Skocz do zawartości

Już za dwa dni zderzam się że ścianą!


Rekomendowane odpowiedzi

W końcu doczekałam tej chwili. Pamiętam jak wczoraj, gdy miałam 21 lat, zaczynałam "dorosłe" życie - wyprowadziłam się od rodziców. I myślałam sobie, że już za 4 lata, gdy stuknie mi 25, będę steczną, ustatkowaną kobietą. 

Każdego roku z miesiąc przed moimi urodzinami popadałam w depresję i liczyłam jakie zmarszczki zaczęły mi wychodzić. Zaczynałam sobie szukać speców od medycyny estetycznej. Poza usunięciem znamienia na twarzy nie poprawiłam nic :(

I oto nadszedł kochani ten czas. Już za dwa dni, w poniedziałek, jebnie we mnie ściana i skończę 25 lat. 

Jakieś porady, opinie, spostrzerzenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, tamelodia napisał:

I oto nadszedł kochani ten czas. Już za dwa dni, w poniedziałek, jebnie we mnie ściana i skończę 25 lat. 

Jakieś porady, opinie, spostrzerzenia? 

 

Z moich obserwacji wynika, że duże cycki, świetnie amortyzują te wasze zderzenia ze ścianami.

  • Haha 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, tamelodia napisał:

w poniedziałek, jebnie we mnie ściana i skończę 25 lat. 

Jakieś porady, opinie, spostrzerzenia? 

Polecam zakup zestawu, który może się przydać w tym wieku. Pieluchomajtki, tabletki do protez zębowych, kulki na mole i beret z antenką. 

Nie ma za co?

  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tamelodia Forum dla mężczyzn, ale gdy dowiedzą/my się że jest tu jakaś młódka, to wszyscy dają o sobie znać. Ciekawe czemu?

 

Widziałem Panią, co miała 52 lata i wiesz co? Nie wyglądała po pierwsze na tyle, a po drugie, to niewielu by się jej oparło. Wiek to tylko cyferki. Tobie daleko do ściany @tamelodia, chyba że jesteś wybitnie chujowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kot jest? Kieliszek na winko 0,5l? :D No i obowiązkowo prosecco + sushi :D

 

15354036439403.jpg

 

 

BTW - złoto jak tu niektórzy ją pocieszają - i tak nie p.......cie w tym odcinku chłopaki :D

 

 

48 minut temu, Król Jarosław I napisał:

Ja uważam, że to temat mający na celu wywołać gówno-burzę - jak większość w rezerwacie.

Polecam zignorować.

 

 

Zalew pocieszycieli ruszył, tej karuzeli już się nie da zatrzymać :D

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 2
  • Dzięki 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, tamelodia napisał:

jebnie we mnie ściana

To jak to w końcu jest? Ściana jebnie w Ciebie czy zgodnie z tytułem Ty zderzysz się ze ścianą? Zdecyduj się.

59 minut temu, tamelodia napisał:

skończę 25 lat

Spokojnie. Masz jeszcze 5 lat do ściany. Potem jak głosi wieść gminna jako kobieta będziesz skończona, gdyż kobieta koczy się na 30tym roku życia. Jeszcze tylko kilka kilogramow więcej i mizoandria gotowa. Żaden mnie nie chce, czyli w języku kobiecym: gdzie są ci prawdziwi mężczyźni.

 

17 minut temu, tamelodia napisał:

ostatnio kupiłam sobie pierwszy w życiu wibrator. Może być?

Czyli walisz konia na babski sposób. A na forum poleca się żeby był nofap i jeszcze do tego zimne prysznice oraz medytacje.

Zastosuj proszę powyższe, to może opóźnisz swoje zderzenie ze ścianą lub też ściana może później w Ciebie jebnąć, zależy jak się zdecydujesz. W ten sposób możesz zmienić się w Stacy i może przyciągniesz jakiś sensownych kolesi.

12 minut temu, tamelodia napisał:

żaden się nie oświadczył więc się nie liczy

Słabo. Gdzie są miejscowi, forumowi spermiarze? Żaden do Ciebie jeszcze nie podbijał? Nie napisał coś w stylu: hejka piekna???

Nie do wiary. Forumowe kukoldy, co jest z wami? Nadrabiać mi tu zaległości!!! Natychmiast:D

 

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy 30- stka to ściana u kobiety? W tym roku skończyłam 30 lat. Myślę, że jeszcze nigdy jako kobieta nie czułam się lepiej sama ze sobą. Bardzo świadoma, z doświadczeniem zawodowym, nadal jednak atrakcyjna wbrew temu co się pisze tutaj na forum. Może dlatego, że ja uważam iż atrakcyjność kobiety to nie tylko jej opakowanie, ale i osobowość, charakter, świadomość. 

Także z mojej strony to najlepsze jeszcze przed Tobą. Bądź wdzięczna za to co masz i wyciągaj ręce po więcej :). 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Lawendowa napisał:

Bardzo świadoma, z doświadczeniem zawodowym, nadal jednak atrakcyjna wbrew temu co się pisze tutaj na forum. Może dlatego, że ja uważam iż atrakcyjność kobiety to nie tylko jej opakowanie, ale i osobowość, charakter, świadomość. 

No jednak zdrowa jednostka męska atrakcyjność kobiety określa po jej wyglądzie.

I 30, 40 mogą wyglądać ruchable bo takie są no ale sorry... do 20 nie ma co porównywać. W dodatku 30 i 40 przez KK a zwłaszcza te w dużych miastach są po prostu przeryte przez murzynów czyli luźne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.