Skocz do zawartości

Chłop mówi jak jest odnośnie wymagań


nowy00

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Yhyyym ;)

 

Swoje romantyczne i erotyczne uniesienia przeżyłem i mi wystarczy. Obecnie mam inne cele w życiu niż ruchanie.

 

Cytat

Uważasz że kobiety które zapewne nie ze swojej winy tyją (samo oddychanie u niektórych powoduje tycie) nie mają prawa do szczęścia ? Uważasz że można nimi tak jawnie pogardzać ? A co jeżeli jakaś kobieta to przeczyta i nabawi się kompleksów ? Chcesz mieć ją na sumieniu ? Trochę empatii...

 

Męskie forum. Za to Twój manshaming, który prowadzisz wobec słabszych chłopaków, jest nie na miejscu. Dobrze wiesz, że ze mną możesz sobie pozwolić, bo ja mam wywalone, ale pomyśl jak mogą odebrać Twoje rady chłopaki, którzy są w dołkach psychicznych. Tak jak onegdaj - niby jak dobry przyjaciel - dawałeś koledze, który wziął się za transformację swojego ciała, radę, żeby zmniejszył wymagania, bo być może bierze się za laski z nie swojej półki. Pomijam już, że bzdury gadasz, bo gdyby tak było, że można mieć w miarę łatwo laskę ze swojej półki SMV, to by problemu nie było, ale jak po takich słowach wobec chłopaka na rozdrożu ktoś taki jak Ty mówi mi o empatii, to mnie się na atak śmiechu zbiera.

 

EOT.

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kacperski napisał:

Z transów to znam tylko kolej transsyberyjska. 
 

 

Chodzi mi o transseksualiste. Wyzywasz @Sankti Magistri od pedała bo ten proponuje że zrobi Ci dziecko. 

Zrobienie dziecka Twojej partnerce kobiecie nie byłoby pedalstwem. Ale z jakiegoś powodu uznajesz chęć zrobienia Ci dziecka za pedalską. Więc logicznie wychodzi na to że roisz sobie bycie ruchanym przez @Sankti Magistri ale biorąc pod uwagę ciąże i logicznie na to patrząc to musisz być albo hermafrodytą, albo facetem który wcześniej był kobietą i teoretycznie może zajść w ciąże. 

  • Haha 1
  • Zdziwiony 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Libertyn napisał:

Chodzi mi o transseksualiste. Wyzywasz @Sankti Magistri od pedała bo ten proponuje że zrobi Ci dziecko. 

 

Napisał że zrobi dziecko mi czy mojej kobiecie, bo czegoś już tutaj nie rozumiem.

 

Probujesz na siłe wyciągnąć tego białoycerza z gówna w które sam się od dłuższego czasu pakuje.

 

Ja np.  w przeciwieństwie do tego gościa napisałem, że zrobię dziecko jego kobiecie, po czym on pisze, że zrobi dziecko mi a Ty stajesz w jego obronie i pytasz mnie czy jestem trans… co ma piernik do wiatraka?

 

A może udzielasz się, mimo tego, że nie do końca jesteś w temacie ale na siłe chcesz obronić kolegę, który wyznaje bliskie Tobie poglądy? 

 

Panie, z całym szacunkiem do Twojej rangi na forum, ale nie wiesz co znaczy, jak typ do typa mówi, że zrobi mu dziecko?

 

Uwiez mi, ma to całkiem inne znaczenie niż powiedzenie, że zrobi dziecko jego kobiecie.

 

Panie Libertyn, często w świecie boksu stosowane jest pojęcie robienia dziecka przeciwnikowi w ringu, coś kiedyś przypadkiem o takim czymś słyszałeś?
 

Nie broń gościa na siłę bo sam się  tym ośmieszasz i tracisz w oczach.

 

 

Edytowane przez Kacperski
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Kacperski napisał:

Kurwa, nie dość że biały rycerz to w dodatku pedał, tego jeszcze tutaj nie grali.

