Skocz do zawartości

Kobiety opisywane na forum są jak żywcem wyrwane z 2005 roku


Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Gigi napisał:

Jeśli 40 latkowie opisują 40 latki to tak, one przeglądają Pudelka.

Dla młodych liczy się tylko Instagram i Snapchat.

Być może, czasami, na pewno, jednak nie z taką częstotliwością jak młodzi, nie żyją netem i nie mają tak rozwalonej koncentracji, przynajmniej w tym otoczeniu, które obserwuję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Dewajtis said:

czytuje gazetki typu Gala czy Przyjaciółka

- ogląda polskie telenowele typu M jak Miłość

-podchodzi poważnie do stron typu Pudelek

- jest aktywna i zamieszcza zdjęcia na serwisach typu Sympatia czy Fotka

- smaży się na solarium

-nie zna języków obcych, a co najmniej angielskiego

-ogranicza się do polskojęzycznego Internetu

-podróżowanie ogranicza do last minute w Hiszpanii

-jeśli pracuje, to oczywiście w Żabce ( a tak swoją

ale o czym Ty w ogóle piszesz, nie widziałem, żeby ktoś tu zwracał uwagę na takie pierdoły ?? to forum jest bardziej na zasadzie dostrzegania i ostrzegania innych jak kobiety wykorzystują swoją przewagę genetyczną/kulturową do manipulowania nieświadomymi mężczyznami a nie wypominaniu kto wchodzi na pudelka a kto nie ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, horseman napisał:

 

 

 

 

 

Buahahah. Wyrwałaś się z zadupia do STOLYCY i już wiesz, że to co opisują faceci w różnym wieku, pochodzący z całej Polski, o różnym statusie materialnym i społecznym to brednie. Twoje doświadczenia są bardziej miarodajne myszko :D Reprezentujesz żałosny poziom intelektualny. 

@horseman to obraźliwa wypowiedź, i nawet nie zawoalowana.( jakich tu sporo).  "myszko", "reprezentujesz żałosny poziom intelektualny"...Czytając o "walce" z hejterami właściciela tego Forum, tak sobie myślę, gdzie leży granica między hejtem, a hejtem? A może nie ma żadnej granicy, tylko bardzo, bardzo radykalne myślenie, które uzurpuje sobie prawo do autorytatywnej racji?

12 minut temu, absolutarianin napisał:

 

To jest nasz pierwszy rok, o ile dobrze pamiętam, w zonie amerykańskiej. Wbrew pozorom data dużo ważniejsza dla Polaka niż jakiś 1791, czy inny 1989, gdzie te sprzedajne kurwy znowu coś podpisały nam na sznur i kamień na szyję.

 

Jest to pamiętna data, kiedy najzdolniejsi z mojej uczelni wsiedli w pojazd marki Daewoo Tico wyprodukowany na południowo-koreańskiej licencji w upadającym Żeraniu i pojechali na wyspy zarabiać funciaki. Kiedy pod miasta polskie weszły korporacje z godziwą zapłatą, do trójmiasta głównie amerykańskie, na Śląsk - niemieckie, pamiętam, mój pierwszy pracodawca (Siemens) gwarantował takie wypłaty, że za mniejsze ludzie dali by się pozabijać, ale jak się później dowiedzieliśmy 'standardy firmy nie pozwalały tak mało płacić'.

 

To się wydaje - rozkradli nas i zniszczyli. It's true, but only to a point...

 

Ważność tego momentu, jego historyczność doceniłem dopiero po latach, rozmawiając z ludźmi z Rosji, którzy byli dosłownie kilkadziesiąt km dalej, a do tej pory jest tam taka dzicz, że nawet nie ma na co wydać pieniędzy, gdy się je jakimś cudem ma. 100g gorgonzoli kosztuje 10€, a o biojajkach hodowanych od kur na trawie to nikt nawet nie słyszał, jeżeli nie mieszka w Moskwie lub Petersburgu (i wcale nie, nie są wszystkie bio). Mowa o takim Kaliningradzie na ten przykład. Podobnie na Białej Rusi, polecam zwiedzić.

