Skocz do zawartości

Wyszłam za mąż dla pieniędzy.....


Rekomendowane odpowiedzi

W sumie artykulik z głupiutkiej strony ale jakże prawdziwy. Ku przestrodze i przemyśleniu.

 

Pańcia wyszła za mąż dla kasy, myślała, że złapała pana boga za nogi, a tu taki klops.....

 

Pomimo tego, że to pewnie beletrystyka literacka wniosek jest jeden, o którym piszę od dawna.

 

Szukając partnerki należy unikać:

 

1. Mezaliansów

2. Pochodzenia z patologii

3. Pochodzenia z alkoholowej rodzinki

 

Tak dla ciekawostki przytoczę podobny przykład historii jaka spotkała pewnego prawnika - przed i po rozprawach chodził na zakupy do Żabki a tam pracowała urodziwa niewiasta - od słowa do słowa, i została jego Żoną.

 

Pewnego dnia znienacka złożyła pozew rozwodowy - zapytał dlaczego..... Odpowiedziała, że jak na PIT zobaczyła, że ma już rocznie 500 tys to czas się już rozwodzić.

 

 

https://styl.fm/newsy/566974.wyszlam-za-maz-tylko-dla-pieniedzy-teraz-okazalo-sie-ze-moj-maz-to-oszust-z-dlugami?utm_source=styl&utm_medium=Fanpage&fbclid=IwAR12FTB1xp5-4frPqS1TAvHMPsY6ZdDMSs_sGQ_WFk9MzVgpw0qTBKBNO7A

 

"Wyszłam za mąż tylko dla pieniędzy. Teraz okazało się, że mój mąż to oszust z długami..."

"Wyszłam za mąż tylko dla pieniędzy. Teraz okazało się, że mój mąż to oszust z długami..."

canva.com

Wtorek, 18 października 2022

Od zawsze marzyłam o dostatnim życiu. Pochodzę z biednej rodziny i od dziecka nie miałam żadnych perspektyw. Nie mam nawet matury, bo musiałam iść do pracy... Już wtedy powiedziałam sobie, że na pewno nie będę tak żyć. Trampoliną do bogactwa miało być małżeństwo. Ale się rozczarowałam! 

Wyszłam za mąż dla pieniędzy

Od zawsze chciałam prowadzić dostatnie życie. Pochodzę jednak z rodziny alkoholików, gdzie nigdy się nie przelewało. Jestem bardzo ambitna i chciałam iść na studia - niestety, nie było mi to dane. Nie ukończyłam nawet szkoły średniej, bo jak miałam 17 lat, musiałam iść do pracy, żeby mieć co jeść.

Już wtedy powiedziałam sobie, że uproszczę sobie życie i wyjdę bogato za mąż. Rozpoczęłam polowanie dość szybko. Cały czas pracowałam, szybko się usamodzielniłam i wynajęłam pokój. Było mnie stać na podstawowe rzeczy, a więc opłaty, jedzenie czy najtańsze ubrania. Nie było lekko, ale musiałam się dobrze prezentować, żeby trafić na odpowiedniego kandydata.

Spotykałam się z wieloma mężczyznami, jednak moją uwagę przykuł Rafał. Spełniał wszystkie moje oczekiwania. Był przystojny, inteligentny, a na dodatek miał kupę kasy. Tak przynajmniej mi wmawiał...

Kobieta liczy pieniadze canva.com

Okazało się, że mój mąż to łajdak i oszust

Wzięliśmy ślub bardzo szybko, bo już po pół roku znajomości. W tym czasie zabierał mnie na zagraniczne wakacje, płacił za jedzenie na randkach, robił mi zakupy i dawał drogie prezenty, a w szczególności ubrania, żebym się dobrze prezentowała.

Sam jeździł sportowym samochodem, który do tanich nie należał. Cały czas oczywiście pracowałam, moja kariera przez lata mocno się rozwinęła i udało mi się zdobyć posadę w banku. Nie zarabiałam kokosów, ale mogłam sobie pozwolić na znacznie więcej niż kilka lat wcześniej.

Moje marzenia miały się ziścić, wszystko szło w świetnym kierunku, aż po ślubie okazało się, że mój mąż mnie oszukiwał! To prawdziwy łajdak, a ja zostałam z jego długami.

Kobieta wrzuca pieniądze do świnki canva.com

Teraz muszę spłacać jego długi

To wszystko było fasadą, grą pozorów, a Rafał to oszust, który naciągnął na kasę już wiele kobiet. Po ślubie wprowadził się do mojego małego mieszkanka. Tłumaczył to tym, że to tymczasowe rozwiązanie, zanim nie kupi za gotówkę czegoś większego. Nie dokładał się do rachunków, nawet nie płacił za jedzenie.

Ja nalegałam, żeby to robił, w końcu moje oszczędności topniały. Zamydlił mi oczy, nie spodziewałam się, że wywinie mi taki numer. Po kilku miesiącach zapadł się pod ziemią, a na mój adres zaczęły przychodzić listy od komornika. Okazało się, że w czasie naszego małżeństwa wziął kilka pożyczek, a teraz ja zostałam na lodzie.

