Skocz do zawartości

Wybory2020, znowu nie mam na kogo głosować. Jak żyć?


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to jest to wszystko bez sensu. Nie ma żadnego twardego zawodnika, któremu by zależało na tym żeby ten burdel zacząć porzadkować. Wszystko hasełka pod publiczkę. 

 

Żeby pl na w miarę prostą drogę wyprowadzić to byłyby potrzebne ze 2-3 kadencje ostrego zamiatania. Pisania od zera ustaw, przyjmowania niepopularnych rozwiązań, walki z kieckowymi (chociaż tym wystarczy tylko kurek z kasą zakręcić). Kto się na to odważy, ktore ugrupowanie? A które kontynuowałoby pracę poprzedników? ???

 

Przydałby się taki wykształcony, światły dyktator altruista i patriota, a jednocześnie pragmatyk. Człowiek wielkiego ducha i serca, ale który umie przypierdolić jak trzeba. Niestety nie te czasy. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 233
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dla tych, tej co to jeszcze mają jakieś wątpliwości co do poglądów kandydatów


 

Quote

 

W poniedziałek ruch #StopACTA2 wystosował oficjalne zapytanie do WSZYSTKICH jedenastu sztabów wyborczych kandydatów na urząd Prezydenta RP.

Link do FP StopACTA2.Poland, gdzie opublikowano wyniki


Pytanie brzmiało następująco:
 

Czy gdy obejmie Pan urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej...
 

Wyrazi Pan poparcie dla pomysłu rozszerzenia opłaty reprograficznej o urządzenia smart (telewizory, tablety, telefony) oraz zasilania tymi środkami funduszu ubezpieczeniowego dla artystów, którzy obecnie nie mają obowiązku samodzielnego opłacania ubezpieczenia społecznego?


Którzy z kandydatów wypowiedzieli się PRZECIWKO podatkowi od smartfonów?
 

 Krzysztof Bosak
 Władysław Kosiniak-Kamysz
 Paweł Tanajno
 Waldemar Witkowski
 Stanisław Żółtek
 

Nie odpowiedzieli na zapytanie ruchu StopACTA2:
 

 Robert Biedroń
 Andrzej Duda
 Szymon Hołownia
 Marek Jakubiak
 Mirosław Piotrowski
 Rafał Trzaskowski

 

 

 

Osobiście nie wierzę w nawrócenie Kosiniaka-Kamysza ale to ja, adwokat diabla, nie wierzę nikomu.

 

Edytowane przez wrotycz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety prognozy dla Polski są niedobre. Żeby coś się realnie zmieniło stary elektorat musiałby zostać zastąpiony przez mądrzejsze następne pokolenia, niestety z czasem ludzie się wypalają i przestają być idealistami, innymi słowy z czasem tylko głupieją. O ile na prawicową opozycję Konfederację głosuje sporo ludzi w wieku 18-29, tak już mniej w przedziale 30-39 i dalej. Tylko przyrost dawałby szansę na to, że za 20-30 lat w drugiej turze stanąłby do walki kandydat prawicy. a czy wygrałby, skoro PiS ma tak silne poparcie wśród wszystkich osób 30+? Politykom zależy na tym, by społeczeństwo wymierało, zbyt duża liczba ludzi w przedziale 18-29 byłaby dla nich groźna.

 

Inaczej mówiąc - w Polsce nawet za 100 lat się nic nie zmieni. Spokojnie można przestać się przejmować polityką, co najwyżej odfajkować te wybory raz na jakiś czas i tyle.

 

Najmądrzej głosują ludzie 18-29, potem zakładają rodziny i faceci debilnieją. xD

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaja Godek zachęcała, by Bosak przekazał wyborców w zamian za zaostrzenie ustawy antyaborcyjnej.

Wiem, że Bosak nie planuje przekazać poparcia, ale Ordo Iuris zawsze czyha na każdą możliwą okazję ;) I told you, I told you... 

Godek - najlepsze znaleziska i wpisy o #godek w Wykop.pl

Jest to prawdziwy wpis z jej facebooka https://www.facebook.com/Kaja-Urszula-Godek-102563917763918

 

Nie mogę tej baby :)

 

Edit: Tak, wiem, że Bosak popiera tę absurdalną ustawę.

 

 

 

Edytowane przez melody
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.