Skocz do zawartości

Szczyty bialorycerstwa


deleteduser178

Rekomendowane odpowiedzi

Yoo bracia , wróciłem właśnie z wczasów i jeden z kompanów (pojechałem z kolegą z pracy , zabrał swoich znajomych i oni swoich znajomych) przekraczał granicę bialorycerstwa w naszym układzie słonecznym.

 

 

 

Co się działo zapytajcie , była z nami jedna kobitka , zaraz przed ścianą , około 30 , naprawdę urodziwa dama , z charakteru też całkiem spoczko , parę shit testów zrobiła żeby sprawdzić kto , gdzie w stadzie się znajduje , ale pozatym bez jakichś wydziwnień i był też on , chłopak koło 35 lat , introwertyk , z wyglądu chuda kluska , nie zadbany , nie urodziwy , bez pieniędzy , wycofany , wręcz zamknięty w sobie , potrafił np przez cały dzień słowa do nas nie powiedzieć , nikt się nie pytał dlaczego , ale jak dla mnie dziwny typek.

 

 

Przybliżając ich historię , zarywał do tej 30 już parę lat wcześniej , olewała go , ale idealnie nadawał , nadaje się na podnóżek , gościu chodził za nią jak pies , w odległości 1 metra przez cały tydzień , nosił jej buty , torebkę , zakupy , kładł na kole do pływania ! Nie jadł jak ona nie chodziła na stołówkę , nie pił jak ona nie piła , nie spał jak ona nie spała , jak miał inne plany na dany dzień to i tak czekał co ta kobieta zrobi , jak poszliśmy do klubu , czy baru , jak ktoś do niej zagadał to udawał atak serca , chodził za nią do toalety , gościu np czekał w kolejce żeby coś kupić , ona mówi, że idzie ze mną poszukać toalety , to rzucał zakupy i szedł za nią, , suszył jej włosy , czesał , nosił prostownice itp NIE WIDZIAŁEM JESZCZE TAKIEJ SKALI SPERMIARSTWA.

 

 

 

Co owa dama mówiła o tym gościu ? Że jest dla niej aseksualny , że takiego typa w życiu by nie chciała , jak można się tak poniżać , a jemu wmawiała ,że jest prawdziwym mężczyzną , nie takim jak ja , zaraz wam opowiem do czego piła i jaki to miało skutek w rozwoju sytuacji.

 

 

Turop miał na nią wyjebane , laska przed ścianą , mieszka z rodzicami , pracuje w składzie kartonów , jedyne hobby to malowanie się i nagrywanie miliony tik toków , nadrabiała genami , wygrała życie na loterii genowej , jak się zrobiła na wyjście to kobita 11/10. Shit testy jakie rzucała , np chciała żebym jej poniósł torbę na plażę , Turop na to odpowiedział , że jak sobie wziąłeś dojebaną torbę to ją noś , Turop ma już dwie i ciężar nosi przez całe życie , Panna z błyskiem w oku oburzona przekazała Torebkę podnóżkowi mówiąc ,że jest jedynym prawdziwym mężczyzną w towarzystwie .

 

 

Dama szybko  obczaiła ,że Turop zachowuje się inaczej niż jej armia podnóżków i zaczęła dostawać szału macicy głównie wieczorami jak już byliśmy w hotelu . Z każdym dniem rzucała mocniejszy shit test i później wieczorem coraz odważniej próbowała pchać się na bolczyk , a to się gdzieś kładła blisko mnie , próbowała łapać kontakt , wypytywać się o status , relacje z kobietami , obserwowała reakcje innych kobiet w okolicy na Turopa , wczoraj przeszła samą siebie , położyła się w towarzystwie w majtkach koronkowych obok mnie i centralnie wepchala cały tyłek w moje jaja , ręką szukała knagi , kładła moje ręce na jej piersiach , tyłku , komentowała ,że młodsi mężczyźni ja kręcą , nie przeszkadza jej różnica wieku  itp , w międzyczasie prawdziwy mężczyzna nosił nam drinki z lodówki i przynosił kremy do smarowania , jak rozeszliśmy się do pokoju to pisała na grupie około godziny dziwne plany, żeby zamienić się z kumplem z którym byłem w pokoju na pokoje, pod pozorem niedziałającej ładowarki do telefonu , małej ilości wody do picia , otwartego balkonu , małej ilości papieru toaletowego i suchych oczu ?, parcie na knage było x 1000 , nie widziałem dawno takiego szału.

