Skocz do zawartości

Syndrom "polskiego" ryła.


Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Chadeusz napisał:

To raczej działa tak, że myślisz, że jesteś inteligentna i pisząc do mnie w ten sposób uważasz, że dzięki temu podniesiesz swoją wiarygodność wśród czytających. Ale każda inteligentna osoba zauważy tę manipulację i pyk właśnie przestałaś być wiarygodna, a zostałaś kłamczuszką ?

 

 Fakty są takie, że ty kłamiesz, a ja mówię prawdę. Każdy kto bywał w klubach i ma porównanie, jest w stanie to stwierdzić. Z czego ty najwidoczniej nie zdajesz sobie sprawy. Zrobiłeś klasyczne samozaoranie przez wymądrzanie się na temat, w którym się nie orientujesz. 

 

Edytowane przez ViolentDesires
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Ragnar1777 said:

Czemu zakładasz, że najpiękniejsze kobiety mają najsilniejszą moc przebicia?

To proste, gapią się na nie wszyscy od dziecka, więc też w teorii powinny mieć w tym najwięcej skilla.

 

4 hours ago, leto said:

Gratulacje @self-aware, robisz pierwsze kroki ku postępowi :)

Przygotuj się na to, że większość kobiet nie jest gotowa na intensywne patrzenie się sobie nawzajem w oczy, niektóre będą Cię brały za psychola. Takie jest moje doświadczenie ;)

Tak, ale to będzie szło bardzo powoli. Czuję to.

 

W ogóle miałem właśnie przechaderską akcję. Idę sobie normalnie przez park i idzie grupka znajomych, 3 zwykłych ludzi + chad (z 2 metry z kawałkiem, dobra sylwetka i bardzo przystojny z ryja). I ten chad był nachlany. I coś tam gada o jakichś Ukrainkach, które chce wydupczyć ale mu uciekły. I nagle przechodzę koło nich i on do mnie:

 

- Eee ziomuś, mieszkasz w [tu podał miasto w którym aktualnie jestem]?

- No, niedawno się wprowadziłem.

- To co kurwa... chlejemy??

- Sorki, nie piję :)

- Nie pijesz?? Jak można nie pić? To Ty nie jesteś człowiekiem.

- No ba... Jak tam Ukrainki, bo słyszałem, że coś kombinujesz?

- A uciekły kurwa...

- No to może nie pij aż tyle i wtedy pójdzie gładko (powiedziałem to z żartem i uśmiechem na ustach).

- Pff... założę się, że wyrwałbym więcej od Ciebie nawet jakbym się tarzał w gównie najebany.

- Nie zaprzeczam (tu już przyspieszyłem bo jak poszedł tą drogą to odechciało mi się pogadanki).

- Jesteś za brzydki kurwa.

 

Tu już mnie chuj strzelił, ale pokazałem mu ręką kciuka "ok" i idę dalej. Jego znajomi się zaśmiali.

 

- No co hehe? Prawdę mu mówię, brzydki w chuj. Słyszysz? Wyrwałbym więcej!

 

I tu już nie wytrzymałem. Moje kompleksy + porażki życiowe się skumulowały, a że chodziłem na sztuki walki + przez forum mam awersję do chadów to w środku wybuchł dosłownie wulkan wkurwienia. Uznałem, że ściemnię i też mu pocisnę.

 

- Wiem, bo ja idę na jakość a Ty na ilość. Ty ruchasz wyglądem a ja charakterem. Bez ładnej twarzy jesteś cipką, pijana parówo.

- Co Ty kurwa karzełku pierdolisz?

- Pierdolę, że gdyby zabrakło kobiet to jesteś taki ładny, że byśmy Ciebie ruchali. Nadawałbyś się do robienia za kobietkę. Rozsadziłbym Ci pysk moim fiutem.