Oczywiście nie podpisaliśmy intercyzy - z wiadomych powodów. W końcu to miało wyglądać zupełnie inaczej! Co ja teraz mam zrobić?

 

 

 

  • Like 3
  • Haha 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem do czynienia z laską w jakiś długach typu 20k zaciągniętych z byłym. Dawno przed forum i redpillem. Ale już wtedy instyktownie było to mega odrzucające i nic nie kontunuowałem, bałem się zamoczyć mimo że była chętna.

Także jak ktoś mówi o zakończeniu relacji i wymyśleniu historyjki do tego w kontekście długów, to to działa. Bo i kutas i cipka od tego wysycha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dla kobiet mężczyzna to zasób/narzędzie do osiągnięcia własnego celu. 

Żadna kobieta na tej planecie nie wiąże się czy wchodzi w małżeństwo bezinteresownie. 

Zawsze kobiety czegoś chcą a to dobre geny, status, pozycje, pieniądze, władze, sławę. 

Zauważ, że jak sięlanka się kończy i mężczyzna przestaje zarabiać czy się pochoruje w zdecydowanej większości kobieta odchodzi zostawia go bo on ja ogranicza. 

Pora przestać wierzyć w bajki o romantycznej miłości z kobietami, dobrym serduszku czy wnętrzu bo to brednie dla naiwnych. 

  • Like 11
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jesteście tacy nieczuli na sytuację tej kobiety? Przecież to ona jest poszkodowana. Nie macie serca chłopaki. Proszę Was o odrobinę człowieczeństwa i współczucia dla tej skromnej istoty która chciała się wyrwać z biedy...

 

Fgtq6lo2ftDlbFtHSGwPeTr3NKrvWjgb.jpg

 

  • Like 1
  • Dzięki 1
  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rarek2 napisał:

To wszystko było fasadą, grą pozorów, a Rafał to oszust, który naciągnął na kasę już wiele kobiet

W końcu przecież tego chcą. Jest popyt to rynek się dostosowuje i jest podaż :)

 

1 godzinę temu, rarek2 napisał:

Oczywiście nie podpisaliśmy intercyzy - z wiadomych powodów

No i się okazało że produkt wadliwy, psuje się, generuje niepotrzebne koszty. No, ale pani chciała towar bez paragonu to teraz gwarancji nie ma... 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyborny przykład Milordzie :)

2 godziny temu, rarek2 napisał:

Już wtedy powiedziałam sobie, że uproszczę sobie życie i wyjdę bogato za mąż.

Pragnienie (przywiązanie do ciemnej opcji) mocno. Opcja cwaniakowania czyli wibracja dumy, pogardy, ale też i odwagi. Pytanie ile takiej miłości od siebie dała w tym układzie. Niby można o tym zapomnieć, ale warto patrzeć na kwestię z kilku stron.

 

2 godziny temu, rarek2 napisał:

Tak przynajmniej mi wmawiał...

Tak ona to odebrała że miał i było spoko, ale racjonalizacja ("wmawiał") wjechała po fakcie.

 

2 godziny temu, rarek2 napisał:

Oczywiście nie podpisaliśmy intercyzy - z wiadomych powodów

Tak, decyzja na wibracji pragnienia i to długofalowym kalkulowaniu. Ryzyko czyli zakładanie konkretnej wersji przyszłości.

 

2 godziny temu, rarek2 napisał:

Co ja teraz mam zrobić?

Cieszyć się, że żyje. Szukać miłości odrzucić kiepskie przywiązania.

Silne przywiązania nierozwiązane "kryzysem" mogą się wiązać z odejściem z tego świata. Diagnostyka Karmy - Łazariew. Zajebista lektura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze małżeństwo dla piniondzy, drugie dla miłości, same tak mówią

 

Nie wszystko złoto co się świeci

200.webp?cid=ecf05e475xbffvucrvnh6b5d5hr

 

Chciała bogatego, chyba to nagrali, uwaga koloryzowane

200w.webp?cid=ecf05e47soar2fzhuoywr3oyq6

 

A teraz pomyślcie ile gości spłaca długi i alimenty na swoje damy, no ale o tym się w mediach głośno nie mówi, bo miał chwilę przyjemności i niech płaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Libertyn napisał:

Dlatego intercyza jest w interesie obu stron.

Ale jak to? ;)

To miłość wszystkiego nie wybaczy? xD

 

A poważniej - i gold diggerka może wdepnąć na minę. Jak ostatnio przeczytałem że jakaś pani przesyłała pieniądze przystojnemu astronaucie który nie miał jak wrócić z orbity, czy jakoś tak, w sumie nic mnie już nie zdziwi.

 

Ludzie. Stworzenia Boże, jak to mawia @mac

Edytowane przez Obliteraror
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Libertyn napisał:

Dlatego intercyza jest w interesie obu stron.

Dobry jest brak małżeństwa i wspólnego zamieszkiwania.

Było tu już nie raz o atakach alimentacyjnych przed którymi intercyza nie chroni, a które powodują taki wysyp tematów przemocy i "84%"...

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.