Skocz do zawartości

Jak to jest, że tak jest


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, sol napisał:

Mi nie ?

Wszystko przed Tobą :D to był czas, gdzie za dużo czasu poswiecalam bywając w tym miejscu, więc takie też były tego skutki. Ale trzeba przyznać, że parę wartościowych osób też tutaj bylo/jest. 

5 minut temu, Chadeusz napisał:

@alicja95 Napisz mi ich nicki na priv proszę.

Myślę że nie byłoby to w porządku, osoby te mi zaufaly, a część już nie bywa na tym forum. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Chadeusz napisał:

Widać, że porządna z Ciebie dziewczyna z zasadami Alicja. Mógłbym Ci zaufać.

Coś mi się nie wydaje, abyś złamał 1wsza zasadę forum - nigdy nie ufaj kobiecie :)

11 minut temu, Chadeusz napisał:

Jesteś aktualnie w związku?

Moje pierwsze wpisy, były bardzo prywatne i osobiste, i póki co, nie planuje już tego błędu powtarzać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przykład nie dowodzi niczego. Po 1 Damięcki psychicznie jest bardzo specyficzny, on zawsze przez wielu był określany jako dziwny. Po 2 on już miał wcześniej przepiękną żonę, więc to wygląda trochę tak, że podjadł trochę z ładnej miski i obecnie liczy się dla niego głębia relacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No okazuje się że nie każdy chce chada/stacy - trywialne i życiowe...podobnie na Damięckiego jednak nie leci każda...no ciekawe...realne życie pełne jest jednak niuansów...

 

Historia z New York: "Czemu już nie umawiam się z hot laskami"

Artykuł poniżej:

 

https://nypost.com/2017/04/12/why-hot-people-arent-worth-dating/

 

Kolejny przykład znanych to para P. Brosnan i K. Smith.

 

Z innych par z naszego podwórka to:

 

3efc2d1349803856.jpg

 

Na zdjęciu: Marta Ż-T i Kamil Kula. No ale gdzie jest haczyk?

Ona jest  5 lat starsza od niego...

 

Edytowane przez darktemplar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bassfreak napisał:

@Lalkaa Widziałem ją bez tapety i wygląda lepiej niż 90% kobiet w tym wieku.

Nie myl Lalek xd.

 

Pokaż jej zdjęcia bez tapety. :)

A widziałeś kiedyś taką kobietę nago? Rozstępy,  cellulit i inne zmiany skórne, problemy z poruszaniem się itp.

One pozuja do tych zdjęć,  więc jest to ich najlepsze ujęcie zakrywające co trzeba, podkreślające co trzeba. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lalka napisał:

 

Pokaż jej zdjęcia bez tapety. :)

A widziałeś kiedyś taką kobietę nago? Rozstępy,  cellulit i inne zmiany skórne, problemy z poruszaniem się itp.

One pozuja do tych zdjęć,  więc jest to ich najlepsze ujęcie zakrywające co trzeba, podkreślające co trzeba. 

 

Zgadza się.

1. Laska ma dużo tapety na twarzy

2. Zdjęcie jest retuszowane, bo na tych udkach powinno być więcej cellulitu.

 

Przy pewnych gabarytach trudno bez cellulitu, czy to się podoba czy nie to już kwestia gustu, ale chodzi o sam fakt tego typu zjawisk, Zresztą wrzuciłem tu kiedyś zdjęcie Ashley Graham w wersji bez retuszu, no i gładko nie jest....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, woman_in_red napisał:

No fakt, że średnio atrakcyjna, co nie zmienia faktu, że mnie osobiscie Damiencki niezbyt się podoba.

Moim zdaniem jest bardzo atrakcyjna. Normalna kobieta, z normalną twarzą bez żadnych tapet i innych botoksów. No i włosy ma normalne. Poza tym wydaje się być wysportowana, bo jest szczupła. Kobieta, która ma wyjeb...ne w tym wieku na te wszystkie bzdury musi być ponadprzeciętnie inteligentna i znać swoją wartość. Wydaje się mieć jeszcze jedną zaletę. Rano nie blokuje łazienki przez godzinę, żeby sobie ryjek zrobić.

 

Pani, której zdjęcie wrzucił kolega @bassfreak wymaga diety i nieco sportu. Ma już nadwagę. Wygląda okropnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, alicja95 napisał:

Boze ale się obsmiałam czytając te komentarze, i wy macie smialosc mówić że laski są wybredne?

Nie słuchaj tych kocopołów, pierdzielą trzy po trzy.