 

Gość tak się wkurwił, że ruszył na mnie. Mimo, że miał te dobre 2 metry, nawet lekko powyżej i jakieś 45kg masy więcej to miałem śmierć w oczach, nic mnie już nie obchodziło. Nagle jego znajomi go powstrzymali, że ma wyluzować i go w trójkę zaczęli przytrzymywać. No to dodałem:

 

- Chodź tu śliczny, tak Ci obiję ten pijany pysk, że już nie poderwiesz żadnej Pani.

 

Byłem już gotowy go tam zabić albo zginąć. Popierdzielił jeszcze coś ale finalnie znajomi go powstrzymali i poszli w drugą stronę. Odpuściłem już i wróciłem do domu. Trzymało mnie dobre 10 minut. To mi uświadomiło, że mam chyba alergię na chady :) Chyba wrócę na boks i wybiję wszystkich pięknisiów, będzie mi łatwiej.

Edytowane przez self-aware
  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ViolentDesires napisał:

Fakty są takie, że ty kłamiesz, a ja mówię prawdę. Każdy kto bywał w klubach i ma porównanie, jest w stanie to stwierdzić. Z czego ty najwidoczniej nie zdajesz sobie sprawy. 

To ja proponuję, żeby każdy sobie wszedł na strony internetowe lub FB najlepszych klubów z całej Polski, i poszukał tam na własną rękę zdjęć pięknych kobiet i ocenił sam czy rzeczywiście są takie piękne. Zwykle fotografowane są najładniejsze Panie, aby przyciągnąć mężczyzn. W klubie przy sztucznym świetle nie widać kilograma tapety na twarzy i różnych innych niedoskonałości, a już taka lustrzanka z odstawionej jak na wesele @ViolentDesires zrobi słabe 6,5/10.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, self-aware napisał:

Pierdolę, że gdyby zabrakło kobiet to jesteś taki ładny, że byśmy Ciebie ruchali. Nadawałbyś się do robienia za kobietkę. Rozsadziłbym Ci pysk moim fiutem.

Oooo stary, ultra aggressive Chad move poziom 9000 :D

 

Fajna historia.

Edytowane przez leto
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, self-aware napisał:

To mi uświadomiło, że mam chyba alergię na chady :) Chyba wrócę na boks i wybiję wszystkich pięknisiów, będzie mi łatwiej.

I tak właśnie zakończyła się epoka wielkiej genetycznej niesprawiedliwości.

Uczcie się biegać, chadeusze. Nadchodzi zemsta przegrywów!

Kurde, aż nie wiem jak się zachować w tym historycznym momencie...hm...udam, że się przyłączam, może rewolucyjna fala mnie ominie.

Propozycja ubioru dla inicjatora całej akcji:

500_500_productGfx_11ba085159381e07a2b04

I odpowiedni motyw muzyczny:

 

 

To tak na początek.

Wyrażam moralne wsparcie i tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ktoś przypadkiem nie pomyślał, że w trochę lepszych klubach bawią się ładniejsze kobiety. Nie ma na to reguły. Zwykle uroda Pań chodzących do klubów jest mocno dyskusyjna. Najlepsze sztuki są zwykle zajęte, a po klubach włóczą się wytapetowane pasztety. Podobnie zresztą jest w aplikacjach randkowych. Na tysiąc matchy może kilka kobiet jest rzeczywiście ładna.

 

87581598_2700409936673730_60778355966911

 

Maks 6/10 i to w tapecie.

 

86467520_2683483201699737_87689364508015

 

To samo maks 6/10 i to w tapecie.

 

78269279_2511180215596704_30026291171504

 

Maks 5/10 i to w tapecie.

 

Takie są standardy urodowe Pań w polskich klubach.

 

PS. @ViolentDesires skarbie, która na zdjęciach to Ty?

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minutes ago, leto said:

Oooo stary, ultra aggressive Chad move poziom 9000 :D

 

Fajna historia.

