Skocz do zawartości

Czy każda kobieta to prostytutka?


Rekomendowane odpowiedzi

Niestety na tym padole łez nie ma nic za darmo. Kobiety to nie efemeryczne istoty karmiące się miłością i romantyzmem tylko cwane bestie nastawione na zapewnienie swoich potrzeb. Miłość u kobiet zaczyna się gdy spotkają na swojej drodze przystojnego mężczyznę ze statusem społecznym i pieniędzmi przypadek nie sądzę natomiast jakimś cudem tej miłości brak przy brzydkich, biednych, chorych mężczyznach. Pora wybić sobie z głowy, że kobiety to anielice o gołębim sercu🤣 Wyrachowanie, egoizm, materializm brak moralności to cechy kobiet wynikające z adaptacji na tej planecie od milionów lat i nie można się na nie obrażać tylko zaakceptować prawde😉

Nie załamuj rąk kolego wystarczy zadbać o siebie i finanse a będziesz przebierać jak w ulegalkach. 

  • Like 5
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Obliteraror napisał:

Ted zdecydowanie miał IMO dobre SMV, z czego skrzętnie korzystał w ramach swojej "kariery". 

Tak jak "nasz" odpowiednik Wampir z Sosnowca. Ten ze Śląska był lepszy bo najpierw je zaliczył, a potem obuchem w łeb za puszczalstwo. 

15 minut temu, Iceman84PL napisał:

anielice

Jedyne anielice wśród kobiet to są te które miały tylu że już: "ja nie liczę" :)

Jak ktoś myśli, że kobieta ma jakiś inny życiowy cel od znalezienia najlepszych genów dla jej potomstwa i jak najlepszych warunków do jego utrzymania to jest naiwniakiem. Ale nazwać to prostytucją to za dużo powiedziane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, niemlodyjoda napisał:

 

Absolutnie nie, po prostu jeszcze nie spotkałeś swojej drugiej połówki pomarańczy albo jesteś niedowartościowanym incelem.

Wystarczy "być sobą" i zobaczysz, że szybko znajdziesz damę swojego serca.

Kobiety patrzą na wnętrze i dobroć serca a nie na wygląd czy zasobność portfela.

Dziećmi z innych związków też się nie przejmuj bo ważne kto wychował nie kto spłodził.

Po więcej rad zapraszamy do "rezerwatu" tam CI nasze kochane Panie i kilku najmądrzejszych z forum Panów wszystko wytłumaczą.

 

5dd0bc398759bd7631c6d59397ddbe21.jpg

Jeśli prawdziwa to nie będzie fragmentu "wszystko po niej"😂

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam to za obopólne korzyści.

Facet ma kasę, status a lalka fajną dupę,cycole i dobrze zasysa dżordża.

 

Każdy ma korzyści.

 

Czemu faceci nie wybierają kobiet że tak to nazwę z niezbyt narzucającą się aparycją i kształtami? To samo z kobietami.

 

Baby wybierają bogatych i z odpowiednim statusem a faceci z odpowiednią dupą i cycami.

 

Choć moim zdaniem jest mała różnica.

Gdyby nawet laska była 10/10 a zjebana to dałbym kopa w dupę.

A kobieta? Facet będzie na maksa zjebany ale nie odpuści bo ma wygodne życie.

 

Chyba że trafi się kolejny z tym samym statusem normalniejszy lub bardziej przystojny.

 

Każdy człowiek w jakimś sensie jest prostytutką.

1 godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Miłość u kobiet zaczyna się gdy spotkają na swojej drodze przystojnego mężczyznę ze statusem społecznym i pieniędzmi przypadek nie sądzę natomiast jakimś cudem tej miłości brak przy brzydkich, biednych, chorych mężczyznach.

I tu zarzuce legendarne już zdanie.

 

Gdy jesteś bogatym spaśluchem to jesteś słodkim misiem z brzuszkiem a gdy biednym grubasem to zapasionym skurwielem i masz zdychać w rowie lub pod mostem.

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Massamba_ napisał:

Uważam to za obopólne korzyści.

Facet ma kasę, status a lalka fajną dupę,cycole i dobrze zasysa dżordża.

 

Każdy ma korzyści.

 

Czemu faceci nie wybierają kobiet że tak to nazwę z niezbyt narzucającą się aparycją i kształtami? To samo z kobietami.

 

Baby wybierają bogatych i z odpowiednim statusem a faceci z odpowiednią dupą i cycami.

 

Choć moim zdaniem jest mała różnica.

Gdyby nawet laska była 10/10 a zjebana to dałbym kopa w dupę.

A kobieta? Facet będzie na maksa zjebany ale nie odpuści bo ma wygodne życie.

 

Chyba że trafi się kolejny z tym samym statusem normalniejszy lub bardziej przystojny.

 

Każdy człowiek w jakimś sensie jest prostytutką.



