłby to robić program komputerowy 

Cytat

Bo wiesz, jeśli się zdasz w tej sprawie na swoich urzędników, to ja ci ich przekupię.

Pytanie czy by się opłacało. Bo w razie przewinienia urzędnik by tracił posadę i prawo do wykonywania pracy w urzędzie. Czyli łapówka by musiała być odpowiednio wysoka. Aha. Jakby doniósł na to kto by mu dał w łapę to by tylko został zdegradowany. 

Ty zaś byś miał niezwalnialnego pracownika który by kontrolował wszystkie Twoje poczyniania. Z pensją odgórnie ustaloną którą byś musiał wypłacać. Choćby pod zastaw hipoteki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Libertyn napisał:

A wiesz że bym nie musiał? Mógłby to robić program komputerowy

Oczywiście! Taki program mógłbyś zamówić na przykład w firmie Prokomu Software (gdyby jeszcze do dziś istniała). I wprowadzić obowiązek przesyłania Jednolitego Pliku Kontrolnego. Oh, wait... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2018 o 11:08, Enemy napisał:

Coraz większym problemem jest też zespół intensywności społecznej, czyli zamykanie się przez mężczyzn we własnych hermetycznych kręgach i izolowanie w ten sposób od reszty społeczeństwa. Te towarzystwa wzajemnej adoracji czy zamknięte grupy to na przykład (...) szowinistyczne lub wręcz mizoginistyczne fora dyskusyjne (...) . W grupach tych panuje wypaczony obraz męskości i żywione są negatywne stereotypy o kobietach, przed którymi mężczyźni z tych kręgów czują silny, aczkolwiek mocno kamuflowany lęk. Izolacja od społeczeństwa jest formą unikania potencjalnych niebezpieczeństw, ale w perspektywie długoterminowej wzmaga lęk i w ten sposób błędne koło zamyka się, a niegroźna z pozoru emocja powoduje poważne problemy. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.