Skocz do zawartości

Gdzie znaleźć kandydata na męża, będąc kobieta po 30stce


Rekomendowane odpowiedzi

18 minutes ago, Kinga3811 said:

 Będąc hostessa trzeba uważać, żeby nie zostać wykorzystana przez sliniacego się dziadka, który szuka odskoczni od życia małżeńskiego 😉 Widzę, że mamy jednego molestatora na pokładzie. Żeby Cię żadna nie pozwala 😅 

 

Z tych kilku postów można normalnie cały podręcznik napisać. 😂

 

Tu mamy piękny przykład, jak pani posunięta w latach reaguje na potencjalne zagrożenie ze strony młodszej kobiety. 😁

 

Modelowo wręcz rzekłbym. 

 

Dla lepszego zrozumienia rozwinę:

 

1) 40- latek dla niej - > dobra partia

2) 40-latek oglądający się za 20-tkami - > śliniący się dziadek. 

Edytowane przez maroon
  • Like 8
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Staś napisał:

Krótko w temacie:

Niestety jak sama zauważyłaś napisałaś lata twe na balowaniu z dobrze ustawionym gościem przeleciały. Wygląda na to ze poklepał i się zawinął koło twojej 30tki to była magiczna liczba dla niego i pewnie poszedł poszukać śweżej 20stki.  Twój błąd , 3 lata w samotności ale w końcu załapałaś że nie wrócą tamte czasy. 

 

"......odpowiedzialności i tradycyjnego podejścia do związków." Jeżeli masz nadal ochotę prowadzić firmę to ta wersja odpada: zobaczy co znaczy tradycyjny facet to ktoś z dawnych lata a nie epoki "kobiety na traktory i do roboty"

 

Wygląd jest malo nieistotny ale wolę wysokich facetów.  - można i tak ale żeby później nie było że budzisz się z krzykiem z rana ! Jesteś n głodzie to Ci wszystko obojętne byle nie być samemu ! Jedynka ja bym był ostrożny co do wyglądu zakładając że mam zamiar spędzić z tą osobą resztę życia.

 

Teraz co zrobić jak już jest się towarem z dużym przebiegiem , jak cofnąć licznik ? Ano się nie da. Trzeba myśleć logicznie no i widać że cele wiekowy masz dobry , może z tymi 50 latkami to bym nie ryzykował - no chyba że idzie w majtek ?! Ale facet koło 40 słuszny wiek.  Pytanie o lokalizacje owych facetów wydaje się być pytanie dziecinnym lub trolla ( tak że może zweryfikuje je)

Fantazja Cię ponosi. Piszesz o swojej mamie, czy o mnie?

Z opisywanym facetem, to ja zerwałam, będąc 2lata przed ukończeniem 30stki. Później trochę tego żałowałam. To chyba logiczne, że kobieta w moim wieku, nie będzie dziewica. To, że kobiety w Twoim otoczeniu mają duży przebieg, nie znaczy, że i ja mam taki.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maroon napisał:

Z tych kilku postów można normalnie cały podręcznik napisać. 😂

 

Tu mamy piękny przykład, jak pani posunięta w latach reaguje na potencjalne zagrożenie ze strony młodszej kobiety. 😁

 

Modelowo wręcz rzekłbym. 

Zagrozenie bycia omamiona i wykorzystana? Dziękuję za takie przyjemności, postoje 😉

 

Zagrozenie z Twojej strony to jeszcze pobicie. Mam przypomnieć, jak wywiozłes kobietę po za miasto i kazałeś jej wracać autobusem? 

Gdy bracia Cię skrytykowali, wyzwales ich od spermiarzy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Kinga3811 said:

Mam przypomnieć, jak wywiozłes kobietę po za miasto i kazałeś jej wracać autobusem? 

To ta sytuacja gdy pani nie spodobała się lokalizacja? Nie spodobała się, to drałowała na przystanek. Jazda autobusem to jakaś forma przemocy, bo jak tak to miliony Polaków jej doświadczają codziennie ... . Blacharstwo się tępi.

Edytowane przez Orybazy
  • Like 6
  • Dzięki 1
  • Zdziwiony 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, krysteq napisał:

dawno czegos glupszego nie slyszalem, mi takie babki zawsze imponowaly 

Imponowały ok... Ale czy podobały Ci się w sferze seksualnej? Czy chciałbyś być z taką w związku? A jeśli tak to co leży u podstaw atrakcyjności takiej dziewczyny w Twoich oczach?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta z własną firmą, dobrym statusem życiowym, ładna, potrafiąca zrobić użytek z mózgu, będąca wcześniej w związku z jakimś politykierem, biorąc pod uwagę fakt, że kobiety są z natury hipergamiczne, idealny kandydat ma 3 metry wzrostu, skrzydła i 100 miliardów w gotówce :D

 

Jak się nazywa męska wersja himalajki?