 

 

 

Koniec końców olałem ja , nawet gdybym chciał coś zrobić to podnóżek był zawsze metr od niej (zapewne przy nim by się ruchała , jej by to za cholerę nie przeszkadzało) , myśle , że zacznie się dalszy atak na Turopa bo błyszczały jej oczy od bliskiego wschodu do Polski  , jaja miałem spuchnięte jak tur , chętnie bym ją  zrobił , ale za dużo czerwonych flag , raczej nie warto. 

 

 

 

Puenta taka , wiedza z forum pomaga , SPERMIARSTWA nie wyplenimy , ale jak wiem jak to kurwa mniej więcej działa to się jakoś lżej żyje. 

 

 

Dlatego jak najwięcej Prawdziwych Mężczyzn , więcej zostanie dla Turopa .

 

 

Edytowane przez Turop
  • Like 24
  • Dzięki 3
  • Haha 12
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Turop napisał:

jaja miałem spuchnięte jak tur , chętnie bym ją  zrobił , ale za dużo czerwonych flag , raczej nie warto. 

Flagi to Cię obchodzą w dłuższej relacji, w spuszczeniu z jajec ważna jest własna guma a nie jakieś flagi. Brałby ją na parapecie a przydupasowi chusteczki przez okno rzucał :D

Może terapia szokowa podziałaby na koleżkę pozytywnie, wszystko w imię nauki.

Edytowane przez Imiennik
  • Like 9
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Imiennik napisał:

Może terapia szokowa podziałaby na koleżkę pozytywnie, wszystko w imię nauki.

 

Na pewno by mu to zracjonalizowała odpowiednio, że miała gorszy dzień, że się upiła i nie wie co się stało itp. a kuk dalej by służył.

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracie zacna historia leci pucharek czytało się z miną kota który ubił gołębia.

 

Jeśli tak jak napisałeś na początku z charakteru w miarę dawała radę to ja bym ją zrobił.

 

Mężczyznę wysyłacie po wodę do sklepu, drzwi na klucz i tyle.

 

Chociaż niezrobienie jej ma w sobie coś dżentelmeńskiego i niezwykle wyrachowanego zarazem.

 

Jak tego nie zakończysz moje gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najlepiej jest się skupić na swoim działaniu i w ogóle nie brać do głowy co inni robią.
Co do tzw. "ściany" nadal nie rozumiem tej powtarzanej tu obsesji  dot. 30 letnich kobiet. Zwłaszcza w kontekscie tego , że znaczna część wypowiadających sie na Forum, definiuje się jako MGTOW w tym jako przeciwicy małżęństw. Bez znaczenia więc powinny pozostawać jako kryterium wyboru (i oceny) ile lat ma kobieta. 
[EDIT] szczytem białorycerstwa jest bicie przez białorycerzy męzczyzn którzy w ich ocenie uwłaczają kobiecie, nie okazują jej "dość szacunku". Jednym słowem agresja wobec innych mężczyzn. Jest trochę filmów na YT o tym i to jest załosne. 
 

 

Edytowane przez Personal Best
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Personal Best napisał:

Bez znaczenia więc powinny pozostawać jako kryterium wyboru (i oceny) ile lat ma kobieta. 

Nie jest bez znaczenia fakt iż po 30stce płodność kobiety spada w dół, co dla mnie osobiście, choć jestem przeciwnikiem małżeństwa, jest jednak ważną sprawą. Z punktu widzenia szukania kogoś do związku, rzecz jasna, w innym przypadku kieruje się słowami piosenki: "Bierzesz co się da. I na drzewo nie ucieka. Zaliczona, odstawiona."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Turop napisał:

laska przed ścianą , mieszka z rodzicami , pracuje w składzie kartonów , jedyne hobby to malowanie się i nagrywanie miliony tik toków

Panie drogi, toż to idealna kandydatka na żonę : D Tylko brać - oczywiście wyłącznie bez intercyzy.