Według postów i prezencji siebie, to mamy tu elitę elit - śmietankę śmietanki - wisienki na torcie (już kiedyś o  tym wspominałem), prawie wszyscy super zarobki, super laski, super prace, codziennie spijają sok grejfrutowy z kokosem i popijają wodę sprowadzaną z Arktyki, po prosu bajkopisarze. 

 

Ta kobieta wygląda mniej więcej normalnie, mocno naturalnie na swój wiek, po prostu nie stosuje jakiś tam sztuczek czy kij wie czego, flirtów i tricków wizualnych. 

 

Ja wiem, że większość z forum to nawet na taką nie splunie, znam te historie na pamięć aż za dobrze. Tylko nie wiem czy się z nich śmiać czy płakać.

Edytowane przez SzatanKrieger
  • Like 5
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, alicja95 napisał:

paru panów mi wysyłało stąd swoje zdjęcia, bez mojej prozby i mało który oceniał swoją urodę adekwatnie


? No proszę... Ostatnimi czasy niezłe romanse tu wychodzą. Zmieńcie nazwę forum na sympatia2 czy coś ? 

Jak widać panowie to też atencjusze, tylko robią to cichaczem, a publicznie udają, że nie.

Czekaj, czekaj... jak to się nazywa? Hipokryzja? 
 

@alicja95 Zgadzam się z całą Twoją wypowiedzią. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 U lalalala, widzę, że tutaj na forum, to faktycznie wszyscy tylko modelki obracają :) 

 

Tak poważnie zapytam, czy naprawdę nigdy nikomu z Was, nie zdarzyło się poznać kogoś, kogo nie postrzegaliście jako osobę atrakcyjną, jednakże w miarę upływu czasu i pogłębianiu się owej znajomości, ta osoba powoli zyskiwała na tej płaszczyźnie? Być może poprzez tą magnetyczną osobowość, może coś innego, Wasz mózg zaczynał dostrzegać mimo wszystko, jakieś walory fizyczne, które podbijały ocenę atrakcyjności na tyle, aby był to poziom dla Was akceptowalny? Czy również osoby, które teoretycznie są poza tą grupą w którą celujecie, ale ten seksapil+osobowość+cała otoczka, robiły taką robotę, że często wygrałyby one w przedbiegach z tymi znacznie bardziej atrakcyjnymi.

 

Bo mi się zdarzyło i sam byłem tym faktem zaskoczony.

Fakt, ze zjawisko mega rzadkie, ale się zdarza.

 

Kompletnie nie rozumiem tego całego zamieszania. Widać jest w niej coś co kręci go na tyle, że chce z nią być i nie koniecznie my musimy to dostrzegać, a nawet więcej, może dla niego, ona naprawdę jest bardzo atrakcyjna.

 

Także nie zgodzę się z tym:

3 godziny temu, Messer napisał:

Ten Pan może mieć po prostu niższe wymagania odnośnie wyglądu,

ani z tym:

3 godziny temu, RENGERS napisał:

Niskie poczucie własnej wartości, fetyszyzm, bądź ta babcia wyprawia takie fellatio, że Mateusz dostaje białej gorączki

 

Nie wiem, może mam jakiś błąd w oprogramowaniu, ale nie jest to dla mnie jakoś szokujące, po prostu życie, nic więcej.

 

 

 

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie rzeczy a może trzy albo, co tam cztery, które łatwo to tłumaczą:

 

Nie myśli o sobie w ten sposób jak go opisałaś. To jest twoje wyobrażenie o nim. Co on myśli o sobie, jakie ma lęki,  somoocenę - to wie tylko on. 

 

Jest uszkodzony po zdradzie byłej żony. Nie chce się zadawać z kobietami. Docenia tą, którą ma. 

 

Być może jego żona ma inne zalety jak na przykład inteligencję, poczucie humoru, troska jaką go otacza. To są cechy na długi związek.

 

A może połączył ich fetysz seksualny. Lubi BDSM, pissing, ogólnie przemoc łóżkową. Taka więź łączy bardzo silnie i trudno ją rozdzielić obojgu :)

Inna sprawa, że mając dwie obce kobiety do wyboru, o których nic nie wiem oprócz wieku - jedna w moim wieku, druga 25l. Wybieram te 25.

Ale jeśli ta w moim wieku będzie już w jakieś relacji przyjacielskiej ze mną to dochodzą inne czynniki jak wkład w relację, jakieś zaufanie, coś już zbudowanego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ntech napisał:

Ma zryty beret

Rozwiń bo nie znam tej aktorki tzn kojarzę z jakichś ról ale nic poza tym. 

Godzinę temu, darktemplar napisał:

No że starsza ;)

Akurat wielu mężczyzn lubi starsze tak max do kilku lat. Jeszcze jakby była starsza z 10 ale 5 lat to praktycznie bez różnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.