Skocz do zawartości

Ponad milion małżeństw mieszanych a 3/4 to związki Polek i obcokrajowców


spacemarine

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas swojego intensywnego pobytu na Tinderze 3 razy spotkałem się z kobietami które - "umawiają sie tylko z obcokrajowcami". Poblokowałem po takich deklaracjach i  jednorazowych spotkaniach ale wątpię czy to przywróciło im ustawienia fabryczne.
Laski nie zdają sobie sprawy w jakie gunwno się ładują. Z reguły nic nie wiedzą o rodzinie takiego ziomeczka a często bywa, że i o nim samym dowiadują się dużo później.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj w Biedronce murzyna, silnego, zdrowego murzyna, który wypatrywał mojej trzydziestoletniej towarzyszki niczym rozbitek okrętu na horyzoncie...

 

Nawet powiedziałem, patrz murzyn!

 

Ale przystojniak!

 

Ona na to że nie lubi czarnych, po mowie ciała info wydawało się prawdziwe...

 

Nie wsadzamy wszystkich do jednego worka kochani!

 

Ja też się lubię puszczać z egzotycznymi laseczkami, kocham być rozwiązły i zdradzać poleczki i nie tylko, hahahahaha, jak miś puchatek - prosto do miodku!

 

Miejcie dziś wspaniały wieczór!

 

Ja właśnie gram w bilard z niezłą trzydziechą!

 

Nie ukrywam jednak, że chciałbym dzisiaj pograć z nią w bilard swoim 13 centymetrowym kijkiem!

 

A co!

 

Hahaha!

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Personal Best napisał:

Laski nie zdają sobie sprawy w jakie gunwno się ładują. Z reguły nic nie wiedzą o rodzinie takiego ziomeczka a często bywa, że i o nim samym dowiadują się dużo później.

 

Ale jakie to ma znaczenie dla nich? Przecież kobiety, w tym te inteligentne, nie podejmują decyzji o tym, z kim się spotykają, na podstawie rozsądku, tylko emocji (gadzi mózg). A gadzi każe im się umawiać z kolorowymi, bo to jest egzotyka i bombelki zdrowsze i ładniejsze z tego wychodzą, bo jest przemieszanie genów.

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pocztowy napisał:

Ja niestety o nadwyżce mężczyzn na naszym rynku matrymonialnym przekonuje się dość brutalnie na własnej skórze, ale jakoś nie mam ochoty zbić piony żadnemu mobeke w podzięce, że jestem w takiej sytuacji.

W 2016 rok, był moim ostatnim gdzie byłem jeszcze na placu boju i pamiętam, że już wtedy gadali: daj se spokój, polki to jest najgorsze, jest nadwyżka i nie ma czego szukać. No nie mówię, pewnie teraz jest gorzej, po prostu nie wiem jak jest teraz, ale jak znajdę chwilę to sprawdzę to w celach czystko naukowych.

 

1 godzinę temu, SamiecGamma napisał:

nie podejmują decyzji o tym, z kim się spotykają, na podstawie rozsądku, tylko emocji (gadzi mózg). A gadzi każe im się umawiać z kolorowymi, bo to jest egzotyka i bombelki zdrowsze i ładniejsze z tego wychodzą, bo jest przemieszanie genów.

No to moim zdaniem ten gadzi mózg nie za bardzo im służy;)

 

A co do tematu... to chyba zawsze tak było.

Edytowane przez Pietryło
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niemal każda młoda Ukrainka, którą znałem lub kojarzyłem z uczelni trzymała się w diasporze ukraińskiej i miała chłopaka Ukraińca. Oczywiście u nich popularne są telefony z jabłkiem i niekiedy księżniczkowata maniera czy sposób bycia.

  • Like 3
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się co ma statystyka zagraniczna do polskiej... 

 

Jeżeli laska wyjechała na emigrację to wyjechała i do statystyki w .pl jej nijak, bo oczywiste, że będzie szukać "tam" , a nie "tu". 

 

@Maciejos fajnie rozpisał "grupy" emigracyjne. Ze swojej strony dodam, że jeszcze przed wejściem do Unii większość lasek z grupy 2/3 wyjeżdżających do jukeja, mimo dużo większych wtedy możliwości (niewielu patusów i ogólnie jeszcze niewielu emigrantów), to i tak wykonywała proste prace i szukała, najczęściej egzotycznego - Turek, Albańczyk - księcia z bajki. Potem jak było bobo, to często wracała do kraju samotna mamusia, a tatuś wild-goose chase.

 

W mojej ocenie jakieś 80% lasek wtedy kończyło z obcokrajowcem, także nihil novi. 