A co Ty taki ordynarny i nietolerancyjny jesteś ? Trochę luzu mordzia.

 

@Kacperski Stary popatrz, ja mam dystans i Twoje teksty o robieniu mojej lasce dziecka zbyłem, a Ty się odpaliłeś i jedziesz od białorycerzy i pewordów.

Kumplu ja ze dwie paki bab przerobiłem, gdzie Ci do mnie i do mojej znajomości tematu relacji. Poczytaj sobie moje posty. Ochłoń i don't poke the bear.

 

@SamiecGamma Ty serio nie widzisz w moich wypowiedziach w tym temacie sarkazmu ? Myślałem że rozumiesz o co chodzi.

Idąc Twoim torem myślenia to każdemu trzeba wmawiać że zasługuje na najlepsze kobiety tak ? Przecież te chłopaki nigdy z incelstwa nie wyjdą jak tacy jak Ty będą im sączyli do głów kocopoły o tym jak to niby zasługują na super laski.

A co do pomagania innym użytkownikom i menshamingu to myślę że poświęciłem wiele czasu który btw tani nie jest, pomagając innym na priv, dając im często konkretne rady, uwagę i narzędzia, popytaj.

 

18 minut temu, SamiecGamma napisał:

Swoje romantyczne i erotyczne uniesienia przeżyłem i mi wystarczy. Obecnie mam inne cele w życiu niż ruchanie.

Wiedziałem xD


 

 

 

Co tu w ogóle się dzieje ? Choroszcz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Sankti Magistri napisał:

 

@SamiecGamma Ty serio nie widzisz w moich wypowiedziach w tym temacie sarkazmu ? Myślałem że rozumiesz o co chodzi.

 

Tutaj śmieszkujesz, ale w wątku Pocztowego zasugerowałeś, że chłopak się bierze za laski z nie swojej półki. Czytałeś wątek, widzisz, że kolega rzucił na szalę wszystko - jest studentem, a już wydaje znaczną część kasy na swoją przemianę. Przecież Ty szanujesz zmotywowanych ludzi, którzy ostro trenują, a @Pocztowy wyciska siódme poty na swoich treningach. I komuś takiemu, który prawdopodobnie nigdy nie doznał choćby minimum ciepła od jakiejkolwiek, nawet tej otyłej kobiety, mówisz takie rzeczy. Serio nie widzisz, że coś jest z Tobą nie tak?

 

Cytat

Idąc Twoim torem myślenia to każdemu trzeba wmawiać że zasługuje na najlepsze kobiety tak ? Przecież te chłopaki nigdy z incelstwa nie wyjdą jak tacy jak Ty będą im sączyli do głów kocopoły o tym jak to niby zasługują na super laski.

 

Tego nie wiesz. Część nie wyjdzie, ale @Pocztowy akurat jest na dobrej drodze. Redukcja prawie na ukończeniu, teraz sylwetka i masa. Dobrze wiesz, że to podstawowy warunek (poza wzrostem i twarzą), żeby się spodobać, a nie żadne gadki-sratki. Powyższe + styl. Widzę choćby po sobie, ja co prawda masy takiej typowej nie robię, ale zmieniłem styl i gdzie nie pójdę, to zawsze przynajmniej jedna/dwie zwrócą na mnie uwagę. I to często całkiem ładne laski. Tyle, że - tak jak Ci pisałem - ja jestem w innym punkcie. W skrócie nie odczuwam na dzień dzisiejszy potrzeby umawiania się na randki. Zresztą, z czego ja się w ogóle tłumaczę? To nie jest wątek o moim życiu towarzyskim czy seksualnym, to moje prywatne sprawy.

 

I znów - pisałem Ci już o tym wcześniej: między topowymi modelkami a otyłymi, niezadbanymi laskami jest cała masa stanów pośrednich. Na dzisiejszym rynku problemem jest to, że 95% laskom podoba się 5% facetów. Te, które zdecydują się na związki z pozostałymi 95%, chodzą nadąsane i wiecznie niezadowolone, bo czad się nie trafił. Rynek jest spierdolony i to jest fakt.

