Skocz do zawartości

Już kiedy wszedł do jej mieszkania było widać, jak bardzo na niego leci


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=X4dGaazLpVc

 

Co prawda nie oglądałem całego odcinka,ale zwróciłem uwagę na tego szota.

 

0:13 "Zobaczyłam wysokiego,szczupłego chłopaka,ciemne włosy-było super"

1:27 bardzo dyskretne znaki zainteresowania :D :D 

1:37 jw tym razem już gość się na nią patrzył

1:45 "Nie wiem czy nie ośmielony,czy nie śmiały po prostu" A według mnie to raczej "wyjebany" a nie onieśmielony.

1:54 "Motocyklowe o jeju" (Ah ten błysk w oku) wiadomo skoro motocykl ma to na 100% samochód też a to oznacza $$$

2:02 "Tak sam motocyklem" Szit-test czy zabrał byś mnie?Czy masz może dzieci,dziewczynę?

2:15 Tutaj się Pani zdziwiła że chłop pytań nie zadaje?

Po pierwsze to on jest małomówny i trudno jest mu dojść do głosu,po drugie pewnie patrzy się w cycki i jest rozmarzony to co go interesuje jej "historia"

2:39 "Nie powiedziałam,nie zapytałeś czym się zajmuje" ewidentnie walnęła focha (nie interesujesz się mną,nie ciekawi cię moje życie,tylko opowiadasz o sobie egoisto)

 

 

Reasumując:

Samica widzi wysokiego,przystojnego,dobrze ubranego faceta.Zaczyna szaleć.

On ma na nią tak jak by wyjebane(biorąc pod uwagę jego zachowanie,sądzę że to jest typ mężczyzny który nie musi latać i prosić kobiety o sex)Mogę się założyć że ostatecznie transakcja dojdzie do skutku,mimo że koleś jest nudny,egocentryczny i bardziej przyszedł chyba na kolację niż na śniadanie :D 

Temat założyłem poglądowo,tak aby zostawić materiał do refleksji.Po raz kolejny mamy przykład że liczy się tylko wnętrze,serduszko i charakter faceta.

 

 

 

Edytowane przez Maninblack
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej twarz mnie odstrasza, jak taka Grażyna z warzywniaka po przejściach (bez urazy dla pań). Ale to kwestia gustu, niektórym może się podobać.

@Maninblack Uwagi dość trafne, choć to taki drętwy klimat i ą ę pod kamery trochę.

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta Pani zachowuje się jak idiotka level 63.

,,A podróżujesz coś?”.

Kolo też jakiś z kapelusza wyciągnięty. Chyba mu się wydaje, że Brad Pitt nie ma podjazdu do niego.

Oklepane tematy, obowiązkowo koszula u typa i buty w mieszkaniu. Kisnę od środka.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a Ja zupełnie inaczej bym ocenił / zaanalizował tą parę, niestety jednak Ja tu widzę rozczarowanie u Pani a nie zainteresowanie. Spójrzcie na ruchy twarzy, kiedy usłyszała czym zajmuje się mezczyzna - totalnie fiołki jej opadły. Wstęp? Po prostu miła / uśmiechnięta, obejrzałem całe i nie wiem gdzie autor widzi to WoW w jej zachowaniu. Rozbawiło mnie jedynie jej pierwsze pytanie " czym się zajmujesz " czytaj, ile siana masz xD

 

Jej twarz ją dyskwalifikuje :).

Edytowane przez Byłybiałyrycerz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dziwię, czemu on prawie nic nie mówi - przecież jego słowa na początku odbiły się od pustki. Twarzy nie oceniam, bo sam mam podobiznę niewyjściową za którą dałbym sobie dziesięciokrotne dożywocie, ale czuć sztuczność i wypomnianą pustkę oraz chłód niczym królowa śniegu (nie mylić z loda).

Edytowane przez Perun82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, rycerz76 napisał:

Sprzedaje koty.

Ostatnio myślałem, żeby zbierać koty, i jak już będę miał znaczącą ilość otworzyć bank kotów. Ludzie by wpłacali koty, i po jakimś czasie dostawali kota + procent z inwestycji mierzony w wadze tego kota. Wpłacasz kilogramowego kota, a po roku odbierasz półtorej kilo jakiegoś kota. Nie wiem jeszcze jak obracać kotami, które miałbym w depozycie, żeby to było zyskowne, ale myślę że jakiś pomysł już jest, i to jest do dopracowania. 

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baelish napisał:

Ostatnio myślałem, żeby zbierać koty, i jak już będę miał znaczącą ilość otworzyć bank kotów. Ludzie by wpłacali koty, i po jakimś czasie dostawali kota + procent z inwestycji mierzony w wadze tego kota. Wpłacasz kilogramowego kota, a po roku odbierasz półtorej kilo jakiegoś kota. Nie wiem jeszcze jak obracać kotami, które miałbym w depozycie, żeby to było zyskowne, ale myślę że jakiś pomysł już jest, i to jest do dopracowania. 

na Twoim miejscu zrobiłbym jakąs promocję dla głównej grupy docelowej, tj. kobiet 30+

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, zuckerfrei napisał:

Gdy otwarłam.... Ona naprawdę to powiedziała? Oglądając pierwsze parę sekund myślałem że typ wchodzi do kosmetyczki, taka maniera jej lub do divy. Pracuje chyba w jakiś usługach... Zjedzone i też dzwonię po taryfę. :p

Ubrał się nawet jak do eskortki, koszula niedopasowana, rozpięta, w butach się wtarabanił ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna wersja jest na https://player.pl/programy-online/apetyt-na-milosc-odcinki,4377/odcinek-7,S05E07,98341 od 33:51.

Dalej jest też ciekawie, chemiczka, kosmetyki, siłownia, instagram. Napalona jak szczerbaty na fabrykę sucharów. Co do języka to rzuca się czasami jakaś naleciałość regionalna, słuchać to głównie w końcówkach.  Na końcu pokazał jej swoją lunetę ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, na ile te programy są wyreżyserowane. Kiedyś był taki program "Randka w ciemno". Dziewczyna zadawała pytania, trzech gości odpowiadało, a ona wybierała gościa na wycieczkę (albo na odwrót- chłopak wybierał dziewczynę). Jedyne, co było autentyczne, to wybór w ciemno - nie widzieli się do zakończenia programu. Wszystkie pytania i odpowiedzi były z góry opracowane przez prowadzących.

Edytowane przez Kapitan Horyzont
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=QxQJlLam9Z4

 

Tutaj chłopak już się stał bardziej wylewny. Może dlatego, że dziewczyna chce z nim "uprawiać sporty"

 

No i wleciało kaszotto na początek, a nie jakieś kanapeczki z kozim serem kurwa... Chłop musi być pojedzony. Później już tylko podymać i można spadać na chatę. Ale wcześniej wiadomo - trzeba zbajerować dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.