Edytowane przez BydlakŚmierdziel
  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maroon napisał:

1) Wszystkie koleżanki już dawno mają mężów i odstajesz. 

2) Czujesz, że kolejka chętnych polityków zaczyna się już kurczyć. 

3) Fajnie być na swoim, ale jeszcze fajniej jak mąż jest bogaty - niestraszne wtedy lockdowny. 

4) W "branży medycznej" kupa par się dorabia razem od wczesnych lat, bo łączą ich i zainteresowania (medyczne) i ukierunkowanie na dorobienie się - dla ciebie najwyraźniej taki pan dochtór stażysta był zbyt kiepską partią w porównaniu do polityka. 

Ja do Twojej wyliczanki dodałbym pkt. 5: Wchodzenie w wiek i zajmowanie się rzeczami które nie dają szczęścia kobiecie. To ułuda wpajana przez współczesność, że niezależna i wolna kobieta = szczęśliwa kobieta. W stanach opublikowano wyniki badań (autorką tych badań jest Dr Sherrie Bourg Carter) z których wynika, jaki profil jest najbardziej nieszczęśliwego człowieka w stanach. Profil wygląda następująco: kobieta, po 40 (tutaj mamy przypadek młodszej - wiem), niezamężna i bez dzieci, z rocznym dochodem powyżej 100 tys dolarów, wykonująca zawody wymagające wysokich kwalifikacji bądź wysokiego wykształcenia (przywołuje się tu zawody lekarza bądź prawnika). To pokazuje, że szczęście kobiety nie leży w karierze i generowaniu dochodu. Więc zatem mamy tu pkt 5 Twojej wyliczanki: wchodzenie w taki wiek gdzie następuje chęć usilnego zapchania coraz głębszej pustki w swoim własnym biologicznym paradygmacie który próbowało ominąć się karierą bądź szeroko rozumianą niezależnością.

Edytowane przez Dassler89
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Orybazy napisał:

To ta sytuacja gdy pani nie spodobała się lokalizacja? Nie spodobała się, to drałowała na przystanek. Jazda autobusem to jakaś forma przemocy, bo jak tak to miliony Polaków jej doświadczają codziennie ... . Blacharstwo się tępi.

Ta ,,pani" 😂 była zwykła patola, która zafascynowała się jego ziemią i domkiem. Pokazywał smsy od niej, mnóstwo błędów ortograficznych. 

On z kolei nie ma czym przyciągnąć kobiety, po za przechwałkami nt statusu majątkowego. Ciągnie swój do swego. Facet na poziomie nie zainteresował by się kimś takim.

Skoro już wywiózł ja na to ,,zadupie" (swoją drogą nie jest to obraźliwa nazwa, nazyw sie tak każda mała miejscowość) to mógł kulturalnie ja odwieźć. Tymczasem wyrzucił ją z domu w mini i obcasach 😕 

 

Nie jestem zazdrosna o młodsze kobiety, którymi interesuja się 40latkowie. Mówię o brzuchaczach, którzy próbują te małolaty gwałcić, sama kilkakrotnie w swojej karierze hostessy cudem tego uniknęłam, więc wiem co znaczy taki ,,golfista".

Edytowane przez Kinga3811
  • Like 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś 7/10 w młodości 9/10 nie możesz mieć najmniejszych problemów by kogoś poznać (nie ma takiej opcji) Ze swojej strony mogę dodać, że jeśli stosujesz bardzo mocny makijaż który robi z Cb tą 7/10 to osobiście mnie to bardzo odrzuca. Makijaż ma być delikatny lekko podkreślone oczy i pomalowane usta + do tego stonowane ubranie (jakiś ładny golf czy opięta bluzka, spodnie też ładnie opięte, lub sukienka) bez cycków na wierzchu! ma być gustownie nie za bogato (bez widocznych tandetnych napisów drogich firm) :) nie powinno być problemów 33 lata jeśli jesteś zadbana to jeszcze nie jest tak dużo, chociaż musisz zaakceptować że to już nie są lata pełnej atrakcyjności. Zresztą sama to zauważyłaś, powodzenia :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Kinga3811 said:

Ta ,,pani" 😂 była zwykła patola, która zafascynowała się jego ziemią i domkiem.

Też się chyba obracam w patologii bo nie spotkałem kobiety, dla której status majątkowy nie miał znaczenia. Gdy kupiłem działkę nad jeziorem z domkiem holenderskim ani moja ex, obecna partnerka czy masa znajomych nie komentowało "łee ale zadupie". Przy takim haśle też bym panią odstawił na PKS/PKP bo do mnie nawet autobus miejski nie dojeżdża. Normalni ludzie reaguje ale masz super ciszę, spokój, jaka duża działka, o jest jezioro, fajny ten kamper w środku jak w domu. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz trochę poważniej. 

