Skocz do zawartości

Gdzie znaleźć kandydata na męża, będąc kobieta po 30stce


Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, NoHope napisał:

To ja tylko wrzucę jakie podejście mają faceci którzy mają wybór i wysokie SMV ;)

 

10902600-0-image-a-140_1552424929945.jpg

To chyba transakcja wiązana, on daje rozpoznawalność, ona może się troszkę wypromować odlecieć dalej. Ciekaw jestem które z nich kończyło te związki? Czy gdyby to był losowy biznesmen z majątkiem i wyglądem DiCaprio ale niezbyt znany to byłoby tak samo?

Edytowane przez Mmario
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NoHope Ale ja wiem, że tak jest.

Mi nie trzeba nic udowadniać.

Wg tej teorii głupotą jest jakiekolwiek zaangażowanie i poważne, długoterminowe traktowanie relacji z mężczyzną.

Trzeba za młodu usidlić, niech zrobi mi dzieciaka albo dwójkę, potem sprowokować do zdrady, rozwód, alimenty na żonę i dzieci, a on niech dalej szuka dwudziestek.

Taka jest perspektywa kobiety wyposażonej w wiedzę, którą podajesz.

A że wszyscy to wiedzą, to się dzieje, jak się dzieje - pozwy w 70% składają kobiety.

 

 

Edytowane przez Amperka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Zielonooka napisał:

Przyklad z forum 

@Lalka wszystkie obowiązki, 50/50, urodzenie dziecka i praca. 

Mieszkasz z nami czy co? :D Jestes w błędzie, moje zarobki mają się nijak do zarobków mojego :< ja pracuję 8h dziennie on 12 :< Twój przykład kuleje. :<

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Zielonooka napisał:

 

Jednak to kobieta urodzi dziecko, czego się nie da przeliczyć na żadne pieniądze. Dodatkowo w bólu i cierpieniu.

 

Ach ta mitologia bólu i cierpienia. Jak kobieta jest źle zbudowana i do tego nie ćwiczy, żeby to nadrobić, i do tego jest kładziona w łóżko, żeby rodzić długo i nieefektywnie - no to może.

Ale to wybór.

Mam pamiętniki prababci, gdzie był opisany poród, na stojąco, jako sprawa jednego kwadransa.

Podobnie robią tradycyjne akuszerki - np. chińskie, indyjskie - gdzie kobieta nie może być przykuta do łóżka, tylko trochę chodzi, trochę siedzi, akuszerka masuje jej brzuch, dziecko się układa, i samo poród to kwestia pól godziny, najczęściej na stojąco.

Z najbardziej znanych zabytków akuszerskich są znane - krzesła do rodzenia. Krzesła, nie łóżka. Z antyku - Egiptu i Asyrii, potem popularne w średniowieczu i renesansie.

Teraz jeszcze są modne porody w wodzie, jako dodatkowo rozluźniające, a jak kobieta chce rodzić nienaturalnie na leżąco, to może dostać głupiego jasia.

Ciąża to nie choroba, ani żadna Golgota - chyba że ktoś na siłę chce z tego zrobić.

 

A pieniądze - cóż - surogatka kosztuje kilka-kilkanaście tysięcy $, zależnie od jakości.

  • Like 2
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NoHope napisał:

10902600-0-image-a-140_1552424929945.jpg

O proszę, i ta grafika najlepiej wyjaśnia kobiety, które piszą, że w wieku czterdziestu lat wyglądają lepiej niż niejedna dwudziestka, albo kiedy autorka tematu twierdzi, że w wieku 33 lat jest 7/10.

 

Tak? To gdzie macie te seksowne trzydziestki i czterdziestki wśród dziewczyn DiCaprio?

 

Ano właśnie.

 

Kobieta jest najbardziej atrakcyjna w wieku 20 lat, a w wieku 25 lat można by rzec, że powoli upływa jej termin przydatności do spożycia.