Nie wiem czy taka fajna bo skoro nawet jakiś chłop mi gada, że jestem brzydki to nie jest za dobrze :)

10 minutes ago, Xellos said:

Propozycja ubioru dla inicjatora całej akcji:

500_500_productGfx_11ba085159381e07a2b04

Nie przepadam za ubraniami z jakimiś znaczkami :P No i nie wiem czy ta czaszka jest Chadowa, musiałby Analconda ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ViolentDesires zauważyłam, że każdej osobie, która nie zgadza się z Twoim zdaniem zarzucasz kłamstwo, niewiedzę i ignorancję. A przecież nie jesteś wszechwiedząca. Ty możesz mieć takie doświadczenia, ktoś inny zupełnie inne. Może @Chadeusz w tych klubach trafiał właśnie na takie osoby jak opisuje, więc to co mówi to jest Jego prawda. Ty masz swoją.

2 godziny temu, ViolentDesires napisał:

Ja ci daję informacje o wyniku badań naukowych, a ty piszesz "nie sądzę" i jeszcze śmiesz sugerować, że ja mam kompleksy. Czy naukowcy przeprowadzający te badania też mają kompleksy?

Przytoczyłaś jedno badanie na udowodnienie swojej tezy i się tym chełpisz. W dzisiejszych czasach można udowodnić dosłownie wszystko. Wystarczy mieć pieniądze. Zanim posłużysz się przykładem jakiegoś badania, jako niepodważalnego dowodu warto sprawdzić, kto je sponsorował i czy nie ma badań udowadniających przeciwną tezę (zdziwiłabyś się).

2 godziny temu, ViolentDesires napisał:

Co do "największych geniuszy w historii", to oczywiście też bredzisz od rzeczy. Ludzie tacy jak Einstein, Tesla czy Edison wcale nie wyglądali szczególnie źle. Powtarzasz ludową bajeczkę opowiadaną "ku pokrzepieniu serc". 

Thomas Edison Thomas Edison

Nikola TeslaNikola Tesla (I) - Filmweb

Albert Einstein Tiedosto:Bundesarchiv Bild 183-19000-1918, Albert Einstein.jpg ...

Taa, rzeczywiście przystojniacy pełną parą.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ewelina ale spójrz na to od innej strony, skoro taka nasza forumowa piękność ocenia tych trzech panów, jako całkiem przystojnych, to przecież jest to wspaniała informacja dla większości przeciętnych urodą chłopaków, a i może jakiemuś #p-grywowi podniesie to samoocenę? :D

Edytowane przez leto
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, self-aware napisał:

Byłem już gotowy go tam zabić albo zginąć. Popierdzielił jeszcze coś ale finalnie znajomi go powstrzymali i poszli w drugą stronę. Odpuściłem już i wróciłem do domu. Trzymało mnie dobre 10 minut. To mi uświadomiło, że mam chyba alergię na chady :) Chyba wrócę na boks i wybiję wszystkich pięknisiów, będzie mi łatwiej.

Jeśli nie zmyśliłeś tej historii to masz jaja, bo z tego co pamiętam jesteś dość szczupły i masz chyba 175 cm wzrostu? Wracaj na treningi ? A 2 metrowy Chad to już nie zwykły Chad tylko Gigachad ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chadeusz - 175/176cm i około 69-70kg. Wiesz... Czasami człowiek się tak wkurwi i nie patrzy już na konsekwencje. Ja nie lubię się bić ogólnie bo to zawsze ryzyko utraty zdrowia a zyskać można jedno, wielkie NIC, gdyż obicie komuś ryja nie da mi najmniejszego plusa w moim życiu, a prawie w każdej bójce jakoś oberwiesz. W tej sytuacji pewnie zresztą bym przegrał/mocno oberwał bo różnica fizyczna między nami była ogromna i głównej szansy upatrywałbym w tym, że gość był nachlany.