 

Cytat

A co do pomagania innym użytkownikom i menshamingu to myślę że poświęciłem wiele czasu który btw tani nie jest, pomagając innym na priv, dając im często konkretne rady, uwagę i narzędzia, popytaj.

 

A co mnie interesują Twoje rozmowy na priv z innymi użytkownikami? To Twoja sprawa. Nigdzie też nie napisałem, że jesteś nieprzydatnym użytkownikiem tego forum. Zasugerowałem Ci tylko, żebyś uważał, co mówisz ludziom, bo słabsi psychicznie mogą uznać, że przy takim czadzie jak Ty faktycznie żadne ich starania nie mają sensu i jeszcze bardziej siądzie im psychika.

 

 

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Kacperski napisał:

Napisał że zrobi dziecko mi czy mojej kobiecie, bo czegoś już tutaj nie rozumiem.

To skąd podejżenie homoseksualizmu

Cytat

Probujesz na siłe wyciągnąć tego białoycerza z gówna w które sam się od dłuższego czasu pakuje.

Bo się pakuje. Jest jak świeca w szambie. 

Cytat

Ja np.  w przeciwieństwie do tego gościa napisałem, że zrobię dziecko jego kobiecie, po czym on pisze, że zrobi dziecko mi a Ty stajesz w jego obronie i pytasz mnie czy jestem trans… co ma piernik do wiatraka?

Ja się zastanawiam  skąd zarzut homoseksualizmu w stosunku do @Sankti Magistri

Cytat

A może udzielasz się, mimo tego, że nie do końca jesteś w temacie ale na siłe chcesz obronić kolegę, który wyznaje bliskie Tobie poglądy? 

Nie znoszę wziętych z dupy zarzutów. 

Cytat

Panie, z całym szacunkiem do Twojej rangi na forum, ale nie wiesz co znaczy, jak typ do typa mówi, że zrobi mu dziecko?

Wiem. Ale Tu jednak Ty pierwszy wyciągnąłeś robienie dzieci. 

Cytat

Uwiez mi, ma to całkiem inne znaczenie niż powiedzenie, że zrobi dziecko jego kobiecie.

Gdyż? Jak zrobię dziecko Twojej kobiecie to będzie coś innego niż gdybym zrobił Tobie? Tak czy owak efekt jest ten sam. 

Cytat

Panie Libertyn, często w świecie boksu stosowane jest pojęcie robienia dziecka przeciwnikowi w ringu, coś kiedyś przypadkiem o takim czymś słyszałeś?
 

Boksem się nie interesuje. 

Cytat

Nie broń gościa na siłę bo sam się  tym ośmieszasz i tracisz w oczach.

Ponoć ja tu i tak jestem persona non grata, nie mam więc pozycji do stracenia, zresztą nigdy mi nie zależało na pozycji. Ot piszę co uważam. Przeczytałem cały temat i czytam forum od dawna. I niestety mam obserwacje jak @zychu 

 

Nie uważam też @Sankti Magistri za spermiarza czy białorycerza. 

Uważam cucka/białorycerza/kobiete za uniwersalny argument level gołąb.

 

Przegrywam partie, nie mam argumentów to wyciągam białorycerza czy cucka. 

 

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Sankti Magistri napisał:

Kurwa redpilaki już wam się całkiem sufit na łeb spierdolił.

 

Chyba książkowy wręcz przykład projekcji.

 

 

5 godzin temu, Sankti Magistri napisał:

i później siedział nieprzytomny na krześle i głowa mu tak śmiesznie podskakiwała na boki, brudząc podłogę wydzielinami.

