Skocz do zawartości

"Ci w moim wieku ledwo skończyli studia. Chcę faceta, który zapewni mi więcej niż wynajętą kawalerkę" - tekst


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie w przyrodzie jest tak samo. Przynajmniej u wielu gatunków. Samiec buduje gniazdo, walczy z innymi ryzykując zdrowie i życie, odstawia cyrki w tańcu godowym, nadwyręża swój organizm aby wychodować do niczego nie potrzebny atrybut "męskości" (np. poroże) a samica patrzy i wybiera. Dam temu albo tamtemu. 

 

Wszystko sprowadza się do ruchania. 

Edytowane przez RealLife
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Ramaja Awantura said:

Kto czyta jakieś wypociny na kretyńskich stronach dla mamusiek ?

Inne baby. I utwierdzają się w przekonaniu, że należy doić misia aż się pokaże dno w portfelu.

Bo tak przecież robią mądre i ładne.

Praca na siebie jest dla brzydkich i frajerek.

 

Najbardziej żenujące jest w tym wszystkim, że sami je tego uczymy.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mapogo napisał:

Jeżeli mowa już o kobietach, to nie o Polkach. Chciałbym zobaczyć na forum więcej tematów o podrywie kobiet z zagranicy.

 

Chwile Bracie, przecież jak był temat o kobietach z Ameryki Południowej to zrobiono tam rozpierdoool, że to fantaści i fantasmagorie, a Brat mający piękną kobietę z tego rejonu ( @Zdzichu_Wawa) został zrugany na całego, jak wrzuciłem temat o Azjatkach to był wrzask, że tylko przegrywy, które nie umieją w Polsce sobie poradzić się tym interesują (tu ukłon w stronę @Jan III Wspaniały), a jak pisałem o Ukrainkach to dostałem zwrotkę, że to "koorwy", nie to co Polki.

 

Popatrz jaki fajny post, a ile lajków zebrał:

 

 

Niestety @Mapogo masz "mokry sen przegrywa" skoro myślisz o kobiecie z innych krajów :) Trzeba się zdecydować Panowie :) .

 

Ja na Badoo filtruję po języku i łowię tylko dziewczyny spoza PL, na Tinderze żałuję, że nie ma opcji sortowania po języku ale jest Gold gdzie można zmieniać lokalizacje. Osobiście - czekam na otwarcie granic, bo w PL to rzeźbienie w kale.

 

Post popieram - uważam, że w PL nie ma już czego prawie szukać.

 

Polak jest skrajnie niedowartościowany w Polsce, Polka skrajnie przewartościowana.

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sundance Kid Sorry ale ja nie cenię Polskich mężczyzn, uważam że większość zasługuje na swój los bo są pisdami. Najgorsze jak taki śmieć bruździ przez jakąś cizię tobie (np. w pracy). Polscy mężczyźni są wychowywani na frajerów czy wam się to podoba czy nie. Dokąd będą pozwalać kobietom na takie rzeczy to tak będzie. Polski chłopaczyna za cipe upokorzy przyjaciela z dzieciństwa i sprzeda własną matką. Dużo polaków zachowuje się przy kobietach jak MAŁPY i ci idioci nie wiedzą że GÓWNO tym zdziałają. 

Ostatnio mnie zażenował w czasie jazdy typek w białym bmw króry na lewy pas skręcający chamsko przy końcówce na chama się wepchał z pasa środkowego. Oczywiście kto obok siedział? JAKAŚ DUPA. Trzeba robić popisówę. Laska poudaje że "oj miś jaki ty edgy jesteś szybki wściekły" a potem i tak da dupy Mokobe.

14 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Polak jest skrajnie niedowartościowany w Polsce, Polka skrajnie przewartościowana.

Polak w polsce jest traktowany jak pier_olony PIES. Jak niższa kategoria człowieka. 