 

Po prostu cały mój gniew, porażki, wszystko jednocześnie znalazło ujście akurat w tej jednej chwili. Gdyby kolo był brzydki to pewnie bym go normalnie olał.

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za długie, ale można dać pierwsze litery - BFCB...albo HWDC, żeby było bardziej swojsko.

5 minut temu, self-aware napisał:

A opaska to może na jedno oko? Taka piracka? Brzydki ryj i tak, więc chociaż specyficzny i męski.

Można iść na całość i założyć maskę...w sumie jak się teraz zastanawiam, to był już jeden film na taki temat.

Nazywało się to ,,Teksańska masakra piłą mechaniczną''.

Ta scena w której laska patrzy na tego psychola, który ma właśnie założoną twarz jej chłopaka...to robiło wrażenie.

Dobra, chyba za bardzo ponosi mnie wyobraźnia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chadeusz napisał:

To mnie rozbawiłaś ? Wiesz kto chodzi do takich klubów "premium"? Zblazowane glonojady z kilogramem tapety na twarzy i doczepami. Prędzej w studenckim klubie znajdziesz naturalnie piękną kobietę niż w miejscu, gdzie przychodzą cichodajki w wiadomym celu.

 

Kłamiesz, bo przychodzą tam różne kobiety.

 

2 godziny temu, ViolentDesires napisał:

Kłamiesz i do tego jeszcze mało inteligentnie. Bo nie bierzesz pod uwagę tego, że pewnie są na forum inne osoby, które chodzą do dobrych klubów. W ich oczach jesteś już na 100% kłamcą. "Gratuluję". :)

 

Dokładnie, to jest na 100% kłamca.

 

Godzinę temu, Chadeusz napisał:

To ja proponuję, żeby każdy sobie wszedł na strony internetowe lub FB najlepszych klubów z całej Polski, i poszukał tam na własną rękę zdjęć pięknych kobiet i ocenił sam czy rzeczywiście są takie piękne. Zwykle fotografowane są najładniejsze Panie, aby przyciągnąć mężczyzn. W klubie przy sztucznym świetle nie widać kilograma tapety na twarzy i różnych innych niedoskonałości, a już taka lustrzanka z odstawionej jak na wesele @ViolentDesires zrobi słabe 6,5/10.

 

Bywałem na żywo i widziałem różne, od 5/10 do 9/10. Niektóre z ciężką tapetą i nieciekawe, a inne bardzo naturalne i fajne. Dlatego wiem, że kłamiesz.

 

Ja bardzo cenię @ViolentDesires za to, że ona ma jakby magiczną moc wydobywania na wierzch psychicznego szamba kryjącego się w wielu użytkownikach. Dopóki nie przyszła na forum, to nie zdawałem sobie sprawy, że tutaj jest tyle syfu. Tylu pseudo "samców", którzy są gotowi kłamać i bredzić od rzeczy, kompromitować się w oczach innych, aby tylko ją zaatakować. To pewnie jest kwestia jej braku skromności, który wywołuje ból tylnej części ciała u zakompleksionych użytkowników.

 

Jeżeli chodzi o to jaka jest w realu ViolentDesires, to ona może mówić prawdę lub nie, to jest niewiadoma. Natomiast zdecydowanie pisze z sensem, zgodnie z realnym światem. W przeciwieństwie do ciebie i wielu innych atakujących ją osób, które dziwnym trafem wypisują różne głupoty - a to odnośnie seksu, a to odnośnie klubów, etc. Normalnie cyrk, ViolentDesires działa na forumowych mitomanów, teoretyków i pisarzy farmazonów jak płachta na byka, jak uderzenie prętem w klatkę małpy.

 

BTW Dla jasności - powyżej nie mam na myśli osób, które potępiają ViolentDesires na płaszczyźnie moralnej, ale bez pisania bzdur. Mam na myśli osoby z kompleksami, u których ból poniżej pleców jest tak silny, że wypisują bzdury, kłamią, żeby tylko się o coś do niej przyczepić.

