Skocz do zawartości

Czady z dawnych lat


teddy1

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, teddy1 napisał:

Panowie i Panie,

Mała refleksja- czady z dawnych lat. Mieliście/ macie doświadczenia/kontakt/refleksje na ten temat?

Pytam, bo na forum panuje kult/kompleks czada/Jesiki.

Zapraszam do dyskusji.

W wolnej chwili opiszę kilka refleksji oraz sytuacji z mojego życia.

 

Rozwiń, bo nie do końca wiem o co pytasz.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, VasKes napisał:

00womenHit10.jpg

Do wszystkich którzy ikonę "haha" pod tym postem: to nie jest śmieszne. Pod koniec lat 20 i w latach 30 Hitler był jednym z najbardziej pożądanych mężczyzn na świecie. Dwie kobiety które zabiegały o jego względy popełniły samobójstwo z powodu odrzucenia - jedna z tych kobiet była...

...jego kuzynka bodaj w 1931 roku (na pewno przed 1933).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poważniej, to trzeba rozróżnić chada-ruchacza, od pewnej "chaderskiej" filozofii życiowej, czyli jeżeli ma się powodzenie, to niekoniecznie trzeba się wiązać z kimkolwiek. Nie masz takiego imperatywu, potrzeby. Jest w tym oczywiście pewne ryzyko. 

 

Bycie "chadem", nie oznacza, że się trafia na same wartościowe panny, zaryzykowałbym że wręcz przeciwnie. 

 

Anyway mnie do typowego chada raczej daleko, ale co poruchalim, to nasze, przez nas wykonane i nikt nam tego nie odbierze. 😂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon Mol - największy Chad jaki przychodzi mi teraz na myśl.

 

Afrykański pisarz przyjechał do Polski i świadomie zaraził kilkadziesiąt Polek HIV.

To tylko pokazuje, że nasze Witaminki tracą jakiekolwiek ramy, gdy widzą opalonego Pana. Oddawały mu się w całości bez prezerwatyw przez co on dał im ,,prezent".

 

Następnie te same matki Polki wróciły do domu i pozarażały swoje własne rodziny.

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.