 

Taaaa... A Sędzina jako okoliczność łagodzącą uznała SMV i odstąpiła od wykonania wyroku. ;) 

 

 

 

Mnie tam zastanawia, że taki chad  w weekend naklepał więcej postów niż kilku "piwniczniaków" razem wziętych. 🤔

 

 

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, SamiecGamma napisał:

 

Ja widziałem dziś w kawiarni białorycerza. Koleś 8/10: docięty, ładna sylwetka typu V, 180+ wzrostu - to obiektywnie, czy morda ładna - trudno powiedzieć, bo nie znam się na facetach, ale linia szczęki wysunięta, a więc wg profesora relacji d-m z Berlina czad. No i kurwa jak zobaczyłem z jaką laską się buja oraz co przy niej odjaniepawlał, to aż musiałem się uszczypnąć: panna 3.5/10: niska, otyła, wytatuowane obie ręce (nigdy nie bierzcie sobie wytatuowanej laski na dziewczynę - to oznaka kiepskiego gustu, braku umiejętności kontrolowania emocji i przebytego syndromu przeorania i porzucenia przez badboja). I wyobraź sobie ten typek się przed nią tłumaczył i siedział jak na tureckim kazaniu. 

 

Normalnie miałem ochotę typa wziąć na stronę i powiedzieć mu jak chłop chłopu, żeby zdjął wreszcie różowe okulary, zrozumiał podstawowe prawidła Red Pilla - np. o tym, że pożądania się nie negocjuje oraz zaproponował mu pójście do jakiegokolwiek klubu, żeby na szybko ogarnął sobie laseczkę min. 6.5/10... no ale głupio tak trochę do randoma podchodzić ;)

 

 

Ona jest 10 na 10, kto Ciebie skrzywdził :)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Sankti Magistri napisał:

BTW kiedyś na domówce już był taki jeden odważny, podpity śmieszek co się jej zapytał czy mu loda zrobi bo niby wygląda jak aktorka z ph.

Nie no bez jaj, burak w chuj... pewnie naczytał się by być Alwa Srigma i potem mu leciało z pyska, ulało się w sensie XD.

ps. z której pieczary takie mutanty wychodzą ? XD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy, od samego ranka bez opierdalanka. Teraz już będzie bez śmieszkowania.

 

  

9 godzin temu, SamiecGamma napisał:

Męskie forum. Za to Twój manshaming, który prowadzisz wobec słabszych chłopaków, jest nie na miejscu. Dobrze wiesz, że ze mną możesz sobie pozwolić, bo ja mam wywalone, ale pomyśl jak mogą odebrać Twoje rady chłopaki, którzy są w dołkach psychicznych. Tak jak onegdaj - niby jak dobry przyjaciel - dawałeś koledze, który wziął się za transformację swojego ciała, radę, żeby zmniejszył wymagania, bo być może bierze się za laski z nie swojej półki. Pomijam już, że bzdury gadasz, bo gdyby tak było, że można mieć w miarę łatwo laskę ze swojej półki SMV, to by problemu nie było, ale jak po takich słowach wobec chłopaka na rozdrożu ktoś taki jak Ty mówi mi o empatii, to mnie się na atak śmiechu zbiera.

Przyczepiłeś się tego jak to ja niby skrzywdziłem @Pocztowy  i budujesz na tym narracje, a inni Ci przytakują, jak barany. Ciekawe czy ktoś zadał sobie trudu i sprawdził co ja mu tak naprawdę napisałem.
A napisałem :
 

Cytat

@Pocztowy Żaden normalny i obeznany "z rynkiem" facet nie powie że wygląd nie ma znaczenia. Jak prześledzisz moje posty to zobaczysz jak ja do tej kwestii podchodzę - w skrócie jestem zdania że ma najważniejsze znaczenie przy tzw hookupach oraz na początku relacji, tyle że twierdzę też że dzięki obecnym narzędziom każdy może ów wygląd w znaczny sposób poprawić, a nie tylko jęczeć. Bardzo dobrze że działasz w tym kierunku.

A może jest tak że podchodzisz do dziewczyn z poza Twojej ligi ? Może nie umiesz we flirt ?

