Skocz do zawartości

Gdzie znaleźć kandydata na męża, będąc kobieta po 30stce


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Kinga3811 napisał:

Pewnie jesteś nieudacznikiem, który grzal się po spódnica rodzicielki do 30stki.

Pisząc komukolwiek takie rzeczy, nie wróży to perspektywicznie co do przyszłości, jak i mentalu, który moim zdaniem byłby interesujący dla potencjalnego partnera, którego poszukujesz :) Nic tak nie odrzuca, jak pogarda wobec innych.

 

Wcielę się w niego na chwilę, tego "wymarzonego". Tj. 40-50 lat, dużo wyższy "status" itd.

 

Jakim jesteś człowiekiem?

Jak odnosisz się do innych, również tych o niższym statusie?

Jak traktujesz ludzi, z którymi pracujesz?

Co jesteś w stanie zaoferować drugiej osobie w kontekście relacji?

 

Tak na początek :)

A poza tym to, co Ci @Yolo wcześniej napisał: przepracowanie swoich problemów ze specjalistą jest zdecydowanie dobrym pomysłem.

 

 

 

 

 

  • Like 4
  • Dzięki 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, Orybazy said:

Też się chyba obracam w patologii bo nie spotkałem kobiety, dla której status majątkowy nie miał znaczenia. 

Nie rób za advocatus diaboli. :) Pani się broni jak umie. Poza tym kto poza Arch-em tak dokładnie studiuje posty innych? 😁

 

Jeziora zazdraszczam! A jak masz pomost, to już w ogóle. 

Edytowane przez maroon
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, slusa said:

Ja, niezaskakująco, polecę jakąś sesję z silnymi psychodelikami xD Stać Cię na pewno na np. wycieczkę do ameryki południowej na sesję z DMT, w najgorszym wypadku zrobisz sobie fajną wycieczkę, w najgorszym skończysz jako delikatnie zwariowana kobieta w średnim wieku, ale znacznie bardziej uśmiechnięta i pogodzona ze swoim losem.

Słuchałem o tym u Joe Rogana, próbowałeś sam?

6 minutes ago, Akadyjczyk said:

Nie gadajcie o tej hipergami bo faceci robią dokładnie to samo (patrzą tylko na laski 6+)

Nie, poszukaj analizy np. portalu Ok Cupid kobiety oceniają 80% facetów jako poniżej średniej z wyglądu, panowie około połowy pań oceniają na 5 i mniej.  

6 minutes ago, maroon said:

Poza tym kto poza Arch-em tak dokładnie studiuje posty innych?

Fakt, głęboka analiza forum widoczna :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Yolo napisał:

@Kinga3811

 

Ten temat pokazuje że średnio nadajesz się do relacji. 

Skoro jesteś tak mocno obyta z forum, dobrze wiedziałaś jakie będą reakcje. Dodatkowo, sama je podkręcasz. 

 

Ktoś tu się nudzi, a my robimy za rozrywkę;)

Owszem, nudzę się dzisiaj 🙂

 

Skąd wiesz, czy nadaje się do relacji, skoro mnie nie znasz?

To, że jestem obyta z forum, nie znaczy, że spodziewałam się agresji i chamstwa.

Pozniej dziwicie się, że macie fatalna opinie. Obiektywnym i nieagresywnym facetom trudno się tutaj przebic. Wstyd.

 

Choc jest też kilka wartościowych sugestii.

 

Teraz jeszcze czekam na posty inceli o tym, że pewnie byłam na 10u Erasmusach i przeleciało mnie 100u murzynow 😂 oraz, że na randki chadzalam z linijka do mierzenia wysunięcia szczęki.

Edytowane przez Kinga3811
  • Haha 5
  • Smutny 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, maroon said:

A jak masz pomost, to już w ogóle. 

Tak dobrze nie ma, jest 50m do plaży z boiskiem do siaty, siłką i zjeżdżalniami. Jest nawet karuzela, @Kinga3811 mogła by się do 40ki na niej kręcić ;).

Just now, Kinga3811 said:

Owszem, nudzę się dzisiaj 🙂

Błąd, na marszu w Wawie może byś wyrwała jakieś ciacho ... .

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad czym wy się tutaj tak spuszczacie? 

Przecież Pani i tak znajdzie i tak. Bo baba sobie zawsze da radę. A chłopu niekiedy 5 lat zajmuje szukanie partnerki do związku. Ale to, że ma wymagania z kosmosu i na wygląd nie patrzy, ale musi być wysoki... 

