Skocz do zawartości

Co niszczy współczesnego mężczyznę? - ważny artykuł


Enemy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, CzarnyR napisał:

trochę mnie to bawi bo gdy ktoś nie chce być bankomatem, proboviderkiem czyli po prostu plackiem emocjonalnym zaraz jest mizoginem

Tak to jest, jak nie dajesz po sobie jeździć osobie, której płeć, zdrowie lub rasa, wg lewaków stawia tą osobę na gorszej życiowo pozycji, to wg lewackich standardów, nienawidzisz tej osoby. Teraz słyszę opinie w mediach i w sejmie, że PiS nienawidzi niepełnosprawnych, ponieważ nie chce dać im 500 złotych podwyżki. Jeżeli nie spełniasz zachcianek murzyna, to okazuje się, że jesteś rasistą, przykładowo murzyn chciał kupić bilet na seans, a wszystkie bilety zostały sprzedane. Co powiedział murzyn? Że szkoda, że kupi na następny seans lub w ogóle nie kupi? Nie, on zaczął krzyczeć "rasizm", mój znajomy pracujący w Anglii jako sprzedawca w sklepie elektronicznym został zwyzywany od rasistów, kiedy producent odmówił naprawy reklamowanego produktu (reklamacja dotyczyła zniszczeń mechanicznych). Kiedy nie harujesz dla swojej kobiety i nie rozumiesz jej potrzeb, w postaci kilku bolców na boku, to nienawidzisz kobiet, jesteś mizoginem, a jeszcze by ci dowalić i zmusić do posłuszeństwa metodą zawstydzania, urągają twojej męskości. Wszystko dlatego, że nie pozwalasz, by pasożyty żywiły się twoją harówką i odrzucasz ich roszczenia dotyczące twojego czasu. 

  • Like 12
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, zuckerfrei said:

Myśle iż warto dodać ze chodzi o BIAŁYCH mężczyzn. 

 

Tak, białych mężczyzn. Tzn w konsekwencji całej białej kultury europejskiej, bo białe kobiety same sobie nie poradzą. Najprawdopodobniej zostaną zasymilowane jako bydło rozpłodowe przez "kulturę" z krajów Bliskowschodnich i Afrykańskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest teoria spisgowa o stworzeniu brązowego plebsu.

 

@Beckenbauer

Cytat

 dla swojej kobiety 

widzisz, cały czas nieświadomie posługujemy się matrixowymi zwrotami. Ona nie jest Twoja. Ale płacisz, ponosisz konsekwencje jak za swoja własność, paradoks

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perun82

A sorki nie zwróciłem uwagi.

Kiedy zaczynałem karierę ze spiskowymi teoriami jakieś 10 lat temu, wszystko wydawało się takie odległe i niesamowite oraz przerażające, a dziś widzimy wszystko na nasze własne oczy.

Brązowa rasa jest na topie i w Ameryce, w Europie wszędzie brąz, brązowi również są przedstawiani jako prawdziwi faceci razem z czarnymi.

Tak jak wspomniałeś, gdzieś czytałem iż już przymierzają się do usunięcia gotówki ale nie pamiętam gdzie.

Illuminati ? No proszę ja was ktoś wierzy, że Merkel albo Zdzisław Duda rządzi krajem ? Ktoś z was wierzy, że George Bush albo Michał Obama rządził Ameryką ?

Chipy pod skórę - ZNAMIA nie znamię bestii ? Są

Orwell - Chiński system do szpiegowania oraz nasze komórki i sprzęt ? Są

Umieramy jako cywilizacja? Jest

Wszędzie trucizny z góry, nieba ? Są

Ziemia szaleje bo już dłużej nie jest w stanie wytrzymać ? Jest

Transhumanizm ? Jest

Zatarcia granic państw ? Są

Ogłupianie ludzi na setki sposobów ? Jest

Lekarze leczą ? No nie bardzo .. Jest

Przedstawicielki cywilizacji śmierci- feministki są ? Są

 

I tak można by wymieniać i wymieniać. 

Kiedyś to były teorie dziś , są one w praktyce każdego dnia.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, SzatanKrieger napisał:

A sorki nie zwróciłem uwagi

 

Spokojnie, taka forma komunikacji  jest ograniczona i czasem często jestem ze swojej winy źle odbierany. 

 

Orwell miał trochę racji, ale Huxley przewidział, że ludzko sama będzie chciała być bydłem. 

 

Chińczycy są praktyczni 

https://www.chip.pl/2017/10/chiny-planuja-system-oceny-obywateli/

tak jak w pewnym odcinku przytaczanego przez Ciebie serialu. Serial też pokazuje jak bardzo kobiety zawodzą mężczyzn, szczególnie pierwsza seria.

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, SzatanKrieger said:

I tak można by wymieniać i wymieniać. 

Kiedyś to były teorie dziś , są one w praktyce każdego dnia.