 

Mnie osobiście uderzyło, gdy pewien użytkownik (nie Chadeusz i nie DuchAnalityk), którego długo uważałem za sensownego, zaczął się kłócić z ViolentDesires w kontekście seksu. Gdy zobaczyłem, co on wypisuje na temat seksu, to błyskawicznie zrozumiałem, że się myliłem, bo gość jest pozerem i pisarzem farmazonów. Za co bardzo dziękuję @ViolentDesires, bo gdyby nie ona, to pewnie nadal byłbym tego nieświadomy.

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BlacKnight - Nie mam czasu na to teraz. Praca + nauka po godzinach + próby poznawania jakichś kobiet + sport + poprawa samooceny, itd. To wszystko zabiera mega dużo czasu. I tak w ten weekend ostro przyciąłem, ale może to dobrze, raz nie zawsze. Nie dorzucę do tego jeszcze SW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni użytkownicy tego forum, ale ja mam wrażenie, że konto @ViolentDesires to troll konto utworzone przez @HodowcaKrokodyli i @Bullitt. Przeważnie jak jedno konto jest online i pisze to drugie robi się w tym czasie niekatywne. Najlepiej niech jakiś moderator to zweryfikuje po IP @Patton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Chadeusz napisał:

Nie wiem jak inni użytkownicy tego forum, ale ja mam wrażenie, że konto @ViolentDesires to troll konto utworzone przez @HodowcaKrokodyli i @Bullitt. Przeważnie jak jedno konto jest online i pisze to drugie robi się w tym czasie niekatywne. Najlepiej niech jakiś moderator to zweryfikuje po IP @Patton.

 

Proponuję, żebyś jeszcze oskarżył nas o bycie wcieleniami Archa. Jeszcze dorzuć @Kali(NIE)baka i @Messer.

 

A tak na serio, to lepiej powiedz, dlaczego kłamałeś odnośnie kobiet w dobrych klubach.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bywałem w różnych klubach i przeważnie zawsze jest przekrój od brzydkich do bardzo ładnych kobiet. 

Nie zauważyłem żeby gdzieś przychodziło więcej bardzo ładnych kobiet. 

 

Moim zdaniem w klubach jest jak na ulicy tylko ludzie bardziej odjebani na weekend. 

Ładni, brzydcy, średni, dobre sztuki. Wszystko jest wymieszane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Meg4tron napisał:

Ja bywałem w różnych klubach i przeważnie zawsze jest przekrój od brzydkich do bardzo ładnych kobiet. 

Nie zauważyłem żeby gdzieś przychodziło więcej bardzo ładnych kobiet.

 

Ja w Warszawie też widzę przekrój, ale w lepszych klubach jest statystycznie więcej ładnych kobiet. Mówię o miejscach jak The View, Sen, Sketch, etc.

 

Jeżeli ktoś nie widzi w dobrych klubach przekroju, tylko pisze "Wiesz kto chodzi do takich klubów "premium"? Zblazowane glonojady z kilogramem tapety na twarzy i doczepami.", to po prostu kłamie.

 

 

Edytowane przez HodowcaKrokodyli
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Meg4tron napisał:

Ja bywałem w różnych klubach i przeważnie zawsze jest przekrój od brzydkich do bardzo ładnych kobiet. 

Nie zauważyłem żeby gdzieś przychodziło więcej bardzo ładnych kobiet. 

Bo nie chodziłeś do klubów do których chodzi @ViolentDesires. Tam wstęp mają wyłącznie Panie 10/10 i Polscy oraz zagraniczni multimilionerzy. Do tego w ramach gry wstępnej Panie leją Panów po ryjach, żeby dowiedzieli się jakmi są ostrymi sukami i byli bardziej skorzy do wypowiedzenia sakramentalnego "tak".

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.