Znałem taka jedna co miała już 34 lata i dopiero chłopa poznała. Szybko ślub ciach bach, dziecko. Wzięła pierwszego lepszego byle tylko portki miał. 

A potem te uszczypliwości w kierunku 34 letniego chłopa. "a ty co? Kiedy się ożenisz?" chamskie i tyle. Zwłaszcza że chłop ma ciężej. A sama urodziła mając nie wiem. 35 lat. To już była po ścianie. 

Chociaż w tym wieku to i tak ciężko. Bo może być sytuacja, że typo po prostu będzie chciał odskoczni i poruchać na boku xd

  • Like 1
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Orybazy napisał:

Nie, poszukaj analizy np. portalu Ok Cupid kobiety oceniają 80% facetów jako poniżej średniej z wyglądu, panowie około połowy pań oceniają na 5 i mniej. 

Nwm na jakiej zasadzie były robione te badania, ale zauważ że dziewczyny wyglądają inaczej bez makijażu :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Orybazy napisał:

Nie, poszukaj analizy np. portalu Ok Cupid kobiety oceniają 80% facetów jako poniżej średniej z wyglądu, panowie około połowy pań oceniają na 5 i mniej.  

YOkD5U4T5fcf097vw8z4PlPI7ytWIksArJuuWrhX

 

Jak popatrzysz na te dane to się łapiesz za głowę. Rozkład oceny facetów jest zgodny z rzeczywistością, kobiety natomiast oceniają facetów bardzo brutalnie.

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieta po 30 ma nikłe szanse na założenie rodziny. 

Mężczyźni plodza potomstwo z kobietami młodszymi 18-24 lata 

dlaczego bo takie kobiety są najzdrowsze i najsilniejsze. 

Kobieta po 30 ma duże szanse urodzić dziecko z defektami, chorobami do tego zbliżając się do definitywnej ściany czyli około 40 lat nie będą już podniecać seksualnie mężczyzn. 

Kobieto prawda jest taka, że przespałaś odpowiedni moment na założenie rodziny, feminizm i modne psycholozki wmówiły Ci głupoty, że nawet po 30 będziesz mieć rodzinę? Niestety nie. 

Piszesz, że z wyglądu jesteś 7/10 co może być nieobiektywne bo tylko my mężczyźni możemy to ocenić. 

Gdybyś faktycznie miała takie SMV nie miałabyś problemu ze znalezieniem kandydata. 

Ogólnie kobiety 7 to rzadkość na naszych ulicach przeważnie p0lki mają SMV między 3-6/10 SMV.

Sytuacja wygląda tak, że obudziłaś się z ręką w nocniku. 

Mam dla ciebie dobrą wiadomość @SzatanKrieger jest chętny do założenia rodziny i poczuł nawet instynkt macierzyński😁

Nie zastanawiaj się tylko bierz w ciemno. W twoim przypadku nie ma co wybrzydzać. 

Twoja historia pokazuje jak będzie wyglądać życie innych p0lek, które dały się przekonać do propagandowych bzdur, że jak to przecież 40 i 60 to są laski lepsze od 18 😂🤣

Jasne bo każdy mężczyzna myśli o zakładaniu rodziny z kobietami 30+,40 czy 60😆 

 

 

  • Like 14
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Orybazy said:

Tak dobrze nie ma, jest 50m do plaży z boiskiem do siaty, siłką i zjeżdżalniami.

Zdradzisz jaki region? 

1 minute ago, Orybazy said:

 

Jest nawet karuzela, @Kinga3811 mogła by się do 40ki na niej kręcić ;).

Och te chamy i agresory. 😁 Przychodzi nieszczęśliwa kobietka męża szukać, a tu takie coś. 😉

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Akadyjczyk said:

Nwm na jakiej zasadzie były robione te badania, ale zauważ że dziewczyny wyglądają inaczej bez makijażu :D

Fakt makijaż to czyste zło :), zdaje się prosili o ocenę użytkowników. 

1 minute ago, maroon said:

Zdradzisz jaki region? 