To prawda. Kiedyś czytałem, że 95 -98 procent tematów które były  traktowane jako spiskowe, w przyszłości okazały się prawdą. Termin "teoria spiskowa" został ukuty dla ludzi których percepcja jest za słaba aby dostrzec że coś jest na rzeczy, a jednocześnie taka wiedza im psuje ich strefę komfortu, więc mówią to teoria spiskowa. Bo wtedy nie trzeba szukać, uczyć się, analizować. Wystarczy się zaśmiać. To cecha ludzi głupich.

Tak a propos tego, to przed nami ukazanie prawdy na temat tego o czym mówią "teorie spiskowe", a co jest niepojęte nawet dla większości ludzi siedzących w "spiskach".
 

  • Like 2
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 hours ago, Ragnar1777 said:

Kobieta jest ostatnią istotą żyjącą na tej planecie, która wie cokolwiek o męskości, a przynajmniej na poziomie świadomym. 

Nie jest tak do końca. Jeśli jest świadoma to potrafi zrozumieć co to znaczy być facetem. Może to staromodna wiedza ale możliwa do osiągnięcia. Nie są od nas głupsze (przynajmniej tak mówią) to i potrafią nas zrozumieć tak samo jak my potrafimy zrozumieć je.

Byłem na Industriadzie pod hasłem "Industriada jest kobietą" i wpadłem na wykład o kobietach w przemyśle i pani nawet sensownie mówiła jak to się stało, że zaczęły pracować w przemyśle a na stwierdzenie, że spodziewałem się propagandy stwierdziła, że "jest wielce sceptyczna w stosunku do ruchów takich jak feminizm i temu podobne". Więc da się!

Moja rodzinka, jaka jest to jest ale ciotka rozumie, że "faceci tacy są". Jeśli to do niej nie dociera to po prostu przyjmuje i akceptuje fakt, że są inni i tyle. "Nie musi się jej podobać ale co może zrobić?" (jej słowa). Więc da się!

 

Żeby nie było, nie promuję pytania ich o zdanie bo większość ma spaczone, tylko stwierdzam, że są przyczyny, dla których kobiety nie chcą zrozumieć albo świadomie propagują propagandę.

 

To, że większość nie rozumie? Bo nie musi rozumieć a skoro nie musi to nie będzie. Tylko potrzeba jest matką ewolucji, bez potrzeby nie ma ewolucji, bo po co się zmieniać skoro nie trzeba?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mężczyznę niszczy przede wszystkim prawo i przeznaczone mu w dzisiejszym świecie bycie kobiecym sługą. Chcesz się wyłamać? Kobieta może Ci dopieprzyć. Co z tym zrobisz? Gówno, bo gówno możesz :) Wczoraj tańcuję sobie na parkiecie i nagle podchodzi jakaś kobieta do mnie, jedną dłoń kładzie mi na policzku, nagle spogląda mi w oczy, chwila ciszy, ja zastanawiam się o co chodzi, i nagle sru, drugą ręką pizda z płaskiego. Co mogłem zrobić? Tylko odejść kawałek dalej i udawać, że wszystko jest spoko. W odpowiednim społeczeństwie i przy odpowiednim prawie zrobiłbym to co powinno mi zostać w takiej sytuacji umożliwione, czyli bym jej pierdolnął.

 

Druga sprawa to oczywiście biali rycerze. Sami się niszczą i powodują, że ci bez uzbrojenia też mają trudniej. Prawie nigdy nie mam żadnego respektu od obcych ludzi, wyglądam po prostu młodo plus niski wzrost i to powoduje, że traktują mnie jak frajera. Wczoraj wracam z dyski i spotkałem przy wyjściu koleżankę, no to mówię że możemy wracać razem bo w tą samą stronę. Ona gada, że musi poczekać aż po jej znajomych przyjedzie taxi i czy poczekam z nią, zgodziłem się. Mówię do niej, żeby poszła do znajomych a ja musze wykonać telefon do kumpla czy doszedł na chatę bo trochę miał wypite.

 

Jak skończyłem rozmowę to słyszę nagle "Ee, choć tu kurwa!" w trybie rozkazującym od tej jej koleżanki. Oczywiście mi się to nie spodobało, logiczne. Stoję przez chwilę nieruchomo i zaraz drugi tekst, że mam się nie bać, nic mi nie zrobi (wtf?). Podchodzę zatem i mówię, że nie ma się do mnie odzywać jak do psa. I od razu się zaczęło... "Co za chuj!". "Ile Ty masz lat?", mówię do niej zgadnij a ona, że pewnie z 10. Jej kumpel obok od razu się dołączył i mówi "niee, zarościk ma to pewnie z 12". Do czego zmierzam? Gość zamiast ogarnąć swoją koleżankę oczywiście przypieprzył się do mnie. Gdybym odpowiedział tej dziewczynie bardziej ostro to na 100% chciałby mi spuścić wpierdol. Wiem bo z racji mojego młodego wyglądu jak wspomniałem nie mam respektu u ludzi a przy tym jestem wyszczekany, więc odpowiadam zawsze i się bronię i już tyle razy otarłem się o duże kłopoty, czasami choć rzadko to panie same brały sprawy w swoje ręce, ale prawie ZAWSZE głównie przez to, że faceci przychodzili ratować swoje księżne,