 

Rzeczywiście menshaming i znęcanie się nad słabszymi. @SamiecGamma Manipulujesz i próbujesz pozować na obrońcę uciśnionych. Co najlepsze to w tym temacie lajkujesz posty i wspierasz typa, który pisze do mnie żeby mi laske podymał, a następnie wyzywa od pewordów (co równiesz lajkujesz). Czyli wspierasz realny hejt. A teraz próbujesz mnie zdyskredytować tymi gównozarzutami o shaming, a siebie przedstawić jako tego dobrego i wspierającego.

Ty fałszywy, słaby nerdzie bez krzty męskiego charakteru.

 

@Kiroviets i reszta blackpilakow/redpilakow/samcówgammaiomega - jesteście zakałą tego miejsca. Cokolwiek zostanie napisane w kierunku osób z którymi się nie zgadzacie to będziecie to wspierać bez krzty refleksji. Kurwa jakby typ napisał że mi matkę wyrucha to też byście mu przyklasnęli, no bo trzeba czada dojechać. Jesteście niewychowanymi, zakompleksionymi, słabymi tchórzami.

 

Wracając do tematu pomagania innym to ostatnio pracowałem nad poradnikiem dla forumowiczów jak ogarnąć życie. W którym zawarłem/chciałem zawrzeć informacje na temat zdrowia, supli, rozwoju, szukania zagranicznych projektów dla osób z it. Nawet poprosiłem przyjaciółkę co zajmuje się med estetyczną i dermatologią żeby szczegółowo opisała metody przydatne w looksmaxingu. Masa wiedzy i mojego czasu. I wiecie co przez was nie udostępnię tego na forum, koniec z rzucaniem pereł przed wieprze.

 

 

  • Like 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Sankti Magistri napisał:

Rzeczywiście menshaming i znęcanie się nad słabszymi. @SamiecGamma Manipulujesz i próbujesz pozować na obrońcę uciśnionych. Co najlepsze to w tym temacie lajkujesz posty i wspierasz typa, który pisze do mnie żeby mi laske podymał, a następnie wyzywa od pewordów (co równiesz lajkujesz). Czyli wspierasz realny hejt. A teraz próbujesz mnie zdyskredytować tymi gównozarzutami o shaming, a siebie przedstawić jako tego dobrego i wspierającego.

Ty fałszywy, słaby nerdzie bez krzty męskiego charakteru.

Daj spokój @Sankti Magistri, ten koleś Gamma czy raczej Sramma nic nie kuma albo struga leszcza, nie wiem. Szkoda prądu. Mnie też wmawiał coś czego nie napisałem. Powinien albo przeprosić, albo dostać kopa w zad. 

Edytowane przez Bullitt
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziom dyskusji jest żenujący, wręcz forum zeszło na psy.

 

Moja rada, jeżeli ktoś wiedzę o kobietach opiera o wczesną wersję demo i dalszą projekcję właśnie, lub o swoje romantyczne oczekiwania i wyparcie faktów, to jest w tym temacie dopiero na poziomie jakiegoś przedszkola niestety :D

Z drugiej strony, wydaje się że nie ma co nawracać takich delikwentów na siłę.

 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież sam siebie cytujesz i widać, jak sugerujesz, że startuje do nie swojej ligi... 🙈

 

W ogóle jakie trzeba mieć ego, żeby się nazywać Świętym Nauczycielem. Jprdl. Kończę z Tobą dyskusję, typie i ignor. Żyj sobie w swoim świecie, tylko pamiętaj o tym, że kiedyś i Ty trafisz na większego kocura od siebie i wtedy nie będziesz fajnie się czuł, jak sobie typ będzie z Ciebie szydził.

 

Nie pisz do mnie więcej, gdyż ja tego już i tak nie przeczytam. 🖐

Edytowane przez SamiecGamma
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Sankti Magistri napisał:

Wracając do tematu pomagania innym to ostatnio pracowałem nad poradnikiem dla forumowiczów jak ogarnąć życie. W którym zawarłem/chciałem zawrzeć informacje na temat zdrowia, supli, rozwoju, szukania zagranicznych projektów dla osób z it. Nawet poprosiłem przyjaciółkę co zajmuje się med estetyczną i dermatologią żeby szczegółowo opisała metody przydatne w looksmaxingu. Masa wiedzy i mojego czasu. I wiecie co przez was nie udostępnię tego na forum, koniec z rzucaniem pereł przed wieprze.