 

: )

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Templariusz napisał:

Nie jest bez znaczenia fakt iż po 30stce płodność kobiety spada w dół, co dla mnie osobiście, choć jestem przeciwnikiem małżeństwa, jest jednak ważną sprawą. Z punktu widzenia szukania kogoś do związku, rzecz jasna, w innym przypadku kieruje się słowami piosenki: "Bierzesz co się da. I na drzewo nie ucieka. Zaliczona, odstawiona."

Ile masz lat i od ilu lat szukasz do związku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Brat @Turopma teraz "obowiazek " stuknac ta foczke niemal na oczach spermiarza .Wystukaj ja tak aby klaskanie jaj z tej nocy brzeczalo mu w uszach do konca urlopu.(Zakladajac ze twoje spostrzezenia sa prawdziwe i dobrze odbierasz jej intencje )

Edytowane przez thyr
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Personal Best napisał:

Co do tzw. "ściany" nadal nie rozumiem tej powtarzanej tu obsesji  dot. 30 letnich kobiet. Zwłaszcza w kontekscie tego , że znaczna część wypowiadających sie na Forum, definiuje się jako MGTOW w tym jako przeciwicy małżęństw

Zadbane 30 są ok jeśli chodzi o sprawy rozrywkowe, ale czuć często parcie na bombelka i trzeba bardzo uważać jeśli się go nie planuje. W łóżku to o cię panie, najlepiej takie przygody wspominam szczerze mówiąc.

 

Tutaj panuje narracja domek i dzieci, nie każdy potrzebuje tej samej kobiety przez lata. Jeśli szukam ONS/FWB i laska mi się podoba, ale przy zapoznaniu wyjdzie że ma dwa lata więcej niż bym chciał to co, odpuszczać temat? Bez sensu, kogo to obchodzi w tym przypadku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Turop napisał:

Yoo bracia , wróciłem właśnie z wczasów i jeden z kompanów (pojechałem z kolegą z pracy , zabrał swoich znajomych i oni swoich znajomych) przekraczał granicę bialorycerstwa w naszym układzie słonecznym.

Stary, zacznij stawiać znaki interpunkcyjne zgodnie z zasadami języka polskiego. Czytać się tego nie da, do kurwy nędzy!

  • Haha 1
  • Zdziwiony 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Turop napisał:

chłopak koło 35 lat , introwertyk , z wyglądu chuda kluska , nie zadbany , nie urodziwy , bez pieniędzy , wycofany , wręcz zamknięty w sobie , potrafił np przez cały dzień słowa do nas nie powiedzieć , nikt się nie pytał dlaczego , ale jak dla mnie dziwny typek.

 

 

Przybliżając ich historię , zarywał do tej 30 już parę lat wcześniej , olewała go , ale idealnie nadawał , nadaje się na podnóżek , gościu chodził za nią jak pies , w odległości 1 metra przez cały tydzień , nosił jej buty , torebkę , zakupy , kładł na kole do pływania ! Nie jadł jak ona nie chodziła na stołówkę , nie pił jak ona nie piła , nie spał jak ona nie spała , jak miał inne plany na dany dzień to i tak czekał co ta kobieta zrobi , jak poszliśmy do klubu , czy baru , jak ktoś do niej zagadał to udawał atak serca , chodził za nią do toalety , gościu np czekał w kolejce żeby coś kupić , ona mówi, że idzie ze mną poszukać toalety , to rzucał zakupy i szedł za nią, , suszył jej włosy , czesał , nosił prostownice itp NIE WIDZIAŁEM JESZCZE TAKIEJ SKALI SPERMIARSTWA.

 

Bywają tacy, ale to nie jest tylko spermiarstwo czy białorycerstwo. To jest problem psychiczny, chodzi o jego stosunek ogólnie do ludzi, nie tylko wyłącznie do kobiet. Długo by pisać na ten temat. Gość ma lęki itd, to nie jest introwertyzm. Introwertykiem to jestem ja, a kobiet w łóżku miałem mnóstwo i na ulicy nawet dziś podchodzę i zagaduję każdą jaką chcę (w przedziale 20-40 lat, ale wolę chociaż 10 lat młodsze ode mnie). Introwertyzm to co innego. Gość ma lęki, fobie, i się nadaje do psychologa.

A co za tym idzie jest przekonany, że jak będzie usługiwał komuś (nie tylko kobiecie) to ta osoba go zacznie bardziej lubić (lub kobieta - kochać).