 

Co do Ukraińców, to ja bym się nie obawiał bohaterów wojennych, tylko młodych chłopaków lepszego sorta, ktorzy tu uciekli przed wojną, a ktorzy dla naszych Julek, zwłaszcza młodych, też stanowią pewną egzotykę. I takie parki coraz częściej widuję, szczególnie jak Julka nie jest pierwszej urody. 

 

I teraz wisienka na torcie. Czemu mało Polaków wiąże się z cudzoziemkami, z nazwijmy to, rozwiniętych krajów europejskich? 

 

Ano dlatego, że Polak-robak jest nudny jak flaki z olejem i ogólnie mało atrakcyjny. Zadając się kiedyś z Francuzkami, Włoszkami, Chorwatkami i Marokanko-algierkami z pochodzenia słyszałem to ładnych kilka razy - Polacy są nudni, a było to jeszcze przed Polakiem-hydraulikiem, który, jak ciałko ładne, to do kutaszenia by się nadawał, ale do poważnego związku już nie. 

 

Jeżeli zaś chodzi o bieda kraje z krańców świata, to przeciętny Polak-robak ani nie umie się dogadać, ani nie ma aż tyle kasy, żeby sobie tu żonę sprowadzić i ją na odpowiednim poziomie utrzymać, bo tak - takie egzotyczne Karynki trzeba najczęściej utrzymywać, a podróże lotnicze do rodzinnych krajów na święta i wydarzenia też swoje kosztują. 

 

Każdy kij ma dwie strony. Z jednej strony mamy masę przygłupich Julek i Karyn, ale z drugiej typowy rodak też intelektem nie grzeszy. Dlatego co cwańsza, czy bardziej ogarnięta dziewucha, jak ma do wyboru lokalnego Sebka świraska, a materiał zagraniczny, to weźmie ten materiał zagraniczny, bo jest to (zarówno w jej mniemaniu, jak i często w praktyce) szansa na lepsze życie z facetem na wyższym poziomie. A że z Karyniskami obcokrajowcy też nie wytrzymują, to osobna bajka. 

 

Dodatkowo według mnie najgorsze co może być, to przywiezienie sobie zagranicznej żony do .pl oraz uporczywe pozostawanie zasymilowanym z .pl będąc zagranicą i mając zagraniczną żonę/partnerkę w jej kraju rodzinnym. Różnice kulturowe, to nie jest pic na wodę fotomontarz, tylko coś, co faktycznie dzieli. Pomjam fakt, że decydując się na realną emigrację, ma się dużo większe możliwości niż w .pl, w tym wyboru docelowego kraju zamieszkania (np. z jukeja można bez większych problemów przenieść się do USA, Kanady, czy którejkolwiek dawnej kolonii lub kraju na kontynencie). Po wuj wracać do Polski? A to błąd, który wielu popełnia/popełniło (w tym ja 😁). 

 

Tymczasem moja obecna "Karynka" zaatakowała mnie dziś kiedy pierścionek zaręczynowy dostanie, a byłem przekonany, że względnie normalna jest. 😂 Po pół roku znajomości, niestety wpływ ochajtanych psiapsiółeczek swoje robi. Lat 28, chyba czas wymienić na młodszy model. 😁

Edytowane przez maroon
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, maroon napisał:

Tymczasem moja obecna "Karynka" zaatakowała mnie dziś kiedy pierścionek zaręczynowy dostanie, a byłem przekonany, że względnie normalna jest. 😂 Po pół roku znajomości, niestety wpływ ochajtanych psiapsiółeczek swoje robi. Lat 28, chyba czas wymienić na młodszy model. 😁

Mówisz, że nie chcesz wielkiej "polszy" płodząc dzieci, nie zależnie od pochodzenia samicy:D

 

39 minut temu, maroon napisał:

Z jednej strony mamy masę przygłupich Julek i Karyn, ale z drugiej typowy rodak też intelektem nie grzeszy.

Uważam, że cwany gostek ogarnie sobie samicę, nie ważne pochodzenie i wykształcenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maroon napisał:

Co do Ukraińców, to ja bym się nie obawiał bohaterów wojennych, tylko młodych chłopaków lepszego sorta, ktorzy tu uciekli przed wojną, a ktorzy dla naszych Julek, zwłaszcza młodych, też stanowią pewną egzotykę. I takie parki coraz częściej widuję, szczególnie jak Julka nie jest pierwszej urody. 

 

Też to zauważyłem. Znikli typowe robole natomiast w ich miejsce wskoczyli ukraińska odmiana zawód syn. Cóż tak to już bywa. Plebs ginie w okopie a elita się bawi na uchodźstwie :).

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Baca1980 napisał:

Po chuj? memy, gify i śmieszne obrazki facebook, tapety, demotywatory  zdjęcia

Nikomu nic nie rozkazuję. Taki mój pogląd. Jak komuś jest dobrze samemu to świetnie - sam tak często lubię.