Po części się nie zgodzę, 90% kobiet jest wstanie znaleźć sobie faceta i to bogatego.  Mężczyźni nie patrzą tak bardzo na wygląd - oczywiście jeżeli kobieta będzie bardzo szkaradna to odpycha wizualnie ale większość kobiet czy dziewczyn jest przeciętna, jeżeli po Ukrainkę 3/10  facet z Polski z własną firmą leci helikopterem to nie ma co więcej dopowiadać.  Wszystkie mają branie, spermiarze atakują z każdej strony -  ciche, szare myszki są wybierane bo być może rokują na przyszłość jako wierne żony (co nie do końca ma uzasadnienie ale tu nie o tym)  wyszczekane cwaniary to często tapeciary z dobrymi cyckami i dupą (wygląd zmielił im mózg od gimnazjum - należały do grupki ładnych, pożądanych i wyrobił się w nich takie a nie inne reakcje) - prawie każda jest wstanie znaleźć średnio-dobrze zarabiającego gostka.  Teraz postawmy się w sytuacji faceta, cichy, grzeczny, wycofany - jakie on ma szanse? przecież to kurva nie jest ani pociągające ani męskie ta przemielona 35 latka z dwójką dzieci każde z innym weźmie takiego typa tylko żeby nie zdechnąć na ulicy z głodu, nawet będzie mu się czasem z obrzydzeniem wypinać.  Nikt nie mówi że każdy mężczyzna musi być nie wiadomo jak męski, odważny i wyginać pręt fi20 w rękach - nie musi, i większość  taka nie jest, są przeciętnymi gościami ale jeżeli zakładamy że mamy wycofanego mężczyznę i wycofaną kobietę, to ten pierwszy jest skończony.. a ta druga nawet zyskuje kilka plusów u mężczyzn (grzeczna, ułożona, bolce jej nie w głowie, dom, obiadki, czułości). Kobiety mają korzyści - facet może je mieć na pewnym etapie, ale im dalej w las tym ...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wydał te 20 czy ile tam złoty i wypruł prosto do Rezerwatu. Nie z nami te numery.

 

3 hours ago, niemlodyjoda said:

Po więcej rad zapraszamy do "rezerwatu" tam CI nasze kochane Panie i kilku najmądrzejszych z forum Panów wszystko wytłumaczą.

 

No widzisz a ''nasze kochane Panie'' są lepiej przygotowane od Ciebie. Dlaczego? Ano nie musisz zapraszać kolegi do Rezerwatu, to jest przecież Jego ulubiony dział.

Edytowane przez Colemanka
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, JudgeMe napisał:

Ale ja, to ja. Jestem bardzo wyczulona na dźwięki i głosy. 

Głos musi być przyjemny i miły dla ucha, inaczej nara. :)

 

Ciebie po prostu boli dupa o to, że często ładniejsza od Ciebie kobieta, ma większe branie u facetów niż Ty bo wie co to znaczy być kobietą.

Zresztą jest to powód dla którego Irlandki, Szkotki i Angielki tak bardzo nie cierpią Polek i generalnie używają takiego słowa na "W" / "B" / "S"  jako synonim.

Tak samo jak Polki mówią o Ukrainkach.

 

Ukrainka w Polsce - często ciuchy podkreślające figurę, ubrana po kobiecemu.

Polka w Polsce - wypierdziane legginsy i rozciągnięte dresy.

Brytyjka w UK - wypierdziane legginsy, dresy i brudne włosy upięte w kok.

Polka w UK - Ukrainka w PL.

 

 

Edytowane przez niemlodyjoda
  • Like 4
  • Dzięki 2
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, JudgeMe napisał:

Psychicznie bym nie wytrzymała z ich akcentem. 

Również mam wyczulone ucho na ten akcent, jakoś też specjalnie za tym nie przepadam.

 

Weźcie sobie Ukrainki na żony i problem rozwiązany, nie wiem po co komuś ubliżać czy się denerwować.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, niemlodyjoda napisał:

Ciebie po prostu boli dupa o to, że często ładniejsza od Ciebie kobieta, ma większe branie u facetów niż Ty bo wie co to znaczy być kobietą.

Zresztą jest to powód dla którego Irlandki, Szkotki i Angielki tak bardzo nie cierpią Polek i generalnie używają takiego słowa na "W" / "B" / "S"  jako synonim.

Tak samo jak Polki mówią o Ukrainkach.

 

Ukrainka w Polsce - często ciuchy podkreślające figurę, ubrana po kobiecemu

Proszę nie rozśmieszaj mnie.

Ja akurat ładnie się ubieram. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, JudgeMe napisał:

Jestem bardzo wyczulona na dźwięki i głosy. 