 

U nas oczywiście nie było aż tak źle, bo jednak tradycje gospodarskie są u nas silne, ale to był ten przełomowy moment, kiedy zluzowano paszporty do pracy za granicą i ci, w których była iskra boża poszli jak rakiety do góry, a ci, którzy byli skazani na potępienie, w tym większość kobiet, osiągnęła maksymalny stopień spierdolenia w ramach nienaruszalnego prawa równowagi w przyrodzie lub jak kto woli - zasady zachowania pędu.

 

Dzięki. No tak, to było po wejściu do Unii, działo się. Ja ten rok spędziłam na macierzyńskim bez Internetu, z wydarzeń pamiętam tylko pogrzeb Jana Pawła II , bo okolica wymarła (zupełnie jak podczas mistrzostw piłki nożnej w 2012, też okolica wymarła ;)). Faktycznie, być może to był ten przełom (2005) i zachłyśnięcie się "dobrobytem zachodu".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, horseman napisał:

 

Skąd się zerwałaś? Tak serio pytam, w jakiej bajce żyjesz dziewczyno? Obecnie Panie to:

- Tinder

- Netflix

- Instagram

- Życie za hajs rodziców

- Erasmus

- Feminizm 

- Lewica

- Miłość do zwierzątek na internecie

- Memy

Zgadzam się i o tym cały czas piszę!!!!! 

 

Ale widzę mnóstwo postów o kobitkach, które zdjęcia wrzucają na  fotkę, nie na instagrama;  oglądają nie Netflixa ,a m jak miłość czy inne takie. I niemożebnie mnie to denerwuje!!!

17 minut temu, horseman napisał:

 

Buahahah. Wyrwałaś się z zadupia do STOLYCY i już wiesz, że to co opisują faceci w różnym wieku, pochodzący z całej Polski, o różnym statusie materialnym i społecznym to brednie. Twoje doświadczenia są bardziej miarodajne myszko :D Reprezentujesz żałosny poziom intelektualny. 

 

Nie wstydzę się tego skąd pochodzę. A mojej miejscowości do zadupia daleko. Inaczej chyba jest z Tobą, skoro się tak doczepiłeś. Poza tym, skąd byś nie był, reprezentujesz minusowy poziom kultury osobistej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wewerka napisał:

@horseman to obraźliwa wypowiedź, i nawet nie zawoalowana.( jakich tu sporo).  "

Co ma to wspólnego z tematem?

 

4 minuty temu, Wewerka napisał:

Czytając o "walce" z hejterami właściciela tego Forum, 

Co ma to wspólnego z tematem? x2 

 

5 minut temu, Wewerka napisał:

 nie ma żadnej granicy, tylko bardzo, bardzo radykalne myślenie, które uzurpuje sobie prawo do autorytatywnej racji?

Co to ma wspólnego z tematem? x3

 

 

Odchodzenie od meritum wypowiedzi poprzez nawiązanie do własnych uczuć i kwestii "hejtu" to jeden z tych słynnych schematów kobiecych zachowań, które to forum obnaża. Obrażasz się na rzeczywistość. Założyłaś głupi temat, w którym próbujesz przekonać innych, że Ty wiesz lepiej bo w Twoim otoczeniu jest inaczej, bądź nie zdajesz sprawy z tego jak jest naprawdę. Polecam zapoznanie się z pojęciem "statystyka". 

 

Nie wycofuję swoich słów, ale jeśli byłem zbyt dosadny to przepraszam. Nieczęsto odwiedzam rezerwat.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dewajtis napisał:

- czytuje gazetki typu Gala czy Przyjaciółka

 

Nie wierzysz to zaobserwuj w marketach, przy kioskach jakie kolejki kobiet po czasopisma

 

3 godziny temu, Dewajtis napisał:

- ogląda polskie telenowele typu M jak Miłość

 

Tak spędza czas większość kobiet jakiś 98% jak określiłaś w poście

 

3 godziny temu, Dewajtis napisał:

-podchodzi poważnie do stron typu Pudelek

 

Poczytaj komentarze kobiet na tego typu stronach to się sama przekonasz

 

3 godziny temu, Dewajtis napisał:

- jest aktywna i zamieszcza zdjęcia na serwisach typu Sympatia czy Fotka

 

Oj są aktywne ,ale bardziej na FB, Tinder, Instagram czy Twiter.

Na wyżej wymienionych przez ciebie też dodatkowo jeszcze badoo.