Jednak długoterminowo większość samotnych mężczyzn chce mieć dzieci i jakąkolwiek kobietę, a nie mogą i jest to najlepsza rada, bo sam znam ludzi którzy czekają na nieistniejącą Polkę przelewając swoją frustrację na innych.

Wiadomo dla niektórych - bycie samemu - źle, bycie z kimś - jeszcze gorzej, bycie rozwodnikiem - najgorzej... Ale chociaż jest kogo odwiedzić na starość...

Rozmywa się tu o kwestie szczęścia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując  czerwoną- uszatą świnię - 

 

 

Na miejscu Braci(mieszkających i płacących tu podatki) ubolewającymi nad faktem, ze p0lki wyjeżdżają i rodzą dzieci hansom, Johnom, Mokebe czy innym Pierre - cieszyłbym się. Niech tam zostają i inne beciaki niech zapi***ją na bOMbelki. ;) 

 

Wracając do Polaków - jesteśmy nacją, która ( poza narodem wybranym - z wiadomych przyczyn) ma najbardziej przej***ne na emigracji....

Edytowane przez Kiroviets
blad
  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego dla p0lek na nowej drodze życia z obcokrajowcami. 

Panowie powinniśmy się cieszyć i jednocześnie współczuć piekiełka jakie Ci mężczyźni doświadczą z zakompleksionymi, roszczeniowymi, biednymi jak mysz pod miotłą p0lkami. 

Skoro tego chcą to ich wybór tylko prosiłbym by później nie wracały do Polski gdy Mokembe i Habibi okaże się przemocowcem, nie ciągnęły socjala z podatków, które głównie są od polskich mężczyzn czy zrzucały obowiązek wychowania swoich dzieci, utrzymywania ich na Polaków. 

Każdy ma prawo żyć jak chce i wiązać się z kim chce a to, że p0lki gardzą polskimi mężczyznami to od dawna wiadomo. Nasi ojcowie i dziadkowie mieli trochę lepiej pod tym względem bo po pierwsze kobiety nie miały dostępu do egzotyki, mediów społecznościowych, wyjazdu za  granice no i ogólnie była bieda czyli wszyscy mniej więcej byli na podobnym poziomie. 

Co do ilości kawalerów w Polsce i braku rozmnażania to powiem wam, że większość obecnych mężczyzn tego doświadczy bo p0lki chcą tylko mężczyzn z top 5%.

Dlatego zawsze powtarzam nie ograniczajcie się do p0lek bo na tej planecie jest jeszcze 3,5 mld innych kobiet, które bardziej was docenią, będą szanować. 

 

 

  • Like 11
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maroon napisał:

I teraz wisienka na torcie. Czemu mało Polaków wiąże się z cudzoziemkami, z nazwijmy to, rozwiniętych krajów europejskich? 

 

Ano dlatego, że Polak-robak jest nudny jak flaki z olejem i ogólnie mało atrakcyjny. Zadając się kiedyś z Francuzkami, Włoszkami, Chorwatkami i Marokanko-algierkami z pochodzenia słyszałem to ładnych kilka razy - Polacy są nudni, a było to jeszcze przed Polakiem-hydraulikiem, który, jak ciałko ładne, to do kutaszenia by się nadawał, ale do poważnego związku już nie. 


Wszystko racja, tylko w takim razie co ten typowy Polak-robak może zrobić żeby nie być nudny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, masculum napisał:


Wszystko racja, tylko w takim razie co ten typowy Polak-robak może zrobić żeby nie być nudny?

Wynająć willę po rodzicach w Prowansji i zostać przewodnikiem po paryskich katakumbach i dilerem narkotyków dla bogaczy.

"nuda" sprowadza się do nie bycia bogatym patusem.

 

Jak rozmawiasz o trudnych tematach - to "robisz mansplaining".

Jak jesteś artystą, to jeśli nie jesteś w top 100 w Polsce, to klepiesz biedę. I też jesteś nudny.

Urbex - rozrywka dla biedaków, jeśli nie zajeżdżasz najnowszym Land Roverem.

Góry - tylko te popularne, bo inaczej nuda, etc.

 

A może trafiałem na same takie erasmuski, i zachodnie laski naprawde cenią wnętrze ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, masculum napisał:


Wszystko racja, tylko w takim razie co ten typowy Polak-robak może zrobić żeby nie być nudny?

 

Po pierwsze zadać sobie pytanie - A co one takiego wnoszą i czy aby same nie są nudne jak falki z olejem?

 

A jak już sobie na nie odpowiemy zająć się sobą.