Kraina małych jezior czyli Wielkopolska.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do tego tematu to sam nie wiem czy to nie trolling. Autorka niby od dłuższego czasu siedzi na forum, więc powinna wiedzieć jakie będą reakcje, mimo wszystko wykazuje jeszcze butę i podżega negatywne komentarze. I jeszcze przyznaje, że chce się ustatkować bo kończy jej się wybór. Nie wiem czy to jest trolling czy po prostu ta legendarna kobieca logika.

 

Faceta nie obchodzi, że kobieta ma firmę czy jest zaradna, milion razy tu o tym gadaliśmy, faceta obchodzi czy laska jest ładna, wspierająca + dodatkowe cechy zależne od indywidualnych preferencji.

 

Ja bym wolał być sam niż z autorką tematu bo sama się przedstawiła jako osobę z problemami, nudną i jeszcze wybrzydzającą która się obudziła z ręką w nocniku. No super deal xD

Edytowane przez NoHope
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, NoHope said:

A co do tego tematu to sam nie wiem czy to nie trolling. 

Nawet jak trolling, to celny. Znam parę takich pań i wręcz zionie desperacją na męża (przynajmniej zamożnego). Jak trzydziecha+ jest zrobiona i ma jakiś tam status społeczny, to ona na byle kogo nie spojrzy. 

 

Facet mógłby kopciuszka o dobrym sercu przygarnąć, ale w drugą stronę to praktycznie nie działa. 

  • Like 7
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Iceman84PL napisał:

Kobieta po 30 ma nikłe szanse na założenie rodziny. 

Mężczyźni plodza potomstwo z kobietami młodszymi 18-24 lata 

dlaczego bo takie kobiety są najzdrowsze i najsilniejsze. 

Kobieta po 30 ma duże szanse urodzić dziecko z defektami, chorobami do tego zbliżając się do definitywnej ściany czyli około 40 lat nie będą już podniecać seksualnie mężczyzn. 

Kobieto prawda jest taka, że przespałaś odpowiedni moment na założenie rodziny, feminizm i modne psycholozki wmówiły Ci głupoty, że nawet po 30 będziesz mieć rodzinę? Niestety nie. 

Piszesz, że z wyglądu jesteś 7/10 co może być nieobiektywne bo tylko my mężczyźni możemy to ocenić. 

Gdybyś faktycznie miała takie SMV nie miałabyś problemu ze znalezieniem kandydata. 

Ogólnie kobiety 7 to rzadkość na naszych ulicach przeważnie p0lki mają SMV między 3-6/10 SMV.

Sytuacja wygląda tak, że obudziłaś się z ręką w nocniku. 

Podzielam uwagi kolegi. Moja ex niezła sprycha w wieku zblizającym się do 30 stki strasznie się zmieniła. Testowałem jej seksapil po rozstaniu i szczerze mówiąc, nie dziwie się, że ode mnie uciekła, bo bardzo zbliżyła się do ściany i to w bardzo szybkim tempie (geny?), ja skupiony na karierze i bez instynktu macierzyńskiego nie dałem się wkręcić w bobo xDDD

Gdybym miał płodzić dzieci, to z laską max 25 letnią. Ale to też wszystko jest kwestią tego w co celujemy (należy mierzyć siły na zamiary). Szanse na założenie rodziny są nikłe, ale -> na pewno znajdzie się jeleń, beciak, który zrobi jej bobo, jeżeli go dobrze zbajeruje. Zresztą, panie szanowne, co za problem nawinąć jakiegoś biznesmenka, w perspektywie wysokie alimenty i samodzielna opieka nad dzieckiem? 

 

Z tym instynktem macierzyńskim, to proponowałbym zrobić badania na testosteron i ewentualnie rozważyć trt :D W jakim wieku  u faceta pojawia się instynkt macierzyński? 🙄

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to po co Ci mąż?

Z opisu wynika, że kasę masz czyli kwestie materialne są ogarnięte.

Jeśli jesteś kobietą zadbaną i potrafisz lekko dominować to na aplikacjach randkowych czekają w pełnej gotowości całe zastępy kukoldów-ruchaczy, którzy na kiwnięcie twojego paluszka są gotowi zesrać się pod siebie.

 

No chyba, że szukasz dzianego ważniaka ale jednocześnie frajera - to w takim razie nie będzie łatwo, konkurencja młodszych i atrakcyjniejszych hien też monitoruje na bieżąco cały horyzont zdarzeń. 