 

3 godziny temu, Dewajtis napisał:

- smaży się na solarium

 

Zdarzają się i takie panie ,ale nie jest to może większość

 

3 godziny temu, Dewajtis napisał:

-nie zna języków obcych, a co najmniej angielskiego

 

Myślę ,że angielski 50% zna 

 

3 godziny temu, Dewajtis napisał:

-ogranicza się do polskojęzycznego Internetu

 

Nie tyle do internetu co do portali społecznościowych czy sklepów internetowych

 

3 godziny temu, Dewajtis napisał:

-podróżowanie ogranicza do last minute w Hiszpanii

 

Ulubiony kierunek kobiet to teraz kraje arabskie czy afrykańskie ciekawe dlaczego??

 

3 godziny temu, Dewajtis napisał:

-jeśli pracuje, to oczywiście w Żabce ( a tak swoją drogą, ja nie wiem co ludzie mają do sprzedawczyń w Żabce. W mojej pracują bardzo miłe panie, czasem trochę pogadamy, pokazują różne promocje itp. Nie to co obrażone Grażyny w sklepach osiedlowych).

 

Kobiety pracują tam gdzie im będzie wygodniej nie tylko sklepy czy markety, ale też korpo biurwy, okienka pocztowe, urzędy gdzie wpisuje się dane do komputera i odbiera telefony, banki.

Pytanie do ciebie skoro mamy równouprawnienie czemu kobiety nie pracują np. w górnictwie, budowlance, kanalizacji, zakładach produkcyjnych?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, horseman napisał:

 

 

Odchodzenie od meritum wypowiedzi poprzez nawiązanie do własnych uczuć i kwestii "hejtu" to jeden z tych słynnych schematów kobiecych zachowań, które to forum obnaża. 

 

Natomiast "słynny schemat zachowania mężczyzn", to odwet. Natychmiastowy. (nawet przy cichutkim, "przepraszam") Nie ja założyłam temat, ale  tak poruszam różne tematy w swoich wypowiedziach przy okazji komentowania danego wątku, jeśli do czegoś chcę nawiązać. Taka jestem i nie zamierzam za to nikogo przepraszać ani tłumaczyć się. Zawsze można mnie wyrzucić z Forum, jeśli jestem niewygodna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Iceman84PL napisał:

 

Tak spędza czas większość kobiet jakiś 98% jak określiłaś w poście

No wybacz, ale nie wierzę... seriale ogólnie, może tak, ale m jak miłosć czy jakiś tam inny klan? Toż to straszny badziew jest...

9 minut temu, Iceman84PL napisał:

 

 

Ulubiony kierunek kobiet to teraz kraje arabskie czy afrykańskie ciekawe dlaczego??

Bo tanio, ciepło i w miarę blisko ???

9 minut temu, Iceman84PL napisał:

 

 

Kobiety pracują tam gdzie im będzie wygodniej nie tylko sklepy czy markety, ale też korpo biurwy, okienka pocztowe, urzędy gdzie wpisuje się dane do komputera i odbiera telefony, banki.

Pytanie do ciebie skoro mamy równouprawnienie czemu kobiety nie pracują np. w górnictwie, budowlance, kanalizacji, zakładach produkcyjnych?

 

A tu akurat jest proste wytłumaczenie. Role płciowe (czy role genderowe?).  Dlaczego tak mało mężczyzn pracuje w żłobkach, przedszkolach, jako pielęgniarki czy sprzątaczki? A to też są ważne, cięzkie i (często) niezbyt czyste prace. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Iceman84PL napisał:

 

 

Kobiety pracują tam gdzie im będzie wygodniej nie tylko sklepy czy markety, ale też korpo biurwy, okienka pocztowe, urzędy gdzie wpisuje się dane do komputera i odbiera telefony, banki.

Pytanie do ciebie skoro mamy równouprawnienie czemu kobiety nie pracują np. w górnictwie, budowlance, kanalizacji, zakładach produkcyjnych?

 

@Iceman84PL pytanie czemu mężczyźni nie pracują jako (w większości) jako salowi, sprzątacze, pielęgniarze czy pracownicy DPS, opiekując się starszymi, schorowanymi ludźmi? Być może właśnie z tego powodu, dla którego kobiety nie pracują w górnictwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dewajtis napisał:

No wybacz, ale nie wierzę... seriale ogólnie, może tak, ale m jak miłosć czy jakiś tam inny klan? Toż to straszny badziew jest...