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie rozumiem tego zachwytu naszych chłopców nad Ukrainkami. Jak ktoś pisze jakie to Ukrainki są och i ach, to widać, że ma małe doświadczenie z kobietami. To są w większości gorsze Karyny niż Polki: mało inteligentne, cwaniary, księżniczki a nade wszystko Gold Diggerki. Miałem "radnkę" z taką jedną 2 lata temu, przyjechała tu wiele lat temu, doktorantka na dobrej uczelni i wydziale, więc myślałem, że chociaż będzie o czym pogadać, ale nie było. Na dodatek nawet nie zaproponowała, że zapłaci za siebie w restauracji. Co z Polkami, co by o nich nie mówić, nigdy mi się nie przytrafiło. 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SamiecGamma napisał:

Ja w ogóle nie rozumiem tego zachwytu naszych chłopców nad Ukrainkami. Jak ktoś pisze jakie to Ukrainki są och i ach, to widać, że ma małe doświadczenie z kobietami.

 

Bo chłopaki myśleli, że jak jaśnie panująca władza na czele z Jaruchą napędzą im do Polski paszynek co ciekawe zazwyczaj zajętych z bombelkami u boku to oni teraz

będą mieli na pęczki chętnych kobiet, które będą przed nimi rozkładać nogi😆

Dalej nie rozumieją, że ich podatki i wszelkie dobra dawane są nawet kobietom przyjezdnym, które polskich mężczyzn uważają za frajerów.

To również pokazuje ilu kukoldów i spermiarzy jest jeszcze w społeczeństwie.

Tak naprawdę ładnych paszynek ze świeca szukać bo to co przyjeżdża do Polski to taki odpadek do tego co atrakcyjniejsze paszynki w weekend stołują sie w najlepszych klubach

i tam można zauważyć, że podbijają co jedynie do najatrakcyjniejszych mężczyzn a próby normików czy flepiarzy spotykają sie z odmową, agresją, zdziwieniem tych kobiet.

Tak jak było na filmiku doktora Szarpanki p0lki zesrały się, że paszynki będą konkurencją w drodze po Chada a nie całej reszty, którą gardzą i nie szanują.

I paszynki są takie same ba uważane przez Habibi i Mokebe za najtańsze bladzie Europy gdzie takie niespodzianki jak HIV czy AIDS to norma. 

 

To nagranie to złoto.

 

 

  • Like 6
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, SamiecGamma napisał:

Ja w ogóle nie rozumiem tego zachwytu naszych chłopców nad Ukrainkami.

Wytłumaczenie jest proste: Ukrainki w większości są znacznie milsze i bardziej kobiece, stąd wrażenia z kontaktu są lepsze.

Tak samo jak boski Abdullah z Tunezji też chce polkę tylko wyruchać ewentualnie jeszcze naciągnąć na kasę ale jest męski, przystojny i pewny siebie więc polka się nim zachwyca.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Iceman84PL napisał:

Dalej nie rozumieją, że ich podatki i wszelkie dobra dawane są nawet kobietom przyjezdnym, które polskich mężczyzn uważają za frajerów.

To jest najgorsze i narzucone przymusem. Takie np. 500+ alimenty na cudze gówniaki. Teraz dodatkowo dla ukrainy.

Edytowane przez matthewx
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Iceman84PL napisał:

Nasi ojcowie i dziadkowie mieli trochę lepiej pod tym względem bo po pierwsze kobiety nie miały dostępu do egzotyki, mediów społecznościowych, wyjazdu za  granice no i ogólnie była bieda czyli wszyscy mniej więcej byli na podobnym poziomie. 

 

„Kiedy mąż żony nie bije, to w niej wątroba gnije; a kiedy ją przechlasta, to w niej wątroba przyrasta"

 

 

  • 1887: Słownik przysłów, przypowieści i wyrażeń przysłowiowych polskich
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@masculum Jeżeli dla typowego Polaka podstawowa rozrywka, to chlanie wódy i darcie ryja na grilu, no to sorry, ale jest to nudne, dla większości lasek poza jakimiś totalnymi Karynami. Niestety na Zachodzie ludzie mają więcej zajawek, bo ich po prostu na nie stać. Oczywiście nie wszyscy, bo robol angielski, też pewnie będzie miał ten sam problem, co nasz robol.

 

Niestety takie czasy, że bylejakość nie jest w modzie i @sargon nie chodzi o zamek w Prowansji. Jak jesteś nudnym ochlejusem, to co najwyżej możesz szukać podobnej nudnej typiary. Przykładowo.

 

Ja cały czas widzę, że większość jojczy, że im się należy. A potem widzą byke cipkę i łooooo bogini. I zdziwienie, że cipka ma ich gdzieś. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.