Głos musi być przyjemny i miły dla ucha, inaczej nara. :)

 

Same here, no i to jest absolutnie niezależne ode mnie. Mam wręcz czasami wyrzuty sumienia, że potencjalnie ciekawy człowiek może stracić w moich oczach przez coś takiego. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, że skomentuję.

 

Czy każda kobieta to prostytutka?

Wyobraźcie sobie, że Nasze Forum czyta ktoś zza granicy. Niekoniecznie zna język polski. Ale do czego służy translator...

 

W Brazylii jeśli nazwiesz kogoś "filho da puta" (skur*ysyn, syn kur*wy) to znaczy, że obrażasz jego matkę.

W miejscach gdzie istnieją silne więzi rodzinne, obrażenie czyjejś matki może skutkować wsadzeniem noża w brzuch.

Absolutnie nie polecam obrażać rodzinę/matkę. Lepiej powiedzieć komuś "ty taki, owaki."

 

Nie popieram zamieszczania takich tytułów na Naszym Forum,

gdyż dyskredytuje to Nas w oczach osób postronnych, przypadkowo

odwiedzających te miejsce w przestrzeni internetu.

 

ps. Takie moje zdanie...

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, JudgeMe napisał:
39 minut temu, mph25 napisał:

po Ukrainkę 3/10 

Ja w ogóle się dziwię, że macie takie parcie na Ukrainki. 

Psychicznie bym nie wytrzymała z ich akcentem. 

 

Jak tu w Rezerwacie przeczytałem, że panienka potrafi zerwać z chłopakiem, bo ma się "bardziej starać", albo opowieści innej Julki tamże, że nie dostawała odpowiedniej ilości sms i innych bzdur typu emotikony od swojego chłopaka, który był w pracy i to był wystarczający powód do rozstania😂, bo jej uczucia się wypalały. 

 

Jak tu przeczytałem o Twoich sposobach dorabiania sobie w trakcie studiów i dawaniu d. żonatemu facetowi, i nie widziałaś w tym nic złego. a zdajesz się być typową przedstawicielką swojego pokolenia.

 

Jak sobie poczytałem w Rezerwacie wspominki nastolatki, która była zwykłym materacem do rżnięcia dla faceta, który mógłby być jej ojcem i panienka pisała, że "nie żałuję tej relacji".

 

Jak zobaczyłem, że kumpel z roboty po zapłaceniu alimentów miał 580 PLN na życie, a inny w wieku 58 lat mieszkał w wynajmowanym pokoju, bo wszystko stracił po rozwodzie,

 

to przestałem się dziwić, że w Polsce jest takie parcie na Rosjanki czy Ukrainki. Typowy facet, jeśli nie jest zwykłym kurwiarzem chce mieć normalną kobietę, nie prującą się jak prześcieradło i

 

na której można polegać w trudnych chwilach. Staram się z pewnym dystansem podchodzić do rewelacji z Rezerwatu. Pisuje tam przecież 5 kobiet na krzyż.

 

 

Rosjanki i Ukrainki mają en masse jednak nieco inne podejście. Wschodni akcent jest bardzo fajny.

 

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Stefan Batory napisał:

Jak tu przeczytałem o Twoich sposobach dorabiania sobie w trakcie studiów i dawaniu d. żonatemu facetowi, i nie widziałaś w tym nic złego. a zdajesz się być typową przedstawicielką swojego pokolenia.

 

Jak sobie poczytałem w Rezerwacie wspominki nastolatki, która była zwykłym materacem do rżnięcia dla faceta, który mógłby być jej ojcem i panienka pis

 

Chyba sobie dorobiłeś historię. Owszem, spotykałam się z żonatym facetem. Lubiłam go, cóż zrobić.  

Aczkolwiek nie był to mój sposób zarabiania na życie. Powiedziałbym raczej, że miła forma spędzania czasu. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, JudgeMe napisał:

Chyba sobie dorobiłeś historię. Owszem, spotykałam się z żonatym facetem. Lubiłam go, cóż zrobić.  

Aczkolwiek nie był to mój sposób zarabiania na życie. Powiedziałbym raczej, że miła forma spędzania czasu. :)

 

Koleżanki i jego żona pochwalają.

Przykładna kobieta srająca w kobiece gniazdo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Stefan Batory napisał:

kumpel z roboty po zapłaceniu alimentów miał 580 PLN na życie, a inny w wieku 58 lat mieszkał w wynajmowanym pokoju, bo wszystko stracił po rozwodzie,

Trzeba ponosić odpowiedzialność za swoje czyny. 

Jak się najpierw robi , a potem myśli, to są tego konsekwencje. 

1 minutę temu, niemlodyjoda napisał:

Koleżanki i jego żona pochwalają.

Przykładna kobieta srająca w kobiece gniazdo.

Znałam jego żonę. Ona też miała kochanka. A nie sypiali ze sobą od lat. 

Poza tym jego żona była terapeutką, żeby było zabawniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.