 

Teraz wśród kobiet króluje Netfilix i Tureckie produkcje o Sułtanach?

 

12 minut temu, Dewajtis napisał:

Bo tanio, ciepło i w miarę blisko ???

 

???

 

12 minut temu, Dewajtis napisał:

A tu akurat jest proste wytłumaczenie. Role płciowe (czy role genderowe?).  Dlaczego tak mało mężczyzn pracuje w żłobkach, przedszkolach, jako pielęgniarki czy sprzątaczki?

 

Czyli jak wam kobietom nie pasuje praca to od razu role genderowe?

Pielęgniarze, sprzątacze są i nie jest ich tak wcale mało do tego to nisko płatne prace.

 

12 minut temu, Dewajtis napisał:

A to też są ważne, cięzkie i (często) niezbyt czyste prace. 

 

Oj jakie wy bidulki jesteście.

Ty chyba nie doświadczyłaś ciężkiej pracy.

 

9 minut temu, Wewerka napisał:

jako salowi, sprzątacze, pielęgniarze czy pracownicy DPS,

 

Z tego co mi wiadomo jest ich sporo, więc na jakiej podstawie wnosisz, że nie pracują?

Edytowane przez Iceman84PL
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Iceman84PL napisał:

Pytanie do ciebie skoro mamy równouprawnienie czemu kobiety nie pracują np. w górnictwie, budowlance, kanalizacji, zakładach produkcyjnych?

To pytanie jest moim zdaniem źle postawione. Odpowiedź wydaje się oczywista: mało ich pracuje ponieważ, są to branże charakteryzujące się cieżką pracą fizyczną oraz niebezpieczne. Właściwie postawione pytanie powinno brzmieć mniej więcej tak: dlaczego feminazistki lub inne kobietopodobne twory oraz ich popłuczyny nie domagają się parytetów w tych branżach, a za to domagają się np. w radach nadzorczych? Odpowiedź wydaje się prosta i wynika z tego o czym chwilę wczesniej pisałem: nie jest to praca tak cięzka fizycznie i niebezpieczna, ale wiże się z czymś innym, otóż one "chcom i nadajom siem do rzondzenia". Proste, nie. Inna kwestia to czy one faktycznie na poziomie swojej niestabilności emocjonalnej i emocjonalnej natury się do tego nadają.

 

Tu trzeba zawsze poruszać kwestię śmiertelnych wypadków w miejscach pracy. Ponad 90% z nich dotyczy mężczyzn. Dlaczego więc fenministki i inne nie domagają się równouprawnie także na tym polu? Przecież to podła dyskryminacja kobiet. Należy więc zwiększyć ich udział w wypadkach śmiertelnych w pracy kilkukrotnie. Co za #piekłokobiet.

 

W tym momencie kończy się kazda zdechła ideologia, w tym wypadku fakt, że za każdym razem jak trzeba podnieść, przenieść czy wnieść coś ciężkiego, to potrzebny jest im facet, albo że jak trzeba podjąć jakąś ważną decyzję, to też potrzeba faceta, bo ona nie umie.

 

@horsemannie masz jak dal mnie za co przepraszać, podsumowałeś ogarnięcie rzeczywistości przez panią i tyle, a to, że jest słoikiem... no cóż nie jej wina, a znam takich ogrom:

 

BESTY.pl

 

Edytowane przez Krugerrand
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dewajtis napisał:

W 2019 roku, tylko 39% Polaków przeczytało chociaż jedną książkę. Nie powiesz mi chyba, że każdy z tych 39% był mężczyzną.

Z tym czytaniem książek to jest dno argument a kobiety bardzo lubią się nim masturbować.

Mam nadzieję, ze czytasz chociaż książki naukowe, bo jak nie to kończ waść wstydu oszczędź.

 

Moja znajoma zwykła mawiać - "mam zbyt ciekawe życie by spędzać je w książkach".

To taki tekst odnośnie tych wszystkich wielkich literatek co czytają harlekiny i romansidła.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Gigi napisał:

Jest się od kogo uczyć co należy oglądać. :)

 

Na tym forum jest też takie coś co nazywa się Rezerwatem. To taka część, w której mogą, na całe tylko szczęście, wypowiadać się kobiety. Można tam przeczytać co mamy myśleć, czytać, oglądać, jak się zachowywać i co robić. Gdyby nie to, to zapewnie nie wiedzielibyśmy co ze sobą mamy zrobić. Jest tam taki ogrom "mundorści", że nawet jedna pani w przeciągu ledwie kilku dni założyła dwa, nota bene bardzo podobne do tego, tematy, które wylądowały na Ścianie hańby.