Myślę, że warto pomagać, skrajnych sekciarzy nie przekonasz, a garść wiedzy zawsze się przyda. Myślę, że nie każdy ma tak zamknięty umysł jak kilku wyżej. 

 

 Jak tu niektórych traktować poważnie jak #1 redpillowiec tutaj w jednym zdaniu pisze, żeby nie dawać kobietom atencji, a  po przecinku, że jak mężczyźni będą solidarni to laski będą dawać (xD). Przecież takie podejście to przykładanie cegły do spierdolenia nowoczesnego świata. Jak można narzekać na wyzwolenie seksualne kobiet samemu chcąc zaliczać je po kolei? Gdzie jakakolwiek logika postępowania? Co te pille robią z ludźmi, przerażające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Sankti Magistri napisał:

Wracając do tematu pomagania innym to ostatnio pracowałem nad poradnikiem dla forumowiczów jak ogarnąć życie. W którym zawarłem/chciałem zawrzeć informacje na temat zdrowia, supli, rozwoju, szukania zagranicznych projektów dla osób z it. Nawet poprosiłem przyjaciółkę co zajmuje się med estetyczną i dermatologią żeby szczegółowo opisała metody przydatne w looksmaxingu. Masa wiedzy i mojego czasu. I wiecie co przez was nie udostępnię tego na forum, koniec z rzucaniem pereł przed wieprze.

 

A ja z przyjemnością bym poczytał ten temat.

 

Nie ma sensu tupać nóżką i obrażać się na wszystkich. Chyba właśnie po to to forum powstało, abyśmy sobie mężczyźni mogli pomagać. Ci bardziej doświadczeni, po przejściach, bardziej niż mniej oragnięci powinni dzielić sięswją wiedzą i doświadczeniem, a także błędami z innymi, aby oni mogli wyciągnąć dla siebie co najlepsze i aby sami mogli zminimalizować swoje błędy lub nawet ich uniknąć.

 

Jak pisałem wcześniej, ja w ten sposob rozumiem czerwoną pigułkę. Ogarniasz o co chodzi w relacjach damsko-męskich czy międzyludzkich i starasz się do tego w najlepszy dla siebie sposób dostosować. Oznacza to pracę na wszystkich możliwych polach, aby stać się lepszym człowiekiem, osiągnąć w życiu sukces i czerpać z tego życia garściami. Przede wszystkim robić to dla siebie, a nie dla innych, tym bardziej kobiet. 

 

To że pigułki są tutau ostro nadinterpretowane lub źle interpretowane pisałem niedawno i nie chce mi sie tego powtarzać:

Ja sam nad sobą od lat pracuję. Niemal każdego dnia i z tego powodu z duża chęcią i przyjemnością przeczytałbym coś takiego. Właśnie po to między innymi jest to forum, a tego typu tematy stanowią o jego ogromnej wartości dodanej. Być może dowiem się z niego coś nowego, być może coś się we mnie zmieni i zacznę pracować w inny sposób. Może ten temat pokaże mi, że gdzieś coś robię nie tak, że gdzieś popoełniłem jakiś błąd. 

 

Mam nadzieję, że choć trochę zachęciłem, aby jednak ten temat powstał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Sankti Magistri napisał:

I wiecie co przez was nie udostępnię tego na forum, koniec z rzucaniem pereł przed wieprze.

Proponuję to rozsyłać ludziom którzy chcą taką wiedzę posiąść za jakąś niewygórowaną kwotę :). Ktoś wysyła ci maila, opłaca przelewem kasę i dostaje np. w formie pdf... oczywiście luźna propozycja jak co...

Edytowane przez Ramaja Awantura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.