Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Polecane posty

Przeglądając to forum od dłuższego czasu postanowiłem się nareszcie zarejestrować więc wypadało by się też przywitać.
Także witam was bardzo serdecznie mam nadzieje że jakoś mnie przyjmiecie.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Rodanek
      Witam wszystkich.
    • Przez Sparrow
      Witam panie i panów, na forum trafiłem przypadkowo, ale widzę, że poruszacie tu mnóstwo ciekawych tematów więc zostanę na dłużej  pozdrawiam
    • Przez xhamster
      Witam, jestem Filip mam 20 lat, oglądam filmy Pana Marka od ponad roku, no ale dopiero teraz postanowiłem założyć konto i dołączyć do tej elitarnej społeczności  
    • Przez dylugilu
      Witam wszystkich samców na forum!

Zarejestrowałem się ponieważ mam problemy sam ze sobą, zawsze walczyłem z nimi sam i nigdy nikomu się nie zwierzałem w 100%, dlatego może tutaj znajdę pomoc. Pozdrawiam
    • Przez KrolowAleksandra
      Regulamin ośmielił mnie, by się przywitać. Trafiłam tu oczywiście poprzez słuchanie audycji Pana Kotońskiego... w zasadzie jestem uzależniona od jego głosu, codziennie zasypiam ze słowami, które wypowiada. Z wieloma opiniami, na różne tematy, poruszane w audycjach się zgadzam, generalnie przypada mi do gustu forma przekazu i czarny humor założyciela forum. Co do forum, zastanawia mnie, czy rzeczywiście istnieje tu taka wspólnota i panuje pokój wsród Braci i Sióstr. 
      Pozdrawiam serdecznie! 
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Ważne informacje

Umieściliśmy pliki cookie na Twoim urządzeniu, aby pomóc Ci ulepszyć tę witrynę. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym razie zakładamy, że możesz kontynuować.