A kto polki przewatościował? XD

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minutes ago, RealLife said:

W sumie w przyrodzie jest tak samo. (...) a samica patrzy i wybiera. Dam temu albo tamtemu. 

 

Wszystko sprowadza się do ruchania. 

Wydawałoby się, że gatunek obdarzony umiejętnością abstrakcyjnego myślenia powinien mieć jakieś inne wzorce zachowań. Lub przynajmniej bezkrytycznie nie ulegać pierwotnym instynktom. 🤔

 

Ale to by sugerowało, że kobieta

 

jest istotom bezmyślnom i niezdolnom do refleksyji

 

😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RealLife napisał:

W sumie w przyrodzie jest tak samo. Przynajmniej u wielu gatunków. Samiec buduje gniazdo, walczy z innymi ryzykując zdrowie i życie, odstawia cyrki w tańcu godowym, nadwyręża swój organizm aby wychodować do niczego nie potrzebny atrybut "męskości" (np. poroże) a samica patrzy i wybiera. Dam temu albo tamtemu. 

 

W (pewnie większości) społeczności Afryki Subsaharyjskiej to kobiety pracują, noszą wodę ze studni itd., faceci leżą i się opierdzielają, ich rola sprowadza się do kopulacji.

 

Może to dlatego tam niczego nie osiągnęli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, cst9191 said:

 

Może to dlatego tam niczego nie osiągnęli?

 

:)

Tak dla zabawy załóżmy, że ta teoria jest prawdziwa i do takich samych wniosków doszli antropolodzy. Teraz spróbujcie sobie wyobrazić jaką gimnastykę słowną i retorykę musiano by zastosować aby we wspołczesnym świecie, poprawności politycznej i feminizmu, ogłosić w publikacji naukowej, że to wina tamtejszych kobiet, że są opóźnieni cywilizacyjnie. 

 

;)

 

 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 hours ago, nesq said:

Ajahn Brahm - medytacja buddyjskiego mnicha

 

Ten temat unaocznia jak bardzo nie radzicie sobie z kobietami, ze światem w ogóle. Metody z Shaolin (skąd innąd fajny ziomeczek, nagrywa ciekawe filmy) zostawicie sobie JAK WAM JUŻ NAPRAWDĘ POD DUPAMI ZAPŁONIE, bo nie strzela się z armaty do wróbli.

 

Przykład:

 

15 hours ago, Chcni said:

ja nie mam nic ale ok bo jestem kobietą,

 

Czy ja dobrze widzę, że znowu wylazła baba z rezerwatu i nawet się z tym nie kryje? Gdzie jest moderacja z perm-banem?

 

Wy - nie reagujecie, dwóch nawet zalajkowało.

 

Jeżeli tak trzymacie ramę to nie dziwcie się, że macie wkoło burdel i totalitaryzm, jak ten pies opisał, gdybyśmy codziennie z bloku wyciągali jednego i pałowali na oczach wszystkich, to reszta szukałaby racjonalizacji i cieszyła się, że dziś nie jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, absolutarianin napisał:

jak ten pies opisał,

Naprawdę ciężko jest mi pojąć, jak duży trzeba mieć deficyt percepcji, żeby tamten tekst potraktować inaczej, niż zwykły clickbait i jeszcze przypisywać temu jakąkolwiek wiarygodność. Fragment o policjancie, co porównuje wspomnienia zamieszek z lat 80 z czasami obecnymi, to już jest jawny trolling i szydzenie z czytelnika (notabene usprawiedliwiony, bo tylko skończony debil czytałby to z wypiekami na twarzy).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeżeli ten tekst został spreparowany, to doskonale oddaje rzeczywistość dziwnego kraju nad Wisłą. Dlaczego gardzą wami kobiety i dlaczego nie będziecie tam mieli nigdy wolności.

 

Ja się do niedawna jeszcze łudziłem, że Polacy to tacy świadomi, wysokowibracyjni, ple, ple... nie robią burd, żeby nie niszczyć mienia publicznego. A to zwykłe tchórzostwo.