 

Takie wysrywy (pomijając czy faktycznie kobieta, czy Arch), to szukanie w desperacji FRAJERA. Wszystko obudowane w szeleszczące sreberka i puder pt. paczcie jaka jestem zajebista. 

 

No niestety nie jest. Z każdego postu wyłazi parcie na hajs i fejm, a w najlepszym wypadku życie tuż przy boku hajsu i fejmu. Zero empatii. 

 

Jakie "ogłoszenie" mogłoby być uznane za szczere? Ano takie gdzie pani coś oferuje, szuka do tej oferty partnerstwa, a jednocześnie sugeruje, że nie straszne jej niewygody i że ma jakiś cel, który jest jej pasją. A nie od razu "szukam męża na gwałt" - bo to wiadomo czym śmierdzi. 

 

PRZYKŁADOWO

 

"Ładna, drobna blondyneczka ma już dość biznesu i chce zrealizować swoje marzenie i uprawiać lawendę (hodować borsuki, whatever) w małej chatce w górach. Szuka kogoś ogarnietęgo, komu niestraszne przeciwności losu i zmaganie się z nimi WE DWOJE. Ps. Stać mnie na to marzenie"

 

Mamy wtedy kilka punktów zaczepienia sugerujących, że nie jest to łowienie frajera. Są cele, są pasje. I można drążyć temat. 

 

A tak... frajer się pewnie znajdzie. 60-latek, co mu żona właśnie zmarła i będzie zachwycony "młodą" dupą. 

 

  • Like 11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Akadyjczyk napisał:

Jesteś 7/10 w młodości 9/10 nie możesz mieć najmniejszych problemów by kogoś poznać (nie ma takiej opcji)

 

Tylko że autorka nie szuka byle kogo (na razie). Bardziej interesuje ją pierwsza dwudziestka miejscowej śmietanki towarzyskiej. Tak że Andrzej spawacz czy Krzysztof od "wykończeniówki" odpada :).

  • Like 9
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baca1980 napisał:

Tak że Andrzej spawacz czy Krzysztof od "wykończeniówki" odpada :).

Takich to ona co najwyżej zatrudni w swojej alfa sex spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Gardzi robolami, myśląc ze jest szlachcianką na wydaniu.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faceta nie obchodzi Twoja kasa ani Twoja firma, bo i tak to nie będzie jego. Mądry facet wie, że nie dość że będzie musiał łożyć na kobietę to jeszcze na jej biznes w kryzysie. Poza tym 33 lata to kilku kandydatów na męża w roku tym bardziej jak był dobry wygląd, czyli każdy miał za mało itd, oczekiwania były za wysokie, czekałaś na księcia. A jak kryzys minie, pandemia itd to i tak kopniesz go w d...e i zaczniesz szukać lepszej partii.

Szanujący się facet będzie szukał młodszej, ściana zawsze dopada kobiety.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Kinga3811 said:

Jeśli mowa o forum, to śledzę je od 5u lat. Podejrzewam, że przeczytałam więcej tematów niż Ty 😉

 

Napisałaś również, że pięć lat temu zostawiłaś tamtego faceta polityka. Przez te pięć lat olewałaś temat związkowy (nie, założenie tindera nie jest braniem się za szukanie związku na poważnie xd), a zamiast niego szłaś w firmę/karierę. Śledząc przez 5 lat to forum na pewno widziałąś tematy które mówią o tym, że taka droga to kiepski pomysł dla kobiety, zwłasza w wieku gdzie trzeba zacząć myśleć o dzieciach. Dlaczego dopiero teraz? Jest jakiś szczególny powód, czy po prostu lata zaniedbywań?

 

Ogólnie, z tego co tutaj przeczytałem wygląda na to, że jesteś mało przyjemną osobą w obyciu. Jesteś jednak również całkiem bystra, więc może podświadomie zdajesz sobie z tego sprawę i odpychasz ludzi, w takim sensie że wiesz że jesteś dla nich mało przyjemna i chcesz im tego oszczędzić. Powinnaś chyba najpierw nad tym popracować, i potem szukać kogoś do związku. 

 

Powinnaś zacząć działać i to bardzo szybko i konkretnie, nie masz już po prostu czasu. Ja, niezaskakująco, polecę jakąś sesję z silnymi psychodelikami xD Stać Cię na pewno na np. wycieczkę do ameryki południowej na sesję z DMT, w najgorszym wypadku zrobisz sobie fajną wycieczkę, w najgorszym skończysz jako delikatnie zwariowana kobieta w średnim wieku, ale znacznie bardziej uśmiechnięta i pogodzona ze swoim losem. A wtedy znacznie łatwiej będzie Ci znaleźć kogoś jak będziesz emanować pozytywną energią, i, kto wie, może zmienią Ci się wymagania, pojawią się nowe możliwości. Wpisz w google "psychedelics reset brain" i poczytaj nt.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.