Edytowane przez self-aware
  • Like 2
  • Zdziwiony 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Self-aware wydaje mi się, że jedyne co możesz zyskać od tego typu pizdencji testujących wszystkich wkoło to wpierdol od jej rycerzy czy dresiarzy orbiterów. Ty myślisz, że "zdasz test" i ogarniesz samicę, ale to jak walenie dynią w mur. Naprawdę niektóre lasencje potrafią sprowadzać bandę dresów, by eliminować słabszego genetycznie ze środowiska. Takie rzeczy to można robić, gdy masz dobre smv. Samica wybacza wiele, lecz przystojnym.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Illuminati ? No proszę ja was ktoś wierzy, że Merkel albo Zdzisław Duda rządzi krajem ? Ktoś z was wierzy, że George Bush albo Michał Obama rządził Ameryką ?

Sugerujesz, że lobbyści obcych krajów i innych grup interesów są bardzo potężni?

 

22 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Chipy pod skórę - ZNAMIA nie znamię bestii ? Są

porównanie do bestii sugeruje, że to coś obiektywnie złego, bez drugiej strony medalu

 

do powszechnego chipowania jeszcze daleko

 

http://dominikabonawenturczak.innpoland.pl/117051,dalam-sobie-wszyc-unikalny-numer-pod-skore

 

22 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Orwell - Chiński system do szpiegowania oraz nasze komórki i sprzęt ? Są

Umieramy jako cywilizacja? Jest

Jest.

 

22 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Wszędzie trucizny z góry, nieba ? Są

łoł, łoł, łoł

 

easy

22 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Ziemia szaleje bo już dłużej nie jest w stanie wytrzymać ? Jest

A o co tu chodzi?

 

22 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Transhumanizm ? Jest

jest w drodze

 

czyli technicznie jeszcze nie ma

22 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Zatarcia granic państw ? Są

Nie zdobędziemy kosmosu podzieleni.

 

Będziemy Ziemianami, prędzej czy później

22 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Ogłupianie ludzi na setki sposobów ? Jest

Raczej napływ przytłaczającej ilości sztucznie wywoływanych bodźców.

 

jest

22 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Lekarze leczą ? No nie bardzo .. Jest

chodzi o to, że nie ma jeszcze leku na raka?

 

22 godziny temu, SzatanKrieger napisał:

Przedstawicielki cywilizacji śmierci- feministki są ? Są

 

 

I jeszcze jedno: Może niektórzy nie wiedzą, ale szeroko pojęci 'ciapaci' to też rasa biała.

 

Czarno to widzisz. A przecież jeszcze Polska nie zginęła...

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2018 o 12:24, tytuschrypus napisał:

Bardzo dobry artykuł i kwintesencja tego, o jak wielu rzeczach w naszym życiu przesądza wychowanie i socjalizacja - jesteśmy bez szans niemal od samego początku w obecnej rzeczywistości. Jedyna szansa to dostanie konkretnego wpierdolu od życia i czerwona pigułka. 

Patrząc wśród znajomych niestety  w zdecydowanej większości nawet kilkukrotny kop nie daje nic do myślenia czy też wysnucia głębszych wniosków, siła programowania społecznego poprostu ich pochłonęła

Edytowane przez Mordimer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, AdamPogadam napisał:

Self-aware wydaje mi się, że jedyne co możesz zyskać od tego typu pizdencji testujących wszystkich wkoło to wpierdol od jej rycerzy czy dresiarzy orbiterów. Ty myślisz, że "zdasz test" i ogarniesz samicę, ale to jak walenie dynią w mur. Naprawdę niektóre lasencje potrafią sprowadzać bandę dresów, by eliminować słabszego genetycznie ze środowiska. Takie rzeczy to można robić, gdy masz dobre smv. Samica wybacza wiele, lecz przystojnym.

Zgoda :) Zauważyłem. Po tym tekście tego gościa po prostu powiedziałem "narka" i poszedłem sobie. Nie było sensu żeby tam tkwić dalej. Co do wpierdolu to fakt, w moim przypadku w takich sytuacjach bardzo szybko faceci szukają czegokolwiek w moim zachowaniu żeby tylko był pretekst do wystartowania, zatem muszę być czujny. Wiadomo, niski wzrost + młody wygląd to chcą się bawić w tatusiów i pouczyć "gówniarza".

6 godzin temu, Les napisał:

Oddać :) a za co to było?

Oddać? Na dyskotece? Czaisz jak miałbym przejebane? :) Za nic. Obca kobieta podeszła sobie i mnie zdzieliła, koleżaneczki oczywiście z tegoż powodu bardzo rozweselone.

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.