 

Dla tych co nie są może w temacie:

Jesteś mądra inaczej, czy może o drogę pytasz, bo już sie pogubiłem;)

Edytowane przez Krugerrand
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dewajtis napisał:

Ale widzę mnóstwo postów o kobitkach, które zdjęcia wrzucają na  fotkę, nie na instagrama;  oglądają nie Netflixa ,a m jak miłość czy inne takie. I niemożebnie mnie to denerwuje!!!

To zapewne 40-latkowie opisują co robiły ich byłe, gdy byli małżeństwem.

 

Na Twoim przykładzie jasno widać, że kobiety pędzą do tego co modne i na czasie. Jesteś wręcz oburzona tym, że być może ktoś woli i lubi co innego.

To samo widać u kobiet w ewolucji poglądów w kierunku modnego obecnie lewactwa i gender.

 

Edytowane przez Brat Jan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie kobieca logika. No klasyk! Jak już z sympatii czy naszej klasy kobieta przeniosła się na fejsa czy tindera to mentalnie są to lata świetlne i wy samcy tego nie rozumiecie ? 

 

Reszty nawet nie czytam, bo jeśli ktoś zamieszcza podobne tezy, to z cytowanego 2005r nie wyrósł.

 

Parafrazując klasyka: są dwie rzeczy nieskończone - wszechświat i kobieca głupota. Co do pierwszej jednak nie jestem pewien.

Edytowane przez Redbad
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dewajtis ledwo wszedłem do rezerwatu i już zdążyłaś mnie wkurwić. 

 

Podaj dokładnie gdzie wyczytałaś o tych paniach domu, klanach, i innych bzdurach które napisałaś w temacie. Wyślij cytaty. Jakoś czytam to forum od dawna i to w miarę dokładnie a nic takiego nie zauważyłem. A raczej nie powinno być z tym problemu skoro tak namiętnie piszemy o w/w rzeczach z 2005r. I przekładamy je na dzisiejsze realia kobiet. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, elogejter said:

Czy to coś złego, że kobiety oglądają seriale? Chyba co poniektórzy mają zbyt wysokie wymagania, żeby nie oglądały tv, nie czytały najlepiej czasopism. Najlepiej, zeby ciagle pracowaly, rozwijaly sie i zarabiały pitos. Ludzie nie na tym zycie polega

To nie chodzi o to, że coś złego tylko raz trzeba mieć umiar i nie spędzać na Netfliksie całych dni, dwa dostosowywać papkę do swojego poziomu intelektualnego. Jest mnóstwo wartościowych seriali, z których można sie nawet czegoś nauczyć. Jednak kobiety praktycznie ZAWSZE preferują tematy lekkie, przyjemne, gdzie jest dużo "miłości", seksu i ogólnie kolorowego życia jak w bajce bez wad i problemów. 

 

O czymś to chyba świadczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dewajtis napisał:

No wybacz, ale nie wierzę

Dawno nie byłem w rezerwacie, więc wywieszam porwane gacie.

Macham stojącą skarpetą ino dyrdymałów veto.

Wietrze ostro kalesony, bączek na DWÓR wypuszczony.

Dłonią lewą no i prawą wszystkim zgromadzonym bije brawo.

 

Wszak atencji nadszedł czas, trzeba podbić posta INO RAZ.

NAPOMPOWAĆ EGO przeto, by piórka nastroszyć przed kobitom.

 

Było sobie już tak fajne, zimą orać na kombajnie.

...tfu, przecież do orania Mąż, bo przynosi pensje wciąż.

A jak kasy mu nie STYKA?

Wypierdolić do śmietnika.

 

Lawirować.

Orbitować.

Nowe bankomaty wychodować.

 

Płynie, kasa płynie, po polskiej krainie, zobaczyła babę już jej NIE OMINIE.

 

BO TO BYŁO TAK.

Śmiała baba mak, siała, siała, byle forsa się zgadzała.

Ot historyja cała. 

 

 

 

Edytowane przez Tornado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.