 

Dlaczego Francuzi rozpieprzyli swój kraj w protestach? Ciągle widzę jakieś płonące ulice, lęcący bruk, potrzaskane tarcze, powywracane radiowozy. Dlatego, że się po prostu nie dali. Kto się boi tego potem psylicja gnoi. I im to się zwróci, bo takie jest prawo życia. Przycięte drzewo - daje owoce.

 

I nie pierdolcie mi, że potem zapłacą za te radiowozy popalone. Gówno zapłacą. Albo inaczej - zapłacą tak jak i wy. System doi z owiec zawsze max. fizyczna norma, ile jest wełny na owcy - tyle się goli. U żabojadów będzie mniej do golenia per saldo - więc się banksterka dorzuci (oczywiście out of thin air) a w polinie zapłaci kowalski za wszystko i jeszcze dodatkowe kary z dupy wzięte. To jest tak samo jak z hucpą owsika. Skoro owsik zebrał kasę od naiwnych, to już budżecie można tego nie uwzględniać. Respiratory i tak będą, tylko że grubym i dla żontu będzie taniej. Za to we FR została postawiona granica - bardzo ważna. I oni bedą mieli fory w nwo, a Polska zostanie totalnie wyprzedana, ubezwłasnowolniona i będziecie uciekać za lat parę, naiwni, tylko totalnie już bez kasy.

 

A powód jest bardzo prosty - istnieje nwo, istnieją ponadnarowowe mafie, które nie liczą się z niczym, istnieje banksterka, nad którą nie ma żadnej kontroli, istnieją kartele korporacyjne i one to zawłaszczą, gdzie ludzie nie pisną. Tyle masz wolności ile sobie wywalczysz. Nie zabiorą ci tego, czego nie oddasz, a siłowo będzie to ZBYT KOSZTOWNE. Oczywiście to piękne zdanie na kamień - chlebem i nadstaw drugi policzek. Ale to jest duchowe prawo, które wykorzystasz jak masz ku niemu duchowe kwalifikacje. Jeżeli wywlekłeś je z tchórzostwa i wymówki, to ono cię zabije.

 

Wiadomo, że ciężko jest się bić, jak jesteś sam, albo jak jeszcze niespecjalnie umiesz. Wtedy się przyłączasz do kogo możesz, zostawiasz swój partykularny interes, a walczysz o interes wspólny, bo on jest nadrzędny z prostego racjonalnego powodu: jak uwalą cię na poziomie kraju - twój partykularny interesik rozsypie się tak czy owak. Tak jak wspólny interes choćby samców na tym forum. Dlatego się nie leję w Italii na ulicach, bo to nie mój kraj, nie mój kontrakt społeczny i nie moje bogactwo. Po prawdzie ich upadek jest mi na rękę. Ale to też nie jest powód, bo nikomu źle nie życzę. Powód jest taki, że jak tylko będę miał cień szansy na wymierny rezultat - natychmiast się przyłączę. W Polsce jesteście u siebie i macie tą szansę, patrz górale, macie prawo walczyć o swój kraj i swoje bogactwo. Ja tutaj - tylko jeżeli zostanę poproszony, tak to działa w gościach. Nie łatasz dziur w płocie, jak przyjedziesz w gości, nawet jak cię wkurwiają. Mówię oczywiście o tym, co dzieje się we włoskim matriksie, nie o swojej górce, bo tu jestem u siebie. Nawet tu, gdy przyszedł ktoś, kto znalazł się w okolicy i powiedział, Wojtek - trzymajmy sztamę przeciwko globalitarystom, bez wahania przystałem. Trzymam z Ukraińcami i Rosjanami, bo to nieliczne narody i mentalności, które nie tylko mają wiedzę, ale i stosują ją w praktyce, a nie brandzlują się że 'nic się nie da zrobić' i płyną jak gówno z prądem historii. 

