Skocz do zawartości

Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0


Brzytwa

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, zychu napisał:

 

Oglądałem, uśmiałem się:D i bardzo lubiłem do tej pory główną aktorkę, Panią Gałązkę ale tą rolą złamała mi serce, że wystąpiła w tej produkcji. Do spółki w sumie z Panem Englertem - oboje złamali mi serce.

Godzinę temu, Zatarra napisał:

 

Czyli poradnik obciągania dla polskich szlaufów! Ach te silne i wyzwolone polskie kobiełty.

"A jaka jest Twoja cena? xD"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dassler89 napisał:
2 godziny temu, Zatarra napisał:

 

Czyli poradnik obciągania dla polskich szlaufów! Ach te silne i wyzwolone polskie kobiełty.

"A jaka jest Twoja cena? xD"

 

Co ja mogę powiedzieć?! "Ruchałbym, ale z pogardą do własnego kutasa za to, że chciał to zrobić ;)"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dassler89 napisał:

Oglądałem, uśmiałem się:D i bardzo lubiłem do tej pory główną aktorkę, Panią Gałązkę ale tą rolą złamała mi serce, że wystąpiła w tej produkcji. Do spółki w sumie z Panem Englertem - oboje złamali mi serce.

 

3H.

 

Godzinę temu, Dassler89 napisał:

"A jaka jest Twoja cena? xD"

A to zależy w jakiej walucie :).

 

3 minuty temu, Zatarra napisał:

Co ja mogę powiedzieć?! "Ruchałbym, ale z pogardą do własnego kutasa za to, że chciał to zrobić ;)

Hysterical Laughter GIF - Hysterical Laughter Laughing GIFs

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od @H z firmy - ma na oddziale pacjenta, schizofrenika, słyszy głosy i te sprawy. Jak to mawiam, ma bogate, wewnętrzne życie towarzyskie.

Chodzi po korytarzu i śpiewa:

"i nawet gdy nie będę sam, nie zmienię się, to nie mój świat..."

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego że zwolnił większość ludzi, mięli tam dział cenzorski, praw człowieka itd.  Cała strona chodzi na infrstrukturze aws amazonu więc nawet swoich serwerów nie mają, pewnie stronka działałby z 100 inżynierami adminami i programistami...

 

A później julki robią filmiki z dnia pracy: jedzenie, piłkarzyki, odpoczywanie na sofie, sprawdzenie maili itd, śmiechu warte

 

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.