 

Ja jednak myślę, że ten Wątal na Forumie założony został dla atencji albo trollingu.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, antyrefleks said:

 W jakim wieku  u faceta pojawia się instynkt macierzyński? 🙄

:) jako świeży ojciec powiem że tacierzyński się uruchamia po okresie noworodka gdy małe już zaczyna trochę ogarniać. Gdy zaczyna już biegać, przytuli się jest bajka. 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maroon napisał:

Nawet jak trolling, to celny. Znam parę takich pań i wręcz zionie desperacją na męża (przynajmniej zamożnego). Jak trzydziecha+ jest zrobiona i ma jakiś tam status społeczny, to ona na byle kogo nie spojrzy. 

 

Facet mógłby kopciuszka o dobrym sercu przygarnąć, ale w drugą stronę to praktycznie nie działa. 

Dokładnie. Tylko, że takie Panie są już przegrane, one przegrały z systemem. Są badania, z których wynika, że najmniej szczęśliwa osoba, to samotna kobieta ze zrobioną karierą w wieku 40 lat. Dla takiej kobiety już właściwie nie ma perspektyw. Przepraszam, kto wytrzyma ze zrzędliwą babą, która pozjadała wszelkie rozumy? Mówimy tutaj o istocie ludzkiej, która kieruje się emocjami... psychologia ewolucyjna mówi... :D 

 

Na byle kogo nie spojrzy, a nawet jak trafi się jeleń, to po haju hormonalnym zrobi mu z życia piekło :D 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Dassler89 napisał:

 Profil wygląda następująco: kobieta, po 40 (tutaj mamy przypadek młodszej - wiem), niezamężna i bez dzieci, z rocznym dochodem powyżej 100 tys dolarów, wykonująca zawody wymagające wysokich kwalifikacji bądź wysokiego wykształcenia (przywołuje się tu zawody lekarza bądź prawnika).

Ale chyba lepiej jest być samotną i bogatą, niż samotną i biedną.

Poza tym - co ma powiedzieć matka niepełnosprawnego dziecka, chłopak bez nogi, niewidomy, bezdomny, dziecko z pijackiej rodziny, ofiara gwałtów z dzieciństwa.

Uparli się wszyscy na to szczęście - jakby życie po to tylko było, żeby osiągnąć pik szczęścia. Czy wszyscy na tym forum uważają, że są gdzieś dalej, albo wyżej w życiu niż autorka - rozegrali życie lepiej? Czasami trzeba zrobić swoje i zniknąć jak miliony przed nami.

Wiadomo, że biedna kobieta, co złapie bogacza może być w statystykach szczęśliwsza niż lekarka. Tylko czy ta druga by tak umiała żyć jak ta pierwsza.

Może woli coś osiągnąć, zrobić coś, włożyć więcej wysiłku kosztem swojego szczęścia.

Najszczęśliwsze pewnie są utrzymanki, a jednak sporo kobiet wstaje i idzie do tej Żabki, czy Biedry pracować, bo porzucają to statystyczne szczęście na rzecz jakiejś namiastki godności i niezależności.

Ja gratuluję Ci @Kinga3811, że mimo trudnego startu potrafiłaś zrobić coś więcej niż usidlić faceta.

Koszty tego były spore, jak sama widzisz, ale cytując "z tylu różnych dróg przez życie każdy ma prawo wybrać źle"

Odnośnie mężczyzn: w Twojej sytuacji: Muzea, filharmonie, wystawy historyczne, teatry, galerie. No i polecam: squash albo tenis.

Ja się tak zajawiłam na squasha (wiem, że to tak snobistycznie brzmi), że gdybym nie miała rodziny to bym rypała od rana do wieczora. Bardzo bym chciała mieć więcej czasu, żeby więcej grać. Jak się dorobię do 40-tki, to potem już będę spędzać życie na korcie.

Tam się poznaje wiele par - ludzie są ogarnięci. Moja koleżanka (sorry za szczerość, ale 2/10) poznała chłopaka na korcie - no ciacho z niego. Są długo razem.

Albo muza, galerie tematyczne. Tylko, żebyś się nie zdziwiła, bo może okazać się, że tam są prawdziwi pasjonaci i zgniotą Cię wiedzą i inteligencją. Mi się też wydaje, że coś tam się w jakimś temacie orientuję - potem trafiam na zawodnika i już wiem, że w nogach śpię i nic nie wiem;)

Żyj dalej, rób swoje, ciesz się życiem. Pozdrawiam

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.