 

Jak to Twój kumpel z roboty, to zamiast wyśmiewać, mógłbyś mu jakoś delikatnie pokazać to nasze forum, żeby sobie poczytał itd. (ale lipa jak przeczyta ten wątek). A jak obcy dla Ciebie gośc, to w sumie nic zrobić nie możesz, tacy byli, są i będą. Ale tak jak mówię, to nie tylko problem z kobietami, ale ogólnie z ludźmi, fobie i lęki.

 

2 godziny temu, Turop napisał:

Koniec końców olałem ja , nawet gdybym chciał coś zrobić to podnóżek był zawsze metr od niej (zapewne przy nim by się ruchała , jej by to za cholerę nie przeszkadzało) , myśle , że zacznie się dalszy atak na Turopa bo błyszczały jej oczy od bliskiego wschodu do Polski  , jaja miałem spuchnięte jak tur , chętnie bym ją  zrobił , ale za dużo czerwonych flag , raczej nie warto. 

 

Też tak uważam, że nie warto. Dziwię się, że tutaj bracia podpowiadają żebyś ją przeleciał. Przecież nie ma sensu seks z wariatką, bo dla chwili przyjemności, potem będziesz miał ją na głowie (pozytywnie lub negatywnie, a ciężko stwierdzić co jej odbije jak to wariatka). Lepiej olać taką, nawet jakby była najbardziej chętna na Ciebie na świecie. Olać dla świętego spokoju. 

 

 

Edytowane przez Adrianos
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo brachu, że zachowałeś powściągliwość i nie skorzystałeś z okazji by innemu mężczyźnie przyprawić rogi.

Jest to postawa godna szacunku, właśnie tak powinien zachowywać się prawdziwy brat samiec.

Niestety jest wielu i na naszym forum, którzy uważają, że dymanie zajętej kobiety jest czymś normalnym otóż NIE!

Zacznijmy zmianę świata od nas samych i bądźmy solidarni z innymi mężczyznami a nie wrogami bo chuć nami kieruje.

Później zdziwienie u mężczyzn, że rynek matrymonialny jest popsuty.

Co do białorycerstwa potwierdzam widzę to na każdym kroku i jest to przykry widok.

Mężczyźni już z automatu usługują, dają atencje, pomoc za darmo to taki swoisty zły nawyk, który utrwalili w sobie.

Wiedza pozwala nam dostrzegać zagrania kobiet, shit testy, manipulacje, wzbudzanie poczucia winni, fochy czy pasywną agresję.

Po lekturze forum i historiach braci życie staje się bardziej przejrzyste gdzie dostrzega się to czego wcześniej się nie widziało.

 

  • Like 5
  • Dzięki 2
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Iceman84PL napisał:

innemu mężczyźnie przyprawić rogi.

 

12 minut temu, Iceman84PL napisał:

że dymanie zajętej kobiety jest czymś normalnym otóż NIE!

 

Przecież w poście autora nie ma żadnej wzmianki o tym, że pańcia jest zajęta, noo chyba, że nie umiem czytać ze zrozumieniem.

 

 

 

Co do  kolegi Turopa- no cóż wychowany pewnie tylko przez matkę, do tego blue pill serwowany przez media, portale społecznościowe - to robi swoje. W pewnym sensie, to kolega autora, pomimo spermiarstwa ma trochę farta. Otóż mógłby trafić na jakąś ostrą zawodniczkę, która odwaliła by scenę pt. związek/ big love i z jest mindsetem mogła by go oskubać do samych gaci, ba z zazdrości nawet mógłby naodpier***ać  jakiś głupot.

@Turop Właśnie tak, jak ktoś pisał - powinieneś ją zerżnąć na jego oczach w celach czysto edukacyjnych głównie xD. Może wtedy koleś dostał by mentalnego gąga w łeb i przeszedłby na ciemną stronę mocy  ;) .

Edytowane przez Kiroviets
int.
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Turop napisał:

laska przed ścianą , mieszka z rodzicami , pracuje w składzie kartonów , jedyne hobby to malowanie się i nagrywanie miliony tik toków , nadrabiała genami , wygrała życie na loterii genowej , jak się zrobiła na wyjście to kobita 11/10.

Szuka byka do rozpłodu :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.