 

Dlatego dziwię się wam, że nie mając już praktycznie nic jeszcze bronicie własnej indolencji i strachu. Nie dość że to postawa godna pogardy to jeszcze zwyczajnie nierozsądna, bo gdybyście się zjednoczyli i postawili się - dużo byście jeszcze wygrali, chociażby te kobiety, które dziś wami gardzą.   

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.

 

Zmieniły się reguły gry, chociaż mało osób na to zwraca uwagę.

Globalizacja, internet i coraz powszechniejsze zarabianie wyglądem sprawia, że atrakcyjni ludzie (głównie kobiety) wchodzą na zupełnie nowy poziom "łatwości" zycia.

 

W dzisiejszych czasach wystarczy w leginsach zrobić kilka przysiadów przed kamerą, by dostać kilka polskich średnich krajowych miesięcznie. Oczywiście są warunki: musi być duża, okrągła i jędrna dupa, ładna twarz i odpowiednia promocja.

 

Taka osoba nie będzie szanować przeciętniaka, bo ona ma trzykrotność jego wynagrodzeń za istnienie.

Aby jej zaimponować, MUSISZ zarabiać więcej i/lub mieć większe wpływy w środowisku (realnym lub internetowym). A konkurując w PL z nawet przeciętną influencerką zwykle przegrasz.

Ktoś mi powie - przecież nie każda strimuje. Jasne, że nie. Ale prawie każda obserwuje taką osobę lub ma w swoim kręgu znajomych taką. Akurat kobiety są od zawsze znane z tego, że porównują się względem znajomych "w górę", a nie w dół. Czyli będą się porównywać z najładniejszą koleżanką, a nie najbrzydszą. Przeciętne zarobki to dla kobiet dowcip. Przecież kilka gówniaków+zapomogi społeczne dają takiej Karynce lepszy poziom życia na bezrobociu, niż Sebie, który zapierdala na magazynie za minimalną.

 

Kobiety są obecnie na innym poziomie, niż mężczyźni, czy komuś się to podoba, czy nie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, absolutarianin napisał:

 

 

Przykład:

  21 godzin temu, Chcni napisał:

To jest logika na wyższym poziomie ja nie mam nic ale ok bo jestem kobietą, ale mój rówieśnik jest nieudacznikiem, bo nie ma mieszkania i Mercedesa haha 

 

 

Czy ja dobrze widzę, że znowu wylazła baba z rezerwatu i nawet się z tym nie kryje? Gdzie jest moderacja z perm-banem?

 

Wy - nie reagujecie, dwóch nawet zalajkowało.

 

Jeżeli tak trzymacie ramę to nie dziwcie się, że macie wkoło burdel i totalitaryzm, jak ten pies opisał, gdybyśmy codziennie z bloku wyciągali jednego i pałowali na oczach wszystkich, to reszta szukałaby racjonalizacji i cieszyła się, że dziś nie jego.

Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Sam wyśmiałem babską logikę, a napisałem w rodzaju żeńskim cytując to pierdololo z tekstu. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Chcni said:

Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem?

 

Ziomuś nie wiem kim jesteś, napisałeś tu raptem 9 postów

1 hour ago, Januszek852 said:

W dzisiejszych czasach wystarczy w leginsach zrobić kilka przysiadów przed kamerą, by dostać kilka polskich średnich krajowych miesięcznie.

 

Świat, który się teraz klaruje, a którego nie kształtujemy może się okazać takim, że nie będzie się chciało w nim nawet żyć, ale innego już nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.03.2021 o 12:33, Obliteraror napisał:

a my odwdzięczymy mu się tym samym (już to kurwa widzę - przyp. O).

👊:D 

Offtop 
Przeca związek to mimo wszystko układ - coś za coś. Ale co innego rzucać róże pod nogi a co innego mieszkać razem 

Edytowane przez spitfire
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.