 

To ciągle może być wspaniały człowiek, ale jako kobieta się już przeterminowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Mmario napisał:

Więcej mężczyzn popełnia samobójstwo niż kobiet ginie przy porodzie, jeśli już idziemy w takie argumenty

Podam lepszy argument: ponad 90% wypadków śmiertlenych w miejscu pracy dotyczy mężczyzn. Ponad 90% ofiar śmiertelnych konfliktów zbrojnych to mężczyźni. Któraś gotowa z tym hadlować?;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mmario napisał:

Czy gdyby to był losowy biznesmen z majątkiem i wyglądem DiCaprio ale niezbyt znany to byłoby tak samo?

Moim zdaniem - nie. DiCaprio z resztą się zestarzał i to widać, ale ma status gwiazdora i dynaminę. Za czasów titanica moim zdaniem to był facet 10/10 SMV z urodą pretty boya. Wtedy też należał do ekipy gwiazdorów która obracała masę kobiet.

 

Teraz w necie ludzie mają też bekę z powodu tego zdjęcia
f38958f161890f3c615b42134309558c.png

 

Masz laskę bezosa która patrzy jak zakochana na DiCaprio xD W pojedynku kiepski wygląd+kasa a dobry wygląd+status, wygrywa bezapelacyjnie to drugie.

 

DiCaprio będzie z młodymi kobietami do swojej śmierci bo jako jeden z niewielu ma takie możliwości.

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zielonooka

Ok, ale to w mojej kwestii, czy nadal będę prowadzić taki "dom". Jak mąż nie zmieni usposobienia wobec obowiązków w domu, to temat rodzicielstwa jeszcze szybciej się zakończy. ;) To mój problem, nad którym muszę pracować lub nie. ;)

 

Mogę Ci jednak nadmienić, że my, kobiety mamy szczyt najlepszych czasów.

Nie odpowiada Ci mąż, bierzesz rozwód i nie jesteś narażona na ostracyzm społeczny. Chcesz tylko seksu od mężczyzny? Możesz prowadzić luźne relacje i nikt aż tak Cię nie potępi. 

Masz jakiś grosz przy duszy, to jesteś niezależna i nikt ze społeczeństwa Cię nie potępi, żeś sama. 

Bo nasze matki i babki z chłopem, chcąc lub nie chcąc, musiały siedzieć.

Nie będę przytaczać statystyk dot.opieki nad dzieckiem po rozwodzie. 

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, sargon napisał:

Ach ta mitologia bólu i cierpienia. Jak kobieta jest źle zbudowana i do tego nie ćwiczy, żeby to nadrobić, i do tego jest kładziona w łóżko, żeby rodzić długo i nieefektywnie - no to może.

Ale to wybór.

Powiedział co wiedział. Bezbolesny poród to bujda, którą się wkłada do głów przyszłych mam bo jak się powie prawdę to żadna się nie zgodzi na poród. Byłeś, widziałeś, doświadczyłeś? Ciąża to nie choroba? Ale nadciśnienie, cukrzyca, rozejście spojenia łonowego to co? Ciąża to nie sielanka, poród to nie sielanka. 

A mdłości od rana do nocy to przecież sama przyjemność.

12 minut temu, sargon napisał:

samo poród to kwestia pól godziny,

Haha, 0,5 cm rozwarcia może się robić w godzinę. Musi być 10 cm, to prawie doba katuszy, druga faza max 2h, potem jest III rodzenie łożyska. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bad intentions Inny przykład to Dolph Lundgren, ale to jest jakiś w ogóle genetyczny wyjątek. IQ 160, wzrost 196 cm i wygląd no klasycznego chada z kwadratową szczęką.

https://ncomment.com/dolph-lundgren-63-married-24yearold-sweetheart-article-4483

 

wr-960.jpg

Edytowane przez NoHope
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam temat, ponieważ zrobiła się z tego awantura i prywatne wycieczki zamiast dyskusji na argumenty. 

 

Do tego dochodzą przytyki do forum jako społeczności, jak i właściciela forum personalnie.  

 

Nie twierdzę, że wszyscy uczestnicy dyskusji tak się zachowują, a jedynie niewielka część,  ale jak to mówią wystarczy kilka kropli octu żeby zepsuć smak wina.

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.